Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


get me spinning like a ballerina


Boszorkány

Patricia C. McDermott
Chatkép :
get me spinning like a ballerina Tumblr_inline_ogkbv8f1Gw1tfmqoz_500
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
nathalie kelley❞
Hozzászólásaim száma :
158
Pontjaim :
80
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu❞
Fő képességem :
telekinesis❞
Őt keresem :

you're my beginning
and my destiny


Kedvenc dal :
the dye a blood red setting sun rushing through my veins, burning up my skin i will survive, live and thrive: win this deadly game
Tartózkodási hely :
washington❞
Korom :
321
Foglalkozásom :
boszorkány és szövetséges❞


Patricia C. McDermott

Elküldésének ideje -- Kedd Jan. 12, 2021 8:14 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Aleksandra,

először is: véééégre valaki hozta Nina Dobrev pofiját, aki olyan nagyon hiányzott a szépséges városlakóink sora közül  Aztaaaaa és emellett ott a csodás neved is - a gyengéim a szláv/orosz hangzású nevek, úgyhogy engem máris meggyőztél  hopp
Na de azért még nem engedlek el! Szomorú sorsod volt, de képes voltál egészen a saját hasznodra fordítani minden nehézséget, ami valaha ért, és ahogy látom egészen kemény, határozott nő lettél. De ez nem jelenti azt, hogy minden úgy zajlana, ahogyan eldöntötted, nem igaz? Hiszen a kis kedvenceid gondalataira nem tudsz hatni, és biztos vagyok benne, hogy a fiúk még fognak neked fejtörést okozni. És bár ez is rettentően érdekel, leginkább arra lennék kíváncsi, milyen kapcsolat fűz téged Bastienhez? Mit nem mesélt el a vámpír nekem, amiben te beavathatsz?
Azt hiszem most már hagyhatom, hogy meghódítsd a játékteret, úgyhogy csak annyit mondanék: hajrá! Az alábbi néhány apróságot még kérlek ne felejtsd el, aztán csapj bele a játékba! Cukorborsó

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal, vagyis velem; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Dec. 26, 2020 6:36 pm
Aleksandra Vasileva

washingtoni lakos
ft. nina dobrev

1909. 03. 16.
születési idő
vámpír
faj
Saját és keresett
a karakterem
Semleges
pártállás
2021. január

A gyűrűmet forgattam középső ujjamon.  Drága ékszer, melyre a legtöbb férfi egész életében keres, csak hogy eljegyzési gyűrű gyanánt odavágja hőn szeretett kedvese orra alá, és azt mondja, jöjjön hozzá.
Egyszer velem is megtörtént. Amikor még hittem az igaz szerelemben. Amikor úgy gondoltam, ez az érzés bármit, szó szerint bármit képes legyőzni. Hamar rá kellett ébrednem, hogy egy dolgot még ez a nagyszerűnek titulált, ám amúgy marcangoló érzés sem tud kikerülni: a halált.
Így összegezhetjük, hogy a halál újdonsült szereposztása miatt kihagytam ezt az amúgy fájdalmasnak tűnő procedúrát, és besétáltam egy üzletbe, majd megvettem. Imádtam az efféle ékszereket, és amúgy is, az én kezemnél jobb helyet el sem tudtak volna neki képzelni. Már évszázadok óta vagyok saját magam ura, a jég hátán is megéltem, de az utóbbi időben túl nagy divat lett vámpírnak lenni. Nyilvánvalóan ha rajtunk múlna, már csődbe ment volna a gazdaság.
Felsóhajtottam, és ledobtam a térdemen tartott magazint. Igazán elegáns darabok, melyeket még senki nem viselt... hiába, a meggyőzőképességem pontosan erre irányult; mindig előbb jutottam hozzá ezekhez, mint a normál halandók. Mire is nem megy az ember egy elbűvölő szempárral?
Valójában utáltam repülni. Nem féltem a lezuhanástól, hisz valószínűleg semmi baj nem érne. Nem mellesleg a közlekedés leggyorsabb formája. Még emberkoromban szoktam hozzá ahhoz, hogy csupasz talpam hozzáér a macskakőhöz, amelyet gyakran borított szennyvíz, kosz és mocsok. Az utcán ráncigáltak bennünket végig, néhányan elestek, a kisebbek mindig sírtak. Már megedződtem addigra, de a szívem megszakadt rajtuk. Mondhatni, amíg velük voltam, én váltam az árvák védőszentjévé, és már akkor tudtam, hogy meg van írva a sorsom. Minél több hozzájuk hasonlón segíteni. Így jött az életembe Ők. A fiúk. Már nem öt évesek voltak, akik vacsora után sírtak, sokkalta szórakoztatóbb jellemmel bírtak. Három hasonló külső, mégis különböző jellemmel. Pontosan ezért imádtam őket, olyanok voltak számomra, mint három nagyra becsült ereklye.
Beszívva az oxigént, még éreztem a fülledt levegőt, mikor rájuk találtam egy ideig eltartó fogócskázás után. Hogy mit követtek el a törvény ellen? Bármit kinéztem belőlük. A vérük illata volt az, amely még inkább fokozta a kíváncsiságomat, s mely arra késztetett, hogy felfedjem magam előttük. Átváltoztattam őket, ezzel szinte összekötve magunkat egy életre. Elégedett mosoly jelenik meg ajkaimon, ahányszor csak rájuk gondolok, ám Alec általában szemforgatást is kivált belőlem mohó viselkedésével, és feltűnési viszketegségével. Noel az érem másik oldala. Számomra mindenképpen.
Ahogy kinéztem az ablakon, felrémlett a döntés, mely megpecsételte sorsunkat. Négy évvel ezelőtt a türelmem legapróbb szikrája is köddé vált Alec viselkedése miatt. Az álomról rémálom lett, hiszen nem volt képes felnőni,  vagy csupán irigy volt öccséhez fűző érzéseim miatt? Sosem derült ki. Elhagytam őket. Két választás közül kellett döntenem. Megölöm vagy elmegyek. Az utóbbit választottam, hisz bármilyen is legyen, az életem részeként élt évtizedeken keresztül. Sokat öltem velük, mellettük, néha vámpírokat is, azonban ez újabb idő volt Alec számára. Elég idő ahhoz, hogy kiderüljön, nem változott meg.
Összekoccantak fogaim, ujjaim ökölbe szorultak, ahogy ismét eszembe jutott, miért is térek vissza hozzájuk. Azt hittem, okosabb. Hogy felnő. De sehová sem jutott. S nemcsak magát, a saját testvérét sodorja bajba. Ez volt a végső döfés.  Nincs több bocsánat, nincs több idő. Egyszerre kell megmentenem az életüket, és megbüntetni a felelőtlensége miatt. Ő pedig tudhatná, hogy az én büntetéseim még a legdrágább gyermekeim számára sem kegyesek...
A csörgő telefonomra pillantottam. Ismerős volt a szám. Egy pillanatra halvány mosoly rajzolódott a szám szegletébe. Vajon most mit akar tőlem Washington ura?  
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Soha ne mondj ítéletet egy nőről, csupán azt figyelembe véve, milyen cipőt, ruhát és sminket visel. Mindez egy egyszerű álarc, mely maga mögé utasít olyan tulajdonságokat, mint kicsinyesség, önzőség, birtoklási vágy. Soha, egyetlen egyszer nem buktam még el az élet egyetlen leckéjén sem. Felnőttem egy lelencházban. A napi étkem egy fél szelet száraz kenyér volt, hozzá pár korty víz. Akkor még összszorult a szívem a nálamnál kisebbekért, mikor ők álomba sírták magukat az éjszaka virágai alatt... sokuk nem élte meg a tíz éves kort.  Akkor sem, ha kockáztatva a büntetést, eldugtam a saját vacsorámat, hogy nekik nyújtva csillapítsam könnyeik zörgő áradatát. Tizenhat évesen kerültem ki az utcára, miután harcba szálltam egy nevelővel, ki ocsmány indítékokkal közelített meg egy kisfiút. Évek múltán, mikor már vámpírként jártam az éjszakát, bosszút álltam rajta saját módszerével, visszakapott mindent, amelyet a kisfiúkkal művelt, majd belefojtottam saját szégyenébe. Sosem felejtettem el azoakt a könnyeket a gyerekektől. Meghatározták az életemet. Sosem volt saját gyermekem, nem adtam lehetőséget magamnak az anyaságra, helyette egy egészen különleges módját választottam az időm eltöltésének. Számos kis apróságnak voltam a gyámja. Soha többé nem voltam egyedül. A lelencházban mindannyian együtt aludtunk. Megszoktam, hogy szipogás, köhögés, lélegzés vesz körül. A magány számomra fojtogató méreg.
A kálvária akkor kezdődött, mikor egy másik, velem együtt felnövő férfi felismert.
A külsőmet illetően... eddig nem választottak meg szépség-királynőnek, ám nem is kívánok ilyen babérokra törni. Számomra soha nem lesz a világbéke cél, és enélkül is remek önkritikával rendelkezem. Emberkoromból maradt a hátamon és karomon pár heg, de mindez jelentéktelen. Elég sokat próbáltam már ki, jelenleg a hajam barna és szőke. A jelentős smink pedig kihangsúlyozza barna szemeimet. A viseletem sem hétköznapi, általában ki sem lépek az utcára tűsarkú cipellő nélkül, a lábaimat pedig imádom megmutatni.
Vissza az elejére Go down
 
get me spinning like a ballerina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: