Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az öcsém és a legjobb barátom kerestetik nagyon de nagyon


Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
40
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Elküldésének ideje -- Pént. Május 29, 2020 9:29 pm
Maxwell Kane
Te vagy az öcsém

Kiemelt információk
play by richard madden

kor 31 év

faj begyűjtő és vérfarkas

pártállás ellenálló

státusz szabad

hirdető Madison

Önéletrajz
Te vagy az én drága öcsém, aki ugyan öt évvel fiatalabb nálam, néha mégis azt hiszik, hogy én vagyok a húgod, legalábbis régebben így volt. Azonban jó néhány éve nem láttuk már egymást, egész pontosan azóta, hogy vámpírok átvették a város felett az uralmat. Engem sakkban tartanak veled, nem tudok rólad semmit, csak annyit, hogy náluk lehetsz, ez viszont aggasztó. Szeretném tudni, hogy jól vagy, és jó lenne, ha újra találkozhatnánk, mert nagyon hiányzol. Hiszem, hogy élsz még, hisz szerintem ott voltál apa temetésén, bár nem jöttél oda, és nem láttalak jól. De mégis mi van veled, Max?

(Az öcskös annak idején nem járt a legjobb utakon, drogozott és valószínűleg kétes ügyletekből tartotta fenn magát, annak ellenére, hogy egy jó lelkű gyerek, csak a hülye haverjai valószínűleg belerángatták anno a dolgokba. Később, mikor a vámpírok uralomra törtek, elrabolták Maxet és vele tartottak sakkban, jól össze is verték őt, és azóta nem tudok róla semmit. Pedig nagy valószínűséggel belőle begyűjtő lett, lehet hogy őt is zsarolják valamivel. Emellett vérfarkas is lett, és mostanában egy kiválasztott segíti őt.)

// Nagyon várom őt, izgi lenne, ha kiderülne, hogy pontosan mi is történt veled az elmúlt években. Van egy-két ötletem is még, szóval ha kedvet kapsz, regizz és dobj rám egy pm-et, egyeztessünk! Nagyon várlak Téged Smile //






Nathan Collins
A legjobb barát

Kiemelt információk
play by jake gyllenhaal

kor 36 év

faj ember/vadász

pártállás ellenálló

státusz szabad

hirdető Madison

Önéletrajz
Együtt kerültünk anno az orvosira, együtt koptattuk a padokat, aztán a gyakornokságot és a rezindensi éveket is együtt güriztük végig, támogattuk egymást jóban és rosszban, így elmondhatom azt, hogy te vagy a legjobb barátom. Mindig számíthattam rád, az éjszaka közepén is felhívhattalak, és te is fordulhattál hozzám bármikor, amikor problémád akadt. Te a csajaidról panaszkodtál nekem, én meg a pasijaimról neked. Néha tényleg olyanok voltunk, mint a borsó, meg a héja.
Szerencsére még most is egy helyen dolgozunk, te neurológus szakorvos lettél, én maradtam az általános sebészeten. Mostanában mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk, ennek ellenére a barátság nem szűnt meg. Egy valamit azonban nem tudok rólad, méghozzá azt, hogy az éjszaka leple alatt az utcákat járod, és vadászol a vérszívókra és minden természetfelettire, akiről úgy ítéled meg, hogy az emberiség ellen tett. Titokban, egyedül csinálod ezt az egészet, nem csapatban, mint mások. Talán ezért nem sejtem ezt az egészet, ahogy te sem tudsz arról, hogy én a begyűjtőknek dolgozom. De mi lesz majd, ha rájössz? Vajon akkor majd még barátok maradunk, vagy én leszek a következő célpontod? Netán az öcsém?
(Nagyon, nagyon várlak téged is, gyere minél előbb, van jó pár ötletem Smile A részleteket egyeztessük le pm-ben! Az avatár indokolt esetben cserélhető, ha egyeztetünk és nekem is tetszik, bár én örülnék Jake-nek. Gyere mielőbb!)




Vissza az elejére Go down
 
Az öcsém és a legjobb barátom kerestetik nagyon de nagyon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Legjobb barátnő- Tessa ; Riley
» Fogadott testvér - legjobb barát

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: