Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Weird Sisters


Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Weird Sisters Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Weird Sisters Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
27
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 19, 2021 11:05 pm
Ide jön a Teljes nevecske
Weird Sisters

Ti ketten vagytok azok, akikkel nincs olyan sok képem fenn instán. Ti vagyok azok csajok, akikkel bensőségesebb, mondhatni baráti viszonyt ápolok, ami a részemről egészen nagy számnak mondható. Épp olyan őrültek vagytok mint én, ha nem jobban. Nem egy balhéban, szeánszban voltatok velünk, vagy rúgtunk be együtt. Mégis a kapcsolatunkat nem ezek az esték teszik olyan erőssé, hanem a hármunk szövetsége, ami leginkább az erőnkben mutatkozik meg. Ki hitte volna az első találkozásunk alkalmával, hogy ennyivel többre vagyunk képesek együtt. We are no ordinary witches. We are the Weird Sisters. The Three-in-One. Képesek vagyunk irányítani az elméket - hála egyikőtök fő képességének, ezt tudjuk felerősíteni a mágiánkkal -, olvasni gondolatokat, és megjósolni a jövő egy szegletét az álmok révén. A fogadott nővéreim vagyok és hatalmas szükségem van rátok, most hogy ott virít a hátamon a céltábla. A segítségetekre szorulok, bár még magamnak se vallanám be. A jövő pedig sok ígéretes dolgot tartogathat számunkra.

//Mindenképpen szeretném, ha lenne mindkét lánynak valami orosz vonatkozása, mivel Ana világ életében ott élt, így nem lehet máshonnan az ismeretség. A név szabadon választható. A pb-re több ajánlatom is van; Taylor Momsen, Kristine Froseth, Margaret Qualley, Sadie Soverall, Dove Cameron, Kathryn Newton, Julia Garner. Természetesen rajtuk kívül bárki szóba jöhet. [/i]Nagyon sok le nem írt ötletem/ötletünk van. //
Hatalmas szeretettel várunk titeket weirdos!  Cute


play by
leírásban
életkor
20-23
faj
boszorkány
pártállás
választható
hirdető
Anastasia P. Rasputina
státusz
szabad

Kapcsolati  háló
barát vagy ellenség?

Ilya Rasputin és Yurij Vronszkaja • kapocs
Ilya a vőlegényem, aki miatt ott hagytam Moszkvát és titeket is. A kapcsolatunk bonyolult, amit ti csak kívülről láttok, még néha belülről, amikor a fejembe engedlek titeket. Yurij az egyetlen testvérem, akiért bármit megtennék. Ők ketten együtt léptek le, amit majd tőletek fogok megtudni... //A karakterek NJK-k, kizárólag az előtörténetem és a bonyodalmak miatt szerepelnek a felsorolásban! //

Oakley Zubkov • kapocs
Oak a legjobb barátom, tudjátok, hogy ő is olyan közel áll hozzám, mint a két másik jómadár. Világ életemben titkon kicsit vonzódtam hozzá, amiről talán kizárólag ti tudtok, na meg azok a nagyon csúnya részeg éjszakák, amikor vele kötöttem ki az ágyban. A kapcsolatotok szabadon alakítható.

Belisa E. Cavanaugh and Dorcas Spellman felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
 
Weird Sisters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: