Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lou O'Connell


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Május 21, 2020 9:19 pm

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Lou,
Na hát az történt, hogy elkezdtelek olvasni és annyi magadnak is ellentmondás volt benne, hogy fülem kettéállt. Amivel amúgy nincs gond, csak nem olvastam még hozzád hasonlót. Nyugi... tetszett. : D
Nagyon kíváncsivá tettél, ki lehet ez a nő, aki ilyen érzéseket képes kiváltani belőled pillanatok alatt, hogy ott hagyj egy tökéletes pohár italt, úgyhogy mindenképp követni foglak a játéktéren, hogy ez kiderüljön. Na meg az is,hogy mikor szállsz szembe mindennel, köztük önmagaddal is. Mert igazad van, egy nap ellent kell mondani Twisted Evil

Szaladj, foglad le a képesfeled, és vesd bele magad a bűntényekbe! Akad itt belőle bőven!

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou O'Connell H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Csüt. Május 21, 2020 4:47 pm
Lou O'Connell

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Meghalni könnyű. A halottak békére lelnek. De az igazi hősök azok, akik tovább küzdenek.



titulus

Mit is mondhatnék magamról… magas vagyok, de nem túlságosan. Mondhatnám, hogy tökéletes dalia alkattal rendelkezem, de ez a legnagyobb hazugság lenne… vagy talán még sem. No a lényegre térve, 178 cm magas vagyok, szálkásan izmos testalkattal, kék lelektükrökkel, barna hajjal, amit néha hagyok hosszabbra megnőni, de általában a rövidebbet kultiválom jobban. A borotva sokszor nem képezi a közeli ismerősöm megnevezését, hisz hajlamos vagyok megfeledkezni róla, ha egyszerre túl sok munka szakad a nyakamba, vagy egyszerűen csak azt mondom, lustaság.
Trehánynak nem nevezném magam, hisz szeretem ha rend uralkodik körülöttem. Egy mondattal összefoglalva : Rend a lelke mindennek. Kitartó, határozott, talpraesett, és még lehetne sorolni a rengeteg pozitív tulajdonságomat, ami részben halványítaná a rosszakat. Közölhetném, hogy nincs, hogy teljesen makulátlan vagyok, de ez maga lenne a legnagyobb hazugság amit valaha kiejtettem a számon.
Ellenben, ha megmondom nektek, milyen is vagyok valójában, akkor hol marad a kihívás? Hol marad az elismerés lehetősége?
Nevezhetnél jófiúnak is, aki csak a megmenteni való királylányra vár, akinek szüksége van ezekre a dolgokra, akire vigyázni kell, aki lesz a jobbik felem, és visszatart attól, hogy ne forduljak át a sötét oldalra, még akkor sem, ha náluk van az összes süti.
Van humorérzékem, értem a poénokat is, de talán több alkalommal fordul elő, hogy komolyabb vagyok a kelleténél, s talán túl merev módon viselkedek, akár egy robot. Azt hiszem, mondhatom azt, hogy belém neveltél. Komolynak kellett lennem, hisz gyakran hallottam azt „Lou, miért nem vagy olyan mint az unokatestvéred?” „Lou miért nem akarod elfogadni önmagad?” „Lou miért vagy ilyen elutasító?”
Az egyetlen, aki elfogadott olyannak, amilyen vagyok, az apám volt, de már ő sincs az élők között. Rég történt már, mikor meghalt, s akkor valami elszakadt bennem. Valami megváltozott bennem...
Szóval, lehetek a családom kakukktojása, már csak a tényállásommal is, miszerint semleges akarok maradni… legalábbis nagyon igyekszek benne.
Jófiú vagyok, de nem a gyökeresen jó. Néha elkap a gépszíj, és a gondolataim elcikáznak a rossz irányba. De ki az akivel ez nem esik meg olykor? Mégis akad olyan ismerősöm, kiszerint megváltoztathatatlanul jó vagyok, és ezt le nem moshatom magamról soha az életben, s talán éppen ezért is lettem rendőr, hogy hasznos lehesek, hogy segíthesek másokon, s ne csak a képességeim akarják kiaknázni, vagy épp mások ellen fordítani...

 
 1982.07.04

Sam Worthington

Boszorkány
a karakterem saját



pártállásom: semleges

Kezemben a szokásos italommal üldögéltem magam elé meredve, miközben a jég lassan olvadni kezdett poharam mélyén. Néha meglöttyintettem azt, s körbeforgattam, mintha annyira rohadtúl gondolkodnom kellene.
Megdörgöltem államat, majd  a tarkómon simítottam végig.
Nehéz nap állt mögöttem, hosszú hónapok...inkább évek eltelte után találkoztam újra a családommal. Megvetettek, kiközösítettek, de mivel apám nem rakott ki a végrendeletéből, így bizony nekem is el kellett mennem.
Felpillantottam a poharam felett, végignéztem a díszes társaságon, kik összeverődtek ebben a bárban. Senkit sem ismertem , vagy csak nem vettem hozzá az erőfeszítést, hogy megismerjek itt bárkit is.
Megvolt a magam baja, a magam szokásaival. Egy átlagos fickó voltam, akit a múltja nyomott, és az elfogadási kényszer, amit a családja erőltetett rá.
Hosszú idő telt el, hogy láttam volna a családom, és ez a néhány óra, elég volt ahhoz, hogy inkább visszavágyódjak a saját kis világomba, a város másik felébe, ahol nyugodtan lehetek az, aki lenni akarok.
Eljátszhatom, hogy ember vagyok, hogy semmi természetfeletti képességem nincsen, hogy csak egy átlagos zsaru vagyok a sok közül.
Előszedtem zsebemből a telefonom, s meglestem, hátha keresett valaki. Hátha vissza kell mennem az örsre, hátha akad valami bűntény, ahová csak én kellek, amit csak én tudnék megoldani, de egyetlen árva üzenetem sem volt azon kívül, hogy „tarts ki!”
Kissé csalódottan tettem vissza a készüléket a zsebembe, majd kortyoltam fel italom maradékát, s hamarosan késérem nélkül került elém egy újabb adag.
Körbepillantottam, majd eltoltam magam elől az italom, olyan sebesen, mintha minimum valami mérget kaptam volna.
Felkeltem, kivágtam az előző ital árát az asztalra, majd se szó se beszéd, indultam el kifelé, s szaporáztam meg lépteim, hogy mihamarabb foghassak magamnak egy taxit.
Nem kell a kísértés. Épp eleget kaptam belőle az életem során, főleg ettől a nőtől.
Gyönyörű volt, s olyan ártatlannak létszó… még is olyan volt, mint egy befolyáskupec. Mindig akkor talált meg, mikor a legsebezhetőbb voltam. Mintha érezte volna, hogy képes lennék az átfordulásra… most, apám halálával, mintha valami megszakadt volna bennem.
Ő volt az, aki elfogadott olyannak, amilyen vagyok. Ő volt az, aki nem akart változtatni rajtam semmit sem. Épp ezért is hagyta rám a vagyona nagy részét, a családi birtokot, s hiába mondtam, nincs rá szükségem, elvagyok a magam kis garzonjával, a varázslöttyeimmel, és könyveimmel, hogy minden rendben van úgy ahogy, de nem lehetett meggyőzni, hisz hosszú idő óra, én voltam az első fiú a családban.
Intettem egyet, s épp időben gördült be elém a taxi, s nyitottam ki magamnak az ajtót,mikor hatalmas dörrenéssel szakadni kezdett az eső, miközben villám cikázott át az égen.
Bemondtam a címem, majd kényelmesen hátradűltem, megdörgöltem az orrnyergem, s kibámultam az ablakon, figyelve az égi háborút, miközben azon elmélkedtem, vajon meddig tudok még semleges maradni. Meddig tudom elviselni, hogy látszólagos irányítással élem az életem...Mikor lesz bennem elég erő, hogy kimondjam elég volt, s csatlakozzak azokhoz, akik tenni akarnak az ellen, ami ebben a városkában folyik…
Egyszer ki kell mondani, hogy elég volt… egyszer a sarkunkra kell állni… megingattam fejem, felsóhajtottam, miközben kifizettem a fuvart, s az ajtó csattanása után, immár a lakásomban a tükör előtt állva szegeztem magamnak a kérdést.
-Mikor lettél ilyen rohadt igazságtudatos? - nem feleltem, hisz miért is csevegtem volna saját magammal? Helyette inkább ledobtam magamról ruháimat, s beálltam a zuhany alá,s igyekeztem kiüríteni a fejem, hogy elfeledhessem végre egy időre ismét, ezt a fel kell lázadni a rendszer ellen hozzáállásomat. Nem szabad… semlegesnek kell maradnom. Hisz aki semleges, az nyugalmas életet tudhat magáénak.
Egy gyors zuhany után, egy üveg Brandy társaságában kiültem a tűzlépcsőre, s figyeltem az egyre erősödő vihart. Átlagos nap lesz a következő… bár bíztam benne, nem egy újabb papírmunkával terhes nap fog rám várni…
-Egy nap, ellent kell mondani… egy nap… - vettem egy nagyobb levegőt, miközben újabb villám cikázott át az égen, majd visszamentem a lakásba.
Vissza az elejére Go down
 
Lou O'Connell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: