Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


who is mr. robot?


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Május 10, 2020 8:55 pm
who is mr. robot?

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

a chatablak másik oldalán


szabadon választható

Instagram DM-ben kezdtünk beszélgetni. Igen, én az a celeb vagyok, aki többnyire nem offolja a komment szekciót a képei alatt, mi több, hajlandó beszélgetni a rajongóival, sőt, az utálóival is, hogy ha éppen úgy hozza a helyzet, és van egy vicces oltás a tarsolyomban. (Ja, de ha már erre visszaoltanak, akkor általában nem válaszolok, mert hát CELEB vagyok, megtehetem! Aztán csak pár napig nem merem megnyitni ugyan az aktuális threadet, de erre most inkább ne térjünk ki, oké?)
Szóval az Insta üzenetküldős felületén kezdtünk dumálni, és egy ponton azon kaptam magam, hogy meglehetősen sokat csacsogok veled mindenféle semmiségekről, aztán már egyre kevésbé semmiségekről is. Aztán már volt, hogy a szívem félre-félrevert, amikor megkaptam egy-egy üzidet, aztán már álmodtam is rólad, aztán egy ponton valószínűleg fontosabbá váltál, mint az összes VALÓDI ember a környezetemben.
Mindezt úgy, hogy még egy kurva képet nem láttam rólad.
Valójában bőven negyven felett jársz már (vagy mindegy is igazából), van családod is, a munkád nem megy éppen fényesen, és valószínűleg csak heccből írtál rám (ezek közül is mindegy igazából minden :''D), bár én erről nyilván mit sem tudhatok. Mindennél jobban szeretnék találkozni veled – nyilván arról sem tudok, hogy a vérem hajt-e, vagy tényleg érzek-e irántad valamit, még sosem éreztem senki iránt semmit, ami tovább tartott volna néhány együtt töltött éjszakánál –, de neked mindig van valami kifogásod, én meg még ennek ellenére sem tudom elfogadni, hogy esetleg csak hülyítesz.
Na de most tényleg: hülyítesz?
A PB tessen neked és nekem is, vannak elképzeléseim, de én leginkább csak szexi, öreg színészekkel vagyok képben (Daniel Craig, Jon Hamm, Mads Mikkelsen, hm, hm?), szóval ha fiatalabbat szeretnél, akkor rád lesz bízva a döntés! Eleinte leginkább csak pörgős messengeres játékokat szeretnék, de azért egy ponton jó lenne átmenni a rendes játéktérre, és hát aztán lesz, ami lesz! Valójában meglévő karakter is lehetsz, hogy ha belefér ez a szál a sztoridba. :3
Igazából az is mindegy, hogy hány éves vagy, vagy mi a háttérsztorid, az a sok-sok szó csak azért van ott, hogy valamivel megragadjalak, és nem is tudom, talán azért jutottál el idáig, mert így is volt? Hm, hm, NA?

 
 25-50 év

SZABAD / FOGLALT

amit csak szeretnél
Vissza az elejére Go down
 
who is mr. robot?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: