Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harlen


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 12, 2020 8:31 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Harlen!

Nagy szeretettel és kitörő lelkesedéssel üdvözöllek nálunk! Cute Adele-nál persze nem vagyok boldogabb az érkezésed miatt - oké, ezzel ő lehet, hogy vitatkozna... -, de azért na. Nagyon várt keresetteket jó kezekben tudni mindenképpen öröm, és most pontosan ezzel van dolgunk. Szeri Nem is beszélve arról a bizonyos pofiról! Aztaaaaa Nagy rajongója vagyok Mr. Huisman nyers vonzerejének, így önmagában is nyomnék egy sor fangörcsöt, hát még úgy, hogy ilyen csodásan passzol a plotba. 22

Edgar megtalálta Cherylt, Oscar másokkal vigasztalódott, Harlen pedig levadássza Adele-t - micsoda hármas! Harlen 3354269571 Tudod, a kettőtök története épp az a fajta, amikor az ember nem tudja eldönteni, tulajdonképpen miért is szurkol, mit szeretne leginkább végkimenetelnek. Mondjuk... van egy olyan érzésem, hogy még ti magatok sem tudjátok, mi lesz ennek a vége. Abban viszont azt hiszem megegyezhetünk, hogy akárhová is vezet kettőtök története, az nem lesz egy kifejezett fáklyás menet. mivan?

Nem tartanálak fel egy perccel sem tovább, hiszen már nagyon várnak, és én is rohadtul kíváncsi vagyok, mit süttök ki ebből. Na mi lesz? Kérlek, tágy egy kört a foglalóknál, aztán meg se állj a játéktérig! Nagyon jó játékokat kívánok neked! Cuki

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Harlen C. Nichols
Chatkép :
Harlen Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
michiel huisman
Hozzászólásaim száma :
24
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∆ buddy b.
Fő képességem :
look into my eyes and you'll find what you want
Őt keresem :
miss monster
Tartózkodási hely :
∆ washington
Korom :
39
Foglalkozásom :
∆ seriously?


Harlen C. Nichols

Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 08, 2020 3:40 pm
Harlen Chase Nichols

personal evil
ft. michiel huisman

1984. 06. 06
születési idő
boszorkány
faj
keresett
a karakterem
szimpatizáns
pártállás
adele

E D G A R
- Nesze semmi, fogd meg jól. - Leginkább így jellemeztem volna a tegnap délutáni pofavizitet az apámmal, miután az igazgató behívatta. Drogot találtak a szekrényemben, a vén csoroszlya pedig felfüggesztett. Mondván, hogy örüljek ennek a két hetes szünetnek, mert más helyen kirúgás és rendőri eljárás lett volna a jussom. Mélységesen magamra vettem a történteket.
Ja. Nem.
Megjártam pár pszichológust, miután a szüleim úgy vélték, segítségre szorulok. Persze sokan és sokféleképpen értelmezték ezt a bizonyos segítségnyújtást. Én a magam módján tudtam kezelni azt, hogy nem voltak szüleim, és mióta az eszemet tudom, egyedül kellett boldogulnom. Ha segítő kezet kértem, ellökték. Ha egy vállra lett volna szükségem, elhúzódtak. De ha pénz kellett... szinte a zsebembe tömték, csak kotródjak arrébb. Nekik Ethan-nel kell foglalkozniuk. Az öcsém. A "nem tervezett gyerek", aki terven felüli szeretetet kapott. Valószínűleg azért nevettem ezen, mert már a sírást meguntam. És amúgy sem voltam már az a siránkozó puhap*cs. Emlékeztem azokra az időkre, mikor kisiskolásként mennyire küzdöttem azért a bizonyos szeretetért. Két körömmel kapaszkodtam apám vállába, mint valami fogyatékos csemete, csak emelje rám azokat a hatalmas, méz barna, kivájni való szemeket. Bútorrá váltam, egy berendezési tárggyá, amit a szüleim bármikor félrerakhattak. Mondjuk soha nem helyeztek annyira előtérbe, hogy félre kelljen rakni... de ez részletkérdés.
A kanapén ültem, kezeimet az ölembe helyeztem, közben szinte villogó tekintettel meredtem a velem szemben ülő anyámra. Szép nő volt, habár apám megkereste azt a pénzt, amiből anyám eleget tudott költeni arra a bizonyos szépségre. És egy csomó másra is. A gyöngysorát simogatta, nyilván ettől felsőbbrendűnek érezte magát. Lesz*rom. Apám azért küldte rám, mert talán ő majd józan észt tud verni a fejembe. Ügyes próbálkozás. Ami nem sikerült egy tucatnyi agyturkásznak, majd talán sikerül ennek a nőnek, akit anyának szólítani szinte felért egy kínvallatással?
- Meddig fogunk itt ülni? Vagy ez a büntetés? Csak szólok, anyám, ez eddig egy hétköznapi szerda estének tűnik.
A pofon, amit kaptam, felsértette a szám szélét, ő pedig sosem gondolta volna, hogy ott, abban a pillanatban végleg megtört valami; megteremtette a Szörnyeteget.

O S C A R
2008-at írt a naptár, mikor egy újságcikket fürkészve borzoltam saját tincseimet. Sammy szőke hajtincsei az ölemben pihentek, ő pedig békésen aludt. Oscarnak hívattam magam, miután elkerültem abból a kicsi városból... a névváltoztatás tűnt az egyik legjobb megoldásnak.
Fészkelődtem, mert nem gondoltam, hogy ilyen izgalmakkal teli nap elé nézek, pedig nyomon követtem a lány ügyét. Nem hagytam ki egyetlen sajtócikket sem, ha már annak idején a tárgyalásain - bizonyos okok miatt - nem vehettem részt. Hihetetlen, milyen könnyű volt lemosnom magamról a saját öcsém vérét, Cheryl pedig szinte tálcán kínálta magát, hogy elvihesse a balhét. Ez volt a büntetése azért, ami történt. Pedig annyi év barátság után tudhatta volna, hogy nem bírom elviselni az árulást. Azt, hogy a dühöm már nem egyszer engem is felemésztett, és bele sem gondolt, mit tud tenni ekkora harag, ha egyszer ő esik áldozatául.
Lehunytam a szemeim, és hátradőltem, fejemet a kanapé támlának támasztottam. Nem volt tiszta a tekintetem. A mai napig előfordult, hogy különféle drogokkal orvosoltam a problémámat, Sammy pedig nem a két szép szememért volt együtt velem. Tőlem ingyen megkaphatta a szert. De valószínűleg ő is úgy végzi majd, mint minden elődje... egy párás, ködös reggelen, bedrogozva...egy alagsori szemétgyűjtőben. Nem találtam az Igazit. Kamaszként azt gondoltam, már nem kell kutatnom. Cheryl-lel minden nyűgömben osztoztam. És vajon azóta gondolt-e az együtt töltött szép éveinkre? Suttogta-e azóta neki bárki a herointól begőzölve, hogy szeretlek?

H A R L E N
Új év, új én. Vagy mi a fene díszelgett minden év végén az önfejlesztő csoportok neonzöld vetítőin. Nem igazán őriztem meg kapcsolatokat a múltamból - kit kellett volna? -, Cheryl-t pedig teljesen elvesztettem a látószögemből, miután kiengedték. Valószínűleg azóta sem tudja, hogy ártatlanul ült éveket a börtönben. Ami miatt felettébb nagy elégedettséget érzek, miközben az ereimet majd' szétmarja a tehetetlen düh. Vajon hová tűnt? Mintha nem forgatnék fel minden bokrot, hogy megtaláljam. És tényleg... Vajon emlékszik még rám?
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Nem mondanám magam egy hétköznapi figurának. Már a külsőmmel is kitűnök a tömegből - óh, isten hozott ebben a szexista világban! -, persze bizonyos tényezők miatt szeretek keveset időzni abban a bizonyos reflektorfényben. Életemet sokáig a pokol tornácán éltem; számkivetettként. A saját családom púpjaként, hisz semmi kötelék nem alakult ki közöttünk. Sem az anyámmal, sem az apámmal. Mondanom sem kell, szörnyű az a sors, amire végül jutottak...
De ne kalandozzunk el ennyire.
Jellegzetes modorom könnyedén kerget őrületbe bárkit. Elég rideg stílust öltöttem magamra a kamaszkorom elmúltával, a temperamentumom azonban ugyanúgy ezer lángon ég, mint mindig. Azt hiszem, én már így fogantam, majd az anyatejből sok más egyébre is szert tettem. Nagyjából ez volt az utolsó kötelékem az anyámmal. Bezzeg az öcsém...
Ez egy másik hosszú sztori.
Mivel elég kevés adatott abból a bizonyos szeretetből, mondhatni vékonyan fogott az a bizonyos toll, mikor engem a szüleim szeretgetni próbáltak, hát kialakult bennem a neheztelés. Az önzőség. Az irigység. A veszíteni nem tudás. Egy idő után feladtam a küzdelmet arra vonatkozóan, hogy nem kapok figyelmet, nemtörődöm módon végeztem el az iskolát, majd... eljött az a bizonyos este.
Mindig elkalandozom...
Vissza az elejére Go down
 
Harlen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» come, break me down - Harlen & Adele

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: