Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ben hammond


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
ben hammond E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Pént. Szept. 25, 2020 8:16 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Drága Ben! Aztaaaaa

Mondanám hogy nagyon vártalak, de... nem én, viszont tudom és te is tudhatod, mennyire örülök neked! De cuki vagy

Kíváncsi voltam, mit rejtesz a csinos pofi mögé. Ezek a mélybarna szemek egy ravasz férfit rejtenek, akinek nehéz kikövetkeztetni a következő lépését és aki ha eltökél valamit, akkor semmi sem állhat az útjába. Mégis száműztek a városból... mert valljuk be, egy kiküldetés majdnem egyet jelent az eltakarítással vagy tévednék? Ennek nyilván megvoltak az okai és alig várom, hogy ki legyenek fejtve a játéktéren! Arról meg már nem is beszélek, hogy a visszatérteddel esélyesen felforgatod a washingtoni alvilág életét és a bonyodalmak végtelen tárházát fogod szolgáltatni.

Nem is ragozom tovább: menj, utadra engedlek! Jó játékot! Aztaaaaa


Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Ben Hammond
Chatkép :
ben hammond A38024d03a9424015db29bc5aea90707
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
ben barnes
Hozzászólásaim száma :
15
Pontjaim :
11
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
| gábor
Őt keresem :
| not relevant - she wants me
Tartózkodási hely :
| washington
Foglalkozásom :
|


Ben Hammond

Elküldésének ideje -- Szomb. Szept. 19, 2020 7:29 pm
Benjamin Hammond

bad temptation
ft. ben barnes

1902.
születési idő
vámpír
faj
saját
a karakterem
Szimpatizáns
pártállás
saját karakter

Baltimore, 2020. augusztus

Összehúztam magamon a kabátot, miután beléptem a helyisgbe, és a furcsa, fülledt meleg megcsapta arcomat. Csak egy sóhajtásra futotta, a gondterheltség meglátszódott rajtam, pedig nem gyakorta voltam kapható az ilyesmire. Legalábbis mások előtt nem gyakran produkáltam ennyite látványos érzéseket. A düh és a csalódottság háborút vívott bennem, közben Thompson vérét próbáltam eltüntetni a kezemről. Nem gyakran fordult elő, hogy az, aki megpróbál kicsempészni tőlem valamit, még feljebbvalónak is képlezi magát, és ahelyett, hogy meghúzná magát, még verekedést vív ki. Nem voltam barátságos ellenfél, és ugyan felrepedt a szám széle, de pár nyelvmozdulattal szinte másodpercenként eltüntettem a nyomokat.
- Idebenn minden oké? - fordultam Cherry, a pultoslány felé. Nem volt nyoma balhénak, pedig néha előfordult. Kevésbé díjaztam, mikor a berendezésemet tették tönkre, általában ilyenkor én is beszálltam, és cserébe a balhézó kispajtás arcát dekoráltam ki. Ide nem jártak olyan arcok, akik annyira tisztességes életet éltek volna, éppen ellenkezőleg: akik illegális ügyletet akartak véghez vinni, annak ez a bár maga a paradicsom volt. Senki nem bámulta meg őket, ha borítékokat cseréltek, vagy fegyver került az asztalra. Bár szerencsére vért ritkán kellett pucolni a padlóról, külön szabály volt, hogy kinn öljék meg egymást, még ha csak a sikátorig is jutnak. Túl sokat járt a nyakamra a rendőrség, de ez inkább szórakoztatott, mintsem megijesztett. Ki tudtam őket játszani, soha egyetlen terhelő bizonyítékot sem találtak ellenem, és általában én vigyorogtam, mikor a bilincset nagy szájhúzással, de le kellett szedniük rólam. Ők csak kispályások, egy amúgy velejéig romlott rendszer katonái, a hatalmuk csak képzelt jelenség, a pénzemmel amúgy is bármikor kivásárolnám magamat, de eddig még ilyesmire sem kellett költenem. Pedig azt gondolná az ember fia, hogy az itt állomásozó hasonló nyomozók vannak annyira profik, hogy megtalálják a fogást, és egy életre bevarrnak. Nem mintha nem dobta volna fel az estéimet, mikor becsörtettek ide, és már vártam a pillanatot, hogy elém tegyék a parancsot.
Ujjaim a pulton felejtett üveg nyaka köré csavarodtak, majd belekortyoltam. A telefonom pár perce már kitartóan rezgett a zsebemben, de eddig nem volt egy másodpercem sem, hogy ezzel foglalkozzam. Volt tippem, hogy ki keres.
- Hammond. - Úgy ejtettem ki a nevemet, mint valami robot, meg sem nézve a kijelzőt. Sejtettem, hogy ki fog beleszólni. - Baltimore-ban változatlan a helyzet, Benedict. Nincs szükség gyerekfelügyeletre. - Hangom némi felháborodást sugallt, viszont sosem mertem volna packázni a főnökkel. Mind tudtuk, milyen sorsra jutottak azok, akik megpróbálták. Nem voltam szívbajos típus, Benedict pedig így, ebben a formában kapott engem a nyakába, mint valami hetven kilós szeretetcsomagot, mikor meghalt az elődje. Nem is késlekedett sokáig azt illetően, hogy Washingtonból Baltimore-ba küldjön, az indokokat pedig minő meglepő módon, nem kezdte el sorakoztatni. Először úgy tűnt, hogy ki akart iktatni a Washingtoni keringésből. Sosem kérdeztem, így meg sem adtam az esélyét arra, hogy valaha megtudjam, mi volt a vétkem.
- Elhiszem, hogy élvezed a kis kiruccanásod Baltimore-ban. Viszont ennek most vége. Vissza kell térned Washingtonba. Itt vár a következő megbízásod. - Egyszerű szavak, mégis így összetéve egy nagy sóhajt váltottak ki belőlem. Ebből is hallhatta, hogy nem fűlött a fogam a visszatéréshez, elvégre Baltimore-ban felépítettem egy életet. Még ha nem is volt olyan fényűző, mint annak idején.
- Hogy jutok át a határon?
- Ismersz. Vedd elintézettnek. - Persze, a pénz beszél, kutya ugat.

***

Egy héten belül már ismét Washington levegőjét szívtam. A város nem változott semmit, még annak ellenére sem, hogy leváltották a halandó városvezetést. Benedict már az első napon kiosztotta az új feladatomat, én pedig ragaszkodtam ahhoz, hogy saját lakást kaphassak a város egy nekem tetsző pontján. Nem rajongtam a kipakolgatásért, bár több évet nem is tudtam volna behalmozni két papírkartonba. A legtöbb holmimat hátrahagytam.
Sorra ürültek a dobozok, a legtöbb ruhát már a helyére pakoltam. Olyan volt ez, mint egy rossz válás. Mondjuk abban is volt már tapasztalatom, igaz, elég régen történt. Dühöt éreztem a gyomromban, mikor eszembe jutott. Ha ismét a szemeim elé kerülne, meg tudnám Őt fojtani. Tönkretette az életemet. Az életünket. Makacs nőszemély, aki elfelejtette, hogy mindent csak és kizárólag érte tettem.
Mire felocsúdtam, egy kezembe akadt pohár már rég a kárát látta visszaemlékezésemben. A gyűrű pedig, amit megtaláltam az utolsó doboz legalján, olyan ívben repült a szoba túlsó sarkába, hogy a szemeimmel nem is tudtam követni.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Sosem voltam az a típusú férfi, aki behódolt valakinek. Mindig is megvoltak a saját elveim, szabályaim, amiket betartottam, és azok szerint éltem. Ritka volt azon alkalmak száma, mikor valakinek a kedvéért képes voltam szembeköpni önmagam, ez a szerep egyszerűen nem állt jól nekem. Maximalistaként semmit nem hagyok félbe, szeretem, ha minden a terveim szerint halad, de sosem esem pánikba, ha esetleg homokszem kerül a tökéletesen kivitelezett gondolataimba.
Az érzékeny lényemet magam mögött hagytam, már nem esik nehezemre megölni valakit azért, hogy életben maradhassak. Már nem marcangol bűntudat azon agyalva, kinek okoztam szenvedést a tetteimmel. Már nem érdekelnek a következmények, az utánam létrejött káosz. Úgy is van, aki mindezt megoldja helyettem.
Sokkal inkább az foglalkoztat, milyen lavinát indítok el egy gondosan kivitelezett tervemmel és ez mikor válik a hasznomra. Nagyon jó vagyok a spontán dolgokban, szinte minden eshetőségre van egy megoldásom, egy olyan gondolatom, ami fordít az adott helyzeten. Jól tudok hatni az emberekre, a szavak az én legjobb barátaim. Mások befolyásolása sosem okozott problémát, bárkire bármit rábeszélek.
Egyszerűen csak rám kell nézni. Anyám mindig azt mondta rólam, hogy bárkit kenyérre kenek a mélyen ülő barna szemeimmel, vagy a mosolyommal. Ahogy nőttem, egyre többször használtam ki ezt a tulajdonságomat. Szálkás izomzattal rendelkezem, ami azóta, hogy átváltoztam, csak még jobban meglátszik. Nem is vágyom több kilós izmokra. Barna hajammal sem foglalkozom túl sokat, csak beletúrok minden reggel és ennyivel el is intéztem a mindennapi hajápolást.
Az öltözékem épp olyan, mint a legtöbb harmincas éveiben járó férfié.
Vissza az elejére Go down
 
ben hammond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: