Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


never tell me to stop | Tamara & Jesse


Vérfarkas

Jesse N. Raynor
Chatkép :
never tell me to stop | Tamara & Jesse 1faec2184d3b0a437c97b6104c69b074de239ff3
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
chris pine 〉
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
never tell me to stop | Tamara & Jesse Tumblr_o2b6qj6PA11rrk64qo1_250
Tartózkodási hely :
washington 〉
Korom :
44
Foglalkozásom :
hotel owner 〉


Jesse N. Raynor

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 16, 2021 9:08 pm
Tamara & Jesse

i always get what i want

Rögtön magyarázkodásba kezdett. Valamilyen szinten a fiatal önmagamra emlékeztetett; mintha most annyira öreg lennék. Habár tény, rajtam már mutatkozott az idő múlása, de neki még nem kellett ezzel a problémával szembenéznie. A pótlólagos szavainál pedig mát nem tudtam türtőztetni egy szélesebb mosolyt. A jobbnál kevesebbel nem éri be - köszönöm az információt, Miss Rhodes. Mindenképpen szem előtt fogom tartani. A maximalizmus az én munkámban sem volt hátrány. Igaz, elég nagy hátszelet kaptam, miután örököltem az apámtól. De mit is ért a pénz... nem hozhatott vissza halottakat például. Pár éve még mindent megtettem volna azért, hogy erre rácáfoljak. Azóta valamennyire megnyugodott a lelkem, de mégis ott zakatolt a mellkasomban valami szívnek csúfolt szörnyeteg, ami időről időre emlékeztetett a múltamra és arra, hogy az élet múlandó.
- Pontosan úgy értem, Miss Rhodes - biccentettem, mikor levonta a következtetéseit. Egy új szárny, ami kiszolgálja a növekvő igényeket. Hisz valljuk be, ebben az iparban mindig akadtak jövevények. A szavaira pedig ismét mosollyal reagálok, főleg mikor a turistákat említi. - Szerencsére én még mindig megtaláltam a célközönséget. Higgye el, nem építtetnék plusz egy szárnyat pár kóbor kókler miatt. Abban nincs túl sok biznisz. És nem is érné meg - biccentettem. Valószínűleg ő is erre gondolt. Bár kedves tőle, hogy óvni akarja a pénztárcámat. Vagy csupán velem nem szimpatizált, és minden áron kívül akarta tudni magát ebből. Ki tudja? Habár ez még ma ki fog derülni.
Hátradőltem a székben, majd megköszörültem a torkomat. Rengeteg kifogást hallottam már életem során. Tényleg, egy egész tengernyi kifogást tudtam volna felsorakoztatni, ha valaki megkért volna, hogy soroljak párat. - Másfél éven belül szeretném megnyitni - adtam választ a kérdésére. Egy ilyen nagy projekthez ez valljuk be, még én is tudtam, hogy szűkös határidő. De szándékosan húzogattam a kiscica bajszát. Mert ebben a játékban maximum én lehettem macska. Ő nem. - Persze, tudom. Említette. Azt is, hogy nincs ideje eljönni. Mégis itt van - tártam szét a karjaimat. Persze sokat segített az a csekk, amit kiállítottam tegnap délután. - Ami azt jelenti, hogy megtaláltam a legjobb motiváló eszközt. Nekem a legjobbra van szükségem, Miss Rhodes. Persze, tudom. Kereshetnék valakit, aki tapasztaltabb - ejtettem ki az utolsó szót erősen megnyomva, ám ezúttal sem sértésnek szánva. - De nekem nem plusz harmincöt oldalra van szükségem egy portfólióban. Amit akarok, azt az önében úgy ahogy van, megtaláltam - tettem még hozzá, majd nagy levegőt vettem. - És mondhatnám, hogy van beleszólása, de... el kell szomorítsam Önt is, és a többi ügyfelét is. - Nem tudtam, meddig mehetek el. Hát a végsőkig feszegettem azokat a bizonyos határokat. - Mielőtt megérkezett, volt egy tartalmas beszélgetésem a főnökével, ami során elég bőkezű ajánlatot tettem annak cserébe, hogy Ön az én projektemmel legyen elfoglalva - billent oldalra a fejem, ujjaim pedig egymással játszottak. Igen, bizonyára az a hat számjegyű előleg dobott az ügyemen, mert eleinte a főnöke sem akart hallani arról, hogy Tamara egyéb projektjei csak úgy máshoz kerüljenek vagy netán késsenek. - Nos? Van kifogása? - Még egy erős húzás a cica bajszán. - Mindenek előtt leszögezném, hogy a feltételeim szerint Ön elég nagy százaléknyi jutalékot fog kapni a projektre szánt összegből. - Elvégre ez még a lényeghez tartozott. A főnöke nem örült neki. Elvégre minél kevesebbet kap az alkalmazottja, ő annál kevesebbet. De még így is sokat gombolhat le rólam.
never tell me to stop | Tamara & Jesse 4221181781  || coded by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Tamara Rhodes
Chatkép :
never tell me to stop | Tamara & Jesse Tumblr_inline_nsh5jayNid1qkszlf_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Emmy Rossum
Hozzászólásaim száma :
4
Pontjaim :
2
Pártállás :
  • Semleges

User név :
l.
Őt keresem :
be fearless in the pursuit of what sets your soul on fire
never tell me to stop | Tamara & Jesse 9YRE
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
32
Foglalkozásom :
interior architect


Tamara Rhodes

Elküldésének ideje -- Csüt. Jan. 14, 2021 8:46 pm

walked into the room
you know you made my eyes burn


A kézfogása határozott volt, de nem az a fajta, amelyik egymásnak préseli az összes csontot a kézfejedben, aztán alaposan megropogtatja őket, hanem a tudom mit akarok érzést kölcsönző; azt hiszem, nem is vártam tőle mást. Még anyámtól tanultam meg, mennyit elmond az emberről a puszta kézfogása is, ő véste örökre az eszembe, hogy csak úgy lehetek másik szemében is határozott és erős nő, ha elfelejtem a petyhüdt kézfogásokat.
A szavai önkéntelenül is mosolygásra késztettek, legszívesebben egy nevetést is megengedtem volna magamnak, de annál azért nagyobb önkontrollal bírtam. Márpedig valahol roppant viccesnek találtam, hogy éppen azért fejezi ki az örömét, amiért tulajdonképpen fizetett is. Nem keveset. Az iránymutatása alapján foglaltam helyet, kíváncsian és várakozón függesztve rá a tekintetemet, bár amikor egyenesen rám nézett, igyekeztem nem sokáig a szemeibe nézni, mert az a tiszta kékség egészen zavarba hozott, márpedig én épp hivatalos voltam jelen. Üzletelni jöttem, nem a nyálamat csorgatni.
Amit ezután mondott, már sokkal inkább felkeltette az érdeklődésem, és talán egy kicsit az önbecsülésemet is. A hangjában nem éreztem ugyan gúnyt vagy lenézést, mégsem tudtam hová tenni a megjegyzését, és ezt felszaladó szemöldökeim is jól tükrözték. – Négy évvel ezelőtt szereztem meg a diplomámat, a mérnöki kamara pedig két év gyakornokságot ír elő, mielőtt valaki önálló tervezői minősítést kaphat. – Nem magyarázkodtam, inkább felvilágosítottam a tényekről, ha esetleg nem volt jártas az építészeti jogszabályok körében; a hangom mindenesetre ugyanúgy nem tükrözött sem felháborodást, sem sértettséget. A munkám minőségének dicséretét hallva pedig megengedtem magamnak egy finom mosolyt is. – Köszönöm. A legjobbnál kevesebbel általában nem érem be. Már ami a munkámat illeti – tettem hozzá gyorsan, magam sem tudom, miért.
Még ha sikerült is ellenállnom annak, hogy elvesszek a szemeinek kékségében, hát most azzal a vigyorral nem tudtam mit kezdeni, ahogy hol engem, hol az előtte heverő papírokat nézte. Ha nem fizetett volna sok pénzt azért, hogy most itt legyek, egy kicsit úgy éreztem volna, mintha nem lett volna biztos, mi is itt az üzlet tárgya: a munkám, vagy én. Talán ezért is próbáltam sürgetni, hogy térjünk a tárgyra, hátha még idejében kiderül, ha nem is a tervezőasztal feletti fáradozásaimat szeretné megfizetni...
A gondolatra el kellett fordítanom a pillantásomat, de szerencsére épp leült, így megadva nekem azt a két pillanatot, amire szükségem volt. Nem mintha az ezt követő intenzív nézése sokat segített volna rajtam... de legalább az kijózanított, amikor végre elárulta a terveit.
Úgy érti, egy teljes új szárnyat szeretne? – kérdeztem vissza, meg sem próbálva leplezni a meglepetésemet. Ezek után még furcsábbnak tartottam, hogy még fizetett is a találkozóért; a telefonban legalább ötször elmondtam neki, hogy aligha van időm egy új projektre, hát még egy teljes épületszárny megtervezésére. Hátradőltem és kinéztem a hatalmas ablakon, hogy egy kicsit emészteni tudjam a hallottakat, mielőtt ismét rászegeztem volna a pillantásomat. – Ne vegye sértésnek, Mr. Raynor, de nem sok turistát láttam errefelé – vontam fel a szemöldököm, a „sok látogató” kifejezéssel ellentétes tapasztalataimmal reagálva. Persze nem az én dolgom volt, hogy mire költi a pénzét.
És milyen határidőkben gondolkodik? – fűztem össze magam előtt a kezeimet, homlokom enyhén ráncba szaladt, ahogy őt figyeltem. – A telefonban már említettem, hogy jelenleg elég sok projektem fut párhuzamosan – tettem hozzá lassan, szinte elnyújtva a szavakat, hiszen ez az üzenet mondhatni legutóbb is süket fülekre talált. Inkább megoldotta a dolgot pénzzel. Sajnos, ha erre utazik, ezúttal kénytelen lesz a cégnek fizetni, ha azt akarja, hogy bizonyos feladatokat ne végezzek el; nem kockáztathattam az állásomat miatta. Addig nem, amíg én fizettem Nancy óvodai tagdíját, bár volt egy olyan érzésem, hogy a tanulmányaira sem árt majd félretennem.

wild |  Cuki
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Jesse N. Raynor
Chatkép :
never tell me to stop | Tamara & Jesse 1faec2184d3b0a437c97b6104c69b074de239ff3
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
chris pine 〉
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
never tell me to stop | Tamara & Jesse Tumblr_o2b6qj6PA11rrk64qo1_250
Tartózkodási hely :
washington 〉
Korom :
44
Foglalkozásom :
hotel owner 〉


Jesse N. Raynor

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 06, 2020 6:03 pm

Tamara && Jesse
one. two. three. zero, miss rhodes

Minden nagy kihagyást egy gyötrő lelkiismerettel leírható időszak követett. Ilyenkor kellett észrevennem, hogy az összes barátomat - vagy bárkit, aki rám nyitotta az ajtót néha - a pénzem érdekelte. Nem volt egy sima Jesse... csak Mr. Raynor. A mindig erős milliomos. Ami annak idején, huszonéves fejjel jó bulinak tűnt, ma már óriási teherként nehezedett a vállamra. Ha visszapörgethettem volna az idő kerekét, beértem volna sokkal kevesebbel is. És úgy talán megőrízhettem volna a legfontosabb kincset, amit a világ adhatott.
Követtem őt tekintetemmel, majd először biccentettem, miközben meglazítottam az öltönyöm ujjrészét a csuklóm körül. A mozdulat után közelebb léptem, hogy megfogjam a kezét, és gyengéden, ám annál nagyobb határozottsággal megrázzam. Semmi kétsége nem lehetett affelől, ebben a helyzetben ki irányít; a telefonbeszélgetés során még nem tudhatta, kivel lesz dolga. Bár nem tűnt egy pénzéhes fajtának, talán nem csak a busás árazás reménye hozta ide. De ki tudja? Ért már csalódás első benyomás után is.
- Örülök, hogy ilyen gyorsan megejthetjük ezt a találkozót - léptem el tőle, közben az asztalhoz sétálva, közben intve felé, hogy üljön le. Elég egyértelmű volt, hogy szeretek irányítani. Voltaképpen mindent, ami belépett ebbe az épületbe. Ebbe az irodába. Az életembe. Nehét volt különbséget tenni bizonyos dolgok között. - Habár őszintén szólva, az olvasottak alapján viszonylag kezdőnek tűnik még - tettem hozzá, utalva a portfóliójára. Talán sértésnek veszi a szavaimat, de nem annak szántam. - Mondjuk engem inkább a minőség érdekel. Azzal viszont nincs problémája - sóhajtottam, ajkaimra pedig egy ravaszkás vigyor rajzolódott, hol őt, hol az életrajzát szemléltem. Elég csinos darab. A munkája is. Ő is. Bár minek tagadnám, egy ilyen kifinomult ízléshez nem társulhatott egy bányarém. Csúnya közhelynek tűnik.
Leültem, majd becsuktam a portfólióját, és az asztalra könyököltem, ujjaimat összefonva az asztal lapján. - Bővíteni akarom az... épületet - válaszoltam a kérdésére könnyedén, szinte pislogás nélkül figyelve minden rezdülését. Általában az ilyen lányokat szoktam megenni reggelire. De akkor ki törődne a készülő új szárnnyal?  - Tudja, kezd túl szűk lenni... - vigyorodtam el. - ennyi látogató számára - tettem hozzá, cseppet sem kapkodva. Volt egy olyan érzésem, hogy remekül fogunk szórakozni. Már ha nem utasítja el az első adandó alkalommal azt a szép összeget, amit erre a projektre szeretnék áldozni.


Vissza az elejére Go down
Ember

Tamara Rhodes
Chatkép :
never tell me to stop | Tamara & Jesse Tumblr_inline_nsh5jayNid1qkszlf_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Emmy Rossum
Hozzászólásaim száma :
4
Pontjaim :
2
Pártállás :
  • Semleges

User név :
l.
Őt keresem :
be fearless in the pursuit of what sets your soul on fire
never tell me to stop | Tamara & Jesse 9YRE
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
32
Foglalkozásom :
interior architect


Tamara Rhodes

Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 08, 2020 8:32 pm

walked into the room
you know you made my eyes burn


Lesimítottam a szoknyámról az autó ülése okozta ráncokat, és közben újra meggyőztem magam arról, hogy nem öltöztem túl. Sophie tegnap este hangosan kinevetett a telefonban, amiért még a szerelésemen is problémázok – határozott célzásokat tett arra vonatkozóan, hogy talán egy kicsit nagyobb hatással volt rám a hang a vonal túlsó felén, ami nyilvánvalóan nem volt igaz –, de végül közösen egyeztünk meg ebben a ruhában. Nem volt kihívó színe vagy kivágása, még a hossza is konzervatívnak minősült azzal, hogy a térdemig ért, mégis furcsán éreztem magam; miért nem vettem egyszerűen csak kosztümöt?
Türelmetlenül megráztam a fejem, és reménykedtem, hogy Mr. Raynor ablaka nem a parkolóra néz, különben abban a szent pillanatban bánta volta meg, hogy még fizetett is ezért az időpontért, amikor látta volna, hogy így megbeszélem magamban a dolgokat. Hátrapillantottam a vállam felett, hogy ellenőrizzem, bezártam-e a céges kocsit, aztán megmarkoltam a táskámat és a parkolóra árnyékot vető impozáns épület felé vettem az irányt. Kíváncsian vettem szemügyre az építészeti megoldásokat, de annyira nem szemléltem kritikus szemmel; az én szakmai ártalmam főleg a belső terekre korlátozódott.
A cipőm sarkai ütemes, határozott kopogással jelezték érkeztemet az előtérben, de ahogy célbavettem a háttérbe nyúló folyosó előtt álló asztalt, erővel kellett lepleznem a meglepetésemet. Csinos, dekoratív hölgyre számítottam, a szükségesnél eggyel kevesebb gombbal rögzített blúzban és szűk ceruzaszoknyában, ám az asztal mögött ülő asszisztens valamennyire rácáfolt – ugyanis férfi volt. A kihelyezett névtábla alapján Jordan.
Üdvözlöm – mosolyodtam el magabiztosan; tudtam, hogy a megbeszélt időponthoz képest pár perces előnyben is vagyok. A pontosságot mindig is nagyon fontosnak tartottam, hiszen ez volt a megbízhatóság egyik alapköve. – Tamara Rhodes vagyok, időpontra jöttem Mr. Raynorhoz.
Természetesen tudta, ki vagyok – jó asszisztensnek tűnt,  a mosolya is kedves és megnyerő volt, miközben egy kis türelmet kért tőlem, hogy informálhassa a főnökét az érkezésemről. Türelmesen várakoztam az előtérben, de közben egy fokkal kritikusabb szemekkel mértem fel a környezetemet; engem is meglepett, hogy alig tudtam koncentrálni, megmagyarázhatatlan idegesség lett úrrá rajtam, ahogy egyre közeledett a találkozás pillanata. A telefonban kinyilatkoztatott rámenőssége persze hagyott bennem némi keserű szájízt, de... volt itt valami más is.
Mielőtt még újra végiggondolhattam volna, hogy vajon megfelelően öltöztem-e fel, Jordan már vissza is ért, egy udvarias gesztussal jelezve, hogy szabad a pálya. Megköszöntem neki, nem feledkezve meg az udvariasságról, aztán elindultam a folyosón, aminek a végén szerencsére csak egy ajtó volt, nem adva sok lehetőséget a tévedésre. A lépteim magabiztosak voltak, ujjaim azonban a szokásosnál erősebben kapaszkodtak a táskámba, főleg, amikor megtorpantam a küszöb után két lépéssel.
A leendő ügyfelem – vagy nem – háttal állt nekem, az iroda tágas és nagy fényt beengedő ablakánál, széles vállain elegáns zakó, hosszú lábain a zakóhoz illő nadrág. Egy részem reménykedett benne, hogy az erőszakos jellemhez egy apám-korabeli fickó társul, vagy legalább valami taszító jelenség, ám hamar azon kaptam magam, hogy átható, világoskék szemek vizslatnak markáns, jóképű vonások takarásában.
Nem tudtam uralni a mosolyom zavartságát; azt hittem, könnyebb dolgom lesz.
Személyesen – bólintottam, amikor megszólalt, és tettem egy újabb lépést befelé, pedig egy bizonyos idegpályám bekapcsolta a menekülj funkciót. Amennyiben ő is közelebb lépett, az udvariassági szabályokra tekintettel én nyújtottam neki kezet; ha nem jött oda hozzám, akkor csak egy biccentést fűztem az üdvözléshez. – Üdvözlöm, Mr. Raynor. – Normális esetben megköszöntem volna, hogy időt szakított rám, ezúttal azonban én voltam az, akinek... nos, megvásárolták az idejét, szó szerint.
Pillantásom az asztalra vándorolt, és természetesen azonnal felismertem a saját portfóliómat; az egyik tavalyi projektemnél volt nyitva. A tény, hogy azt lapozgatta, egyszerre legyezte az egómat, és töltött el még egy kis zavarral, ha eddig nem lett volna elég, pedig az elszántságát mi sem mutatta jobban, mint hogy még fizetni is hajlandó volt azért, hogy most itt legyek.
Határozott elképzelései vannak? – szólaltam meg hamiskás mosollyal, mert bár a kérdést komolyan gondoltam, az egyik aspektust megint csak a körülmények válaszolhatták volna meg helyette. Ha hellyel kínált, annak megfelelően ültem le, ha viszont nem, úgy döntöttem, nyugodtan feltalálhatom magam. Egy ilyen határozott jellemmel szemben nem engedhettem meg magamnak, hogy meghunyászkodjak, és egyébként is érzékeltetnem kellett vele, hogy nem érek rá a küszöbön ácsorogni, annál értékesebb az időm. – Miről is lenne tehát szó? Remélem, így személyesen már pontosabban is megismerhetem a munka jellegét – céloztam a személyes véleményem szerint indokolatlan titokzatosságára a telefonban, és közben erősen koncentráltam, hogy minden határozottságom benne legyen a pillantásomban, amivel ránéztem.

704 | wild | Cuki
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Jesse N. Raynor
Chatkép :
never tell me to stop | Tamara & Jesse 1faec2184d3b0a437c97b6104c69b074de239ff3
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
chris pine 〉
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
never tell me to stop | Tamara & Jesse Tumblr_o2b6qj6PA11rrk64qo1_250
Tartózkodási hely :
washington 〉
Korom :
44
Foglalkozásom :
hotel owner 〉


Jesse N. Raynor

Elküldésének ideje -- Vas. Szept. 20, 2020 8:44 am

Tamara && Jesse
one. two. three. zero, miss rhodes

Vannak nehéz napok. Az állapotomat hajlamos voltam eltúlozni, mikor ahhoz hasonlítottam, hogy egy rákosnak is vannak jó és rossz napjai. Az enyémek is e kettő között ugrándoztak, habár mostanság gyakrabban köszöntöttek be a jó napok, mint a rosszak. Ahogy egyre távolabb kerültem attól a végzetes naptól - de már így is több, mint egy évtizede gyászoltam -, valamennyire ismét kinyílt a világ előttem. Túlláttam a dokumentumok hegyein, amik az asztalomon hevertek, miután én egy átdorbézolt hónap után ismét bejöttem dolgozni. Aki tényleg ismert, tudta, hogy vannak problémáim az alkohollal... el kellett döntenem, mi a fontosabb. Azonban végül mindig ugyanott kötöttem ki: a vodkás üveg mellett. Ahhoz, hogy bármi változzon, kellett volna egy életcél. Egy kis reménysugár, valami fénylő az alagút végén. Egyelőre a sötétségben éltem. És nem úgy tűnt, mintha változni akarna a helyzet. K*rva karma.
Nagy levegőt véve az órára pillantottam, miközben újabbat lapoztam a Rhodes lány portfóliójában. Ma délelőttre beszéltünk meg időpontot - egy elég drága időpontot. Szemernyi kétségem sincs, miért élnek ilyen jól a belső építészek. Már időpontot egyeztetni is egy kisebb vagyon. De a munkái alapján semmilyen kétségem sem volt affelől, hogy őt akarom. Bár volt egy olyan megérzésem, hogy nincs feltétlenül felkészülve egy olyan  beruházóra, mint én. A kivitelezők számára elég nyers stílussal rendelkeztem, ám ezt úgyis ő fogja megítélni. Persze a legtöbb fiatal nő, miután megtudja, hogy pontosan milyen hely ez a "szálloda", inkább kereket old. Bár az ő idejükért nem fizetek.
Két percnyire volt a mutató a megbeszélt időponttól, mikor kopogtatás törte meg az iroda csendjét. Körbenéztem. Ebben a helyiségben valószínűleg minden tetszeni fog neki. Elég futurisztikus megoldást választottam, mikor berendeztem, így mondhatni, ebben a helyiségben belső építészre nincs szükség. De nem is ezért a helyiségért jön.
Elemi türelmetlenséget éreztem a gyomromban - ez nem jellemző rám. És még volt két teljes perce. Az ajtón az asszisztensem dugta be a fejét - sokan meglepődtek azon, hogy férfi asszisztenst tartok. De jobban tudtam figyelni a dolgaimra, ha nem drasszált előttem minden nap egy szoros szoknyában feszítő fiatal gyakornok. - Küldd be, Jordan - biccentettem neki, miközben felálltam, a zakómon pedig kioldottam az egyik gombot, hogy kényelmesebbé váljon a szerelés. Az ablakhoz sétáltam, kinéztem rajta, ám a fülemet már borzolta a magassarkú cipő kopogása. Egyre közelebb és közelebb... míg egyszer csak megállt. Ez jelezte, hogy belépett az irodába. Éreztem finom parfümjének áradatát az orromban. Egész gyorsan betöltötte az egész helyiséget. Ez még egy kővé vált szíves is megolvasztott volna.
Lassan emeltem rá a szemeim, közben titkon abban bízva, hogy egy bányarémmel fogok együtt dolgozni. Úgy tűnik, a karma továbbra is büntetni akart. Egy fiatal, gyönyörű nő állt a bejáratnál, és zavarodott mosolyt fedeztem fel az arcán. Ne mosolyogj így rám! - Tamara Rhodes, ha nem tévedek - mosolyodtam el, jóval több határozottsággal, mint ő. Ebből éltem. Határozottságból.   


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
never tell me to stop | Tamara & Jesse
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tamara
» jesse norman raynor
» Wilhelm & Barbara | stop beeing cute

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Manor Château-
Ugrás: