Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


we were a fucking Bonnie and Clyde


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Jún. 21, 2020 3:58 pm
Lucius Lucifer Goode

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

we were a fucking Bonnie and Clyde


Tom Ellis

A hideg is kiráz, amikor rád gondolok. Ha kimondom a neved, egyszerűen libabőrős leszek. Mi voltunk a kibaszott Bonnie és Clyde. Még sohasem éreztem ekkora kötődést, megszállottságot, amit te irántad érzek. Te mit érzel irántam? Megvetést és szánalmat. De nálad ez a szeretet. Te nem érzel jót, vagy bármi mást, amit még én érzek; nem sikerült teljesen kiölnöd belőlem mindent. Ezek az érzelmek akkor jobban felerősödtek, amikor egyszerűen eldobtál magadtól. Eldobtál? Jobban mondva meg akarsz ölni. Te azt mondtad, hogy magamnak köszönhetem a bajt. Ellened fordultam, mert nem bírtam már azt a sok fájdalmat, amit tőled kaptam. Egyszer kedves voltál hozzám, utána pedig mindent bevetettél rajtam, ami valaha fájdalmat okozott. Te ilyen vagy. Az agyadra ment az a kibaszott hatalom. Szeretsz más nőkre kacsintgatni, de számodra  mindig én voltam az a baba, ami a legkedvesebb mindközül. Te ezt nem bírtad elviselni. Nem akarsz szeretni. De ne aggódj! Most még gyenge vagyok, de elérem, hogy érezd azt a poklot, amit miattad átéltem. Szeretlek. Te is szeretsz. Én is bántani foglak. Te is kíváncsi vagy, hogy ki fogja előbb elpusztítani a másikat?

// A karakter viszonylag nagyon bonyolult gondolkodású egyén. Nagy hatalma van a cégének és a maffiájának hála. Ez egy családi öröksége, amihez úgy jutott hozzá, hogy minden örököst lemészárolt. Eredeti neve Lucius Goode, ám az emberei, vagy aki ismeri, mind Lucifernek nevezi. Egész egyszerű indokból. Olyan, akárcsak az ördög. Ha regisztrálsz, bővebben kifejtünk mindent és te is adhatsz ötletet, hogy mivel tudnánk még jobban feltuningolni a plotot. Az biztos, hogy hatalmas terveim vannak. Ki tudja.. talán egy nap sikerül egymást kioltanunk.  22 A pb-hez és a névhez ragaszkodom. A faj és a kor teljesen mindegy  hopp Nagyon várlak!

 
 X év

SZABAD

faj
Vissza az elejére Go down
 
we were a fucking Bonnie and Clyde
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: