Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ours is a world of secrets


Ember

Adele Crawford
Chatkép :
ours is a world of secrets Tumblr_inline_ogjmjbC8Ai1sordey_500
Szerepkör :
üzleti szféra
play by :
Lyndsy Fonseca
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
24
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
i don't need your games, game over
get me off this roller-coaster
ours is a world of secrets 1sb2Arc
&&
we live and die by pretty lies
ours is a world of secrets Jhkw9Ai
Kedvenc dal :
loving you is a losing game
Tartózkodási hely :
◖ Washington ◗
Korom :
36
Foglalkozásom :
◖ head of Crawford Industries ◗


Adele Crawford

Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 17, 2020 12:17 pm
Daniel Marshall
my secret

Kiemelt információk
play by brett dalton

születési idő 1987

faj vérfarkas

pártállás semleges

státusz szabad

hirdető staff, én

Önéletrajz


Soha nem szabadott volna vonzódnom hozzád, de ha már erre nem is tudtam befolyással lenni, igazán lehetett volna annyi eszem, hogy nem engedem megélni ezt az érzést... de tudod, akár te is lehettél volna elég erős kettőnk helyett is. Akkor nem kerültünk volna bele ebbe a mély szakadékba, amiből nem tudom, ki tudunk-e valaha mászni.
És tudod, mi a legrosszabb az egészben? Te csak Adele-t ismered. Fogalmad sincs a múltamról, soha nem mertem mesélni róla, mert biztos voltam benne, hogy egy életre meggyűlölsz. Nem ismered a titkaimat, így megtartottalak abban a hitedben is, hogy az engem ért gyilkossági kísérlet a lázadók műve volt, akik a befolyásos városlakók fejére is vérdíjat tűztek ki... pedig ennél sokkal többről van szó, valami sokkal félelmetesebbről, egyenesen a múltamból. Márpedig ez olyasmi, amitől mindenképpen távol kell tartanom téged.
Pedig már itt van.
Visszatért, azért jött, hogy megbűnhődjek a múltban elkövetett hibáimért, azonban – mivel még most is a tulajdonának tekint – a büntetés nulladik lépése te voltál. Ki kellett irtanom téged az életemből, cserébe egy másik ember életéért: a te szemszögedből ez az egész valahogy úgy nézett ki, hogy egyik este a semmiből felhívtalak és szakítottam veled. Arra hivatkoztam, hogy a koalíció érdekében mindenkinek jobb lesz, ha véget vetünk ennek, azt sugalltam, hogy számomra tényleg legfeljebb ágymelegítőként funkcionáltál. Az igazságot nem mondhattam el, hiszen azonnal életbe lépett volna a védelmező ösztönöd és csak még mélyebbre ástuk volna magunkat a gödörben...
Te viszont nem tudtad ilyen könnyen elfogadni. Érzed, hogy van valami a háttérben, amit nem mondok el, ezért kitartóan próbálkozol, de bele sem merek gondolni, mi lesz, ha ő megunja, vagy te rájössz valamire.

Nem szeretnék többet megszabni a karakterrel kapcsolatban, de kérlek, a canon leírást is olvasd el, mert hasznos infókat találsz benne. De cuki vagy A szövegből szerintem egyértelműen látszik, hogy ez tartalmaz néminemű romantikus szálat, de semmiképp ne gondolj ide rózsaszín felhőket meg boldog befejezést, mert Adele múltja a legkevésbé sem egyszerű, ráadásul már utol is érte Harlen képében, aki már eddig is épp eleget tett, de még naaaagyon sok vizet fog felkavarni. A jövő egyelőre sok mindenkin és sok mindenen múlik, úgyhogy gyere gyorsan, ha te is részese lennél! Cute  Szeri

a koalíció társaid a tanácsban
A legtöbb infót a canon hirdetésben találod.

Harlen C. Nichols ellenség
Garantáltan nem lesztek puszipajtások, de legalább okozhattok egymásnak kellemetlen perceket... A teljes képhez mindenképp olvasd el Harlen et-jét és a Harlen és Adele múltját részletesebben ismertető hirdetést is!



Vissza az elejére Go down
 
ours is a world of secrets
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: