Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


please tell me who I am


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Aug. 22, 2020 5:42 pm
eltitkolt húgom

dancing in the moonlight
ft. shailene woodley

kb. 99
év
boszorkány
faj
szabad
státusz
választható
pártállás
Először pár hírmorzsa: nem muszáj boszorkánynak lenned. Én az vagyok, de te közel száz év alatt lehettél már vámpír és vérfarkas is. Emberen és kiválasztotton kívül voltaképpen bármi. Szóval ez rugalmas, ahogy a play by megválasztása is. Bedobtam ide ezt a Shailene nevű csajt, de szerintem nem ezen fog állni vagy bukni a kérdés. Wink

Te vagy az egyetlen "kapcsolatom" az előző életemből. Bár kapocsnak is erős jóindulattal neveznélek, elvégre utoljára akkor láttalak, mikor pólyás voltál. A XX. század elején amúgy még egész máshogy néztek ki azok a pólyák.
Pár hete szereztem rólad tudomást. Jó, bevallom, elfelejtettelek. De nézd el nekem, nagyjából 4 éves voltam, mikor új családhoz kerültem, a miértekre pedig soha nem kaptam választ. Te talán tudnál mesélni arról, mi történt a valódi szüleinkkel, még ha a sors veled is kegyetlenül elbánt ilyen szempontból. Szeretnék rólad többet tudni, de mintha radírral töröltek volna el minden közös szálat közöttünk. Valaki minden nyomát el akarta tüntetni a létezésemnek, ahogyan téged is kitöröltek a nyilvántartásokból. Ideje korán árvaházba kerültél, és új nevet kaptál. Én is csak a szerencsének köszönhetem, hogy rád találtam, pedig már készültem megdicsérni valakinek a precíz és tökéletes munkáját. Ami azonban ennél is nehezebb, hogy míg én alig-alig emlékszem valamire, te biztosan nem emlékszel rám. Mégis ott a kérdés: mi van, ha többet tudsz nálam?

A személyiséget se szabnám meg, lehet egy igazi energiabomba, vagy bajkeverő börtöntöltelék, beképzelt hercegő, a lényeg, hogy gyere minél előbb.  Aztaaaaa
Vissza az elejére Go down
 
please tell me who I am
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: