Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spellman


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 18, 2021 7:57 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Dorcas!

Üdvözöllek az oldalon! De cuki vagy Egy számomra nagyon kedves pb-vel érkeztél, amiért külön jár a puszi; szerény véleményem szerint Emeraude egy csodálatos ékkő a fiatal színésznők között, amellett, hogy milyen dekoratív, nagyon egyedi szépsége van. Nálam ez 10/10. Cute

Nem irigyellek a nehéz szakítás miatt, de azt azért alá kell írnom, hogy az önálló létezés és létfenntartás képességét azért már ideje volt kifejlesztened magadban. mivan? Még ha ehhez Timothy elvesztése is kellett - ha eddig ő tartott vissza mindebben, talán jobb is, hogy búcsút intettetek egymásnak. A stresszlevezetési szokásaiddal ugyanakkor muszáj egyet nem értenem - sajnos egy rendőrt fogtál ki magadnak elfogadóul Spellman 3820153560 -, de azért... remélem, most már megtaláltad a számításaid, vagy mi.

Mondjuk, Jacobnak nincs túl jó híre a városban, szóval én a helyedben mindig a hátam mögé néznék. Spellman 3354269571

Nem tartanálak viszont fel tovább, úgy látom, Alaska már nagyon vár, szóval nyomás foglalózni és lefutni a kötelező köröket, aztán ugorj fejest a játéktérbe! Jó szórakozást! Cuki

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Dorcas Spellman
Chatkép :
Spellman 9fb3f91b34826538f0e9e6eeb6ebd1b46f10b739
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
∆ emeraude toubia
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
1
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∆ rapunzel
Őt keresem :
my ex-boyfriend
Spellman Tumblr_obteh6edCe1tm7qaxo4_250

my honey♡
Spellman 304c75964bd82d28ff136ff8b06431dc


Dorcas Spellman

Elküldésének ideje -- Szer. Jan. 13, 2021 8:42 pm
Dorcas Spellman

Warrior vampire
ft. emeraude toubia

születési idö
1989. 01. 11.
vámpír
faj
saját, keresett
a karakterem
Szimpatizáns
pártállás
Alaskával lebeszélt plot

Elmondani nem tudom, hogy milyen nehezen viselem a szakítást. Timothy világéletemben nagyon fontos szerepet játszott az életemben, vele terveztem a jelenemet és a jövőmet is, de amikor ő átváltozott vérfarkassá és elhagyott emiatt, valami összetört bennem… Sosem volt szükségem arra, hogy védelmezzen, nem értem miért gondolta azt, hogy ezzel a teherrel nem tudnék megbirkózni. Mindig bíztam benne és tudom, hogy sosem tudna bántani…
Az életem teljesen megváltozott amióta nincs velem, hiszen mégis csak kiskorom óta sülve-főve együtt voltunk, most pedig saját lábra kell állnom, egyedül laknom, egyedül ellátni magamat és háztartást vezetni. Nem olyan egyszerű ez, még akkor is, ha illene már ezt csinálnom ennyi idősen.
Nem akarok otthon ülp típus lenni így inkább úgy döntöttem, hogy minden este elmászkálok otthonról. Elkezdtem zülleni, mintha most élném ki a kamaszkoromat amire anno nem volt alkalmam. V-drogot veszek a klubbokban, reménykedve, hogy vámpírrá változhatok. Tudom, hogy ők képesek kikapcsolni az érzéseiket nekem pedig most erre lenne szükségem. Nem akarom érezni soha többé Timothy hiányát és az űrt amit maga mögött hagyott.
Eleinte a helyi cukrászdába sétáltam le, ott megismerkedtem egy lánnyal, az utóbbi időben mindig ő hozza ki a rendelésemet, sőt, az elmúlt 1-2 napban amikor volt egy kis ideje vagy épp a szünetét töltötte a műszakban akkor odajött leülni szembe velem és beszélgettünk. Kimondottan kedves lánynak tűnik, gyönyörű, haja csillog a napfényben mikor rásüt, szemei igézőek, képes lennék napokra elveszni bennük. Tejóég, miket gondolok… Mintha a lányokra buknék, pedig rettentően szerelmes voltam Timothyba. Lehet, hogy így akarnék tovább lépni rajta? Fogalmam sincs, lehet sodródnom kéne az árral és nem túlgondolni az egész szituációt, csak belemenni aztán megnézni, hogy mi történik. Akkor is sodródtam az árral amikor elkezdtem durván bulizni és drogozni, ott ismerkedtem meg Jacobbal is, akiről kiderült, hogy vámpír. A v-drog beszedése után megkerestem őt és vázoltam neki a tervemet, miszerint szeretnék vámpír lenni. Pár ideig győzködnöm kellett, hogy változtasson át. Bevallom kicsit féltem a haláltól, de békésebb volt, mint gondoltam. Egy pillanat alatt történt az egész, szinte nem is emlékszek a fájdalomra, csak a mérhetetlen éjségre ami ébredés után fogadott, de hamar feldolgoztam a dolgokat, főleg mivel önszántamból akartam vámpír lenni. Az már más kérdés, hogy Jacob mit és mikor fog kérni érte valamit. Utálok tartozni az embereknek szóval hamar leakarom tudni.
Az első pár nap bevallom nehéz volt, főleg, hogy nem mehetek ki a napra, ha nem akarok hamuvá égnui, de kb 1 hónap alatt sikerült hozzászoknom az éjszakai élethez, viszont az állati vér...nah az az amit sosem fogok tudni megszokni. Próbáltam az első időszakban azzal táplálkozni, de az emberi nedü sokkalta finomabb, a testem azt igényli, és nem azt, hogy állatokból táplálkozzak. Meg kell tanulnom kontrollálnom a szomjamat, mert nem akarok gyilkos lenni, nem akarom, hogy emberek vére tapadjon a kezemhez. Nem egy vérengző fenevad akarok lenni.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Személyiségem, nos, hm… Mondhatni két személyiségem van és attól függ, hogy viselkedek, hogy te kicsoda vagy és hogyan viselkedsz, bánsz velem. Ha nem vagy számomra szimpatikus, akkor nyilvánvalóan elutasító, távolságtartó, esetleg bunkó is leszek veled. Általában ezt az énemet szoktam mutatni a másik félnek, főleg amiatt, mert nem akarok újra csalódni, mint ahogyan Timothyban is csalódtam. Nem akarom újra átélni azt a fájdalmat amivel jár az amikor elhagy minket az a személy. Talán Alaskat is azért félek közelebb engedni magamhoz. Félek, hogy megszeretem és ő is magamra hagy egy idő után. Nem beszéltem neki még az aggályaimról, talán soha nem is fogok, de szerintem érzi a falat amit magam köré húztam, kérdés már csak az, hogy ő mennyire türelmes velem kapcsolatban. Vajon vár arra, hogy leromboljam a falaimat és közel engedjem őt magamhoz?

Külsőmön nem nagyon szoktam változtatni, fekete hosszú hajam van amit általában kiengedve szoktam hordani, sosem vasalom mivel eredetileg is egyenes hajam van. Testemen rengeteg fajta és -féle tetoválás megtalálható, és mindegyik szimbolizál is valamit, de ezeknek a jelentését még anno Timothynak se mondtam el. Túl személyesek ahhoz, hogy felfedjem őket bárkinek is.
Öltözködni imádok csakúgy, mint sminkelni is. Mindig nőies, már-már kirívó ruhában vagyok megpillantható, smink terén szeretek feltűnő, szexi lenni. Imádom kihasználni a nőies adottságaimat, és ezzel magamra terelni a férfiak, néha nők figyelmét is.
Vissza az elejére Go down
 
Spellman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: