Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ocean kisses on a summer evening


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Szept. 09, 2020 6:04 pm
Valami   szépséges

out of my league
ft. Sabrina Carpenter

22
év
rád bízom
faj
FOGLALT
státusz
Semleges
pártállás
Szia! Tudom, hogy béna volt a múltkori alkalom, de nem ismételhetnénk meg még egyszer? A többiek nélkül?

Ezt az üzenetet küldtem neked napokkal azután a bizonyos este után, bár be kell vallanom, jobban mondva nem biztos, hogy valaha bevallom, de nem az én ötletem volt, elvégre milyen bénán sikerült az az este is: valami másodosztályú zenekar fellépésén voltunk egy erdő mélyén, téged pedig valaki meghívott, hogy tarts a társaságukkal. Baromi csinos voltál ás meglehetősen aranyos, úgy táncoltál és énekeltél, mintha életed koncertjén lettél volna, úgy nevettél mintha nem lenne holnap és úgy tettél, mintha soha, izgalmasabb emberekkel nem találkoztál volna én egy kicsit sokat ittam - nagyjából ennyi az érdemem, meg talán az, hogy meghívtalak egy italra - és valahogy, de ki tudja, hogy hogyan táncolni kezdtünk. Aztán tudod jött az a bizonyos pont, a zene belassult, a többiek lekoptak rólunk és én tényleg nagyon jól éreztem magamat veled, de mégsem csókoltalak meg, pedig olyan tökéletes volt a pillanat. Elcsesztem, tudom.  Nem mentség, hogy bénán csajozok, ahogyan az sem, hogy nem tudok felmutatni egyetlen egy normális párkapcsolatot az elmúlt négy évből, hogy pocsék randiötleteim vannak és minden lány, akire eddig ráhajtottam gondolkodás nélkül friend zone-olt. Szóval légyszi, légyszi nem próbálhatnánk meg még egyszer? A többiek nélkül? Valami sokkal nyugisabb helyen?

// Nagyjából ennyi történt a lány és Maddox között, Maddox legnagyobb bánatára, csak hát ő pont ilyen: huszonhét éves és fogalma sincsen arról, hogy mégis hogyan szedhetne fel egy ennyire jó csajt, mint te. Aranyos meg elég figyelmes is, részegen egy kicsit koordinálatlan de nagyon jólelkű, aki tényleg nagyon-nagyon bánja, hogy ezt az estét ilyen csúnyán elbaszta.

A lány, azaz te éppenséggel kikosarazhatja, adhat neki még egy esélyt, hitegetheti, kihasználhatja vagy éppenséggel bele is szerethet, mindegyik opcióra vevő lennék. Fontosnak tartom viszont, hogy ejtsünk néhány szót rólad: lehetsz nagyvilági, menő lány aki instaceleb vagy TikTok sztár, lehetsz joghallgató, pultos, könyvmoly, hobbikertész, tulajdonképpen bármi csak apuci kicsi lánya nem. Légyszi kíméljetek meg a nagyon klisés menő lányoktól, akiknek leheletnyi rétegeltsége sincs, ha menő akarsz lenni, akkor legyél csak ne merülj ki a hisztis, könyörtelen, mindent IS akarok csaj kategóriában. Továbbá készülj fel egy hosszan kibontakozó dologra ami tulajdonképpen lehet nagyon cuki vagy éppenséggel halál kínos Very Happy

Minden mást beszéljünk meg PM-ben ( Silas Wishman-re küldd, vagy mindenképpen jelezd, hogy írtál), a neved lehet bármi, imádni fogom,a fajod szintúgy, a PB-d pedig légyszi maradjon!  Cuki

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

karakter neve • kapocs
egyedül hirdetlek, bocsi Sad
Vissza az elejére Go down
 
ocean kisses on a summer evening
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Summer Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: