Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jade Starray


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Jade Starray GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Jade Starray Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 24, 2020 7:52 am

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Jade,
Micsoda bájos, kis ártatlan pofit választottál. De cuki vagy Az pedig felettébb örömteli, hogy egy teljesen saját képességgel örvendeztettél meg minket - kérlek, mindenképpen jelezd a boszorkányképesség-foglalóban.
Elég hányatottnak nevezhető a múltad, hisz te is beleestél abba a bizonyos csapdába: kihasználtak. Téged és a képességed is. Sokan nem tudnak szabadulni, ám benned volt elég bátorság. Szerintem ez mindenképpen tiszteletreméltó.
Szerintem Lucius már nagyon vár rád - talán ő segít majd megérteni, mi rejlik benned? Wink
Foglalózz, aztán nyomás a játéktér. Jó szórakozást kívánok!

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Jade Starray
Chatkép :
Jade Starray Screen%2BShot%2B2018-12-20%2Bat%2B9.35.36%2BPM
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Morgan Kohen
Hozzászólásaim száma :
26
Pontjaim :
22
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
Álommanipuláció


Jade Starray

Elküldésének ideje -- Csüt. Júl. 23, 2020 8:18 pm
JadeStarray

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

El kell választani az álmot a valóságtól, tudni kell, hol ér véget az egyik, hol kezdődik a másik.



Dreamwalker

Hallgatag visszahúzódó, tudásra szomjas leányzó, aki nem szeret magáról beszélni. Leghűségesebb bizalmasa vagyok Ray, egy igazi fekete macska. De rólam majd később, inkább engedd meg, hogy bemutassam a gazdámat Jade-t.
Nos elsőkörben már mondtam, hogy nagyon csendes. Valószínűleg emiatt nem lenne alkalmas vezetőnek, holott minden képessége meglenne hozzá, csak gyáva a kisasszony szemrehányó pillantást vet a hölgyeményre
Hol is tartottam? Ja igen... Jade tehetséges fiatal boszorkány, de még sokat kell tanulnia és mivel gyáván megfutamodott, így most erős mestert keres magának. Aki bevezeti a mágia hatalmába és némi önbizalmat verne, természetesen nem szó szerint, az okos kis buksijába.
Még egy dolog, amit majdnem elfelejtettem. Jade képes belépni mások álmaiba, manipulálva vagy csak megfigyelve őket. Vannak előnyei és hátrányai is, de ezt bővebben kifejtem majd.
Bocsánat, akadt egy kis dolgom. De már itt vagyok és mesélhetek tovább. *dorombolni kezd, és kényelmesen elhelyezkedik Jade ölében*
 
1999.12.08.

Morgan Kohen

Boszorkány
a karakterem saját / keresett (Lucius Goode)



pártállásom: semleges

Nos... Jade Starray egy enyhe téli napon született meg, valami isten háta mögötti kis boszorkányfaluban. Ez gondolom nem meglepő. Az már inkább, hogy a szülei a helyi koven vezetői. Ohh igen látom meglepődtél. Nem nagy dolog, szerinte legalábbis. Ha engem kérdezel hatalmas lehetőség, de a Kisasszony nem él vele. Nem vonzza a hatalom, ami ezzel jár, sőt inkább menekül előle. Próbálkozott a szökéssel, de mivel ez egy kis és összetartó közösség, mindig elkapták. Már gyerekként is fura volt a többi gyerekhez képest. Álmodozó volt, gyakran révedt a semmibe és olyan titkokat tudott, amiket nem lett volna szabad tudnia. Gondolok itt például néhány megcsalásra, vagy épp egy eltitkolt gyermekre. Senki nem tudta, honnan tudja ezeket a dolgokat, még ő maga sem. *nagyot nyújtózkodik és a hallgatója ölébe ül*

Az áttörés úgy... Mikor is? Talán 15 éves lehetett amikor velem találkozott. Akkor úgy nagyjából 6 éve lehetett. Épp hazafelé ment az internátusból, én pedig az út szélén hevertem. Már alig éltem, éppen volt egy kis életerőm még. Jade vett az ölébe, olyan puha kezekkel még nem találkoztam azóta se, amilyen az övé. Finoman a kabátja alá rejtett és hazavitt magával. Azt hittem valami rosszra készül, hogy bántani fog, de mikor puha párnára helyezett megnyugodtam és azt gondoltam ez a mennyország és meghalhatok. De nem úgy történt és egyszer csak a fejemben láttam őt. Varázsigét kezdett mormolni és emlékszem mennyire fájt, mikor gyógyulni kezdtem. A saját életerejét kötötte az enyémhez, így én addig élek amíg ő is. A szülei pont akkor nyitottak rá, amikor én felkeltem és a fejéhez bújtam. Jade elmondta nekik mit csinált, de ez nem volt jó ötlet. Onnantól kezdve kihasználták, hogy képes mások álmaiba beleturkálni, de érdekes módon senkit mást nem tudott azóta se meggyógyitani. De belepiszkálni bele tud, sugallatokat tud elhelyezni, vagy olyan gondolatokat amilyeneket akar.

*befúrja a kezét a hallgató tenyere alá, simi reményében*
Jade megelégelte, hogy csak kihasználják a képességét így, hogy ők maguk sem tudják mi ez. Így a kisasszony egy nap úgy döntött ideje távozni, mielőtt olyasvalamire akarnák rávenni, ami nem lenne etikus. Az asztalra csapott egyik reggel és közölte a szüleivel, hogy elmegy. Azok nem ellenkeztek, nem is tudtak volna. Ha nagyon akarja csak elülteti a gondolatot az álmaikban.

Nos... Így került Jade ide, és most épp mestert keres, aki segít neki megérteni az erejét. Ohh igen erről néhány szót kellene mondanom igaz? *pillant a hallgatóra*
Az álomjárás vagy álommanipuláció értelemszerűen csak akkor működik, amikor az egyén alszik. Ha Jade és az „áldozat” is alszik, akkor tudja a leghatékonyabban manipulálni. Ha Jade ébren van és úgy lép be az alvó álmaiba, akkor nem látja például a felszín alatti, tudatalatti? Igen ez a helyes kifejezés... A tudatalatti titkos rejtekeit. Akkor csak a felszínt tudja piszkálni. Olyan ez mikor a tükörsima vízbe kavicsot dobsz. *ásít egyet, majd vissza megy gazdája ölébe*
Ha esetleg még lenne kérdésed, akkor faggasd a Kisasszonyt, én eéfáradtam.
Vissza az elejére Go down
 
Jade Starray
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kristian & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: