Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


my daughter and my son


Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
my daughter and my son Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
my daughter and my son Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Csüt. Jún. 25, 2020 10:27 am
Delilah Vaughn

a lányom
ft. Bryden Jenkins?

24-27
év
kiválasztott
faj
foglalt
státusz
ellenálló
pártállás
Te vagy a kislányom, valóban apa szeme fénye, akit mindentől meg akartam óvni attól a pillanattól, hogy először a kezembe fogtalak. Tudom, hogy mindig érdekelt a mágia, annak ellenére, hogy te nem részesültél benne; kislányként is szerettél körülöttem és a bátyád körül lenni, ha gyakoroltam vele. De persze, hamar megértetted, számodra elérhetetlen vágy mindez. Legalábbis hosszú ideig annak tűnt.
Aztán alig egy éve Tatiana megkeresett engem és téged is. Könnyű volt mindkettőnket meggyőzni, hogy beléd csepegtessük az erőt, aminek hiányában születtél. S ez sikerült is, egyike lettél a Kiválasztottaknak, a jövő reményének. De talán túl gyorsan döntöttél te is és én is… Te azért mert nem láttad milyen veszélyekkel jár mindez, s mostanra talán dühös is vagy rám, amiért hagytam, hogy célponttá válj, még ha nem is feltétlenül tudják, ki és mi is vagy. S talán ez az oka, hogy inkább hallgatsz Tatianára, mintsem én rám, én ezért pedig nem tudok haragudni, mert úgy érzem, valamit végérvényesen elrontottam. S ami engem illet, a túlságosan elhamarkodott döntésemet, a feleségem, az édesanyád talán épp emiatt távolodott el tőlem, te pedig az éppen pusztuló házasságunk közepén állsz. Ám azt nem tudom, valójában mit érzel, valamiképpen el tudsz zárkózni előlem, amely néha meg is rémiszt, hiszen hozzászoktam már, hogy a képességem segítségével mindenkinek érzékelem az energiát, de te, kislányom, valami egész más szinten mozogsz, s bár élvezed az erőt, amit adtunk neked, szeretném, ha nem használnád indokolatlanul. Mert belepusztulnék, ha emiatt elveszítenélek.

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Tatiana • mentor
Bennem csalódtál, azt hiszem… Így a legnagyobb támaszod és segítséged Tati lett.
Alethea (Lilian) • barát/ellenség?
Egyelőre mindannyian azt hisszük az asszisztensem, de biztos vagyok benne, egyszer felfedi magát.




Laurence Vaughn

a fiam
ft. Hugh Dancy?

27-30
év
warlock
faj
foglalt
státusz
szimpatizáns
pártállás
Az első gyermekem vagy. Az egyetlen fiam vagy. Warlock vagy. A képességeid különlegesek, páratlanok a maguk nemében.
Ugyanazt mondtam neked, amit az én apám mondott annak idején nekem… Volt-e ennek bármi jelentősége az életedre nézve? Fogalmam sincs. Fiatal éveidből jó néhány eltelt, mire kiskamaszként kezdted felfedezni a mágiát, s arra kértél tanítsalak. Szeretted, hogy ez csak a kettőnk dolga, hogy a húgod és az anyád, nem lát bele ebbe. Valóban különleges lettél. Így gondoltad, ezt tudom, éreztem a vibrálást körülötted, ahogy a lehetőségek ötletétől is izgatottság lett úrrá rajtad. Én pedig élveztem ezeket az energiákat körülötted. Büszke voltam, még ha arra is tanítottalak, hogy ne hagynáld nyilvánosan a képességeidet.
Már felnőttél, tekintélyed lett, lediplomáztál, dolgozni kezdtél, amikor minden megváltozott. Washington változott meg - a természetfeletti előbújt, és ez ellen lázadni kezdtek. Te először még talán ellenezted is mindezt, de mostanra, már inkább szimpatizált a kormányzattal, ezért pedig talán én vagyok a felelős, mert nem figyeltem rád eléggé - hiába voltál felnőtt, még mindig vágytad az én elismerésemet, én pedig már nem veled, hanem a húgoddal foglalkoztam, aki bár embernek született, vissza lehetett táplálni belé a mágiát, így a Kiválasztottak egyike lett. Te pedig ezt nem nézed jó szemmel, ahogy anyátok sem. Emiatt a házasságunk tönkremenni látszik, és ami még rosszabb, te egyre radikálisabban fogod fel a helyzetet, s talán csak a testvéri kapocs miatt nem jelentetted még fel a húgodat, Tatianát és engem, s persze az ellenállás többi tagját. De vajon eljuthatsz erre a pontra? Képes lennél ártani a saját családodnak?

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Tatiana • ellenség?
Ne szépítsük, ti nem kedvelitek egymást, hiába is próbállak békíteni téged, úgy véled, Tatiana és én tehetünk mindenről, ami félresiklott az életedben.
Alethea (Lilian) • barát/ellenség?
Egyelőre mindannyian azt hisszük az asszisztensem, de biztos vagyok benne, egyszer felfedi magát.
Vissza az elejére Go down
 
my daughter and my son
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: