Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


how would you describe evil?


Ember

Adele Crawford
Chatkép :
how would you describe evil? Tumblr_inline_ogjmjbC8Ai1sordey_500
Szerepkör :
üzleti szféra
play by :
Lyndsy Fonseca
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
24
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
i don't need your games, game over
get me off this roller-coaster
how would you describe evil? 1sb2Arc
&&
we live and die by pretty lies
how would you describe evil? Jhkw9Ai
Kedvenc dal :
loving you is a losing game
Tartózkodási hely :
◖ Washington ◗
Korom :
36
Foglalkozásom :
◖ head of Crawford Industries ◗


Adele Crawford

Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 07, 2020 8:00 pm
Edgar Spencer voltál

my personal devil
ft. Michiel Huisman

35-36
év
boszorkány
faj
foglalva
státusz
választható
pártállás
Tönkretetted az életem.
A te olvasatodban ez mondjuk inkább így hangzik: megszegtem a szavam, és ezért bűnhődnöm kell.
Annak idején sokat vitatkoztunk beszívva, vagy épp berúgva arról, hogy vajon tényleg annyira szar-e gazdag családban, kinyalt fenékkel felnőni, mint amennyire te ezt annak élted meg. Világ életedben megvolt mindened: pénz, nagy ház, szülők, jó iskola, hatalmas szoba saját tévével. Én legalábbis ezt láttam belőle a magam nyomorúságából, egy elkényeztetett, gazdag kis pöcsfejnek gondoltalak, aki azt sem tudja, mihez kezdjen jó dolgában. Később persze meséltél arról, milyen személytelen és steril a családi életetek, hogy az anyád egyszer sem simogatott meg szeretettel, bezzeg az öcsédet – aki amúgy csak becsúszott, nem is kellett volna soha megszületnie – úgy dajkálja, hogy hányingered van a sok gügyögéstől, de nem igazán értettem meg. Azóta sem állt teljesen össze a fejemben a kép. Nekem ez nem számított, az én anyám megengedte a pasijának, hogy levigyen a pincébe, ahol különböző pénzes pasasok élhették ki rajtam a pedofil fantáziáikat, szóval köszönöm szépen, megelégedtem volna egy simogatások nélküli élettel. Pedig látnom kellett volna azt a megrögzött, beteges gyűlöletet a tekinteted mélyén.
Te voltál a kapaszkodóm és én a tiéd. Az öcséd, Ethan bébiszittere voltam, de gyakran adtál nekem kibúvókat, falaztál nekem, hogy inkább a szobádban füvezzünk és igyunk. Én voltam az egyetlen, akit Ethan nem vehetett el tőled; te ebbe a gondolatba szerettél bele, én pedig a szabadságba, amit beleláttam az életedbe. Gyerekek voltunk még – én tizenhárom, te tizenhat éves –, mégis mintha mindent tudtunk volna a világról.
Esküt kötöttünk. Azt mondtad, kiirtunk minden zavaró tényezőt az életünkből, megöljük azokat, akik tönkretettek minket, aztán együtt elszökünk. Azt mondtad, az öcséddel kezdjük, aztán az apáddal folytatjuk azért, amit velem tett, aztán jön az anyád, majd a nevelőapám és az én anyám. Azt mondtad, a tengerparton kezdünk majd új életet.
Megszegtem az esküt. Gyenge voltam. Nem én öltem meg Ethant, mert még részegen, begyógyszerezve sem voltam rá képes, nem tudtam megölni, mert csak egy gyerek, mert igazából nem is csinált semmit. Te ölted meg. Azután pedig, a telepátiád segítségével – ami már akkor is elég jól ment – elültetted a fejemben a gondolatot, hogy valójában én vagyok a gyilkos. Én viszont nem tudtam elviselni a tudatot, képtelen voltam megbirkózni a lelkiismeretemmel és még aznap este feladtam magam.
Nem ültél a gyanúsítottak padján, nem említettek meg a tárgyalások során, mert én sem említettelek a vallomásomban. Én vittem el a balhét, elvégre én voltam a tettes, igaz? A szörnyeteg, a kezelhetetlen kislány. Epekedve vártad a pillanatot, amikor végre kiengednek, tűkön ültél, számoltad vissza az éveket, a hónapokat, a heteket, arra azonban nem voltál felkészülve, hogy eltűnök. Pedig a rendőrség így látta legjobbnak, a saját érdekemben: pártfogótiszt és szakpszichiáter felügyelete mellett, új személyiséggel, új helyen kezdtem új életet.
Beleőrültél, hogy nem találsz. Arra tetted fel az életed, hogy megtalálsz és megbüntetsz, amiért megszegtem az eskünket.

És most megtaláltál.

Azt hittem, Washington falai között biztonságban leszek, ezért többet vállaltam, mint szabadott volna; már nem bujkáltam a fényképezőgépek elől sem, a Crawford Industries átvételével pedig elkerülhetetlen lett, hogy a hírekbe is bekerüljek. A washingtoni hírekbe, ugye, de valami morzsa így is eljutott hozzád, amitől szagot fogtál.

És most itt vagy, hogy végre megbüntess.

☰☰☰

Huh. Nem könnyű karakter, nem könnyű közös szál, de azt hiszem, éppen ebben rejlik a maga sötét szépsége. 22 Még csak azt sem tudom megmondani, mit várok végkifejletként, annyi lehetőség van, és ennek szerintem mind a játéktér szabja majd meg a vonalát. A múlt adott, a jövő pedig előttünk áll. Kacsi
Ami biztos, hogy az Edgar Spencer név az, ahogy Adele ismerte, de hát ő sem Adele néven élt akkoriban, így ez abszolút kötetlen. Azt sem tartom kizártnak (sőt), hogy Edgar azóta megrendezte a saját halálát (is), ez pedig egy tökéletes ok a névváltásra (is). További részleteket/ötleteket nagyon szívesen megosztok pm-ben, de addig is nagyon várlak! Aztaaaaa

Vissza az elejére Go down
 
how would you describe evil?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: