Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


L. Osborne


Boszorkány

Patricia C. McDermott
Chatkép :
L. Osborne Tumblr_inline_ogkbv8f1Gw1tfmqoz_500
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
nathalie kelley❞
Hozzászólásaim száma :
158
Pontjaim :
80
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu❞
Fő képességem :
telekinesis❞
Őt keresem :

you're my beginning
and my destiny


Kedvenc dal :
the dye a blood red setting sun rushing through my veins, burning up my skin i will survive, live and thrive: win this deadly game
Tartózkodási hely :
washington❞
Korom :
321
Foglalkozásom :
boszorkány és szövetséges❞


Patricia C. McDermott

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 02, 2021 6:33 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Lucas,

El sem tudom mondani, mennyire örülök neked, és nem csak azért, mert még több borsot törhetsz Benedict orra alá, meg mert iszonyúan vártam, hogy elkészülj, hanem azért is, mert ahogy Beninek is nagy szerelem ez a plot, úgy nekem is, és egészen hihetetlen, hogy újra összejött az eredeti felállás.  Cute Szóval részemről igazán nagy boldogság, hogy itt vagy, az meg különösen, hogy megadtad a fórumnak Rami Malek imádnivaló arcát  Aztaaaaa
Ami azt illeti, engem nagyon gyorsan meggyőztél, de ez nem is olyan meglepő, hiszen igazán jól írsz, remekül festetted fel a karaktert, a motivációit és az okait. Minden szót szerettem olvasni - és azt hiszem Benedictünk nevében is mondhatom - pont ilyennek képzeltem Lucas karakterét. És megsúgom: Gwen is szereti az ingeidet hordani  bujik   És mivel ennyire várnak rád, nem is tartanálak fel tovább: az alábbi néhány apróságot még jelezd felénk, azután pedig élvezd a játékot!  Szeri

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal, vagyis velem; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 23, 2021 7:16 am
Lucas  Charles Osborne
az áruló

Kiemelt információk
play by rami malek

születési idő 1992.

faj vérfarkas

pártállás ellenálló

a karakterem keresett

hirdető Benedict & Gwen

Furcsa volt két évtizedig a saját szabályaim szerint élni, majd hirtelen áttérni valaki más, szinte kőbevésett szabályaira. Elvégre ha valami biztosnak tűnt velem kapcsolatban, az az, hogy nem vagyok egy behódoló típus, saját elvekkel rendelkeztem világ életemben, és gyűlölök mások törvényei szerint élni. Talán a maximalizmusom miatt kedvelt meg annyira Benedict. Amit ő nem tudott vagy akart elvégezni, azt kellő magabiztossággal tudta rám ruházni, tudván, hogy nem okozom neki csalódást. Vagy így, vagy úgy, de teljesítem a rám bízottakat, ebben pedig kapóra jött az, hogy jó vagyok a spontán dolgokban. Szinte minden eshetőségre van egy megoldásom, egy olyan gondolatom, ami fordít az adott helyzeten. Az érzékeny felemet valamikor időközben végül magam mögött hagytam, már nem esik nehezemre megölni valakit azért, hogy életben maradhassak - vagy épp megóvjam azt, akinek viszont életben kell lennie. Már nem marcangol bűntudat azon agyalva, kinek okoztam szenvedést a tetteimmel. Már nem érdekelnek a következmények, az utánam sorakozó káosz. Benedict számtalanszor hozta a tudtomra: mindent elsikálunk.
Az öltözékem épp olyan, mint a legtöbb huszonéves srácé. Beleolvadni a társadalomba, a lehető legjobb ötlet. Kerülöm a feltűnő viselkedést és ruhatárat. Ilyen egy jó megfigyelő, nem?  
Önéletrajz
Két hónappal ezelőtt:

Szinte rögtön ébredezni kezdtem, mikor éreztem, hogy az amúgy is pihekönnyű női test eltűnik mellőlem az ágyból. Nem számítottam ilyen korán a reggelre, de tisztában voltam Gwen aggályaival. Benedict éppen házon kívül tartózkodott már napok óta, és vitte magával a díszes kíséretét is. Rögtön felmerült a kérdés, hogy engem miért nem hívott, bár erre viszonylag gyorsan választ kaptam: nekem kellett vigyáznom Gwendolyn-ra. Asszem, ezt többé-kevésbé teljesítettem is.
Amikor kinyitotta az ablakot, egy nagyobb sóhaj kíséretében felültem, majd megdörzsöltem az arcomat, hogy az álom maradékát is száműzzem. Mondtam már, milyen jól állnak neked a fehér ingjeim? - Lassú, álmos vigyorral néztem utána. Korán volt még ahhoz, rögtön aggodalommal indítsuk a mai napot.
Az elején minden görcsösen indult. Mikor először megláttam, szinte rá volt írva, hogy tiltott préda. A külseje miatt rögtön megakadt rajta a szemem. A szépsége bármilyen fakó helyiséget képes volt átragyogni, így inkább lesütött szemekkel vizslattam. Ki hibáztatott volna érte? Ez a nő hivatalosan nem hozzám tartozott. Annyi jogot gyakoroltam, hogy vigyázzak rá, vagy ha éppen úgy hozza a kedve, akkor kávéval szolgáljam ki, mint Benedict minden előző nőcskéjét. De ő különb volt tőlük. Még ha Benedict ezt nem is látta.
Volt-e bennem féltékenység? Először igen. Aztán ahogy egyre többször beleláttam kettejük kapcsolatába, rájöhettem, hogy a főnököm gyakran hagyja parlagon heverni Gwendolynt. Magával tartotta, talán megszokásból... szerette, a maga módján... de nem volt rá úgy szüksége, mint nekem. Kivert kutya voltam, a magánéletem romokban hevert - amúgy kinek volt ideje szerelmesnek lenni egy ilyen egész napos meló mellett? -, Gwendolyn pedig mint fény az éjszakában, megmentett. Tulajdonképpen... saját magamtól?
- Benedict ma visszatér. - Leült az ágy szélére, Lassan odakúsztam mögé, és ujjaimmal félrelöktem haját a nyakából. - Ne erőltesd ezt a komolyságot. Az ingem jól áll, de ez nem. - suttogtam a fülébe. Gwent nem azért kedvelték, mert kellőképpen komoly tudott volna maradni. Inkább a szeleburdisága, furcsa félmondatai voltak azok, akik kivívták a figyelmet, és nem az, hogy úgy tudott beszélni, mint akinek betörték az orrát. Az követte el a legnagyobb hibát, aki elhitte, hogy Gwen olyan törékeny és ártatlan, amilyennek a külseje engedi mutatni.
Lassan öltöztem fel, akkor még nem is sejtve, hogy azon a napon végleg megváltozik minden. És mindennek ahhoz volt köze, hogy Vincent látta, ahogyan Gwen szobájából sétálok ki...  

Napjainkban:

Még élénken élt a fejemben az emlék, mikor a habzó szájú Vincent-et meg kellett próbálnom leszedni Gwendolyn-ról. Nyilvánvaló volt, hogy tudott a mi kialakuló afférunkról, legalábbis külsősként ennél jobban aligha láthatott bele. Kicsi választotta el attól, hogy ne tegyen kárt a lányban, amit egyértelműen nem hagyhattam: az egyik piszkavasat döftem át rajta, mikor ismét nekitámadt volna.
Megráztam a fejemet, ahogy felelevenedett az emlék. Vincent egy jó ember volt. Ezt Benedict is nagyon jól tudta róla, így nem volt kétségem afelől, hogy minden követ megmozgat majd Vincent halálának körülményeiről. Érdekelték a részletek, de mindeddig elhitte Gwendolyn mniden szavát. Miért kételkedett volna benne? Azt hiszem, talán a lányra merné bízni a tulajdon életét is. Úgy, ahogyan én is.



Vissza az elejére Go down
 
L. Osborne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harley Osborne
» Pandora Osborne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: