Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dr. Aksel Vaughn


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Jún. 24, 2020 5:45 pm

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Dr. Vaughn!

Jókora slamasztikába keveredett, doktor úr, mondhatom. Van valami egészen lenyűgöző abban, amit a begyűjtők csinálnak, ahogy észrevétlenül beeszik magukat az ember bőre alá, meg sem állva egyenesen a lélekig, hogy aztán sem a gondolatainkból, sem a szívünkből ne tudjuk őket nyomtalanul kitépni - és mi mit sem sejtve gyalogolunk bele a csapdájukba, önként és dalolva. Te sem tudod még, milyen gödörbe estél arccal előre, de vajon mekkora lesz a becsapódás ereje a végén? mivan?

Intuíció. Valóban különleges adottság, és egyben veszélyes is, noha azt hiszem, te éppen egy olyan életet építettél fel magadnak, ahol képes vagy ezt jóra használni. Nevezhetnénk csalásnak, de én inkább nem tenném; ha valakinek a fejében kell rendet tenni, az épp olyan gyógyítás, mint bármi más, ha pedig ezzel könnyebben segíthetsz rajtuk... a cél szentesíti az eszközt.

Már csak az a kérdés, nálad ki tesz rendet, igaz, drága Aksel? Így is látod a baljós árnyakat a fejed felett, pedig még fogalmad sincs, valójában kinek a karjaiba is menekülsz a tönkrement házasságod hideg üressége elől. 22

A végkimenetelt persze csak ti tudjátok majd kialakítani, ezért nem is tartalak fel tovább - nyomás foglalózni, aztán pedig tessék elfoglalni a játékteret! Cute

2020. május 25-én új szabályt léptettünk életbe a multi karakterek kapcsán. Minden multi karaktert be kell jelentened a staff irányába - beleértve a titkos karaktereket is. Mi nem adjuk tovább ezeket az információkat. Amennyiben ez egy frissen elfogadott karakterrel az elfogadástól számított egy héten belül nem történik meg, szankciókat von maga után - a foglalások elvesznek, a karakter pedig használaton kívüli státuszt kap, amely lévén nem tud majd játéktéri reagot kreálni.
Amennyiben új tagként érkeztél hozzánk, és multival még nem rendelkezel, a karakteredet mint fő karaktert kell lejelentened.
Az üzeneteket minden esetben Barbara részére kell eljuttatnod privát üzenet formájában, vagy pedig Discordon felvenni vele a kapcsolatot. Ő készségesen felel majd minden felmerülő kérdésedre is.


- idézet frissült szabályzatunkból

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
Dr. Aksel Vaughn Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
Dr. Aksel Vaughn Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Pént. Jún. 12, 2020 9:43 am
Dr. Aksel Vaughn
PSYCHIATRIST WARLOCK

ez vagyok én
Különleges vagy.
Különleges…
A családom, a koven, amelyben felnőttem folyton ezt mondogatta. Hiszen olyan képességem volt, amilyen senki másnak a közösségünkön belül. Intuícióként emlegették, de nem csak átérzem mások lelkiállapotát, képes vagyok átvenni az energiákat, amelyek valakiben mozognak, így a hozzám hasonlóak mágiáját is az akaratom alá tudom hajtani. Persze csak ha akarom.
De ezt nem tudhatják meg idegenek.
Rejtőzködve nőttem fel, elnyomva a varázserőt, amely miatt különleges lennék. Nagyon körültekintő voltam mindig is, elfedtem a nyomait mindannak, amely arról árulkodhatott, hogy mi voltam. Ezért inkább pszichiáternek tanultam, és csupán a „jó megérzéseimre” hivatkoztam, amikor pontosan megállapítottam néhány konzultáció és találkozó alapján a pácienseim problémáit. A szakmámban, talán éppen a képességeim miatt, gyorsan értem el nagy sikereket. Majdnem húsz éve főorvosként dolgozom a washingtoni Spire Kórházban és lassan hét éve alapítottam magánpszichiátriát néhány tehetséges kollégámmal. Hiába foglalták el a várost a természetfelettiek, én mai napig nem fedtem fel magamat szakmai körökben. A kollégáim azt tudják, hogy van egy feleségem és két gyerekem, a szakmai előmenetelem kifogástalan, a Harwardon végeztem, és szívesen publikálok. De ez csak a fényes máz, amely az életemet borítja.
A kovent, amelyben felnőttem, vadászok végezték ki, az én szerencsém az volt, hogy az egyetemi kollégiumból még nem utaztam haza azon a héten. A családomat egy szempillantás alatt veszítettem el, mintha nem is léteztek volna. Ekkor fogadtam meg, elnyomom a képességeimet, úgy teszek, mintha nem is léteznének. A praxisomhoz csak annyira használom fel, hogy éppen megérintsen mások energiája, érezzem mi történik velük, épp csak annyi ideig, amíg nem tudom diagnosztizálni őket.
A feleségemet az egyetemi éveim alatt ismertem meg, én már majdnem végeztem a Harwardon, amikor ő másodéves volt. Első pillantásra beleszerettem. Ám amilyen vad lánggal lobbant fel közöttünk a szerelem, olyan illékonynak is bizonyult. Nem tudom mi történt, nem láttam meg azt a pontot, amikor valami végérvényesen elszigetelt minket egymástól. Hideg lett és távolságtartó, én pedig feladtam a próbálkozást egy idő után. Tudja mi vagyok, sosem szörnyedt el a képességeimen, ám nem is bánta, hogy nem használtam őket. Talán éppen ez a probléma, hiszem az elmúlt években újra előhívtam az erőmet, amelyet olyan messzire űztem magamtól.
Két gyermekünk született: Laurence és Delilah. A fiam örökölte a különleges képességeket tőlem, a lányom azonban egyszerű halandó maradt. Mindig is dúlt közöttük a szokványos testvérháború, ám idővel a fiam az én kegyeimet kereste, hogy tanítsam, és ez olyasmi lett, ami csak a miénk volt. Aztán egy megalomán vámpír jött a városba, felborította a kényes egyensúlyt, s felfedte a természetfelettiek létét. Először úgy tűnt, még valami jó is kisülhet mindebből, de a radikális eszméivel nem voltam képes azonosulni, s bár jó néhányan tudják a kilétemet, továbbra is tartom a két lépés távolságot, s a fiamat is erre intettem. Évek teltek el az önkényuralom alatt, mire mozgolódni kezdett egy kis csoport, akikkel kapcsolatba kerültem, mert potenciált láttak a lányomban. Hát segítettem egy másik boszorkánnyal együtt mágiát csepegtetni belé, hogy egy lehessen a reménysugaraink közül, akik talán képesek megállj parancsolni az elvakultságnak.

önéletrajz
Mindig is hittem a házasság szentségében, s nagyon sokáig meg sem fordult a fejemben, hogy ennek ellene mennék. De nagyon sokáig azt sem gondoltam, hogy csendes lázadóként megpróbálom majd megbontani az éppen hatalmon lévő kormányt. Éppen nekem kellene tudnom, pszichiáterként, hogy az ember teljesen megváltozhat külső tényezők hatására, akár olyan korban is, mint én. Mégis annyira észrevétlenül kúszott be a gondolat az agyam hátsó zugaiban, ahol mint egy vírus terjedt szét, hogy sokáig észre sem vettem. Ugyanúgy nem vettem észre, ahogyan azt sem, miért kezdtünk eltávolodni Eileen-el egymástól. Rettenetesen szerettem a feleségemet és mindmáig tisztelem is, éppen ezért megdöbbentő, hogy életemben először azt érzem, felrúgnám a házasságomat egy másik nő miatt, egy húsz évvel fiatalabb nő miatt, aki ráadásul az asszisztensem a magánklinikán. Nem is szabadna rá gondolnom. Nem csak azért mert túl fiatal és mert a kollégám, hanem mert nős vagyok, és van két gyerekem, akik bár felnőttek már, egészen biztosan nehezményeznék mindezt. Mégis a házasságunk Eileen-el széthullóban van, elhidegült tőlem, és csak találgatom, hogy valójában mi történt, amikor annak idején olyan nagyon szerelmesek voltunk. De már semmi sem olyan, mint akkor, és ezért részben én vagyok a felelős, hiszen Kiválasztottat csináltam a lányunkból, csak mert önző módon megelégeltem a városban tomboló káoszt. Talán soha nem bocsájtja ezt meg nekem senki, se a gyerekeim, se a feleségem.
Még is olyan sokszor ott van az asszisztensem, Lilian, a gondolataimban. Olyan közel van, szeretném megérinteni a forró, puha bőrét, a tiszta, fényes haját… s néha már engedek is a csábításnak, néha valóban megérintem, és a bűntudatom egyre kisebb és kisebb, ahogyan egyre többször fordul elő ez, s ahogy egyre gyakrabban kávézunk együtt és beszélgetünk. Lassan megismerem és ő is engem, már hagyom neki, hogy belelásson az életem egy részébe, amiben ha szigorúan munkakapcsolatom lenne vele, nem engedném be, ahogyan más kollégámat sem. De kicsit félve vallom be magamnak, kezd többet jelenteni mint egy jó, hatékony és kedves asszisztens, kezdem igazán megkedvelni, annak ellenére is, hogy tudom ez nem helyes. Ezért pedig dühös vagyok magamra, gyengének érzem magamat Lilian mellett, és az energiái, amelyeket felém áraszt minden alkalommal, még ha nem is tudatosan – hogyan is lehetne tudatos, hiszen nem tudja mi vagyok – elterelik a figyelmemet az ellenállásról. Talán ezért is csókoltam meg legutóbb, s nem csak a kelleténél több whisky miatt.


play by
mads mikkelsen
életkor
 1969. 10. 01.
faj
varázsló
pártállás
ellenálló
hirdető
Alethea
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
Dr. Aksel Vaughn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mrs. Vaughn
» Laurence Elliott Vaughn
» Aksel & Laurence
» Grace E. Vaughn
» Aksel & Thea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: