Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nash Faraday


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Szept. 23, 2020 1:18 am
Nash Farraday

a karakter szerepköre
Alex Pettyfer

születési idö
születési idő
Vámpír
faj
keresett
a karakterem
Semleges
pártállás
Alona a hirdetőm

Ide jöhet a régen várt előtörténeted. Nincs megkötött szószám, rád bízzuk a lapod hosszúságát, csupán annyit kérünk tőled, hogy minél többet mutass be magadból, és ennek segítségével már megismerhessünk téged.
A forma szabad választású, hozhatsz előtörténet példát, életrajzszerű írást, naplóbejegyzést, levelezést, vagy ami csak eszedbe jut! A kreatív ötleteket nagyon szeretjük, így ne féljetek újításokkal megspékelni ezt a kis részt.
Az alkotás előtt mindenképpen olvasd el a világleírásunkat, a szabályzatunkat, és a választott faj leírását is, hogy biztosan ne érjen csalódás, és mindent rendben találhassunk. A lap megírására két hét áll rendelkezésetekre, csak ezt követően foglalózhattok! Hajrá!
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Kíváncsi vagy, milyen is vagyok? A külső jegyeim tükrözik a belső tulajdonságaimat. Azt mondják, a szőke, göndör haj, és a meleg, barna tekintet azt sugallja az emberek felé, hogy megbízhatnak bennem. Akik nincsenek tisztában azzal, hogy mi is vagyok valójában, általában meg is adják a bizalmat felém, ám ha kicsit is elgyengülnék, hamar szerte foszlana az az angyali kép, amit kitalálnak rólam. Azt gondolják, hamar megnyílok mindenki felé, ám ez csak részben igaz. Ha akarom, teljesen el tudom nyomni a valódi érzelmeimet mások felé. Nagyon ritka eset, hogy valaki kizökkent ebből az állapotból, hiszen nagy a tűréshatárom. De ha valaki átlépi azt, akkor leginkább kiabálok és összetörök dolgokat, pedig mélyen belül vámpírként gyilkolnék.
Emberként barátságos voltam. Sosem voltam a társaság központja, de mindig tartoztam baráti körökhöz. Amióta vámpír vagyok, már óvatosabb vagyok. Még nem tanultam meg rendesen visszafolytani a vérszomjamat, ezért szórakozó helyekre csakis végszükség esetén járok. Igyekszem inkább olyan embereket kiszemelni, akik bűnöző életmódot folytatnak, de persze akaratomon kívül néha egészen nehéz dolog ez, és történnek balesetek.
Vissza az elejére Go down
 
Nash Faraday
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nash Faraday
» Nash Faraday
» Nash & Alona - Nothing breaks like a heart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: