Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


james & franco - first


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 29, 2021 4:18 pm

lost in a world
that doesn't exist

Egyébként nekem nem tűnik olyan vészesen sok időnek amíg elkészülök: közben néha elfelejtek rád gondolni, vagy ránk gondolni meg az elhangzott beszélgetésünkre, inkább csak azon görcsölök, hogy így, VELED mégis hogyan fogok megfelelő mennyiségű tudatmódosítószerhez jutni? És mit fogok majd mondani, amikor másnap megkérdezed, hogy mitől voltam annyira beállva?
Úgyhogy mire lemászom hozzád jobbnál-jobb terveket fontolgatok: elmegyek hányni, rád küldök egy csajt vagy csak egyszerűen elbújok. (Mondjuk ez a legszarabb a terveim közül, mert vérfarkasként tuti hamar megtalálnál, de azért egy opciónak nem rossz.)
- Most miért? Puccos buli lesz, villogós, nem fogom lejáratni magamat. - Fintorodom el és azért lebámulok magamra: szerintem nem öltöztem annyira túl a dolgot, szóval nem is igazán értem, hogy mi a konkrét probléma, te is elég rendesen fel vagy öltözve úgyhogy nem várhatod el tőlem, hogy melegítőben menjek. (Még akkor sem ha a melegítőm éppenséggel Gucci.)
- Hát kurva vicces vagy.... - Fintorgom rád, hogy aztán egy pillanatra elbizonytalanodjak, most mi van, ha tényleg ezt mondtad a szüleimnek, vagy mi van akkor ha olyasmit mondtál ami miatt apa gyanakodni kezd és benéz majd a szobámba? Nem mintha ez marasztalna vagy ilyesmi, éppenséggel csak egy pillanatnyi idegességet okoz: ez is inkább a mosolyodnak köszönhető, amitől hirtelen rendesen melegem lesz - tuti azért mert dühös vagyok rád!!! - és csak rád bámulok egy olyan arcot vágva amiből le kellene szürnöd, hogy mennyire, de mennyire nem vagy poénos.
Megköszörülöm a torkomat miután beültem - miért nyitottad ki nekem az ajtót? - és azt a taktikát választom, hogy nem figyelek rád (pedig hú, az esti szürkefényben egészen máshogy nézel ki) hanem inkább a telefonomat nyomkodom, az instát pörgetem hátha neked nagyon az útra kell koncentrálnod nekem meg természetesen a megjelenő képekre.
- Hát nyilván nem miattad öltöztem ki. - Pillantok fel rád, a csuklódon megvillan a karórád ez pedig meglepően sok mindent indít el bennem - mármint nyilván nem a karórád látványa, de inkább BELE SE MENJÜNK - úgyhogy csak megköszörülöm a torkomat, megint lebámulok a telefonomra, hogy így folytathassam, egyszerűbb lesz így elmondanom. - Szóval úgy hallottam, hogy ott lesz Gina, és egy csomó mindenkitől azt hallottam, hogy még mindig ki van amiatt, hogy szakítottam vele. - Ez mondjuk igaz, tényleg ezt hallottam.- És aztán arra gondoltam, hogy amúgy lehet, hogy csak fasz voltam, rossz heteim voltak vagy ilyesmi. -  Ez mondjuk nem igaz, de annyiszor próbáltam bemesélni magamnak, hogy lassan én is kezdem elhinni. - Szóval lehet, hogy újra összejövünk. Mármint tök jól néztünk ki egymás oldalán, Gina baromi jól ismer, jól kezel és azért elég jó csaj. - Csak hát ugyebár milyen nagy kár, hogy nőnek született. - De itt van az az olasz barátnője. Tudod az a fekete hajú, szerintem bejössz neki. Rámehetnél. - Mert, ha te rámész a csajra mondjuk előttem, akkor nekem is könnyebb lesz megközelítenem Ginát és elhinnem, hogy igazából még működhet közöttünk a szex. Szóval légyszi, mondd, hogy neked is valami hasonló terved van az estére.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 23, 2021 11:44 am


no body, no crime

So we could call it even


- Persze - hagyom rád, mentegesd csak magad, ha attól neked jobb. A szavaidnak marad némi lenyomata bennem, beférkőznek a bőröm alá, a vállamra csücsülnek és kérdéseket susognak a fülembe: mi van, ha mégis komolyan gondoltad? Csak egy kicsit. Csak egy részét. Már előre látom, hány álmatlan éjszakát fog okozni nekem ez a kis súrlódásunk, és igen, sejtheted, mennyire hálás vagyok érte.
- Migrén rendel - Játékosan a homlokomhoz vágom a kezem, mintha szalutálnék, és egy pillanatra megállok az ajtóban, hogy visszanézzek rád. Átfut a fejemen, vajon mit fogsz csinálni egyedül a szobádban, és hogy vajon mi mindent csinálhatnánk ketten a szobádban, aztán sarkon fordulok és lesietek a lépcsőn előadni magam apádék előtt, mielőtt még a kéretlen gondolatok elindítanának bennem valamit, amire egyikünknek sincs semmi szüksége.

Miért hittem azt, hogy öt perc lesz az egész neked? Húsz perc után azért már elkezdem nézegetni az ablakod, meg a mobilom kijelzőjét, aztán megint az ablakod azt fontolgatva, ér-e annyit az egész, hogy régimódi romantikus módjára az ablaküvegedhez basszam a telefonom, hátha akkor megsürgeted magad, de szerencsére végre méltóztatsz megérkezni, legalább olyan fullos kiszerelésben, mintha... Nem tudom. Az agyam leáll igazából egy percre, mikor meglátlak, úgyhogy engedjük el a mélyenszántó hasonlatokat.
- Látom divatbemutatóra megyünk végül. Jól kinyaltad magad. - Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy miféle figyelmet akarsz vagy fogsz ezzel magadra vonni a buliban, és ismételten: nem repesek az örömtől. A következő kérdésed mégis széles, komisz vigyort csal az arcomra.
- Mit is mondtam? - morfondírozok el, miközben ajtót nyitok neked, nem, nem azért, mert ilyen fenemód lovagias vagyok, csak eddig annak támaszkodva vártam rád, és ha már ott állok, mégsem leszek bunkó... Mindegy, szóval kinyitom azt az ajtót, aztán értetlenkedek egy sort magamon  és csak utána kerülöm meg a kocsit, hogy beszálljak a volán mögé. - Hát csak annyit, hogy kamu migrénnel fekszel odafent, hogy kilóghass egy buliba, nekem meg mennem kell, mert én viszlek el oda. Apád nagyon jót nevetett. - Talán így volt, talán nem. Sosem tudod meg, hacsak rá nem kérdezel náluk, amit nem tartok valószínűnek, és ettől csak még önelégültebben vigyorgok. Közben beindítom az autót, bekapcsolom a rádiót és kitolatok a házatok elől. Nem kell bepötyögnöm a GPS-be az általad elhadart címet, nagyjából tudom, melyik környéken van.
Az illatod megőrjít. Ha nem lennék vérfarkas, vajon akkor is ilyen nagy hatással lenne rám? Lejjebb akarom tekerni kicsit az ablakot, de közben meg szeretem, hogy ennyire megtöltöd körülöttem a teret és elbódítasz, úgyhogy végül hagyom, hogy uralj bennem és körülöttem mindent.
Fú, lehet, ma már nem kéne többet szívnom.
- Remélem, tudod, hogy miattam nem kellett volna ennyire kiöltöznöd - Feléd billentem a fejem, lehengerlő mosolyt célozva feléd, mielőtt a figyelmem visszairányítanám az útra. Persze, csak ugratlak, nyilván, de azért ott lebeg a kimondatlan kérdés: ha nem nekem nyaltad ki magad, akkor mégis kinek?


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 14, 2021 2:11 pm

lost in a world
that doesn't exist

Bambán rád pislogok, mert ugyebár én tudom, hogy nagyon bénán hazudok, de érted azt hittem, hogy ENNÉL jobban megy: nem tudom eldönteni, hogy örüljek-e annak, hogy nem tudtam hazudni, vagy inkább csak feszüljek be miatta - fogalmam sincs mit csinálnék nélküled, mármint érted rövidtávon elmennék abba a buliba, felszívnék valamit és mámorosan fetrengenék a fürdőszobában. De hosszútávon? Drogos barátokat keresnék? Kizáratnám magamat doppingolásért? Hagynám, hogy a szüleim elvonóra küldjenek emiatt?
Úgyhogy csak úgy teszek, mintha poénkodtam volna - pedig nyilván nem - megejtek egy félkamu mosolyt, és csak nyomlak és nyomlak el magamtól ahogyan dörgölni kezded a hajamat, mert basszus olyan jó illatod van, hogy az alhasam rándul tőle egyet: csak még egy tökéletes indok arra, hogy ki akarjak szabadulni, el akarjak húzódni. - Hallod, hagyjál már. - És addig küzdök, amíg csak tudok, hogy aztán dühösen pillantsak rád, mégis csak azt kellett volna mondanom, hogy hagyj. Mármint úgy is kellett volna gondolnom. - Egyébként nem hazudtam, csak poénkodtam. - És megint hazudok, meg a hajamat igazgatom és a ruhámat, mintha érted akkora probléma lett volna, hogy a pólóm egy kicsit összegyűrődött.
Felsóhajtok, hangosan, mintha te erőltetnéd rám, hogy menjünk, én pedig, mint szegény, védtelen pára nem tehetek mást csak beleegyezni. - Jó. Legyen. - Felelem csak nagy kegyesen miközben máris mászom utánad az ablakon át.
Még mindig érzem az illatod a számban.
- Mond azt nekik, hogy megint rám tört a migrén. - Összefonom a karjaimat a mellkasom előtt és csak várom, hogy magamra hagyj - hosszan hallgatom, hogy visszafordulsz-e, azután megyek el csak zuhanyozni - ugye nem gondoltad, hogy az 'öt-perc-múlva-lent-találkozunk' az tényleg öt perc lesz? -, öltözni: fullos karórát veszek, meg aranyláncot - mondtam már, hogy ez ilyen villogós buli lesz? - utána mászom csak le a lugason, hogy ráérősen a kocsidhoz sétáljak, ahol valószínűleg már ott is állsz.
- Látom apád nem akart marasztalni. - És tudod mit? Vagyok olyan seggfej, hogy abban reménykedtem a szüleink majd megkérnek, hogy maradj, ne siess a... összeráncolom a szemöldökömet. - Pontosan mit is mondtál nekik? - Téged ismerve lehet, hogy valami hülyeséget. - Közben induljunk el. - Visszapillantok a házra, hogy utána rögtön rád nézzek, csak elhadarom a címet és várom, hogy indíts - még csak az kellene, hogy apámék kiszúrjanak.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 10, 2021 5:22 pm


no body, no crime

So we could call it even


Elégedetten morranok, ahogy végre belátod, milyen előnyös velem lógnod. Természetesen sokkal több érvet fel tudnék sorolni kettőnk mellett, mármint szigorúan baráti értelemben veszem magunkat egy kalap alá, nyilván, szóval, a lényeg, hogy próbálom elkerülni a lelkizést, mielőtt még olyasmit vágnék a fejedhez, hogy "rám bármikor számíthatsz", meg "kihúzlak bármiféle szarból", meg ilyenek. Maradjunk a felszínes előnyöknél, például  hogy meghánytatlak, ha túl sokat iszol, vagy segítek kiszellőztetni a szobádból a fűszagot, hogy apádék ne vegyék észre. Ez egyikünkre nézve sem olyan kínos, minthogy hajlandó lennék az éjszaka közepén is lelki támaszt nyújtani krízis esetén.
A gyomrom összeszorul egy pillanatra, ahogy a szemembe nézel. Rémálomként pereg le előttem, mi lesz akkor, ha mégis kimondod azokat a szavakat - hiszen megígértem... Rád nézve persze jobban fájna, ha megtörném az ígéretemet, de annyi büszkeséget azért vertek belém a szüleim, hogy szavahihető akarjak maradni. Főleg előtted. Csak akkor engednek fel befeszült vállaim, mikor végre kiejted azokat a bűvös szavakat. Halk sóhaj szakad fel belőlem őszinte megkönnyebbülésem jeleként.
- Megfogtál egy pillanatra... Majdnem elhittem. - Széles, megkönnyebbült mosoly terül szét a képemen, mintha nem a búsba küldtél volna éppen el, hanem ellenkezőleg, bocsánatot kértél volna a hülyeséged miatt, vagy ilyesmi. Melléd húzódom annyira, hogy a karom lendületesen átvethessem a válladon, majd a nyakad köré tekerve magamhoz szorítalak és a cigit a fogaim közé csippentve összekócolom szabaddá tett kezemmel a hajad.
- Szerencséd, hogy ilyen bénán hazudsz. - Addig dörgölöm az öklöm a fejedbe, míg ki nem szabadítod magad, ami lássuk be, nem túl fair ember-vérfarkas felosztásban, úgyhogy ha nagyon szenvednél, hamarosan elengedlek, de addig kiélvezem, hogy fogva tarthatlak. Látva, milyen frizurát barmoltam össze neked, felnevetek és lendületesen hátba veregetlek. Bármilyen feszültség is volt köztünk, ezúttal hivatalosan is semmisnek tekintem.
- Na jól van, lépjünk le. Bekamuzzam apádéknak, hogy rosszul vagy és lefeküdtél aludni? Addig ki tudsz surranni hátul, aztán a kocsimnál találkozunk, amint kimentettem magam. - Ha más terved van, nyitott vagyok rá, de abból ítélve, milyen esetlenül hazudsz, jobb lenne, ha ezt a részét rám hagynád. Egyszer még megszorítom finoman a vállad, ne kérdezd, mikor maradt ott a tenyerem, én sem vettem észre, aztán elnyomom a csikket, átpöccintem a szomszéd kertje felé és elindulok vissza a szobádba.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 06, 2021 1:31 pm

lost in a world
that doesn't exist

- Ja iszunk. - És inkább nem mondok semmi többet, mert sosem tudtam igazán jól hazudni, meg nem is nagyon kell tudnod, hogy mit fogok még csinálni az iváson kívül, biztosan lesznek olyan pillanatok amikor te egy kicsit mással leszel elfoglalva én pedig fű alatt belóghatok majd a mosdóba felszívni egy kis kokaint valamelyik gyerekkel, vagy bedobhatok egy-két tabit amíg nem figyelsz: az egész így végül is nem olyan  borzasztó, mire megéreznéd rajtam, hogy beálltam már nem is igazán tudsz semmit tenni ellene szóval most miért is rontsam el az egészet azzal, hogy bevallok neked mindent?
- Hát ez roppant mód előnyös, tök igazad van. - Fintorgom mert hát mondjuk a barátságunk előnyeinek biztosan inkább azt mondanám, hogy falazol nekem apáék előtt, hogy írhatok neked üzeneteket ha éppen szarul vagyok vagy, hogy foghatok rád dolgokat, de azért már megoldott a fű annyira, hogy ne akadjak fent olyan apróságokon minthogy ilyen szívességeket akarsz tenni nekem. Inkább csak beleveszek ebbe a pillanatba, mert ahhoz képest, hogy mennyire feszült vagyok tőled, azért be kell valljam, hogy most elég jó így - és ez nyilván csakis a fűnek köszönhető, nem pedig neked!!!! - hiába csiklandoz a hajad, hiába érzem úgy, hogy túl közel vagy egyszerűen csak kábulatba esem és ez lehet, hogy egy kicsit neked is köszönhető meg hogy olyan érdes illatod van ami ezer emléket tép fel bennem, de azért simán lehet az is, hogy ez tényleg csak a dohányba csempészett marihuána.
- Oké. - Mondom én is miközben öklömnyire zsugorodik a gyomrom, megfeszül a mellkasom és az állkapcsom és tudom, baszki tudom, hogy messzire foglak lökni és ha ellöklek, ha téged is kitaszítalak innen, akkor tulajdonképpen nem marad senkim. Ettől meg persze elkezd hányingerem lenni, de inkább lesütöm a szemeimet mintsem bevalljam ezt neked, amúgy sem merek rád nézni, csak feszengve bámulom a cipőd orrát: félrever a szívem amikor beleegyezel, mert tudod a döntéseimbe mindenki csak úgy simán beleegyezik, Gina, Esmond és most te is - ettől vajon dühösnek kellene lennem vagy borzasztóan magányosnak inkább?
- Jó. - Pillantok rád konokul, a szemeimet összeszűkítem ahogyan megkeresem a pillantásodat. Kiszárad a szám és arra gondolok, hogy nagyon szarul tudok hazudni és most sem fog menni igazán. - Azt akarom, hogy hanyagoljuk egymást. - Persze próbálom az egészet komolyan átadni, teljes átéléssel és a lehető legtöbb őszinteséggel, de őszintén én sem igazán hiszem el, hogy ezt szeretném, tikkelni kezdek, meg a lábam is fel-alá jár idegességemben: utállak, utálom apáékat, utálom Esmondot és most már téged is utálnom kell, mert akit szeretek vagy meg akarok tartani valahogyan sosem engem választ és hát tőled köszi szépen már nem vágyom erre a pofonra.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 02, 2021 5:21 pm


no body, no crime

So we could call it even


Titokzatosan mosolygok rád, mintha tudnám a kérdésedre a választ - mintha rajtad kívül bárki is tudhatná, pedig láthatóan te is eléggé elveszett vagy. Ha ez segít bármit is, hidd el, én sem vagyok a legkevésbé sem biztos benne, hogy ismerem magam. A nap különböző szakaszaiban és a hold különböző állásaikor egészen más és más alak néz vissza rám a tükörből. Nevetnél, ha tudnád, hányszor tettem fel annak az alaknak ugyanezt a kérdést, és nyilván cseszett válaszolni azóta is.
- Na igen - szusszanok, elfojtva egy nevetést. - Biztos mindenki be lesz állva körülöttünk. De majd iszunk. - Kicsit elértem a válaszod, mert hát attól még, hogy egy házibulin - mily meglepő módon! - lesznek drogok, eszembe sem jut, hogy téged esetleg érdekelne is a dolog. Szerencsédre. Előfordulhat, hogy magamtól segítenélek le a tetőről apád virágágyásába, ha beavatnál a legújabb partizós szokásaidba.
- Nem értékeled a barátságunk előnyeit. Ha elfáradsz, vagy nem akarod bepiszkolni a kezed, tudom fogni a farkad helyetted, míg hugyozol - A cigitől fellazul némileg a szókészletem és nem figyelek annyira a mondandóm cicomázására, mint fél órával ezelőtt apádék előtt, ahol nálam választékosabb huszonévest a legelitebb washingtoni körökből sem tudtál volna előrángatni. De hát előtted minek kerülgessem a kását? A liliom-lelkednek már úgyis annyi.
A leheletem a nyakad éri, a szemem már rég csukva, az sem különösebben rázna meg, ha becsapódna mellénk a házba egy meteor. A béke szigetén napozok gondolatban, csak néha igazítva a válladon pihenő fejemen, ha épp valamelyik csontod ott nyom, ahol nem jó, és remélhetőleg közben bongyor fürtjeimet sikerül jól a képedbe dörgölnöm. Csend követi a kijelentésed - igen, rohadtul gyáva -, hosszúra nyúló csend, mire újra rátalálok a hangomra, ami jóval közömbösebb, mint gondoltam, hogy lesz.
- Oké - Se nyavalygás, se veszekedés, csak ennyi, és újabb csend. Mielőtt még aggódni kezdenél, hogy meghaltam a válladon, megnyugtatlak, érezheted a karodnak préselődő mellkasom fel-le emelkedésén, hogy még lélegzem. Aztán felemelem a fejem a válladról és a zsebembe túrok az öngyújtómért.
- Ha ezt akarod, hanyagoljuk - Vállat vonok, mintha nem számítana, de nem nézek feléd. Előhúzok egy sima szál cigit és csendben, hidegvérrel rágyújtok. A füstje édesebb annál, mint ami a kezedben van, elgondolkodva figyelem, hogyan kering fel a tiéddel együtt a sötétségbe.
- De akkor csináljuk rendesen - fordulok végül feléd, a cigit a két ujjam közé csippentve. - Mondd a szemembe, hogy azt akarod, hogy lekopjak. - Türelmesen fürkészlek, egyik szembogaradról a másikba pillantva. Direkt nem ígértem meg, hogy ha így teszel, békén hagylak, talán mert nem teljesen hiszek benne, hogy képes vagy rá - és hogy tényleg ezt akarod.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 08, 2021 9:51 pm

lost in a world
that doesn't exist

- Nem tudom James. - Szisszenek fel a nevetés közben komolyan, mert tudod AZÓTA egy kicsit úgy érzem, hogy nem csak téged nem ismerlek: önmagam is idegen számomra. Évekkel, sőt hónapokkal vagy hetekkel ezelőtt biztosan tartottam volna magunk között a távolságot és akkor most nem kellene így feszengenem melletted, az illatodtól fuldokolva, a közelségedtől kimelegedve. - Ismerlek? Nevetem el magam mielőtt azt hinné, hogy most valamilyen mély vallomás fog következni és megosztom veled a legsötétebb, legféltettebb titkaimat is. Talán lett volna alkalom vagy idősík amiben ez lehetséges lett volna, de most, ebben a jelenben még abban sem vagyok biztos, hogy akarok-e veled még egyszer találkozni vagy inkább szépen lassan nem válaszolok majd az üzeneteidre, hagyom, hogy kikopj a mindennapjaimból: az is lehet, hogy addig rágom majd apáék fülét amíg be nem iratnak abba a máltai sportközpontba azzal a jó teniszprogrammal: vajon mennyire lehetek kétségbeesett, ha előlletek egészen Európába menekülnék?
Rád pillantok, a hangod olyan érces, hogy libabőrt karcol a nyakszirtemre, hogy automatikusan kiszárad tőle az alsó ajkam és erősebben dobban bele a szívem. Megköszörülöm a torkomat. - Meg más dolgok. - Zárom le csak ennyivel, elhessegetve a válaszadást, most mégis hogyan valljam be neked, hogy nem vágyom hirtelen másra csak egy csík kokainra, hogy felszívva azt egy másik világba keveredhessek ahol sem te sem pedig Esmond nem kísért, ahol nincs csalódottság vagy fájdalom, ahol a magány nem egy rossz ismerős, hanem minden boldogság.
Szóval csak megrántom a vállamat, hagyom, hogy szárnyaljon a saját képzeleterőd: biztosan gondolsz valamire, csak éppen azt nem tudom, hogy mire. - Még szép. Mert mások nem lógnak a nyakamban és nem akarnak még hugyozni is elkísérni. - Szúrok oda kíméletlenül, gonoszkás mosollyal, egy kicsit újra nyeregben érzem magam ellened, de csak egy kicsit: túl profi játékos vagy ahhoz, hogy igazán legyen esélyem legyőzni téged.
- És ez miért is jó nekem? - Szalad fel a szemöldököm, de ahogyan a kezemért nyúlsz máris ott vagyok, a kilátó előtt, a kocsid forró motorháztetőjén hanyatt vágva magamat, a fű keserűen édes illatába burkolódzva, valami lágy popot hallgatva, veled. Nem is bírom elszakítani rólad a pillantásom, csak nézem ahogyan a parázs visszatükröződni látszik a szembogaraidban: a torkomba dobog a szívem ahogyan hozzám bújsz, a bőröd a ruhámon keresztül is éget, az illatod elnyomja a keserű fű édes szagát, dominál felette. Mondani akarok neked valamit, vagy legalább lerázni téged innen, de nem megy. - Figyelj.. - A hangom rekedt, úgyhogy gyorsan beleszívok a cigarettába és fojtott hangon, füsttől karcosan folytatom. - Szerintem hanyagolnunk kellene egymást. Tudom gyáva vagyok, gyáván szar alak.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 28, 2021 11:30 pm


no body, no crime

So we could call it even


Látványosan felcsillanó szemmel nyitom ki a számat, hogy aztán ugyanazzal a lendülettel, időben öntudatomra ébredve be is zárjam - és ezzel szerintem elmondtam mindent. Nekem ugyanis élénken él az emlékezetemben a legutóbbi alkalom, amikor egész éjszaka itt maradtam veled, és szerettem volna példaként felhozni, az is milyen jól sült el, pedig kettőnket elnézve... Nem tudom. Jól sült el? Komolyan nem lenne bennem semmiféle megbánás az estével kapcsolatban, hiszen a legjobbakkal is megeshet, hogy a saját kapujukra rájátszanak, de amilyen drámát kerítettél az egészből, már tényleg nem tudom, hogyan kéne éreznem. Sikeresen összezavartál, ami egyébként elismerésre érdemes teljesítmény lenne, csak nem éppen érzem úgy, hogy van kedvem díjazni.
A továbbiakra meg már csak dacból sem mondok semmit, mert de, jelenleg nagyon is úgy érzem, hogy én fogom megmondani, mit csinálj és hova menj, és nem azért, mert ellene lennék a szabad akaratnak, vagy nem tisztelném a határaid, hanem mert... Csak. Nem tudom. Mert úgy érzem, körbepisiltelek és az enyém vagy, és ez bármilyen betegesen is hangzik, irányítani akarlak. Addig muszáj, amíg úgy érzem, direkt arra mész, amerre tudod, hogy a legjobban idegesíteni fogsz vele. Másfajta módon is bosszút állhatsz rajtam, nem kell ahhoz tönkretenned egyikünket sem. Úgyhogy nem szólok vissza, de elég sötéten bámulok rád ahhoz, hogy ez elég legyen.
Valami olvadni kezd bennem attól, ahogy nevetsz, és arra gondolok, hogy talán mégsem foglak az autóm anyósüléséhez bilincselni, hanem talán egy egészen kicsivel több szabadságot és bizalmat kapsz, ha már ilyen jól is tudsz viselkedni. Aztán persze belezavarodok abba, mi a faszon kattogok már megint, és inkább csak veled nevetek.
- Ismersz, nem? - A leprától könnyebben szabadulnál meg, mint tőlem, és ez, bármennyire is hülyén hangzik, számomra bók. Főleg, mivel tudom, hogyan bánsz azokkal, akik tényleg nem érdekelnek, márpedig velem még csak elő sem vetted eddig a telefonod, hogy látványosan ignorálj, meg ilyesmi...
- Meg? - Kissé karcosra sikeredik a kérdés a torkomon ragadt füsttől, amit egy kicsit még lent tartok, mielőtt kifújnám. Ha lesz kaja is, a bulinak nyert ügye van nálam. A fű nem biztos, hogy annyira érdekelne, mert hát eldöntöttem, hogy vezetni fogok, és ez a szál amúgy is bőven elég hozzá, ha nem akarjuk megismételni a múltkorit.
Meg akarjuk ismételni a múltkorit?
Meg akarom ismételni a múltkorit?
- Az én cigimet lehurrogod, de máshoz mész repetázni? - ugratlak, mert hát ha nem kaja, akkor füvet tudok még elképzelni arra a bulira, vagy esetleg tablettákat, porokat, de fogalmam sincs, azokkal hogy állsz. Remélem, kábé sehogy. Ha már fűvel is én látlak el, az a minimum, hogy minden másban is hozzám fordulj.
- Tudod, piát mi is tudunk venni. Elmehetünk a kilátóhoz, felfekszünk a kocsim orrára és bekapcsoljuk a rádiót. Csak mondom. - Oké, egy egészen kicsit még tart a bilincselős-körbevizelős pillanatom, de talán nem fogok berágni, ha megint lehurrogsz és inkább a bulit választod. Talán. A cigi viszont túl sokáig időzik nálad, úgyhogy beborítom hosszú ujjaimmal a kézfejed - röhej, mennyire könnyen körbeérlek - és a számhoz irányítom egy röpke csókra, míg letüdőzöm a füstöt. Utána elengedem a kezed, téged viszont nem, a válladra hajtom a fejem, bekucorodok a nyakadhoz, onnan eregetem ki a füstöt. Jól esik a bőröd melegsége, valahogy intenzívebbé teszi a fejemben kavargó bódulatot.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 26, 2021 3:31 pm

lost in a world
that doesn't exist

Csak némán felsóhajtok a hanglejtésed miatt: most okoskodni fogsz és habár a legtöbb esetben ilyenkor csak kikapcsol az agyam és valahová nagyon máshova merészkedik, most nem tudok nem rád figyelni pedig ez az okoskodós hangod amitől néha a falra tudnék mászni, de most azt hiszem nem vagyunk olyan viszonyban, hogy egy pillanatra is figyelmen kívül hagyjalak, mi van ha valamilyen hátsó szándéktól vezérelve fogod magad és valami rejtett utalással mentális háborút indítasz ellenem? Vagy tudod mit, lehet hogy ez már egy csata és én nem tudok rendes érveket felhozni ellened, mert ---
- Nagyon rendes tőled, meg minden, de nem tudok elképzelni olyan esetet amiben egész éjszaka ITT KELLENE MARADNOD VELEM. -És olyan erősen nyomom meg a mondat végét, hogy neked is tiszta legyen: ez nem is létező szcenárió, mert ha szarul leszek akkor köszönöm szépen majd megoldom magamnak a dolgot végtére is csak nem szédülök le a tetőről és csak nem rókázom a krizantémok közé és ha véletlenül téged hánynálak le, HÁT ISTENEM majd adok kölcsön egy pólót a többit meg úgy is meg tudom oldani majd egyedül, nagyfiú vagyok már szóval kösz, hogy aggódsz értem, de egyedül is meg tudom oldani. ( Maximum majd írok egy sms-t apának, hogy nagyon rosszul vagyok és nézzen rám néha. )
- Nem te fogod megmondani, hogy mit csináljak és hova menjek. - Dacosan válaszolok neked meg egy kicsit fölényesen is, mintha csak azt akarnám, hogy tudd: NEKED nincs hatalmad FELETTEM. Meg amúgy sem értenél és amúgy sem tudnál segíteni vagy ha tudnál is, nekem nincs annyi bátorságom, hogy megosszam veled miért is vagyok ennyire szarul.
Úgyhogy inkább csak elzárkózom ettől a témától és még előtted kimászom a tetőre, hogy ne lásd ahogyan kellemetlenül sóhajtok egyet ahogyan eszembe jut nagyjából minden. (Kivéve azt az estét.)
Ha rajtam múlna egyébként nem szólnék hozzád még eggy jó ideig, csak megvárnám, hogy némán a fejünkbe szálljon a füves cigi és hogy tényleg leszédüljek a tetőről, slukkolok egy jó mélyet, visszatartom a levegőt, bent tartom a füstöt és lassan eresztem ki, hogy utána a szálat feléd nyújthassam vészesen ügyelve arra, hogy még véletlenül se érjek hozzád. Csak a szemem sarkából figyellek ahogyan letűdőzöd, képtelen vagyok levenni a szememet a szádról.
- Mi? - Megkésve veszem vissza tőled a szálat, hogy zavartan pillanthassak el rólad, felhúzom a térdeimet, hogy a csuklóimat ráfektethessem és hagyjam, hogy a szál anélkül izzon egy kicsit, hogy beleszívnék. De aztán mégis csak beleszívok, hogy míg bent tartom a füstöt felnevessek. - Nem foglak tudni lerázni, ugye? - Hatalmasat sóhajtok, a szám kiszárad attól ahogyan az ajkaid az ujjamhoz érnek és tudod mit, talán nem is szeretnélek igazán lerázni. - Nem tudom, engem is csak hívtak, de biztosan lesz ott pia meg... - Elharapom a mondat végét, tulajdonképpen neked nem kell tudnod, hogy mostanában a füves cigi mellé néha lemegy valami másfajta cucc is.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 24, 2021 10:44 pm


no body, no crime

So we could call it even


Hiába tudom, hogy duzzognom kéne a bunkózásod miatt, megnevettetsz; márpedig egy jó nevetésnek sosem tudtam ellenállni, még ha olyan béna alakokkal is kell osztoznom rajtuk, mint mondjuk Esmond. Vagy a szüleim. Hidd el, velük legalább olyan ritkán szoktunk bármin is jót derülni együtt. A mai este jó hangulata is egyedül apádéknak szólt, és ha össze is mosolyogtak néha a vacsora felett, felém egyetlen egyszer sem pillantottak el, hogy bevonjanak az örömükbe. Nem tudom, ez hogy érint. Örülök, hogy nem kell róla beszélnem.
Na, ilyeneken agyalok, miközben te azon parázol, ki lát meg minket és ki nem. Borzasztóan jóllakott, elégedett fejjel veszem tudomásul a pirulásod, de nem szeretném, hogy tőből letépd a karomat, így becsülettel hallgatok, míg felráncigálsz a szobádba, ami más esetben egészen vonzó lenne, most viszont csak tovább derülök rajta - magamban, persze, nehogy nekem letépd a fejem.
- Hát az több mindentől is függ - szólok közbe az okoskodó hangomon, csak hogy érezd: okoskodni fogok. - Ha például éppen felém fordulsz, mikor hánysz... Vagy ha sugárban le a tetőről, és nekem kell megmagyaráznom apádnak, mi lett a virágágyással. Vagy ha leszédülsz közben a tetőről és szintén nekem kell magyarázattal előállnom. Vagy ha itt kell maradnom veled egész éjjel és ápolgatni... - A végtelenségig tudnám folytatni a listát, de elhallgatok és várakozó pillantást vetek rád, mert szerintem ennyiből már levághattad, hogy a feltételezett rosszulléted ugyanannyira az én gondom is. Én már csak ilyen rendes és felelősségteljes haver vagyok - felelősségteljesen nyújtom feléd a kábítószert.
- Akkor maradj a seggeden és ne vezess sehova - morgom vissza, tökéletes könnyedséggel idomulva a hangulatodhoz. Hol negédesen hárítok, hol ugyanazt az irritáltságot tükrözöm, és ezt képes vagyok mondatról mondatra, bármiféle előjel nélkül váltogatni. Úgy látszik, még mindig dühít a tudat, hogy le akarsz rázni egy... Miért? Kiért? Most jövök rá, hogy nem sikerült kiszednem belőled még.
Egyetlen sóhajjal maradok le tőled, meg amíg a helyére tolom a széked, aztán halkan kimászom melléd, már amennyire egy vérfarkas képes halkan settenkedni (semennyire). Átveszem tőled a szálat és szívok belőle egy nagyot, aztán ha elvetted, felnézek a felettünk szétterülő égboltra. Kismilliószor láttam már, mégis egy egészen kicsit mindig más, amikor veled vagyok közben.
- Szóval, milyen buliba megyünk? Remélem, nem valami indie, vagy hasonló. Ahhoz most nincs kedvem - sandítok rád, majd amint úgy ítélem, rajtam a sor, megtámaszkodom a válladon és odahajolok, hogy az ujjaid közül szívjak egy slukkot.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 15, 2021 4:42 pm

lost in a world
that doesn't exist

- Viccelsz? Eladnám a Mercimet. – Vigyorodom el egészen őszintén, mert tudod könnyű elfelejteni mindent amikor így nézel rám és így vezeted el a köztünk lévő feszültséget más vizekre, szinte el is felejtem, hogy egyébként én nagyon is zabos vagyok rád amíg meg nem fogod a kezemet: akkor aztán elönt a pánik, végig hullámzik a testemen, megszólal minden vészjelző a fejemben, valószínűleg nem jó úton járunk azzal, hogy megfogtad a kezemet, mi van ha apa kijön és meglátja, vagy ha anyádék haladnak át a folyosón és megpillantanak minket KÉZ A KÉZBEN? Akkor aztán mit mondunk? Hogyan magyarázzuk ki? Túlságosan is jól ismerlek, te jót mulatnál én pedig csak magam alatt vágnám a fát a magyarázkodással. Mindig ezt csinálod, a kezembe adod a baltát és nézed a munkád gyümölcsét. Még csak meg sem kell igazán dolgoznod érte, mint például most. A kérdésedre tényleg egy kissé elkezd égni a fejem, érzem ahogyan vér szökik az arcomba, el is kapom a tekintetemet rólad és csak annyit vetek oda, hogy - Hagyjál már. – De ez is csak félszegre sikeredik ahogyan rejtőzködni próbálok nehogy felfedezd, hogy tényleg elpirultam. Azt még nehezebb lenne kimagyaráznom, hogy pontosan MIÉRT is olyan arcpirító a tény, hogy a kezemet fogod.
Megkönnyebbülés a szobám biztonságot jelentő falai közé lépni – minden bizonnyal a legnagyobb botorság ezt a helyet biztonságos zónának titulálni – ahol végre eltéphetem a kezemet a tiedtől ( máris éget a tenyered hiánya), gyerekes módon megtörlöm a tenyeremet a nadrágomba, mintha legalább leprás lennél és most így próbálnék szabadulni attól, hogy a betegség rám is átterjedjen.
Csak eldőlök az ágyon és próbálok nem gondolni igazán semmire, csak nyugodtan feküdni a szobámban anélkül, hogy hozzád szólnék vagy tudomást vennék a létezésedről, még a neszezésedet is majdnem sikerül kizárnom éppen csak a fel-felvillanó emlékképek akadályoznak meg abban, hogy elfelejtselek. Pedig menne, esküszöm, hogy elő tudnám venni a telefonom a zsebemből és el tudnám kezdeni nyomkodni anélkül, hogy különösképpen zavartatnám magamat, persze közben reménykednék benne, hogy mit másokkal egy idő után veled is célra jutnék: kellemetlenül éreznéd magadat amiért ennyire jobb elfoglaltságot találtam ahelyett, hogy veled foglalkozzam; de aztán arra is gondolok, hogy te azért mégsem vagy olyan, mint a nagy átlag: lehet, hogy mellém feküdnél, hogy beleless a titkaimba és akkor aztán megérezném az illatod meg elkábítana a közelséged. Jobb ha mihamarább a távozásra bírlak, zavarjuk csak le gyorsan ezt a füvezést.
Felkönyökölök, hogy rád láthassak meg arra, hogy mit mókolsz. Egyszerűbb ez, mint a plafont bámulni ami tökéletes vetítővászon az elmém képeinek, és így azért mégis csak jobban szemügyre vehetlek, szigorúan, mint férfi a férfit: nincs benne semmi különleges, nem igaz? Persze nem vagyok vak, látom mibe tud belebolondulni az a sok lány, akik az instafeededet tolják teli új meg új kedveléssekkel, de végérvényesen te is csak egy srác vagy. Mondjuk a göndör hajad egészen vonzóvá tesz és a nevető gödröcskéid is elég ---
- Ha hányni is fogok az legyen az én gondom és ne a tiéd. – Morranok rád egy kicsit erősebben ahogyan kirántassz a gondolatmenetből: el sem tudom dönteni, hogy örülök-e neki, hogy nem kell rád ÚGY gondolnom többé vagy inkább zavarni kezd a tény, hogy nem tudom hol tartottam, úgyhogy csak felnyomom magamat az ágyról, hogy ráérősen tegyek egy-két kósza lépést feléd és ügyesen kievehessem a kezedből az új legjobb barátnőnket. Ne aggódj ügyelek rád, hogy még véletlenül se érjenek össze az ujjaink. - Ki akarsz nyírni? Nem gondolod, hogy el fogok szívni úgy egy egész szálat EGYEDÜL, hogy majd még le kell mennem anyádéknak köszönni és el kell vezetnem egy buliba, ugye? – Kicsit megvetően, kicsit elégedetlenül teszem fel neked a kérdést, mintha haragudnék rád amiért nem figyeltél eléggé. Mégis hogyan maradhatnék itthon egyedül, betépve?
Csak megrázom a fejemet, végülis azt csinálsz amit csak akarsz, akárhogyan is legyen a zoknis fiókomból előtúrok egy öngyújtót és anélkül, hogy figyelnék rá, hogy követsz-e kinyitnom az ablakot és rutinos léptekkel csúszom az előtető szélére, hogy rágyújthassak és szívjak egy hosszú slukkot. A szememet is lehunyom ahogyan feléd nyújtom az égő szálat.
jó!!! ||



Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 07, 2021 9:13 pm


no body, no crime

So we could call it even


- Ááá, lenne rá egyáltalán pénzed? - Kétkedve ingatom a fejem. Nem mintha bármit is tudnék a felbérelhető bérgyilkosok tarifájáról, de úgy sejtem, nyom nélkül eltenni valakit láb alól nem olcsó mulatság manapság, még a te pénztárcádnak sem. A továbbiakra meg csak vigyorgok, mint a vadalma, mert bármilyen aljas módszer is, nem tagadhatod, hogy működik. Árulkodásban profi vagyok, és egy percig sem haboznék valamelyik apádhoz rohanni, ha azzal a magam malmára hajthatnám a vizet. Még csak nem is szégyellem. De hát nyilván azzal mártanálak be, hogy le akarsz lökni a tetőről, meg pénzt költenél arra, hogy kiiktass, meg ilyenek. Ne légy hülye, a füvezéssel nem köpnélek be, főleg, hogy úgy sejtem, az öregeid első dolga lenne rajtam leverni a felelősséget. Annyira nem is tévednének sokat.
- Pffff. - Csak ennyivel kommentálom a kislányos megjegyzésed, mert nagyon is férfias (!) zavaromban hirtelen nem jut eszembe, mivel vághatnék vissza, meg éppen lefoglal, hogy eldöntsem, vajon min fogsz nagyobb eséllyel megsértődni: ha elrántom a kezem, mintha leprás lennél, vagy ha csak azért is tovább fogom. Mivel - nem tudom, mondták-e már neked - képtelenség olvasni a fejedből, ezért a sajátom után megyek és úgy döntök, összefűzöm az ujjainkat és jobban beléd kapaszkodom. Ez a minimális idő elég rá, hogy az agyam újrainduljon a sokkból. - Mi van, elpirultál? - Olyan undorító felsőbbrendűséggel és magabiztossággal dörgölök beléd minden egyes, pofátlan szót, hogy egy darabig le se tudd mosni magadról. Szerintem ilyen gyorsan még soha senki nem tette meg a távot a nappalitól a szobádig, de mivel abban a minutumban eltéped a kezed az enyémtől, amint engedem, nem osztogatok érmeket, csak megeresztek egy halk sóhajt, mielőtt megállnék a szobád közepén. Enyhe tétovasággal pillantok körbe, keresem azt a semleges zónát, amit befoglalhatok anélkül, hogy azzal vádolj, az ártatlanságodra akarok törni. Úgy sejtem, a hely melletted az ágyon épp ezért kilőve.
- Ha ilyen szépen kéred... - vonok vállat, de egy kicsit azért örülök, hogy adsz nekem valami feladatot és nem kell az asztalodat bámulnom, ahova azon az estén feldobtalak, vagy a poszter helyét az ajtódon, amit sikeresen leszaggattunk, mikor nekipréseltük egymást, és akkor téged az ágyon még el sem kezdtelek tanulmányozni...
A farzsebembe túrok a fűért és az asztalodhoz lépek, kihúzom a széket és fordítok rajta egyet, hogy a támlával szemben ülhessek rá, szélesen terpeszkedve, oldalvást neked, hogy ne érezd azt, bámullak, mégis rád leshessek olykor-olykor a szemem sarkából, mintegy a perifériámról szívva be a látványodat. A cigicsavarás vakon is megy, épp ezért pótcselekvésnek használom a megfigyelésedhez. Csak én érzem, hogy rohadtul távol vagy? Mintha mindenem azután sóvárogna, hogy közelebb gyere.
- Ez most icipicit erősebb. Ráuntam a régire, úgyhogy keverni kezdtem. Nem fogsz hányni, ugye? - A kérdéssel ellentétben habozás nélkül feléd nyújtom a kész szálat, mintha nem az én bajom lenne, ha mégis rosszul leszel. Talán nem tudod, de az van bennem, hogy úgyis ott leszek, ha le akarnál szaltózni a tetőről. Ne várd, hogy odavigyem, majd szépen idejössz érte és elveszed a kezemből, ha kell. Csak azt nem tudom, osztozkodjunk-e egy szálon vagy nem vagy hajlandó ilyesmire, úgyhogy ha leszel szíves elvenni, utána valószínűleg nekiállok betölteni még egyet.


jó!!
van ötletem, hogyan lehetne befogni a szád
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Jan. 30, 2021 11:18 am

lost in a world
that doesn't exist

- Ha meg akarnálak ölni, akkor minden bizonnyal nem az előtetőnkről löknélek le hanem... nem tudom, felbérelnék valakit? - Hitetlenkedve szalad fel a szemöldököm, egyszerűen nem értem, hogy miért fordul meg egyáltalán ilyesmi a fejedben, mert persze haragszom rád, de ez azért még nekem is TÚLZÁS. Amúgy is tudod, hogy sokkal jobban preferálom az 'életben-többet-nem-szólok-hozzád' és a 'keresztülnézek-rajtad-mint-egy-üveg-vizen' hozzáállást. - De mindenképpen figyelemre méltó, hogy nem vagy már öt éves és mégis azzal fenyegetsz, hogy beköpsz a szüleimnek. - Mármint tudom, nem pontosan ezt mondtad, de lényegében pont ezt jelentette, és ez pont elég ahhoz, hogy amíg te viccelődsz és kifejezetten jó kedvű leszel én azon gondolkozzak, hogy igazából mi van ha amúgy is be fogsz nekik árulni, hogy füvezem. Kicsit úgy is nézek rád, mintha nem tudnám pontosan eldönteni, hogy megbízhatok-e benned  - és erre rátesz egy jó nagy lapáttal is a dolog amire nem emlékszünk - vagy spiclivé válsz, aki mellett az ember még csak mosolyogni sem mer majd. Nem mintha én melletted mostanában nagyon szeretnék majd mosolyogni. Nem mintha olyan nagyon egyszerű lenne rád haragudni amikor ilyen vagy: olyan könnyed hangulatot teremtessz mintha soha nem is sértegettelek volna, mintha soha nem is zavarna, hogy hogyan is viselkedem veled és ettől, hogy ilyen vagy rendesen bűntudatom támad.
Mondjuk azért akkora nem lesz a bűntudatom, hogy ne iramodjak utánad az ott maradt dolgokkal hátha be tudlak érni és hátha tudok elég fancsali képet vágni ahhoz, hogy apu megkérdezze mégis mi a baj: lehet azt mondanám neki, hogy tulajdonképpen borzasztóan rosszul vagyok és le kellene dőlnöm, - persze közben anyádra néznék esdeklően hátha azt mondja, hogy 'James, hagyd Francot pihenni!' - feliszkolnék a szobámba és még azelőtt kiszöknék, hogy elmentek nehogy véletlenül egy percnél is tovább kettesbe kelljen maradnom veled; de te gyorsabb vagy, én pedig el sem tudom dönteni, hogy amiatt vagyok csalódott, mert nem sikerült a tervem vagy inkább azért, mert nem is akartam, hogy ténylegesen sikerüljön.
Nekidőlök a falnak miközben rád várok - lehetnék seggfej és itt is hagyhatnálak, hogy egyedül kelljen felcaplatnod a szobámba , igazából nem is tudom, miért nem húzok már fölfelé - és csak próbálom megkeresni azokat az érzéseket, amiket vacsora közben tápláltam irántad: harag, megvetés és düh de fogalmam sincs, hogy hol járnak.
- Ööööö... - Azt akarom mondani, hogy ne legyél mér ilyen beképzelt, sosem hagyom, hogy cipelj, de megfogod a kezemet és ettől ezernyi emlék ugrik rám lesből én pedig csak menekülnék előle, úgyhogy amíg te összefonod az ujjainkat én csak megpróbálom kirángatni  a tenyerem a kezedből. Nem bírom elviselni, hogy hozzám érsz, kiráz a hideg attól, hogy felborzolódnak az idegszálaim körülötted, kiszárad a szám és egyszerűen csak azt akarom, hogy legyél még ENNÉL IS KÖZELEBB. - Kislány vagy, hogy a kezemet akarod fogni? - Ezt mondom de közben arra gondolok, hogy ENGEDJ MÁR EL és végtére is csak egyre sietősebbre veszem a lépteimet, hogy rekordsebességgel érjünk a szobámhoz, ahol végre - ha eddig nem sikerült - ténylegesen lerázom az ujjaidat magamról és elhátrálok tőled, az ágyamra dőlök és a plafont bámulom. Ott remeg rajtam még a forró tenyered súlya, itt leselkednek az emlékképek és mégis hogyan tudnék elmenkülni tőlük, amikor te vagy az élő emlékeztető arra, hogy valami lehet pont olyan is?- Szóval megtekered még ma azt a kurva cigit? - Soha nem volt még ekkora szükségem arra, hogy ne legyek önmagam, soha de soha nem kellett még ennyire elmenekülnöm kedves, forró érintések elől, emlékképek elől amik túl tüzesek ahhoz, hogy veled akarjak sokáig a  szobámban lenni.
rendben || nem megy.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Szer. Jan. 27, 2021 11:25 pm


no body, no crime

So we could call it even


Durcásan megrándul az alsó ajkam, mikor a képembe kiabálod - na jó, emelt hangon szótagolod -, hogy nem történt köztünk semmi. Mintha verbálisan próbálnád érvényteleníteni, amit máshogy nem lehet, és ez sért, igen, és fáj is, mármint nem, ezt utóbbit nem fogom soha beismerni neked, mert az átváltoztatásom óta gyűlölöm sebezhetőnek mutatni magam mások előtt, még előtted is, vagy előtted főleg? A lényeg, hogy nem akarok sértettségnél többet kimutatni, pedig nagyon szívesen visszakiabálnék átgondolatlan, légből kapott dolgokat, beleégetném az emlékezetedbe az este összes mocskos részletét, mert azt akarom, hogy emlékezz rá, és azt is, hogy beismerd, neked is jó volt. Utóbbi egyáltalán nem értem, miért fontos, de az. Úgy érzem azonban, hogy mielőtt téged vonnálak felelősségre a viselkedésed miatt, előbb a saját házam táján kéne sepregetnem, ugyanis egyszerre szeretném, ha tovább tudnánk lépni és csak egy-egy pipa lennénk egymás listáján, meg azt is, ha ez az egész valami többről szólt volna és nem tudnánk le egy hanyag vállrántással. Szerinted melyiknek van több létjogosultsága? Én már komolyan nem tudom. Mégis hogy a fenébe bogozzam ki, ha nem vagy benne partner?
Aztán beleegyezel a füvezésbe, nekem meg az egész világom felderül, kisüt a nap, virágszirmok pattognak a fejem körül, meg minden; még arról is megfeledkezem, fél perccel ezelőtt mennyire haragudtam rád és mennyire meg akartalak.....
- Jó! De ha ez egy trükk, hogy lelökj a tetőről és örökre elhallgattass, akkor egyrészt azt apádék tuti meglátják majd, másrészt meg nem esnék akkorát, hogy belehaljak... Tudod, vérfarkas gének, meg minden. - dicsekszem, habár talán nem kéne ilyesmivel, de olyan jókedvem támadt az enyhülésedtől, hogy meg sem fordul a fejemben, hogy akár ténylegesen veszélyben lehetnék melletted a tetőn. Csak ugratlak, ezért is kapom fel a desszertes tálat (szívem szerint téged kapnálak, de hát akkor megint elkezdenél puffogni, ugye?) és lódulok meg vele az étkező irányába. Mire sikerül beérned, valószínűleg már visszafelé jövök üres kézzel, és ha hagyod, fülig érő mosollyal veszem ki a kezedből a tányérokat és az étkészletet, már ha utánam hoztad egyáltalán. Kétszer olyan gyorsan megjárom, mint te, és nem tudom, hallod-e, de megnyugtatásként odaszólok a szüleinknek, hogy felmegyünk kicsit PS-ezni a szobádba. Egyik apád sem nézett rám furán, tehát remélhetőleg tényleg van PS-ed, vagy csak túlságosan jófejek ahhoz, hogy megkérdőjelezzék a hazugságom. Egyedül apámék arcán suhan át vagy rosszallás, vagy aggodalom, az ő korukban a sok ránctól már nehéz megmondani.
- Küldetés teljesítve. Jössz vagy vigyelek? - megfogom a kezed. Igen, tudom, így kell elbaszni az egészet, de annyira hajt a lendület, hogy elfeledkezem magamról egy pillanatra és körbezárom hosszú ujjaimmal a kézfejed, annál fogva szeretnélek magam után vontatni. Szeretném azt mondani, hogy semmiség, hogy régebben is fogtam már meg a kezed, hogy más haverjaimnak is szoktam a kezét fogni, de az apró kisülésektől, amik az ujjaim hegyét égetik és amiket kizárt, hogy te ne érezz, ugrik egyet az ádámcsutkám és elbizonytalanodom, hogy talán mégis csak elbasztam egy kicsit ezt az egészet.


oké. csak barátok. akkor hagyd abba
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Jan. 26, 2021 2:32 pm

lost in a world
that doesn't exist

Most más esteben rád vigyorognék, kihívóan felhúznám a szemöldököm, szinte küldetésnek érezném, hogy meghódítsam anyádat, elvégre Mrs. Sanders nem lehet akkora falat, biztosan kedveli a fiatalok figyelmét, azt is tudom, hogy tetszene neki ha elhalmoznám figyelemmel, kedvességgel és ajándékokkal, de ha Ginával nem tudtam kezdeni sok mindent, akkor mit tudnék én csinálni a TE anyáddal? Baromi nehéz hát megállnom, hogy ne jelenjenke meg a nevetőgödrök a szám szélén, hogy a pillantásom ne viduljon fel, elvégre nekem HARAGUDNOM KELL rád.
Emlékeztetnem kell magamat arra, hogy hiába tudsz ilyen fejet vágni a bűnöd nem megbocsátható, hogy hiába ilyen jó az illatod, attól még nekem távol kell maradnom tőled és hiába vagy velem kedves a végén te is pont ugyanúgy fogsz eldobni, mint Esmond és akármennyire is szeretném ha legalább beléd tudnék kapaszkodni, ha veled minden ugyanolyan lehetne, mint azelőtt, nem tudok elmenni amellett, hogy összetörtem.
Már csak az hiányzik, hogy te még belém is rúgj egyet.
Hogy megtaposs.
Szóval csak állom a pillantásodat, nehezen ugyan - mégis hogy lehetnek ilyen mélybarnák a szemeid? HOGYAN? - de állom, sőt minden dühömet rád irányítom, annyiszor gondolok a másodperc törtrésze alatta Esmondra és hogy miket mondott nekem, hogy a végén már szinte zihálnom kell, visszhangot ver a fejembe, és bárcsak meg tudnál menteni önmagamtól és ettől a mélyzuhanástól, bárcsak ne kínoznának azok az emlékképek rólad, bárcsak ne lennék most én a te kezedben.
- NEM. TÖRTÉNT. SEMMI. - Erőszakosan emelem meg a hangomat veled szemben, faszom, már csak az hiányzik, hogy apa benézzen, zavartan is sütöm le a pillantásomat, mintha nem én kiabálnék veled, hanem te szidnál össze engem. - Szóval nem tudom miről beszélsz. - Nyelnem kell egy nagyot, sosem hazudtam jól neked meg aztán most kifejezetten a nehezemre esik hamis dolgokat mondani, hát pontosan hogyan tudsz ÍGY nézni? Hát hogy lehet pont ILYEN illatod, hát hogy szoríthattál TE sarokba ENGEM?
Ennek ellenére nem rázom le magamról a kezedet, éppenséggel csak megpróbálok úgy tenni, mintha nem is lennél itt, mégis hagyom hogy bele-belemozdíts ebbe a lágy ringatásba, hogy a hangod, a pillantásod, a jelenléted megenyhítsen egy kicsit (ha kérdeznéd azt mondanám, hogy csakis a fű említése enyhít meg, véletlenül sem a kiskutya szemeid, a lágyan érdes hangod vagy a közelséged.)
- Jóóóó... - Emelem fel a kezeimet megadóan, mintha amúgy én tennék szívességet neked azzal, hogy elmegyek veled cigizni. - Vigyük be a desszertet aztán meg másszunk ki a tetőre. Apáék nem láthatják meg, hogy füvet adsz nekem. -  Kicsit hangosabban beszélek hátha erre jár apa vagy apu, hátha meghallja és azonnal kipenderít, de ne aggódj annyira nem akarok szabadulni tőled, éppen csak alig halhatóan emeltem meg a hangomat, mintha még küzdenék ellened.
Pedig már réges-régen legyőztél engem.



Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 24, 2021 12:21 am


no body, no crime

So we could call it even


Hah, tudtam, hogy már ennyitől bűntudatod lesz! Na jó, nem tudtam, de reméltem, és lőn, igazam lett; mégsem vagy az a nagy leszarom-srác, akinek annyira próbálod ilyenkor eladni magad, a dulifuli külső sokkal érzékenyebb belsőt rejt. Meg hát zseniálisan játszom a kivert kutyát, nem tudtad? A pénzem mellett szerinted mi mással értem el eddig mindent, ha nem ezzel? Nem kéne ennyire meglepődnöd.
- Áhá, add majd át üdvözletem! - Bár nem vagyok annyira családcentrikus - talán megérted, miért -, mint kellene, de lehet, hogy más szájából igenis magamra venném a sértést. A tiédből csak szórakoztat, mert ha valamit, hát azt tudom, hogy anyámnak nincs sok esélye nálad. Nem buksz az olyan besavanyodott, frigid nőkre, mint ő, legalábbis Ginából ítélve, meg a többi haverodat elnézve, akikkel együtt lógsz. Szerencsédre én a legkevésbé sem anyámra ütöttem. Várj, mi a fasz? Miért érdekelne bármelyikünket is, az eseted vagyok-e? Valószínűleg apád főztje miatt csúszott félre a gondolatmenetem, ne is figyelj rám. Nyilván csak szívatlak, ahogyan ez az egész pulthoz szorítás sem több egyfajta haveri erőfitogtatásnál. Emlékeztetlek a megkövetelt helyemre a barátságlistádon, már ha vezet egyáltalán bárki is ilyesmit, meg a tényre is, hogy nem szeretem, ha szar indokokkal félretesznek.
Szándékosan csinálod, ugye? Nem adhatsz véletlenül magas labdákat és aztán nem várhatod el, hogy ne csapjam le őket. A baszogatásod hallatán ragadozóvigyor ül ki a képemre, mert hát most őszintén, mindketten jól emlékszünk rá, mennyire jó is voltam benne... Azt persze nagyon remélem, hogy Esmonddal nem csináltatok hasonlót, vagy eddig nem jutottatok, vagy ismételten: miafasz, miért és mióta foglalkozom a szexuális életeddel? mióta én is a részese vagyok Tőlem az alá fekszel, aki alá akarsz, legalábbis ezzel hitegetem magam, bemagyarázva megzavarodott gondolataimnak, hogy egyedül az idegesít az egészben, hogy megpróbálsz félrepöckölni, csak mert részegen valami hülyeséget csináltunk. Jó móka volt, egyszer megesett, miért kell túlfújni ezt a lufit? Aztán megpillantok valamit az arcodon, ami felpiszkálja az empátiámat és azon kapom magam, hogy az egyik kezem melletted köt ki a pulton, a másikkal pedig megérinteném a vállad. Kurva óvatosan. Mintha egy alvó oroszlánt próbálnék megsimogatni, hatvan százalékban biztosra véve, hogy tőből leharapja az egész karom, mégis hajt a naiv jóindulat, hogy talán ennyi együttérzés még belefér, bármennyire is undorodsz esetlegesen attól, ami köztünk történt. Tőlem.
Bár, kövezz meg, amennyire emlékszem, nekem úgy tűnt, élvezted te is.
- Bocs, na. Csak nem értem, mit kell ennyire túldrámázni a történteket. Megtörtént és kész, ez nem tesz minket... - Mássá? Meleggé? Szeretőkké? Fogalmam sincs, egy kicsit én is összezavaradok. Egészen biztos vagyok benne, hogy a nőkhöz vonzódom, de ez a megállapítás valahogy nagyon nem fér össze azzal, ami történt, meg amit jelenleg gondolok rólad, meg ahogy éppen bámulok rád még csak nem is tudatosítva magamban, mennyire közel vagyok.
- Gyere már, szívjunk el valamit, tekerek neked egy erős szálat, folytathatod tőlem a duzzogást is, csak ne rázz már így le... - Ha eddig még nem haraptad le a kezem és nem törted el egyesével az ujjaim, akkor felbátorodva szorítok rá picit a válladra, egészen gyengéden rángatni-noszogatni kezdelek előre-hátra és a lehető legkérlelőbb, legbékítőbb hangomon szólok hozzád, csábítalak, édesgetlek, mert hát na, ha szerinted nem is vagyunk olyan jóban, én attól még utálom, ha ennyire pikkelsz rám.


persze. barátok. bénán hazudsz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Jan. 18, 2021 3:50 pm

lost in a world
that doesn't exist

Arra lazán rá tudok bólintani, hogy nem emlékszem semmire - még akkor is ha ez valamilyen szinten hazugság, végülis mit számít már nekem egyel többször kamuzni - de attól, ahogyan azt mondod, hogy megszoktam kényelmetlenül érzem magam. Szeretném azt hinni, hogy ez a csak és kizárólag a kiskutya szemeid miatt van -ember, hogy tudsz így nézni? - de már a szemkontaktust is kényelmetlen tartani veled ezekután, úgyhogy csak dühösen pillantok félre. Miért kell bűntudatot keltened bennem? Sőt tudod mit, kérdezek jobbat: hogyan tudsz egyáltalán ilyen érzéseket ébreszteni bennem?
Összezavarodom és ettől a zavarodottságtál még inkább csak menekülnék előled: elfordítom a fejemet, ha úgy teszek, mintha nem lennél itt, ha elég sokáig gondolok arra, hogy egyedül vagyok, akkor talán el is hihetem, nem igaz? Csak ne szuszognál ilyen hangosan és ne érezném az illatodat már ilyen távolságból is bekúszni az orromba. Önkénytelenül veszek is egy mély lélegzetet, a parfümöd illata egészen a gyomromig kúszik le, szinte érzem az ízét a számon, érzem a párlattól keserű nyakad enyhén sós ízét a számon, mintha tudnom kellene, hogy pontosan milyen is. Emlékképek tódulnak a fejembe, megrohamoznak: téged látlak s magamat, hangos zene keltette basszust érzek a lábam alatt és olyan közel vagy, olyan nagyon közel, mint még azelőtt sosem.
Megrázom a fejemet, hogy visszatérjek a jelenbe, a konyhánkba, a süteményes tányérok és villák közé, a szuszogásod mellé, ami annyira de annyira szeretném, hogy idegesítsen, hogy még egy okot nyújtson amiért el akarok tűnni innen, de igazán csak megnyugtat ahogyan veszed a levegőt, egy ismeretlen is ismerős ütemet diktál és mire észbe kapok már éppen akkor szívom be a levegőt amikor te és pont olyan intenzíven fújom ki.
- Mi? - Sűrűn és sokat kell pislognom, hogy visszatérjek a jelenbe - egy pillanatra azon is elgondolkozom, hogy az a fél pohár bor vajon megbaszhatott-e ennyire -, rád fókuszálok összevont szemöldökkel, értetlenül. - Anyáddal találkozom. - Hozzád akarom vágni a szavakat, bosszúsan csattanjon csak az össze rajtad, pattanjon ezer felé vagy üssön ki bánom is én, de olyan közel jössz, hogy a derekam nekiütközik a márványlapnak és a közelséged letaglóz annyira, hogy erőtlen legyen minden sértett, téged boszzantani vágyó hang.
Hitetlenkedve bámulok rád mielőtt meghunyászkodnék, már nem is emlékszem, hogy tudsz-e bármit, hogy mondtam-e egyáltalán neked bármit is azon kívül, hogy Gina és én szakítottunk vagy hát nagyon közel állunk hozzá, mert már hetek óta kinyomom az összes hívását. Azt sem tudom igazán, hogy Esmondról tudsz-e bármit is, hogy beavattalak-e abba, hogy megpróbáltuk aztán kibasztak, hogy arról mondtam-e bármit is, hogy kipróbáltam vele ezt-azt, hogy összekeveredtünk, hogy összezavarodtam, hogy egy kicsit beleestem aztán szépen arrébb lettem rakva, de nyilván lehettem volna egy-két nap teljesen tiszta amikor te és én összefutottunk, de mégis, hogy a faszba kellett volna kezelnem?
Az egyetlen szerencséd, hogy Esmondra ezerszer dühösebb vagyok, mint rád, ezért is nem lököm rajtad egyet, hogy a parfümöd kínzó közelségétől megszabaduljak, csak vetek egy lesújtó pillantást rád, mintha csak azt üzenném, hogy NE SÉRTEGESS MÁR. - Esmond elmehet a picsába, és ha már itt tartunk te is mehetnél vele. Abban mindketten kurva jók vagytok, hogy engem baszogassatok. - Sértetten fordítom el a fejemet, hogy így leplezzek minden fájdalmat ami most hirtelen feltörni látszik bennem.
pedig csak barátok   || emlékszel?


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 17, 2021 3:16 pm


no body, no crime

So we could call it even


Bárcsak elárulnád, mi a titka annak, hogy ennyire nyugton hagynak az emlékek! Engem ugyanis lassan megőrjítenek, bárhol legyek és bármit csináljak éppen, állandóan képeket, foszlányokat villant fel arról az estéről az agyam, éjszakánként pedig, ha vagyok olyan szerencsétlen, hogy sikerül elaludnom, újra és újra átélem, milyen volt veled. Minden alkalom egy kicsit más, mintha nem egyszerűen csak filmként vetíteném le magamnak a történteket, hanem tovább gondolnám, újraformálnám, saját kedvem szerint alakítanám. Így azért elég nehéz bárkivel is elhitetni, hogy a legkevésbé sem érdekel, mit műveltünk.
- Persze, hogy nem - helyeselek megjátszott komolysággal, hogy érezd, még a vak is átlátna a hazugságodon, meg hát ennél azért jobban is tudsz te kamuzni, ha akarsz. Mégis némi bizonytalanság csillan a szememben, ahogy méregetlek, mintha egy egészen kis részem, mondjuk úgy öt százalék tényleg elhinné, hogy talán egyáltalán semmi emléked sincs már róla. Ami azért, valljuk be, rohadtul sértő lenne. Gőzöm sincs, miért, de azt akarom, hogy te is minden egyes pillanatára emlékezz, téged is kísértsen úgy, mint engem, mert az azt jelentené, hogy... Ah, franc tudja, mit jelentene. Talán ezért nem beszéltünk még róla eddig? Totális katyvasz van a fejemben.
- No problemo, megszoktam - Csak mert mintha csitulni látszana a dühöd, ami nem jó, mert én azt szeretem, amikor már vöröslik a fejed és képzeletbeli gőz lő ki mindkét füleden, úgyhogy tornázd szépen vissza a vérmérsékleted a plafonig! Hát hogy élvezzem az estét, ha többet már nem kiabálsz velem?
Más esetben letudnám egy hümmentéssel az egészet és hagynálak megpukkadni, mert hát ha ennyire hisztis vagy, akkor legyél, nem vagyok a kitartott kurvád, hogy könyörögjek a figyelmedért, meg a jófejségedért. Most viszont valahogy nagyon is az az eset van, ami fogalmam sincs, micsoda, de egyáltalán nem olyan, mint máskor, és ahelyett, hogy vállvonással faképnél hagynálak, egészen elkomolyodom, ellököm magam a pulttól és feléd lépek.
- És hova mész? - Úgy kérdem, mintha semmiség lenne, a hangom még derűsen fel is szalad a végén, csak ne lenne az egésznek valahogy súlya, ne bújna meg mögötte olyan mértékű gyanakvás és sértettség, hogy már-már úgy tűnjön, épp vitatkozom veled. Meg gondolom, az sem segíthet a hangulaton, hogy addig lépek feléd, tankként tolva magam előtt, míg be nem tudlak szorítani a konyhapult és közém, hogy esélyed se legyen elmenekülni.
- Esmondhoz? - Talán azt kellett volna inkább kérdeznem, kihez mész, de nem akarok annyira átlátszó lenni, szerintem elég sötéten bámulok rád ahhoz, hogy sejtsd, inkább a társaság kiléte piszkálja a fantáziám, csak aztán a helyszín és a program. A legjobb haverod általában nem tüske a szememben, legalábbis igyekszem jó fej lenni és nem mutatni neked, mert hát tisztában vagyok vele, hogy ha mindkettőnket el akarna csapni a villamos, inkább őt löknéd félre - tudod, vannak ezek a hülye "kit mentesz inkább meg?" tesztek -, úgyhogy vele jól vagyunk, tényleg, bár a történtek után nem tudom, mennyire kéne járkálnod hozzá, de hát nem vagyok az anyád - arról viszont nem volt szó, hogy újabb arcok is képbe kerülnek, akik ürügyként szolgálhatnak rá, hogy lerázz. Ugye nem?


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Jan. 13, 2021 1:20 pm

lost in a world
that doesn't exist

Nem tudom, hogy vajon benned nem léteznek-e vészharangok vagy piros lámpák, vagy inkább csak az a fajta vagy, aki úgy általánosságban ezeket teljesen figyelmen kívül hagyja-e, de rád emelem a tekintetemet. Azt persze nem mondanám, hogy ez egy ilyen jóleső dolog, hogy ez egy olyan pillantást ami simogatja az embert, esetenként ösztökéli vagy kedves üzenetet hordoz, nem, ez inkább olyan igazi, mindent megsemmisítő pillantás szeretne lenni. Belemerevedek a mozdulatba ahogyan említést teszel arról a múltkorról, ezzel árulom el magamat szerintem a leginkább, az agyamba mindenféle kép tódul rólad és rólam, pedig esküszöm én eddig egyszer sem gondoltam ezekre a pillanatokra, sőt kifejezetten mantráztam magamban, hogy nincs is mire emlékezni, semmi különös nem történt. Nyelek egy nagyot mielőtt rendezném a vonásaimat, még ha másodpercek is teltek el, pillanatok, olyan mintha örökkévalóságig azokat a homályos képkockákat bámultam volna. ( Soha, de tényleg soha nem fogom neked bevallani, hogy mit érzek miattuk magamban.)
- Nem tudom miről beszélsz Sanders. - Az van, hogy egyébként nem vagyok olyan jó hazudozó, mármint érted, sosem kellett igazán hazudnom (oké, OKÉ, TUDOM: Ginának évekig kamuztam, de azt leszámítva tényleg rémes vagyok benne) vagy ha kellett is, nem feltétlenül ment nekem zökkenő mentesen, valahogyan mindig egyszerűbbnek tűnik fölvenni a sértett, dühös, 'rád-tolom-a-felelőséget' kártyát, mint a hazugságot tökéletessé alakítani, úgyhogy így teszek most: vetek rád egy lesújtó pillantást, mintha a feltételezés is vérig sértene, hogy ÉN bármikor is marasztalni akarnálak TÉGED.
- Hát akkor nagyon sajnálom, de csalódást kell neked okoznom. - Végig mérlek. Úgy terveztem, hogy ezt úgy teszem, hogy közben elég ítélkező leszek veled és pofákat vágok, de aztán valahol egy ponton amikor a pillantásodtól elszakadok, a tekintetem meg végig csúszik a szádon, hogy a nyakadig juthasson és onnan tovább, szóval valahol itt egy kicsit félre ver a szívem és ettől olyasmikre gondolok magamban, hogy VALAKI SEGÍTSEN! MI TÖRTÉNIK? HÚZZ MÁR INNEN! és ettől a pillanattól kezdve már nem is merek olyan dühösen nézni rád, mert mi van akkor, ha minden gyújtózsinórja a dühöm volt? - Ha arra számítottál, hogy majd füvezni fogunk a szobámban vagy... nem tudom, xboxozni akkor ki kell ábrándítsalak. Ha vége ennek a szarnak én már itt sem vagyok. - És nem, nem fogok most sem arra gondolni, hogy mi történhetett a múltkor.
ez olyan magas labda volt   || ,hogy inkább csak hagyom, hogy lecsapd


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 10, 2021 2:09 pm


no body, no crime

So we could call it even


Szerinted nem pont a látványos "fulladjbeleakóládba" és "nemlétezelnemvagyitt" attitűdöd az, ami arra késztet, hogy basztassalak? Minél kevésbé akarsz tudomást venni rólam, sőt, kommunikálni velem, annál erősebben dörgölöm az orrod alá, hogy itt vagyok. Ha lenne nálam alkoholos filc, még a homlokomra is felírnám nagy betűkkel, de hát nincs, meg apádék elég furán néznének rám, előttük pedig szeretem fenntartani a látszatot, hogy az értelmesebb haverjaid közé tartozom.
Kis híján elnevetem magam a duzzogásod láttán, nehezemre esik elfojtani és komolyságot erőltetni magamra, míg otthagyjuk a családot. Még fél füllel elcsípem anyám jókedvű megjegyzését a mai fiatalokról, aztán végre kettesben maradunk. A pultnak dőlök és összefont karokkal, elkényelmesedve figyelem, hogyan vezeted le a haragodat szerencsétlen konyhabútorokon. Az arcomra van írva, mennyire rohadtul szórakoztat a duli-fuli üzemmódod.
- Woahh - tettetett döbbenettel nyúlnak el a vonásaim, még a két kezem is védekezőn feltartom, mint aki tart tőle, hogy bármelyik pillanatban a fejemen csattanhat az étkészlet. Csak hát, tudod, ismerlek, és épp eléggé ismerem a kirohanásaidat is ahhoz, hogy ne fossak be tőlük.
- Tyű, ez aztán a vendégszeretet! Pedig, ha jól emlékszem, legutóbb pont te voltál az, aki bőszen marasztalt - Persze, a legjobb ötlet a kitörni készülő vulkánod előtt emlegetnem a történteket. Ennyi erővel önként ki is vethetném magam az ablakon, nehogy megerőltesd a derekad, miközben engem próbálsz kihajítani. Egy pillanatra ki is ül a bizonytalanság az arcomra, hiszen még én sem igazán tudtam feldolgozni azt az estét, sem azt, hogyan kéne hozzáállnom, de hé, én legalább nem tahózom veled miatta, nem igaz?
- Most tényleg egész este havibajos kislányt fogsz játszani? Azt reméltem, végre nem kell belehalnom az unalomba a faterék mellett, ha már te is itt leszel - Szomorkásan csücsörítve bámulok rád, mint a néhány hetes kölyökkutya, akibe kétszer belerúgtak az út szélén, csak hogy érezd a nyomást és megpróbáljak áthatolni azon a vastag sziklarétegen, amit magad köré építettél. Miért olyan kurva nehéz érett felnőttek módjára egyszerűen megbeszélni az egészet, vagy szimplán tovább lépni? Kissé irritáltan túrok bele a farmerom zsebébe, az egyikből egy szál cigit, a másikból az öngyújtómat halászom elő. Nem tudom, van-e bármi szabályotok a házon belüli dohányzásra, de hát téged ismerve úgyis a képembe dörgölöd, ha igen.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Jan. 08, 2021 8:41 pm

lost in a world
that doesn't exist

Tudod késztetést érzek rá, hogy visszarúgjak az asztal alatt, hogy a cipőmet olyan erősen üssem neki nagyjából bármelyik testrészednek, hogy minimum felborulj, de legalább jajjgatni kezdj vagy felszisszenj vagy tudom is én könyörögj apádnak, hogy menjetek már haza és egy másodpercig TÉNYLEG megfontolom, hogy megteszem, de aztán  lebetűzöd nekem a nyilvánvalót és baszki ezt még a szomszédok is hallották, úgyhogy csak kínosan elmosolyodom ahogyan apád köhint egyet és kicsit gyorsabban pörgetem az asztal alatt a telefonom feedjét.
Ennyit érdemelsz Sanders, másodpercnyi figyelmet, egy cseppnyi rivaldafényt aztán, ahogyan más hollywoodi csillagok, te is hamar kihunysz majd. Egyébként én (ha te ezt nem vetted még észre) elégedett lennék ezzel a néma vacsorával, letoljuk a desszertet is mennyi lehet az, húsz perc még ? Aztán előhuzakodom valami kamu dumával - ezen még nem nagyon gondolkoztam, majd valamit improvizálok - és elhúzok a picsába. Haza se jövök amíg azt gondolom, hogy itt vagytok. Úgyhogy csak hitetlenkedve pillantok fel rád ahogyan megszólalsz és kimondod a nevem, most te tényleg nem vetted észre, hogy éppen nem akarok hozzád szólni?
- Én ne...-nem is mondtam semmi ilyesmit. Így hördülnék fel, de valamiért belém fullad minden szó ahogyan felemelkedsz. Megalázónak érzem az egész helyzetet úgyhogy apára nézek megmentésért - apára érted? mi vagyok? hét éves? - de te már itt is vagy mögöttem és csak mondod és mondod azt a sok szart meg gyűrködöd a vállam én meg csak markolom a villámat, mert egy kicsit kezd fájni ahogyan nyomkodsz meg húzol magaddal. Nincs is esélyem ellened, nem csak fizikálisan vagy fölényben, mocskos módon kihasználod, hogy nem fogok most itt mindenki előtt nekedesni.
Fogcsikorgatva állok fel, gyilkos pillantást vetek mindenkire, aki csak felénk pillant: ha eddig nem volt mindenki számára egyértelmű, most már teljesen biztos, hogy azzá válik NEKEM EHHEZ AZ ÖTLETHEZ SEMMI KÖZÖM. Kicsit meg is rázom magam, hogy a kezed mindenképpen lecsússzon a vállamról, dühösen bevágtatok a konyhába, feltépem a hűtő ajtót, aztán becsukom. Hangosan kinyitogatom a fiókokat, hogy desszertkanalat keressek meg kést, és hogy neked is leessen nem vagyok jó kedvemben csapkodok és ciccegek.
- Figyelj, szerintem ne húzzuk az időt. - Állok meg egy pillanatra, hogy a desszertes tányérokat azért ne csapjam olyan erővel a gránitlapnak, hogy szanaszét repedjen. - Fogjuk ezt a kurva süteményt, egyél aztán húzz innen. - És még csak gondolni se merj arra, hogy bármiről is beszélni fogunk.
ha már desszert   || a fagyi annak számít?


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

James E. Sanders
Chatkép :
james & franco - first Tumblr_oox9f0vJJN1u5vo8no1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Webb
Hozzászólásaim száma :
13
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
only love could kill me, God bless
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
27


James E. Sanders

Elküldésének ideje -- Csüt. Jan. 07, 2021 1:11 pm


no body, no crime

So we could call it even


Mivel vagy szíves egész este levegőnek nézni és több figyelmet szentelni a húgomnak - a húgomnak, mármint imádom, meg minden, de ne már -, ezért azt teszem, amit minden érett, felnőtt férfi tenne a helyemben: sípcsonton rúglak az asztal alatt. De jó istenesen, mert ha véletlenül mellé is menne, nem sokan ülnek az asztalnál, akiket sajnálnék, és hidd el, más napokon mindkét apádat közéjük sorolnám, egy ilyen vacsora után viszont nem érzek túl sok hálát a főszakácsotok iránt.
Csak viccelek, öregeket rugdalni amúgy is genyóság. Miattad viszont még csak a szemem sem rebben. Szerinted én annyira oda meg vissza vagyok a gondolattól, hogy összezárva töltsünk egy egész estét? Az őseink előtt még számon sem tudlak kérni a viselkedésedért. Apám már így is vérben forgó szemekkel mered rám az asztal túloldaláról két erőltetett nevetés közt, amivel a szüleid történeteire reagál. Szinte hallom a hangját a fejemben, amivel indulás előtt odafordult hozzám és megintett, hogy viselkedjek nálatok rendesen és ne hozzak rá szégyent. Azt nem tette hozzá, de nem is kellett, az arcáról ugyanis lerí most is: át ne változz nekem őrjöngő fenevaddá a desszert előtt, vagy egy hónapra letiltalak a playstationről!
Szóval, ja, én is el tudtam volna képzelni kellemesebb szombat esti programot magamnak. De! legalább most már rám figyelsz, még ha olyan fejet is vágsz közben, mintha elevenen meg akarnál nyúzni és a bőrömmel kitapétázni a szobád falát; még ez is jobb, mintha tüntetőleg észre sem vennél.
- S-e-g-g-f-e-j - tátogom vissza feléd, lassan és jól artikulálva, hogy biztosan átmenjen az üzenet, de lehet, hogy túlságosan egyértelműre sikeredik, mert ismét magamon érzem apa villámló pillantását, még el is bizonytalanít egy percre, hogy elnéztem a naptárat és elkezdtem mindenki szeme láttára füleket és bundát növeszteni. Aztán apud bedobja a "desszert" szót és úgy ugrok fel a helyemről, mintha hátsón haraptak volna.
- Naná, hogy segítek! Nem tudom, mit rakott a vacsorába, Mr. Miller, de ne hagyja abba. Franco most kérdezte meg, behozzuk-e a desszertet. - Indokolatlan jókedvvel kerülöm meg az asztalt, míg mögötted nem kötök ki, hogy mindkét tenyeremmel a válladra nehezedhessek. Az egész asztaltársaság téged bámul hitetlenkedve. Nem kell megköszönnöd. - Na, ne szégyenlősködj, nem ciki egyáltalán pedáns gyereknek lenni. A legjobbakkal is megesik. - Nagy erővel gyúrom közben a vállaid, és mivel apa úgy néz rám, mintha ketté akarnám törni a kulcscsontod, küldök neki egy "nyugi, fater, nem fogom kikaparni a beleit egy fagyis kanállal" mosolyt és máris azon vagyok, hogy felhúzzalak a székedből. Apád persze egyből emelkedne, hogy segítsen, de az elbűvölő mosolyomnak elég nehéz ellenállni.
- Maradjon csak, Mr. Miller, egy perc és visszajövünk. Talán kettő, ha túl jól néz ki a desszert, biztos lopok belőle egy falatot. Gyere már, ne tojj be - Utóbbit természetesen hozzád intézem, rád is villantva egy ellenállhatatlan vonzerővel felvértezett mosolyt.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Jan. 05, 2021 11:09 am

lost in a world
that doesn't exist

Az egy dolog, hogy apu megengedte apának, hogy ő főzzön annak ellenére, hogy mindketten tudjuk az egész vezethet egy katasztrófához is. Bárcsak soha ne lenne rá ideje, hogy a főzéssel kísérletezzen vagy, ha nagyon kisérletezhetnéke is van, hát bárcsak értene hozzá, bárcsak megtudná találni a tökéletes mennyiséget a fűszerekből, a megfelelő sütési fokokat, a megfelelő ízeket és állagokat. Bárcsak egyszerű mac n cheese-t készítene hetente háromszor ahelyett, hogy garnélafarkakat ránt ki és hozzá ehetetlen szószokat gyárt.
Az is egy dolog, hogy apa ennek örömére olyan étellel állt elő, amit KI NEM ÁLLHATOK, de legalább azt nem készíti olyan nagyon pocsékan, mint azokat az újításokat, amiket podcastokon hallgat futás közben vagy videókat néz  miközben jógázik, hogy aztán itthon a felére ne emlékezzen és összedobjon valami ehetetlen dolgot, amitől az ember arcára akkor ráfagy a mosoly, amikro a lakásba lép, nem mikor még asztaloz is kell ülnie. Szerencsétek van, mert ez legalább csak olyan közepesen szar.
Az is egy dolog, hogy ehhez jó képet kell vágnom - nem, nem vágok hozzá jó képet, mert hát ezek az egy-egy dolgok is pont elég indokok ahhoz, hogy inkább valahol máshol akarjak lenni - de az, hogy pont titeket hívtak vendégségbe, na az az igazi megbocsáthatatlan bűn.
Úgyhogy nem igazán szólok hozzátok, (pontosítva: veled nem állok egyáltalán szóba) inkább csak próbálom a levesből kihalászni az ehető részeket: zöldségek hús nélkül - én nem tudom megmondani mi ez, de biztosan nem marha -, amik indokolatlanul tárkonyízűek, közben meg próbálom nem visszaköpködni azokat a részeket, amiket nem vagyok hajlandó elfogyasztani ( a húsfélét, ami biztosan nem átlagos marhacomb, inkább olyan, hát nem is tudom miféle), közben meg csak unottan hümmögök a húgodnak pedig nem is tudom, hogy miről beszél és közben nem is tudok mást nézni, csak a kezére kenődött csillámokat, amik, ha eléggé hunyorgom, mintha a szemeimet akarnák kisütni.
Egy ponton túl feladom ezt is meg a leves evését is, valahogyan úgy ügyeskedem, hogy az asztal alatt a telefonom nyomkodhassam anélkül, hogy ez kifejezetten bárkinek is feltűnne. Tudod ez pont ahhoz a legjobb elfoglaltság, hogy könnyedén megfeledkezzek rólad - elméletben persze, gyakorlatilag esély sincs rá - helyetted instasztorikat bámulok meg dm-eket olvasgatok, kizárlak titeket ( ne legyenek tévképzeteid: leginkább téged) és köszi szépen nekem ez pont jó így.
Aztán megrúgsz az asztal alatt. Rajtad kívül végül is ki rugdosna az asztal alatt? Úgyhogy rád meredek egy elég gyilkos pillantással (ha eddig nem tűnt volna fel, akkor ebből remélem átjön a dolog: HAGYJ MÁR LÓGVA) pedig még csak abban sem vagyok biztos, hogy te voltál az asztal alatti merénylő.
- Mi van? - Tátogom feléd elég arrogánsan ahhoz, hogy jobb esetben megsértődj, rosszabban mondjuk bemutass mindenki előtt.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
james & franco - first
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» M & M - party at james'
» Marla St. James
» Marla St. James
» James Stafford
» Marla St. James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: