Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tate Fitzgerald


Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
Tate Fitzgerald Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 18, 2021 10:50 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Tate!

Sosem könnyű, amikor épp Azt a valakit veszítjük el, aki az egyetlen jó dolgot képviseli az életünkben, már pedig neked -azok alapján, amit az anyádról és a nővéredről meséltél- az apád mindenképpen ez a személy lehetett. Ennek ellenére a tapasztalat azt mutatja, hogy a bosszúvágy nem mindig kifizetődő, sőt, a bölcsek úgy tartják, hogy akár fel is emésztheti az embert.
Ami viszont megint csak nagy igazság az az, hogy rendkívül motiváló tud lenni. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy te is hosszú éveken át csakis emiatt a cél miatt képezted magad, edzettél, tanultál és kitartottál, hogy aztán most eljuss végre a start vonalhoz. Mert bizony, nekem azt súgja valami, hogy a játék még, csak most kezdődik. Talán, te magad sem tudod, hogy milyen fába is vágtad a fejszéd, de úgy sejtem, hogy most sem fogsz megfutamodni, akármilyen nehéz is legyen a feladat. Megtaláltad, amit olyan sokáig kerestél és már csak rajtad áll, hogy mihez is kezdesz vele.  Na mi lesz? Mielőtt azonban fejjel rohannál a falnak, remélem vagy annyira hidegvérű és megfontolt, hogy alaposan körbe szimatolj, mert ebben a városban bizony semmi sem az, mint aminek először látszik!  Kacsi

Épp eleget vártál azonban erre a pillanatra, szóval eszem ágában sincs téged sokáig feltartani! Utadra engedlek, csak el ne felejtsd lefoglalni azt a meglehetősen jóvágású, szőrös -mert ugye utálsz borotválkozni- pofidat!  mivan?

Jó játékot kívánok neked!  De cuki vagy

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Ember

Tate Fitzgerald
Chatkép :
Tate Fitzgerald VcM0Kvk
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
chris wood
Hozzászólásaim száma :
3
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

User név :
g.
Fő képességem :
finding her
Kedvenc dal :
gone are the days
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Foglalkozásom :
f.b.i. agent


Tate Fitzgerald

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 17, 2021 12:18 pm
Tate Fitzgerald
reborn agent

Kiemelt információk
play by chris wood

születési idő 1988. január 13.

faj ember

pártállás semleges

a karakterem saját & keresett

hirdető carmela

Kegyetlen dolog a bosszúvágy. Nekem már egész fiatalon kijutott ebből a mérgező érzésből, pedig egyet megtanulhattam volna: a bosszú nem old meg semmit. De tényleg így lenne?
Elég korán árva lettem, miután az apám áldozatául esett egy boszorkánynak. A boszorkánynak. Anyám maradt velem és a nővérem. Furcsa volt úgy felnőni, hogy mindvégig pokoli szavakat suttogtak a füledbe. Majd mikor idősebb lettem, változott a mondóka. Akkor már nekem kellett igazságot szolgáltatnom. Bosszút állnom azon, aki megcsorbította a családomat, és elvette tőlünk az apámat. Mások rögtön nekiindultak volna ennek a rögös útnak, én azonban inkább kivártam. Tanultam, küzdöttem, edzettem. Az egyik legjobb ügynök lettem az évfolyamban. Ez volt az első, ami miatt igazán küzdöttem. Kellett egy akadály, amit magam elé állítva meg akarok ugrani. Csak így lehettem erősebb. Így kaphattam kellő motivációt ahhoz, hogy ne adjam fel.
Az, hogy makacs vagyok, szinte a homlokomra van írva. Beszélni annál kevesebbet beszélek, a humorom viszont a helyén van. Csak nem gyakran keveredem olyan szituációkba, mikor brillirozhatnék ezzel a képességgel.
Az életem valójában úgy telt, hogy a hátam mögött egyengették az utamat. A fülembe sugdosták, hogy mit kellene tennem. Anyám egy manipulatív bestia, a nővérem pedig rá ütött. Talán ezért hiányzott annyira az apám. Mélyen élt bennem az emlék, mikor tanított. Talán anyám emlékéért nem küzdöttem volna ilyen elszántam. De Isten lássa a lelkem, apámat meg fogom bosszulni.
Rám nézve megállapíthatod, hogy külsőm valójában tükrözi a mivoltomat. Megjelenésem előkelő, a női szemeket szinte vonzom. A szemem kék, mint az égbolt, hajam pedig sötétbarna, amely a napsütésben néha teljesen barna színt kap. Izmos testalkatom van, melyet a hosszú óráknak köszönhetek, amiket az edzőteremben töltöttem.  Borostám gyakran borítja be az arcom, jelezvén, hogy utálok borotválkozni. És mert jól áll.
Önéletrajz
Washington, napjainkban

Az időm nagy részét szerencsére nem ezek a rendezvények töltötték ki. Kicsit sem rajongtam ezekért a programokért, elvégre míg itt rabolták az időmet, annyi mindent tehettem volna; mondjuk ténylegesen dolgozhattam volna. Ez pedig amúgy sem lett volna nagy hátrány, tekintve, hogy rengeteg befejezetlen ügyet pakolt az asztalomra nem is olyan régen a bájosnak nem nevezhető, újdonsült főnököm. Az a főnököm, aki mellékesben ideküldött, hogy figyeljem meg az egyik városi tisztségviselőt. Vagy, ahogy hétköznapiasan mondanánk: vigyázzak rá, nehogy kinyírják. Annyira volt unszimpatikus a figura, hogy ha más nem, én nyomtam volna a fejét egy tálcányi üvegpohárba. Hataloméhes senkiháziak voltak mind. Az ilyen pofavizitek után szembesültem azzal, hogy nem volt olyan rossz dolog csóróként felnőni. Legalább ember maradtam mindig, minden körülmény között. Vagy hogy szokást ezt mondani. Nem tudtam azonosulni ezzel a fényűző bájolgással, annak ellenére, hogy mióta ügynökként dolgoztam, én sem voltam szegény, nem aggódtam a mindennapi betevőért, de mit tehettem volna? Voltak a nagykutyák, akik dirigáltak. És voltak az ügynökök, mint... én. Na, élveztem én minden pillanatát. Bár tény, hogy okozott már kellemetlen percet a hivatásom, de ezeket a pofonokat márpedig bírni kellett.
Felemeltem egy pohár pezsgőt, majd belekortyoltam. Szorította a nyakamat a szoros nyakkendő, emiatt odanyúlva lazítottam rajta, éppen csak egy centit. Legközelebb megmondom Watson-nak, hogy ne engem küldjön ilyen bevetésekre. Bár ezt nagyon csúfolkodva lehetett volna akciónak nevezni. Csak álltam, rákokat kóstoltam különböző szószokkal, a gyomrom teljes védelmi pozíciót vett fel, hogy túlélje a procedúrát. Én pedig... nagyokat sóhajtottam. Nem beszélgethettem senkivel, szakmai ártalom.
Az egyik rákot ízlelgetve felrémlett az, hogy pár hete még egy olasz tengerparton kóstoltam valami garnélát, bár  nem értettem a tengeri herkentyűkhöz. Nem is az volt a fő feladatom, habár az ügynökségnél nem szerették, ha a saját szakállamra nyomozgattam. De egy megbízható forrásom azt mondta, ott kell keresgélnem. Az évek alatt csak erősebbé vált bennem a hitvallás, amivel el akartam kapni az apám gyilkosát. És mikor megtaláltam azon a fényes napon, másnap köddé vált. Láttam az arcát, ezer közül is megismerném. Fiatalnak tűnt, és ártalmatlannak. Talán ezért szokás azt mondani, hogy soha ne ítéljük a küllem alapján. Mert ha azt vettem volna számítási alapnak, az a nő egy legyet se tudott volna bántani. Közben pedig megölte az apámat. És ki tudta, vajon hányan követték még őt a sírba a nő keze által.
Repedezni kezdett a pezsgőspohár a kezemben, de még időben kapcsoltam, és lelazítottam a szorításomat.
Sokáig nem hittem a karmában. Vagy inkább a szerencsében? Te a helyemben minek nevezted volna azt, mikor hirtelen a semmiből megpillantod azt, akit körülbelül hat éves korod óta el akarsz kapni? Mint valami ócska mágia. Ilyen véletlenek nem létezhetnek.
Valamilyen oknál fogva légszomjam lett. Kapkodni kezdtem a levegőt, majd hirtelen ellazult a tüdőm. Talán apám története már véget ért. De a miénk még csak most kezdődik. Úgy éljek, annyit fogsz szenvedni, amennyit ő szenvedett...



Carmela di Rossi felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
 
Tate Fitzgerald
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cameron Tate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: