Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vittor Ray-Foster


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Vittor Ray-Foster E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 15, 2020 7:48 pm

gratulálunk, elfogadva!
isten hozott játékosaink között!

Kedves Vittor! Cute

Annyira örülök (vagyis igazából Jessa énem, de ez a lényegen nem változtat), hogy itt vagy és ennyire hamar elkészültél! Bár kíváncsi voltam, mit rittyentesz össze, igazság szerint szentül meg voltam győződve arról, hogy nekem tetszőt alkotsz. A lányom életében te leszel a keserédes kísértés, aki több mindent fog megmozdítani benne, mint kellene és nem vagyok benne biztos, hogy egyszerű dolga lesz... viszont neked sem, ezt megígérhetem! Very Happy

Menj, foglald le ezt a jóképű arcot, aztán nyomás játszani! Jó szórakozást! Cute


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 15, 2020 3:58 pm
Vittor Ray-Foster

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

There is no such thing as coincidence



love, hate

Taglalni valamit, amely folyton változik, eléggé nehézkes feladat. Volt Vittor; még mielőtt mágiahasználó lett. Bonyolult korszak volt, tele bohémságokkal, komolytalanságokkal, leginkább abból fakadóan, hogy az apja meghalt, és a lezüllés útját választotta. Falta az életet, és miután családja mindenben támogatta, fürdött a pénzben és a lehetőségekben, nem félt az élettől, a következményektől. Modora mindig is hagyott kívánnivalót maga után, forrúfejűsége miatt nem egy heves szópárbajba bonyolódott bele. Az élete tele volt szemöldök sérülésekből kifolyó vérrel, horzsolásokkal, amely színesebbé varázsolta eme remek palettát, de mégsem volt számára elég, mindig többet akart, mindig másét akarta. Szerelmei sosem voltak igaziak, kamaszként szeretői általában férjes asszonyként élték unalmas életüket. Ő csak feldobta azt, humorával fűszerezte lusta óráikat, férfias képességeivel bearanyozta mindennapjaikat. Tudására hosszú idő alatt tett szert, A sourbon-i egyetem lelkes, kicsapongó diákja volt, míg el nem jött az ítélet pillanata, s rájött, hogy van félnivalója. Ugyanúgy ott lapul benne a félelem, mint bármely más férfiban... mikor megölték a legjobb barátját.
Az életem ezután változott meg. Ugyan maradtak olyan vonások, melyeket a mai napig hűen őrzök magamban, számos apróságtól búcsút vettem, közöttük a komolytalanságtól. Ne érts félre, ugyanúgy lételemem a humor, de bizonyos kereteken belül. Kimért lettem, és egy olyan nőhöz kötöttem az életemet, aki fontos számomra, és tudtam, hogy hű tanítványom lehet. Két ilyen mentalitással rendelkező ember... meghatározta az egész életünket. Feleségül akartam venni, ám kettőnk között a szerelem nem csak abból állt össze, mint a többi párosnál. Szerettük egymást, a testiség forróságokkal töltött meg mindkettőnket. megtanított arra, hogyan kell gondosan kitaposnunk életünk útját. Ez volt a szerelem csodája számomra, és elvesztésekor mérhetetlen haragot és bosszúvágyat éreztem, érzek a mai napig. Rájöttem, hogy képes vagyok efféle érzelemre is, nemcsak gyermeteg csalárdságra.
Külsőmet illetően mindig a kornak megfelelő öltözetet hordom, az utóbbi időben mivel Bastien közelében tevékenykedem, próbálok igényes lenni, bár ez nem feltétlen párosul elleganciával. Nem vagyok olyan, akinek szekrényében nem található meg pár lazább darab.
Barnás hajamhoz igéző kék szempár társul. Magasságom pont tökéletes, megfelelő rálátásom nyílik a világra. Egyetlen ékszerem egy gyűrű.
 
 1790.

jay ryan

warlock
a karakterem saját és keresett



szerepkör


A TANÁR
1850.
A helyiséget csupán egy halványan pislákoló gyertya világotta meg, melyet az asztal közepére helyeztem. Huszonkét esztendősen kedvem leltem az olvasásban, melyet ilyenkor - közel az éjfélhez - még szívesebben űztem. Dante Isteni színjátékának minden egyes szava úgy vésődött bele emlékezetembe, mintha legalább ezerszer olvastam volna már ezt a tökéletes irományt. Lekötött, s még a nyugtalan gondolataimat is képes volt egy pillanat alatt elmúlasztani. Pedig vártam. Valakire, aki érkezését ígérte.
Szőke. Ajkai édesek, teste zömök, formás... tenyerem szinte minden alkalommal könyörgött azért, hogy rásimulhasson csípőjére. Menekült előlem. Majd én előle. Macska-egér játékot játsztottunk, amelyben egyszer én, aztán ő volt a macska. Imádtam kacérságát és szemtelenségét. Imádtam, amit kihozott belőlem... imádtam Őt magát. A tiltott gyümölcs, amely a legédesebb, rabul ejtette a szívem. Pedig egyetlen szerepet szabadott volna betöltenem az életében: méghozzá egy határozott, engedelmet követelő mentorét.
Csupán öt perc telt el, kezeim vállára siklottak, ahogyan megálltam mögötte. Már azért olcsó nőnek bélyegezték volna meg mások, ha megtudják, hogy hajadonként egy férfival marad kettesben, ilyen bensőséges viszonyban. De ez volt a módszerem: a fejébe kellett látnom, hogy taníthassam. Nem volt elveszett lány, sőt. Valami isteni tehetség veszett el benne, amelyet nem hagyhattam elszabadulni. Legalábbis ideje korán...
- Jessa. - Ujjaim tovább siklottak, végig a gyönyörű derékon, majd csípőn, közben füléhez hajolva lehunytam a szemeim. - Örökké szeretni foglak.

A TÚLÉLŐ
1945.
Harminc éve annak, hogy semmit nem hallottam róla. Az első világháború jeges csatái, a mindenhol felbuggyanó, patakokban folyó véres tócsák átírták a történelmet. Kivettük belőle a részünket. Tettük, amit tennünk kellett, még ha ez azzal is járt, hogy le kellett mondanom róla. Elengedtem a kezét, abban reménykedve, hogy egyszer újra egymásra találunk. Nem így történt. Valószínűleg azért, mert valahol mélyen... mindketten tudtuk, hogy átrendeződtek a viszonyok. Soha nem lehetett már úgy semmi, mint előtte. Ő sem. És én sem. És mi több... mi sem.
A második világháború kitörése rémisztően emlékeztetett arra, ahogyan az első indult. Akkor még Jessamine-nel kéz a kézben indultunk neki az akadálynak. Ez már más volt... egyedül kellett meglelnem a megoldást a tankok és fegyverropogások hada mellett.
Makacsságom legendás volt. Nem voltam hajlandó külső szemlélőként figyelni azt, ahogyan ennyi ember ártatlan élete ontatik. Részt akartam venni ezekben a csatározásokban. Megannyi csata első sorában feltűntem, ám... azon a reggelen...
Vér folyt ki a torkomon, ahogyan az a hideg decemberi reggel beköszöntött... az egész éjszakát a szabad ég alatt töltöttem, tudván azt, hogy warlockként talán egy csatamezőn hullok el. A mellkasomon egy méretes seb tátongott, a kabátomon már bebarnult a nedű. Meglőttek, a golyó valahová a szívem alá fészkelődhetett, de nem éreztem fájdalmat.
A sors fintora... én, aki nagylábon éltem, varázslatokat írtam és teremtettem, most a saját véremben fetrengek, azt várva, hogy eljöjjön a kegyes halál. De a szemem előtt csak ő lebegett... Jessa. Várva, hogy kezét nyújtva áttáncol velem a halálba...

A CSALÁD
2020.
Beszippantottam a levegőt. Éreztem ezt az átkozott vérfarkas szagot. Jellegzetes, számomra orrfacsaró illat, mely lényegégen Moira valami  drága pacsulija, de nekem mégis olcsó kencének tűnik. Ahányszor belépek ide, megüti az orromat ez a karizmatikus illat, melyet csak azért vagyok képes elviselni, mert Moira viseli a testén. Bár tény, nem volt a legjobb gondolat, hogy egy vérfarkast vegyek feleségül, de vannak dolgok, amiket képes felülírni egy-két másik dolog. Például a szerelem.
Az utóbbi időben túl hosszadalmas időket pazaroltunk el azzal, hogy egymást nyúztuk... elég különleges módszerekkel. Néha már szó szerint is. Nem feledtem el azt, amikor a karjaim alá fogadtam, és belé szerettem. Bár megvolt a kötelék, tekintve, hogy az ő apja mentett meg azon a reggelen, mikor lelőttek a háborúban. Volt bennem valamiféle hála... de vajon ez eredményezhet szerelmet?
Nem. Szerettem a feleségemet. Már közel tizenöt éve vele keltem és vele feküdtem. A hiány azonban űrként tátongott a szívemen. Éreztem már szerelmet előtte. És őt... azóta sem tudtam feledni. Ó, hol járhatsz, drága Jessa?

Vissza az elejére Go down
 
Vittor Ray-Foster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vittor & Jessa
» yvaine & vittor | lived happily ever after

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: