Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Padawan Carlos


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Május 22, 2020 9:52 am
Carlos ---

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Wingardium Leviosa, bitch


Darren Barnet

Néhány hónapja kaptál engedélyt arra, hogy a városba költözz, ugyanis bejutottál az egyik washingtoni egyetemre. A szerencsések közé tartozol - leszámítva az újdonsült varázserődet - biztonságos és gazdag, leginkább emberlakta környéken élsz az unokatestvéredéknél. Nem mintha ez újdonság lenne számodra, te magad is egy olyan tipikusan Los Angeles-i családból származol. A különbség csak annyi, hogy ott télen is lebarnulhattál, itt meg nem.

Az ismertségünk nem rég kezdődött a kuzinod medencés partiján, kapásból azzal, hogy rám nyomultál, mihelyt megérkeztem. Eszedben sem volt véka alá rejteni a vonzalmadat. Franco féltékenységének hála pedig tíz perc múlva mindannyian vizesen végeztük a medencében. Magamat nem mentettem, az értékeimet viszont igen. Mikor feljöttél a víz alól, a zsebemből a cuccaim ott lebegtek érintetlenül, harminc centivel feletted, a telefonoddal együtt. Nem került sokba kideríteni, hogy miért. Csak meg kellett kérdezned Jamest és már dalolt is.

Nem sokkal azután, hogy a városba jöttél, neked is megjelentek a képességeid. Nem vagy a legélesebb kés a fiókban, de azért annyira hülye sem, hogy véletlen egybeesésnek gondold. Eddig próbáltad ignoranciával kezelni, hisz kihez fordulhatnál ebben a Washingtonnak nevezett kígyófészekben? A kuzinod családját sem akartad bajba sodorni, így inkább tartottad a szád. Aztán jöttem én, a medence, majd a megvilágosodás, hogy ki is az, akitől segítséget várhatsz. Felkeresel, én pedig segíteni fogok neked. Azt mondjuk egyikünk sem gondolta volna, hogy dugópajti helyett Yoda szerepét fogom betölteni az életedben.

//Rád van bízva, hogy Carlos biszexuális vagy meleg, a karakterek között leginkább csak barátság lesz, akkor is, ha ez tökre úgy néz ki, mintha összejárnának. Razz Ötletből és másokkal való plotból sem lesz hiány, de ezek lennének az alapok. Tök nyitottak vagyunk a te elképzeléseidre is! Nagyon várunk!
 
 19-20 év

Szabad

Kiválasztott
Vissza az elejére Go down
 
Padawan Carlos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carlos Mayhew
» Esmond & Carlos
» Franco & Carlos
» Carlos & Esmond - spring valley boys

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: