Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


wolf in sheep's clothing


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
wolf in sheep's clothing GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
wolf in sheep's clothing Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 02, 2020 8:53 am
Breena ---

báránybőrbe bújt farkas
ft. lili reinhart

22
év
vérfarkas
faj
foglalt
státusz
Szimpatizáns
pártállás
Szegény, esetlen kislány, a balszerencse ül a vállan.
Gondolnák rólad sokan - köztük én is. Mielőtt otthagytam volna az egyetemet, elég sok időt töltöttünk együtt, hála az egyik azóta is emlegetett szerencsétlenkedésednek. Mondhatni, olyanok voltunk, mint a borsó meg a héja, főleg hogy barátok terén egyikünk sem büszkélkedett hosszú névsorral. Talán ilyen a különcök élete, nem?
A problémás szüleim mellett az én gyerekkorom sem tűnt leányálomnak, de te sokáig titkoltad, hogy a szüleid valójában csak örökbefogadtak, az igaziakról pedig nem tudsz semmit. Mindig azt mondtad, hogy lehetne rosszabb; miközben együtt kellett élned a tudattal, hogy az örökbefogadóidat soha nem érdekelted valójában. A busás összeg, amit utánad kaptak, annál inkább.
Mikor elmondtad ezeket, először éreztem, hogy igazán, feltétel nélkül megbízol bennem. Aztán valami megváltozott. Először csak azt hittem, a kettőnk között kialakult fizikai távolság a ludas, hisz félúton abbahagytam az egyetemet. Te maradtál, de csak halovány szikrák mutatták a régi Breena-t. Valószínűleg nem szándékozol egy ideig beavatni abba, hogy szövetségre léptél az Ördöggel, Bastien Monaghammel. Ahogy azzal sem dicsekedtél el soha, hogy a nevelőanyád egy begyűjtő. Én pedig mit sem sejtek arról a csapdáról, amit körém fontál - karöltve az anyáddal. Talán azt remélte, hogy követed majd, és a nyomdokaiba lépve te is begyűjtővé válsz. De te még ezzel is csalódást okoztál, mikor vérfarkassá változtattak.
Te már tudod, hogy a "rendszer ellensége vagyok". Tudod azt, amit én még nem is sejtek magamról. Mégis, valahol mélyen remélem azt, hogy előbb voltál a legjobb barátom, mint az ellenségem.

// a play by közel áll a szívemhez, és örülnék, ha maradna. Cute A személyiségéhez sok megkötésem nincs, én személy szerint egy önmagával kemény harcot vívó lányt képzelek el, aki nem tudja eldönteni, melyik útra tévedjen. De ez is csak egy tipp. Várom nagyooon!  hopp   

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

bastien monagham • besúgó
Breena azon kevesek közé tartozik, aki személyesen jelent Bastiennek. A kapcsolatuk Breena begyűjtő anyja kapcsán alakult ki, de hogy mennyire őszinte, az a Ti kezetekben van.  
Vissza az elejére Go down
 
wolf in sheep's clothing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» alpha wolf
» school of the wolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: