Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jae Joon Park


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Jae Joon Park GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Jae Joon Park Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 27, 2021 8:24 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves JJ,

Három a magyar igazság: a Te türelmed is köszönöm.  Angyal vagyok És megmondom az őszintét, e három remek előtörténet közül a tiéd az első, akinél elmondhatom, hogy... ismerem a pb-t.  bujik *megfogadta, hogy nem linkelget, de muszáj linkelnie minimum egyet*
Megismerve Nancy-t, volt bennem egy olyan érzés, hogy JJ nem egy véresen komoly, karót nyelt boszorkány lesz; naná, hogy nem tévedtem.  bolond Igazából nehéz lenne kiemelnem azt, hogy mi is fogott meg ennyire benned. A lapodban... a lazaság, ami átitta a szavak zömét? Vagy az, hogy még ennek ellenére is egy hatalmas rejtély tudtál maradni? Azt hiszem, egyelőre még csak egy nagyon apró szeletet kaptunk belőled. És biztos vagyok abban, hogy van még bőven ott, ahonnan ez jött! Ugye? UGYE?!  
Azt hiszem, el is jött az ideje annak, hogy lássuk, kit rejt az álarc. *maszkot leee* Utadra engedlek, te is suhanj át a foglalókon, aztán nincs más út, csak az előre! Jó szórakozást, nagyon jó játékokat kívánok! Angyal vagyok
(És ezt muszáj. Igen, muszáj!)

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 22, 2021 9:20 pm
Jae Joon Park
the asian calvin harris

Kiemelt információk
play by charles melton

születési idő '98.02.07.

faj boszorkány

pártállás nemtörődöm

a karakterem Nancy és Lucky életének megrontója



gold up in my, gold up in my teeth,
(gold up, gold up in my teeth)
tastes like money when i speak
(gold up, gold up in my teeth)
Önéletrajz

- ...és azt tudtad, hogy Madonna az MDNA koncertkörút minden állomásán úgy rendeztette be az öltözőjét, mintha az otthona volna?
- ...
- És azt, hogy minden virágját hat hüvelyk hosszúra kellett vágni?
- Lemérte?
- Kit érdekel?
- Te nem vagy allergiás a virágporra?
- Ja, de. És azt tudtad, hogy egyszer majdnem levarrtam Madonnát.
- PFÚJ, JJ!

---
1974. 254 West 54th Street, Manhattan
A huszonnyolc éves Cher vanília, Marlboro Red és füstös whiskey illatú, a kacaja mézízű, a teste pedig törékeny, túl karcsú, túl könnyű. Biztosan azért, mert jóformán kokón élnek, a mosdóban körbeadják a herkás tűt - azt vágod, hogy ekkor még nem tudták, mi az az AIDS? -, és gumi nélkül dugnak a lépcsőfordulóban. (Mert még nem tudják, mi az az AIDS!)

- És akkor Andy azt mondta ---
- Andy?
- Warhol, duh.
- Ilyen öreg vagy?
- Hol tartottam?
- Mikor születtél?
- Valahol sejtettem, hogy eljutunk ehhez a kérdéshez ---
- JJ!
- 1952-ben.
- Szopatsz!
- Az nem ilyen.
- JJ!
- Nance?
- Van aki tényleg felül ennek?
- Minek?
- És mennyi idős voltál, amikor ez történt?
- Huszonhat?
- 1974-et mondtál az előbb.
- Azt mondtam volna?
- Ne zavarj össze!
- Ne?
- JJ!
- Nance?
- Akkor cseszd meg!

---
- Azt hiszem kezdem megérteni, mit érzel.
- JJ...
- Valahol mélyen mindig vágytam rá, hogy egyszer szülessen egy gyermekem.
- ...bazmeg.
- Mondhatnád persze, hogy ez nem ugyanaz, de ---
- Tizenhat éves!
- És akkor?
- Nem is gyerek!
- Ha nem gyerek, miért kell, hogy megvédjük, hm? Hogy gondoskodjunk róla? Nincs is munkája!
- Szerintem van annyi lóvéja, mint neked.
- Micsoda? És nem kérünk tőle lakbért? El kell beszélgetnem Nancyvel.
- ...
- Elbeszélgetnél vele te? Én nem bírom a konfliktushelyzeteket.
- Éhes a gyerek!
- Már akartam kérdezni, mikor akarod elhallgattatni.
- JJ, bazmeg.
- Mi va'?
- Húzzál már el, szeretnék szoptatni!

---
Valamiért úgy tartják - mi az, hogy kik? mindenki! akivel valaha beszéltem, ezalatt értsd akár a takarítónőt is abban a marbellai hotelban, akit aztán sajnos kénytelenek voltunk kirúgni, mert rosszkor volt rossz helyen (pont akkor nyitott be, amikor Nancy elhúzta a száját a kilátás láttán) -, hogy fogalmam sincs a világról. Tulajdonképpen nem vagyok elég önhitt ahhoz - kivételesen! -, hogy ellenkezni merjek ilyen esetekben, csak megvonom a vállam, mint aki egyébként kurva jól elvan így. Mert valószínűleg kurva jól elvagyok így.
- ...és akkor azt mondtam neki, hogy "de jó, mindig is akartam egy gyereket", ő meg ---
- Jézusom, JJ! - A hülye kék - nem hülyekék, hanem hülye és kék - tekintetével mered rám, értetlenség csillan benne, én meg hirtelen nem tudom eldönteni, hogy a kijelentésemnek szól-e, vagy csak azon gondolkodik, hogyan is kellene levegőt vennie.
- Miért akad ki ezen mindenki ennyire? - Csóválja a fejét, nekem megint hányingerem támad a csóró, tök nyilvánvaló póthajától, hát elnézek a másik irányba, és megállapítom, hogy a lakberendezőjének sincsen jobb szépérzéke. Én meg azt hittem, hogy gazdag, de lehet-e gazdagnak tekinteni valakit, aki még jó ízlést sem tud vásárolni?
- Mert az a csaj már nem is gyerek - jó, tegyük hozzá, hogy még nem láttam, de voltam tizenhat, és nos, akkor sem voltam kevésbé érett, mint most. Ez persze nem feltétlenül a tizenhat éves énemet minősíti. Sőt, igazán jó érvnek sem tudnám felsorolni, úgyhogy ismét csak megvonom a vállam. Felnőttesen.
- Jó, de érted, mit kellett volna mondanom az anyjának, hogy kivagyok a kamaszoktól? Vagy Nancynek, amikor olyan kérlelőn rebegtette a pilláit?
- Fogalmad sincs, mit vettetek a nyakatokba.

---
Azzal szoktam nyugtatni magam a rosszabb napokon, hogy legalább jó ember vagyok - az a heti egy, max két apró füllentés a koromról, a bankszámlám állapotáról, a nevemről, a nemzetiségemről, a párkapcsolati státuszomról, a kutyám színéről, a kutyám létezéséről, a macskám színéről (a kövit tuti meg tudod tippelni!) kinek fáj? -, segítőkész, gondoskodó, király a zeném - eleinte azt hittem, hogy ezért, meg a csinos pofim, és a menő instasztorijaim miatt olyan népes a rajongótáborom, aztán rá kellett jönnöm, hogy igenis a fasza zeném, a csinos pofim, meg a menő instasztorijaim miatt imádnak annyian, az, hogy képes vagyok a tömeg fejébe mászni, amitől aztán euforikus állapotba kerülnek, NYILVÁN csak véletlen egybeesés -, és nem, egyáltalán nem hagyom, hogy egy kamaszlány, a hülye feketére festett szobája, meg a ---
- ...és milyen napod volt? - Csak MAJDNEM sikkantok fel, ahogy elejtem a telefont.
- Jó? - Annyival amúgy nem is vagyok öregebb, ráadásul ránézésre simán tűnik annyi idősnek, mint Nance! Mondjuk, mert első blikkre Nance sem tűnik többnek - ismertem annyi idősen, egy percet sem öregedett - TIZENHÁROMNÁL.
PFÚJ, JJ!




Vissza az elejére Go down
 
Jae Joon Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» precious park
» silbert - central park view

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: