Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Grace & Lance


Ember

Grace E. Vaughn
Chatkép :
Grace & Lance  PlH5gem
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
gillian anderson
Hozzászólásaim száma :
16
Pontjaim :
12
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :

Fő képességem :
i shot you down, bang bang
Őt keresem :
Grace & Lance  Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho8_250

i saw you in my dreams again.
it felt so real.
Kedvenc dal :
i fear the fall and where we'll land
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
48
Foglalkozásom :
detective, profiler


Grace E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 05, 2021 8:01 pm


Már évek óta kiveszek pár nap szabadságot karácsony előtt, hogy a régi holmiknak új gazdát találjak. Olyan tulajdonost, aki nem engedheti meg magának azt sem, hogy új ruhákat vegyen – legfeljebb csak szezonálisan, nem is feltétlenül minden évben -, pláne nem játékot, vagy használati tárgyakat ajándékba a gyerekeinek. Nincs ez másképp most sem. Az ilyen-, és ehhez hasonló napokon magamra vállalom a reggeli elkészítését, máskor egyébként nincs időm rá, és, mire a gyerekek felkelnek (illetve, most már csak Delia), addigra nekem már csak hűlt nyomomat lelik. Úgyhogy a reggeli mindig olyasmi volt, amit maguknak kellett megoldaniuk, vagy Aksel készített nekik valami laktató finomságot. Ő amúgy is jobb ebben is. Nem, mintha verseny lenne a szülő-lét, soha nem nehezteltem rá, amiért tehetségesebb és ügyesebb a konyhában, mint én valaha is lehetek, sem pedig más miatt.
Leszámítva persze egy-két aprócseprő dolgot, amire most nem akarok még csak gondolni sem.
Gyors zuhanyt veszek, és rám nem jellemző ruhákba bújok: szürke szabadidőalsót veszek, fehér pólót, az elnyűtt low Air Jordanemet (egyenesen a 90-es évekből!), meg egy kényelmes, sötétkék, kapucnis pulóvert, amihez hasonlóból még egyetlen-egy darab van, és azt is csak a reggeli futások alkalmával veszem fel.
Így, felvértezve költözök ki a garázsba – Aksel nagy bánatára csak addig, amíg mindent össze nem szedek, amit elajándékozhatok. Előkerül a régi, kazettás magnó is, meg a cipős doboz, amiben a lejátszóba valók vannak (szintén a 80-90-es évekből!), hogy teljes legyen az élmény, amit a régi holmik átnézésével töltök. Éppen ezért nem is hallottam, amikor később – talán egy-két óra elteltével - Lance autója csendesen a ház mellé gurult, majd azt sem, hogy nyílik a bejárati ajtó, vagy éppen azt, hogy halkan tesz-vesz az előszobában, még mielőtt rám bukkanna a garázsban.
Egyik doboz nyílik a másik után, régi ruhák, és egyéb divatcikkek (napszemüvegek tokban, övek, táskák) kerülnek elő, a sarkokból, vagy a fal mellől kis tricikli, meg bicikli (kosarában pótkerekekkel), de akad itt babaház is, berendezési tárgyakkal, elemnek való hellyel, hogy a lámpákat fel-, és le lehessen kapcsolni, plüss állatok, strand labdák, úszógumik, ingek, blúzok, farmerek, szövetkabátok. Itt van a bőrdzsekim is (zsebében üres, Red Marlborós doboz, az egykori védjegyem), magam elé tartom, méregetem, talán még jó is lenne. Aksel számtalanszor láthatott ebben az egyetemen, meg a boyfriend jeansemben, a jelenleg is rajtam lévő sportcipőben, meg az egyik napszemüvegben, a sok közül.
És ekkor kapom fel a fejemet, de szinte azonnal elmosolyodok, amikor felismerem Lance-t.
- Szia, drágám! – ledobva a dzsekit, átlépve egy dobozt, majd az egyik triciklit, lépek a fiamhoz, és szorosan magamhoz ölelem, fülébe, arcára puszit nyomok, megsimogatom a hátát. – Csak az éves, karácsonyi adományozásra gyűjtök dolgokat – vonom meg a vállam még mindig mosolyogva. – Nagyon kedves tőled, de, gondolom, van jobb dolgod is, mint pakolászni az anyáddal – simogatom meg a felkarját.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Grace & Lance  2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Grace & Lance  5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 15, 2021 6:05 pm



Grace & Laurence
•2020•

2020 az elrablás elötti napok valamelyikén

Odahaza belefeledkeztem egy két dologba, míg Maia-ra várakoztam, hisz azt mondta 3-4 órát tölt csak el... de aztán eszembe jutott, hogy akkor 1-2 dolgot anyuéknál még összepakolhatnék, hogy elhozzam, ne maradjon ott. Hamar átöltöztem az itthoni ruhámból, majd a kocsiba pattanva már indultam is.
Gondolkodtam, hogy valami kaját kellene venni, vagy valamit, de semmi nem jutott eszembe, az pedig keserűvé tette a lelkemet. Pedig főzni kéne valamit, nem akarok megint úgy járni, mint múltkor... de sietek haza főzni. Nem maradok el sokáig. Az utcába beérve kellemes sóhaj ütötte fel a fejét bennem. A ház előtt csak egy autó állt, csend honolt az egész épület körül. Volt kulcsom még a házhoz, anyám nem akarta, hogy vissza adjam, hiszen ide bármikor haza jöhetek. Szóval maradt a kulcs nálam. Nem kopogtam, csak nyitottam az ajtót és beléptem. A kabátomat a fogasra ejtettem, a cipőmet is lekaptam, majd a papucsot kaptam fel magamra. Kellemes illat árasztotta el a lakást, az ételek illata és anyám kedvenc illata lengte körbe a szobákat. A mobilomat elővettem, időt néztem, majd elsüllyesztettem a zsebembe azt újra. Csend van, a húgom biztosan nincs itthon, hiszen akkor hallanám a hangját más más effektekből. De szerencsére most nem kell vele összefutnom, így gyorsabb lehetek. De anyának itthon kellene lennie... a garázs irányába nyiló ajtó nyitva áll... így beléptem az ajtón és a garázsba vettem az irányt. Mostanában a régi cuccok tárolására használtuk, autót nem nagyon, hiszek azok mindig mozgásban voltak. Felesleges volt beparkolni, max csak a hosszú hétvégeken, de az is minimálisra szoritva. Oda bent halk zene szólt, nem tudtam beazonosítani, hogy mi is volt, de a tekintetem az járt ide oda. Meg is találtam édesanyám, aki egy nagy dobozból pakolgatott... elég régi cucc volt... talán a húgom rollerja... és anyám... végig néztem rajta. Mackónadrágban és a rendetlen kontyolt haljal dúdolászott kitudja mióta.... Elnéztem volna jódarabig őt így, hisz nem sűrűn látom, így se sűrűn...
Köhintettem, miközben nekitámaszkodtam háttal a falnak és karba vontam a kezem magam elött.
- Mindent átrámolsz? Segítsek? - mosolyogni csak akkor kezdek, mikor felém pillant. S akkor is köszönök majd csak, no meg lépek is felé, hogy átöleljem szorosan.


Öltözet

Vissza az elejére Go down
 
Grace & Lance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grace E. Vaughn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Tékozló múlt-
Ugrás: