Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mamusz


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 27, 2021 12:46 pm


people look at you and

say you changed, as if you worked hard to stay the same


Azt hiszem még mindig elég menő, hogy te vagy az új tulaj, mert így lehetek én az új tulajdonos új csávója és akkor majd villoghatok a VIP-ben meg úgy mindenhol azzal, hogy milyen gazdag és menő csajom van, sőt majd a kedvedért lopok egy Rolex órát is, hogy a megnyitón ne úgy nézzek ki, mint a rosszarcú szadista, aki valamilyen geci módon sakkban tart. Úgyhogy rád vigyorgok és ahogyan kihúzod magad én belebámulok a melleidbe, aztán felpillantok a szemeidbe is bár szerintem nem igazán sértődnél meg azon, ha ez a lépés kimaradna.
- Szóval akkor nem kell veled összevesznem majd azon, hogy más dílereket is beengedtek, ugye? - És baszki, tényleg arany életem van. Ennél már csak az lenne jobb, ha mondjuk nem is tudom.. nem igazán tudna ennél jobb lenni. Vagy hát biztosan tudna, de nekem egyelőre semmi jobb nem jut eszembe: van csajom, a csajomnak van pénze, van drogom, a csajomnál is van mindig egy kis drog, tudok mit enni, a csajom is tud mit enni, szóval érted. Arany élet.
Megnyalom az alsóajkamat, ahogyan közelebb húzol és baszki, tudod mióta vártam erre? Szóval csak úgy belépek a combjaid közé és rád vigyorgom. - Hát tudok jobb elfoglaltságot is kitalálni a számnak, ha gondolod. - és hát tudod ha gondolod vagy ha nem gondolod én akkor is ezt gondolom, és csak hagyom, hogy az események történjenek maguk után.


love or lust  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 24, 2021 6:44 pm


if you stir me right

flavours come, take over


Ahogy közelebb jössz hozzám, nekem vörös köd telepszik a tudatomra – tudod, pihepuha bársony, az a NAGYON vörös, nagyon dögös, mintha valami japán love hotel lenne, amit csak és kizárólag arra szántak, hogy SZEXELJENEK benne –, és nagyon nehezemre esik arra koncentrálni, amit mondasz: a szabad kezem mutatóujjával az övtartódba kapaszkodom, és beharapott ajakkal bűvöllek, miközben beszélsz.
Hát ha már én vagyok az egyik új tulaj, akkor így... – Még egy kicsit kihúzom magam, hogy az ajkam legalább valamivel közelebb kerüljön a tiédhez, szeretnék a füst lenni, amit beszívsz, a csikk, amit csókolsz. – Izé... – Na, bazmeg, amúgy is nehezemre esik egyszerre két dologra figyelni, de hát...
Mm, szóval én eléggé adom a feddhetetlenséget, és tökre ellennék egy megbízható dílerrel, aki nem hagy maga után hullákat itt-ott, ugye, érted, cica? – Én egyre kevésbé értem azt is, amit én mondok, slukkolok én is, aztán az ajkam közé csippentem a cigit, és önkéntelenül kezdem kigombolni az ingedet, na nem mintha amúgy a mellkasod közepénél fentebb valaha is összegomboltál volna bármit is.
Bazmeg, Remus, mondj még ilyen jogi dolgokat, annyira beindít – cuppan ki a cigi a számból, és legszívesebben itt és most letepernélek.
...amúgy miért is ne tehetném meg?



spice  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 09, 2021 12:59 pm


people look at you and

say you changed, as if you worked hard to stay the same


Felröhögök pedig tudom, hogy most nem ironizálsz, de hát hé mint kiderült jóval fiatalabb vagy nálam szóval tökre nem hibáztathatlak a generációs különbség miatt téged. - Hát lehet, hogy nem ezzel akarnálak hülyíteni, ha akarnálak. - És egy kicsit még vihorászom rajta, hogy te tényleg nem tudod hova tenni ezeket a nőket és már meg sem merem kérdezni, hogy akkor ki volt a női ideálod, mert valószínűleg nem Megan Foxot mondanád hanem valakit két évvel ezelőttről és tudod az olyan kiábrándító lenne.
És aztán csak megrántom a vállamat, mert biztos nem fogok leállni veled azon vitázni, hogy egy EROTIKUS tánc pontosan miért és hogyan is tud snassz lenni csak megrántom a vállamat meg slukkolok a cigiből, vajon napi hány szálat kellene elszívnom ahhoz, hogy jövőre tüdőrákkal diagnosztizáljanak?
- Hát Titan biztosította, hogy más ne teríthesse itt a cuccát én meg cserébe nem árultam itt olyan cuccot, amit nem ők kísérleteztek ki. - Belépek a combjaid közé, mert basszus, ahogyan így kihúztad magad a melleid megemelkedtek egy kicsit és emlékszel, hogy végig arra gondoltam, hogy éppen csinálhatnánk valami nagyon mást is?
Na most éppen megint arra gondolok. - De most hogy újra nyit a hely és új tulajok lesznek tudod a feketepiac is beindul. És én továbbra is itt akarok teríteni. - Nyilvánvalóan konkurencia nélkül. - De most már ez a hely másé, vagyis másoké és ha engem lekapcsolnak itt akkor valószínűleg ti is nagy szarban lesztek.  - Megint slukkolok. - Szóval elég hamar ki kellene találnotok, hogy mennyire akartok feddhetetlen klubbot vezetni. - Rád fújom a füstöt. - Plusz Titannak egy csomó jogszabályt én tisztáztam, szerződéseket írtam, aláírásokat hamisítottam ilyesmik. -


love or lust  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm


if you stir me right

flavours come, take over


Türelmesen bámulok rád, hogy végigmondd ezt a mondókát vagy nyelvtörőt, vagy nem tudom pontosan, hogy mire akarsz most kilyukadni.
Azt sem tudom eldönteni, hogy ezek most valódi emberek nevei-e, vagy csak pörgetsz a fejedben egy random generátort, hogy hülyíts – mondom úgy, hogy azért kicsit én is hülyének nézlek, de persze tök szeretetből, aztán nézem, ahogy elbámulsz a távolba, elnézek én is arrafelé, hátha van ott valami, amit bámulhatsz – remélem, nem egy nálam jobb nő! –, aztán éppen visszanézek rád, mire megrázod a fejedet.
Tényleg? Az lenne snassz? – Mármint szerintem Jewel tutira nem tudna neked a zebrák evolúciójára táncolni, pedig elvileg ez a foglalkozása, de hát te tudod!
Dorombolni támadna kedvem, ahogy a combomat simogatod, aztán a csókodat követően máris közelebb húználak, hát, hogy, nos, tudod, de aztán megkérdezed, hogy főnököd leszek-e, én meg összevont szemöldökkel kihúzom magam a pulton üldögélve.
– Hát annyira nem értek a gazdasági kérdésekhez, de te amolyan freelancer vagy itt, nem? Vagy részesedést kap a Nypmh, amiért itt terítesz? Vagy te kapsz részesedést, amikor a te kuncsaftjaid jönnek be a Nymphbe? Szerintem én tőled itt, helyben igazából még sosem vettem drogot – ingatom a fejemet.





spice  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 05, 2021 12:00 pm


people look at you and

say you changed, as if you worked hard to stay the same


Kicsit felröhögök azon, hogy te akkor most vársz, ez most egészen ironikusnak hangzik én meg szeretem az ilyesfajta humort, meg aztán éppen egy új oldaladat mutatod meg ezzel az egésszel és nekem ez nagyon is TETSZIK szóval ja éppen rád vihogok akkor is amikor azt kérdezed, hogy mi az a Pussycat Dolls és ettől egy pillanatra csak bambán pislogok, mert milyen ciki már, hogy én ismerem te meg nem. Mármint érted, rám nézve ciki. - Hát tudod  Nicole Scherzinger,  Ashley Roberts, Kimberly Wyatt ? - De eddigre én is tudom, hogy te ezt nem tudod szóval csak elbámulok a távolba - mármint érted zárt helyen vagyunk, szóval annyira nem tudok a  távolba bámulni - mert ez az egész dolog akkor csak egyoldalú rajongás lesz (de azért felírom gondolatban a baszós számok listájára őket is!!) és megrázom a fejemet. - Nem akarom, hogy a zebrák evolúciójára táncolj nekem, az olyan... snassz lenne. - És lehet, hogy úgy tűnik, hogy nincsenek igényeim, de igazából vannak szóval minimum azt várom, hogy igényes táncot lejts igényesen mini ruhában - a zene lehet valami kevésbé igényes is, na, BELEEGYEZEM - és hű szóval mondjuk ez most is simán megtörténhetne.
Csak hát ugye előbb kellett elcipelnem egy csomó sittes zsákot az utca másik felére és ebbe azért eléggé elfáradtam, szóval jobb is, hogy nem most történik meg a dolog úgyhogy csak rád vigyorgom amikor azt mondod, hogy elintézed - akkor tényleg te vagy a világ legjobb csaja - meg megsimogatom a combodat miközben slukkolok, egy másodperce visszatartom a levegőt ahogyan hallgatlak és csak utána hümmögök egyetértően. - Ja hát végülis te tudod. - Mert végülis te vagy az én kurva gazdag csajom, én meg mint a kurva csóró csávód jobb ha nem osztogatok neked tanácsokat szóval csak lelkesen visszacsókolok és csak félig filózom azon, hogy vajon ez változtat-e bármin is kettőnk között. - De várj, most akkor félig olyan, mintha a főnököm lennél majd? - Mert tudod én szoktam a klubban teríteni a cuccot.


love or lust  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 9:57 pm


if you stir me right

flavours come, take over


Várok – mondom ezt véresen komolyan, mintha nem csupán egy szófordulatról lenne szó, de hát tudod, te olyan okos vagy – hát, elvileg, legalábbis valami ilyesmit mondtál, én meg elhittem neked, és azóta úgy kezellek, mint aki okosan is viselkedik, érted –, szóval én TÉNYLEG várok, és aztán ahogy felnézel a mellemről a szemembe, gyorsan lenézek én a mellemre, hogy mégis mi lehet a gond.
De hú, semmi. Szerencsére még megvan mind a kettő, tökéletesen gömbölydedek, és telis-tele vannak álmokkal és reményekkel. Helyes.
Mi az a Pussycat Dolls? – Oldalra biccentem a fejemet, lehet, hogy ez is valami retro cucc lehet, amit akkor hallgattál, amikor én még kicsi voltam, de végül is hát nem mindegy, hogy mire rázom? – Ha beteszed a National Geographicon a zebrák evolúcióját, én arra is nyomok neked privát show-t, cica, hát különben minek lennék a csajod?
Mert ez egyértelmű, nem? Ha van pasid vagy csajod, akkor annak elvben olyannak kéne lennie, mint egy all you can eat étteremnek: korlátlan szex, korlátlan összebújás, korlátlan privát show, ha éppen erre van igényed.
El fogom intézni neked – mondom aztán, mert most miért zavarna, ha időnként félrekacsintgatnál? Vagy zavarnia kéne? Téged zavarna? Lehet, hogy ezt egy ponton nem ártana tisztázni?
Hát... – Van valami abban, amit mondasz, de érzem ám, hogy azért ez nem teljesen így van, csak nem vagyok elég okos ahhoz, hogy alaposan meg is indokoljam, mert én sem vagyok benne totálisan biztos, hogy nem így kéne lennie. – Figyu, én egyelőre nem akarok ellenkezni Opallal, majd ráérünk arra pár hónap múlva is, nem? – Elvégre most vesztette el az ikertesóját, és bár nem akarom folyton az orra alá dörgölni, hogy MENNYIRE SZAR NEKI, azért biztos tutira szar neki anélkül is, hogy azon kéne bunyózni, hogy akkor most konkrétan melyik fél kié, és akkor melyik térfélen szabad a dohányzás.
Mindenesetre ez a bűnös cigi szinte jobban esik most, mint bármelyik másik eddigi, és miután kifújtam a füstöt, megcsókollak, aztán igyekszem nem meggyújtani a hajadat a cigimmel.




spice  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 1:32 pm


people look at you and

say you changed, as if you worked hard to stay the same


- Na várj, várj, várj. - Emelem fel a kezeimet, hogy nyomatékosíthassam azt, hogy most akkor várj - bár hogy mire és miért várj azt teljesen a fantáziádra bízom - még én is megállok egy pillanatra (de érted ez azért nem nagy teljesítmény tekintve, hogy amúgy én eddig is csak így álltam itt) és a melleidről felnézek a szemeidbe - mekkora nagy szerencse, hogy mindkettő tetszik, nem? - és csak olyan félig meglepett félig meg lenyűgözött mosollyal kérdezek vissza: - Akkor ez azt jelenti, hogy ha este bekapcsolom valamelyik Pussycat Dolls számot, akkor privát showban részesülök? - És aztán jó hangosan ki is fújom a levegőt, tudod olyan nagyon elégedetten, mert hát ezek után fasznak kell Jewel előadása - de azért érted, valami bennem mélyen, legbelül azt súgja, hogy azért ezt fogadjam el, mert mi van ha ki fogsz dobni és  fizetnem kell az öltáncokért? Nem annyira van rá pénzem: na és itt érünk el az ördögikörünk kezdő és/vagy végpontjához ahol rádöbbenek, hogy amúgy hozzád képest tök csóró vagyok (hát BÉBI a lopott kocsimmal furikázlak mindenfelé) és hát tök jogos lenne ha kibasznál - szóval je, szükségem van arra, hogy beszélj Jewellel. - De azért elintézhetnéd nekem, tudod végszükségekre. - Mert érted megcsalni nyilván nem foglak - ember legyen a talpán aki még rajtad kívül tud másik csajokat is dugni, mert... hát szóval én mindig is tudtam, hogy a szexuális igényeim azért nem olyan vészesek (ki ne szeretne csak ülni és hagyni, hogy kényeztessék?) de azért veled kezdeni egy külön kategória - de azért jobb, ha lesz valaki aki eltereli a gondolataimat, ha netalántán elhagynál.
- Ne aggódj nem foglak beköpni, de amúgy nem te vagy a fél új tulajdonos? Mármint akkor simán lehetne hogy az egyik felében lehet bagózni a másikban meg nem, nem? - És előhúzom azt a gyújtót, és lenyomom a kis gyújtógombot és feléd is tartom, hogy oda tudj hajolni és egy kicsit, de csak kicsit bámulok bele megint a melleidbe - szóval miért is nem dugunk -, mielőtt a sajátomat is meggyújtanám és átkarolnám a derekadat. Mert jó arc vagyok és nem fogok ráfogni a melleidre amíg el nem szívtad a cigarettát. Végülis öt perc várakozástól már nem lesz rosszabb.


love or lust  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 31, 2021 8:23 pm


if you stir me right

flavours come, take over


A legjobban táncoló ribanchoz már örök bérleted van, cica – mondom, miközben a hevenyészett kontyomból kiszabadult egyik tincsemet tekergetem, aztán lebiggyesztem az ajkamat. – De majd akkor megkérjük Jewelt, hogy neked biztosítson néhány ingyen kört. Időnként majd én is beszállok – vetem fel tüneményesen – most komolyan, kívánhatnál nálam jobb barátnőt? –, és azt már nem teszem hozzá, hogy ezt az üzleti tervet még Opallal is jóvá kell hagyatnom, de hát mi értelme félig főnöknek lenni, ha nem az, hogy a pasidnak csurranhat-cseppenhet mindenféle jóság?
Feltérdelek a pult munkalapjára, aztán onnan rácsüccsenek a tetejére, hogy átfordulhassak hozzád, aztán én is kipöckölök egy szálat a dobozból, de egyelőre még csak az ujjaim között játszadozom vele, és csak úgy csodállak, érted? Mert szexi vagy, meg izzadt – oké, talán a kelleténél jobban rá vagyok ficcenve erre az izzadtság témára, de hát bakker! –, és nem tudom, hogy csináltunk-e ennyire értelmes dolgot valaha együtt.
Mármint utólag lehet, hogy semmi értelme nem lesz, ha tényleg mindent elölről kell kezdeni, de hát nem olyan cukormókos szinten fejlődünk egymás mellett pozitív irányba, hogy csak na? Hát ki gondolta volna rólunk?
Oké, akkor legyen ez az utolsó, rendben? Aztán jól kiszellőztetünk, és nem szólunk róla senkinek – hajolok előre, mert hát ha én adom a cigit, nálad lesz a gyújtó, mert ÚRISTEN, ennyire jól kiegészítjük egymást.
Mindjárt hányok magamtól.
De olyan jó értelemben, tudod?



spice  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 31, 2021 4:08 pm


people look at you and

say you changed, as if you worked hard to stay the same


És én bele is bámulok a dekoltázsodba, nem mintha nem láthatnám eleget a melleidet csak hát tudod ez egy ösztönös FÉRFIREFLEX, nem tudom nem megbámulni. De a csajom vagy, szóval még csak igazán szégyenkeznem sem kell miatta, és ettől elvigyorodom, mert hé történhetne velem ennél bármi, ami jobb lenne: ha kedvem van akkor meg is fogdoshatlak, ha kedvem van akkor meg is verhetek pár embert, amiért megfogdosott, ha kedvem van akkor ki is verhetem arra, hogy téged fogdosnak, ha kedvem van akkor megkérhetlek, hogy vegyél fel egy pólót vagy vedd le  a melltartód - de jó arc vagyok, szóval amikor megszólalsz ( s ugye a kérdésed után bámultam bele a dekoltázsodba, úgyhogy nagyjából tíz-húsz másodpercnyi késéssel történik mindez) felkapom a tekintetemet egészen a szemeidig és csak próbálok rájönni arra, hogy miért nem a raktárban dugunk éppen.
- Akkor minimum egy éves bérletet kell vennetek nekem a legjobban táncoló ribanchoz. - Rád vigyorgom, mert most vagy az a rész jön, hogy felpofozol én meg beindulok, vagy éppenséggel nem pofozol fel és attól indulok be.
((Még mindig keresem az okokat, hogy miért nem éppen a raktárban dugunk!!!)
- Bébi, ne szopass már. - Sóhajtok föl tök türelmetlenül és VALAMI BAJ VAN VELEM, mert oké elveszem a cigis dobozt, kihúzom belőle a szálat, visszapöckölöm feléd a dobozt, beteszem a számba a cigit, de nem gyújtom meg azt. - Nem mondhatod komolyan, hogy ki kell mennem rágyújtani. - Végülis itt szopok csak azért, hogy a bár megnyíljon. Érted. Ez így nagyon nem fair.


love or lust  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 31, 2021 3:36 pm


if you stir me right

flavours come, take over


Opalnak és nekem amúgy külön-külön is lett volna annyi pénzünk, hogy rábízzuk egy csapat kivitelezőre a Nymphet, és az orrunkat se dugjuk ide egészen addig, amíg olyanná nem varázsolják a helyet, ahogy valami fancy 3D ábrán megálmodták nekünk. Jobban belegondolva, ingyen is megoldhattuk volna, ha megkérem valamelyik netflixes fejest, hogy nyomja be a projektet valamelyik alvállalkozója házátalakítós műsorába, de szerintem túlságosan is sokat szívtunk, és betépve hihetetlenül jó ötletnek tűnt, hogy majd DIY videók alapján megcsináljuk MI a meló nagyját.
Az eredményt elnézve amúgy nekem elég gyanús, hogy egy ponton mégis kivitelezőt fogunk hívni, és ezzel az egész bohóckodással csak annyit értünk el, hogy még később és még drágábban fog kinyitni a Nymph, de hát legalább Bob köszönhet nekem néhány poén vágóképet a műsorhoz, nem?
Akkor? – Kíváncsian könyökölök a pultra, hogy belebámulhass a dekoltázsomba, hátha ez némi megnyugvást ad: a hófehér kantáros farmerom alá gyakorlatilag csak melltartót húztam, itt-ott mindenféle színű, pszichedelikus külsőt kölcsönző festéknyomok borítanak, és szerintem azért ELÉG szexi vagyok. Mondjuk mikor nem?
És amúgy te is az vagy – mondjuk mikor nem? –, mert bár nem feltétlenül azért zúgtam beléd, mert olyan tested lenne, mint egy testépítőnek, azért mégis csak látom a bőröd alatt dolgozó izmokat, az izzadságtól csapzott hajadat, és AH, az izzadságod szaga amúgy is úgy begerjeszt, mintha a legdrágább dezodorral pancsoltad volna be magad.
Már hogyne lenne, de megtennéd, hogy nem idebent gyújtasz rá, cica? Azért kapta a hely a tisztasági festést, hogy kipucoljuk innen a füstszagot, de ha telepöfékeled, akkor baszhatjuk – csúsztatom azért feléd a dobozt, és ingatom egy kicsit a fejemet. – Kokszozni kéne, attól tökre felpörögne a teljesítményünk. Opalra viszont rá kéne szólni, hogy csínján az ekivel, mert ha nem iszik eleget, ki fog dőlni – halkítom le picit a hangomat, és amúgy JA, engem is megdöbbent, hogy milyen FELELŐSSÉGTELJES vagyok, bár ezeket a megjegyzéseket inkább visszafogom a jövőben, mert Mimi a múltkor képes volt LETYÚKANYÓZNI.
MIMI.
ENGEM.
Azt hittem, elsírom magam.


spice  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 31, 2021 3:17 pm


people look at you and

say you changed, as if you worked hard to stay the same


- Ha még egy kurva sittes zsákot el kell cipelnem az utca másik felére, akkor... -   Nem tudom folytatni, hogy mi lenne akkor, mert a számból kiesik a cigi és az, hogy utána kapjak az egy fokkal fontosabb, minthogy befejezzem a mondatot, mert a cigi mégis csak egy cigi és amikor az ember éppen arra vágyik, hogy hideg sört bontson és valami trash horrort nézzen na akkor igazából tényleg a cigi a legfontosabb, mert trash horrororok meg sörök helyett csak sittes zsákok pakolása jut meg, hogy a hülye festékes dobozoknak nincs elég hígító szaga - mert érted még képes is lennék addig fanyalodni, hogy abból szipuzzak -, nincs elég FÉRFI ezen a helyen és még a pizza is tele  volt baszva indokolatlanul sok feltéttel: miért nem lehet kiegyezni az egyszerű sonka-sajtban? Miért kell rá kukorica meg pepperoni és fura zöld fű amitől az ember be sem tud tépni? Miért kell egyáltalán itt szopni ahelyett, hogy megenyegettük volna azokat a kis mitugrász csicskákat akik a szomszéd bérház harmadik emeleti ablakából hajolnak ki minden este, hogy a sztriptíztáncos lányoknak füttyengessenek?
- Faszom. - Sóhajtok fel dühösen készen arra, hogy hegyibeszédet tartsak mondjuk a női egyenjogúságról - szóval miért is csak én hordok sittes zsákokat? Miért nem festegethetek vagy sóhajtozhatok, hogy mennyire nagyon elfáradtam miután ÖT PERCET lapátoltam míg TI sittes zsákokat hordotok?
- Hé van még cigid? - Dőlök neki tisztes távolból a pultnak - mármint érted, tőled tisztes távolból nem a pulttól - mert azért valljuk be ÉN azért mégiscsak JOBBAN leizzadtam, mint te és ha már együtt vagyunk és rendesen le kell izzadnom, azt valahogyan egészen máshogy képzelem el.


love or lust  || <333
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Mamusz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» mamusz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: