Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lucio Valentino Idris


Boszorkány

Morana Hellfire
Chatkép :
Lucio Valentino Idris B71fde648a7e5d02842669f4d526bc7d0c820c2a
Szerepkör :
damnatorum koven
play by :
✿ madelaine petsch
Hozzászólásaim száma :
17
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
she who must not be named ✿
Fő képességem :
pyrokinesis ✿
Őt keresem :
Lucio Valentino Idris 97d62e9211a275fa0e44cb3d3e98807863c36824
welcome to the devil's playground you can tread where demons play
Lucio Valentino Idris 154e837a8f8d2d60ac149c8b97d5dba40ce03901
Kedvenc dal :
i’m miss sugar pink liquor, liquor lips,
I’ll chew you up and I’ll spit you out i’m gonna be your
BUBBLEGUM BITCH

Tartózkodási hely :
dollhouse ✿
Foglalkozásom :
coven member ✿


Morana Hellfire

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 22, 2021 9:31 pm
Lucio Valentino Idris
BECAUSE I LOVE YOU FOR INFINITY

Kiemelt információk
play by Michele Morrone

kor pár száz

faj warlock

pártállás amit szeretnél

státusz szabad

hirdető Morana Hellfire

Önéletrajz
|| FIGYELEM!csak annak ajánlom a karaktert, aki nem riad vissza a +18 játékoktól, sőt, kifejezetten benne van. Ugyanakkor az is fontos számomra, hogy olyan vigye el, aki valóban képes érezni a karaktert és aktívan tudja vinni. Köszönöm szépen!  Cukorborsó Ha benne vagy, akkor javaslom az előtörténetemet elolvasását első sorban. Nem maszlag, ugyanis szinte a mi kapcsolatunkról írtam benne.

A mi történetünk nem is olyan régen kezdődött. Amikor először megláttalak, fogalmam sem volt arról, hogy mi lesz kettőnk között. Az egész úgy kezdődött, hogy egy ürügy gyanánt azt állítottad, hogy elraboltad az egyik nővéremet a kovenből. Tudni illik, hogy téged folyamatosan rohamozott a koven a bűneid miatt, de az igazság teljesen más volt. A nővérem sohasem volt nálad, de én elmentem hozzád megkeresni. Azonban onnantól fogva sohasem térhettem vissza a kovenhez, ahogy átléptem a házat. A nővéreim utána sohasem kerestek meg, ugyanis elintézted, hogy halottnak higgyenek. De miért is akartál bezárni? Mert hasonlítottam egy nőre, akit te régen nem kaphattál meg. Úgy fogalmaztál, hogy biztosan egy reinkarnáció lehetek, azonban kellett idő, mire elfogadtad, hogy én nem az a nő vagyok. De ez téged nem érdekelt, nagyon nem is beszéltél róla. Szereted a nőket, talán túlságosan is. Azt akartad, hogy megszeresselek. Igaz, hogy a kalitkádba zártál, de a tenyereden hordoztál. Bármit kérhettem tőled, amire csak vágytam; drága ruhák és ékszerek, olykor te is megleptél néhány dologgal. Próbáltad a szívemet megszerezni. De nem tudtad a sötét oldaladat eltitkolni.  A te vágyaid valóban különlegesek, amibe először nem olyan egyszerűen tudtál bevonni. Ugyanakkor összességélben egyáltalán nem vagy rossz ember, próbálsz engem megóvni és minél jobban próbálod elérni, hogy teljesen átadjam magamat neked. De nagyon hiányoznak a nővéreim. És azt sem tagadhatom, hogy kezdek hozzád vonzódni. Fogalmam sincs, hogy tudnék választani köztük és közted. Vannak más problémáid is, ugyanis egy olyan üzletember vagy, aki mögött nagyon komoly felelősségek vannak. Embereid vannak és sikeres vagy, más erről az életről csak álmodozhatna.  


Morana Hellfire Ágyas
Csak mi állunk kapcsolatban egyelőre, de biztos vagyok, hogy az oldalon számos kapcsolatra tehetnél szert, vagy akár magadnak is hirdethetsz egy-egy hozzátartozót. Nem akartam annyira megszabni a karaktert, így sok mindenben rád bízom az ő életét, ugyanakkor ha van jobb ötleted, szívesen meghallgatlak. A Play by viszont számomra nagyon fontos, így az arctól nem vonatkoztatnék el. Remélem, hogy hamarosan privát üzenetben beszélhetünk. nagyon várlak bébi 22



Vissza az elejére Go down
 
Lucio Valentino Idris
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: