Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


family matters


Vadász & Kiválasztott

Daria Krakowska
Chatkép :
family matters Tumblr_inline_pdcw1g0xFI1t9ndkh_540
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
Marie Avgeropoulos
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
25
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
◈ lana
Őt keresem :
and it ain't gonna be easy that's no lie, but if you're willing to try it so am I
family matters Y4mUG7o

will you teach me
how to get back up?

family matters 2V5gYZc

Sergey
Zofia
school of the wolf
Kedvenc dal :
what you gonna do
when there's blood in the water?

Tartózkodási hely :
◈ washington dc
Korom :
32
Foglalkozásom :
◈ attorney (homicide section)


Daria Krakowska

Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 10, 2020 11:31 am
Aleksander Krakowski
a st. john's-i igazgató

Kiemelt információk
play by charlie cox?

születési idő 1930-40

faj vámpír - vadász

pártállás választható

státusz foglalt

hirdető Krakowski klán

Önéletrajz
Te vagy a nagy-nagybátyám, már ha ez a fogalom értelmezhető egy egyszerű ember számára. Nem sokaknak adatik meg, hogy ismerhessék a nagyapjuk testvéreit, de fogalmazzunk úgy, hogy a körülmények kegyesek voltak hozzánk: a nagyapámat nem ismerhettem, mert amolyan foglalkozási ártalom elvitte még a születésem előtt - ez egyébként a vadászoknál nem ritka -, de ott voltál helyette te. A társaság St. John's-ban található székhelyének a feje, az ottani intézetigazgató, ami megfelelően távoli címnek hangzik, de mégis apám helyett apám voltál, attól a pillanattól kezdve, hogy alig tizennégy évesen leszedtél a Lengyelország-Kanada járatról, egészen addig a pillanatig, hogy sikeresen letettem a vizsgámat húszévesen. Sosem pátyolgattál, de mindig ott voltál, ha kellett.
Nem csak azért vagy az egyik példaképem, amit véghezvittél és tanítottál nekem, hanem azért is, amit még azelőtt tettél le az asztalra, hogy én megszülettem volna. A vadászokkal gyakran történnek balesetek, amelyek néha végzetesek, néha túlélhetők, megint máskor viszont örökre megváltoztatják az ember életét. Veled ez utóbbi történt meg, amikor a harmincas éveid derekán egy ostoba hibának köszönhetően átváltoztattak. A vámpír ki akart babrálni veled: nem ismerte a vadásztársaság szabályait, azt hitte, innentől kezdve majd a sajátjaid vadásznak rád; körülbelül öt évvel később osztottad meg vele a titkot, mielőtt karót döftél volna a szívébe. Igen, egyike vagy azoknak, akik nem várt körülmények között is bizonyították rátermettségüket: amikor mindenki számára világossá vált, hogy képes vagy irányítani a belső szörnyetegedet, elmélyült a munkásságod iránti tisztelet. Ezért is neveztek ki nem sokkal később a st. johns-i intézet igazgatójává, az egyik legmegtisztelőbb hellyel ajándékozva meg a társaságunkban.
De mit kezdesz majd azzal a hírrel, hogy én is hasonló hajóba kerültem, mint amiben annak idején te is eveztél? Segíteni fogsz, vagy ezúttal magamra hagysz, hogy egyedül birkózzak meg a feladattal?

A PB és a név is az én ötletem, de meggyőzhető vagyok. Sok Krakowski és Krakowska van már jelen, gyere hamar, mind várunk! Cute

school of the wolf a vadásztársaság és a családunk
Itt és Itt mindent információt megtalálsz.





Zofia Krakowska
the second-born

Kiemelt információk
play by rose leslie?

születési idő 1992

faj vadász

pártállás választható

státusz foglalt

hirdető Krakowski klán

Önéletrajz
A húgom vagy, de soha nem fogadta be a gyomrod a másodszülött-kérdést, ezért előszeretettel gondolsz magadra inkább úgy, mint a szüleid elsőszülöttjére, ami nem hazugság, de azért a teljes igazságnak is egy egészséges ferdítése. Persze tekintve, hogy az anyád tizennégy éves koromban megszabadult tőlem, azért mégis beleélhetted magam valamennyire. Ugyanígy soha nem vallottad volna be senkinek, de egy kicsit megkönnyebbültél az öcsénk halálakor, ugyanis képességeink kétoldalról árnyékoltak be téged. Amikor Lublinban kezdhetted meg tanulmányaidat - velem ellentétben -, életed álma teljesült, pedig nem tartoztál a legjobb tanulók közé; az a hír járja, hogy a vizsgádat csak némi közreműködéssel tudtad abszolválni, sőt, még az első vadászatodra is az anyád kísért el, biztos ami biztos. Az irigységedet persze csak fokozta, hogy én - veled ellentétben - sikereket értem el, ráadásul a lublini vezető lánya lett az első vadászatom kísérője. Igen, irigyelted tőlem Kalinát, de a legkevésbé sem azért, amiért én örültem a társaságának, hiszen te csak a pozíciót láttad a neve felett lebegni.
Kezdetben főleg Európában tevékenykedtél, elsősorban Skócia területén, de újabban kacsintgatsz az Egyesült Államok felé - ha igazak a pletykák, amiket rólam hallottál, az első sorban akarsz ülni, popcornnal a kezedben, hogy végignézhesd a csillagom leáldozását. Azért valahol kíváncsi vagyok, hová jutottál.

A PB és a név is az én ötletem, de meggyőzhető vagyok. Sok Krakowski és Krakowska van már jelen, gyere hamar, mind várunk! Cute

school of the wolf a vadásztársaság és a családunk
Itt és Itt mindent információt megtalálsz.



Vissza az elejére Go down
 
family matters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: