Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tamara


Vérfarkas

Jesse N. Raynor
Chatkép :
Tamara  1faec2184d3b0a437c97b6104c69b074de239ff3
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
chris pine 〉
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
Tamara  Tumblr_o2b6qj6PA11rrk64qo1_250
Tartózkodási hely :
washington 〉
Korom :
44
Foglalkozásom :
hotel owner 〉


Jesse N. Raynor

Elküldésének ideje -- Vas. Szept. 13, 2020 4:29 pm
Szépséges Tamara

fire meet gasoline
ft. jenna coleman

28
év
ember
faj
foglalt
státusz
választható
pártállás
Bársonyos hangod van.
Nagyjából ennyit tudok rólad, miután időpontot kértem tőled. Belsőépítészként dolgozol egy neves vállalatnál, és annak ellenére, hogy még rettentő fiatal vagy, számos sikeres projektben vettél részt. Miután végignéztem a portfóliód, egyértelmű volt, hogy téged akarlak a bővülő hotelem projektjére. Hiába szabadkoztál, hogy nincs szabad helyed, én nem tántorítottam. Talán jobb is, ha már az elején megtudod: eltántoríthatatlan vagyok, ha a céljaim eléréséről van szó. Igaz, te valószínűleg modortalannak és taplónak könyveltél el, miután megvettem az idődet. Nem jársz messze a valóságtól. Azon sem lepődnék meg, ha a találkozásunk után egy hét múlva azt az értesítést kapnám a főnöködtől, hogy új belsőépítész veszi át a munkálatokat a hotelnél tőled.
Egyszerű ember vagy, így nem szorultál könnyű helyzetbe. Nem ismerlek, de miután hallottalak, már tudom, mit akarok: megvédeni teged mindentől, ami bánthat.

// a pb némiképp alkuképes, ám megbeszélés tárgyát képzi! A név viszont teljesen alakítható. Egy temperamentumos, szenvedélyes nőt képzeltem el Tamara szerepében, aki méltó a második dudás szerepére az én csárdámban.  Angyal vagyok  
Vissza az elejére Go down
 
Tamara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» never tell me to stop | Tamara & Jesse

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: