Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Leta Holden


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Leta Holden GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Leta Holden Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 8:16 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  

Leta! Aztaaaaa
Annak ellenére, hogy már olvastam a hírhedt pszichopata hölgyemény hirdetését, el kell mondjam, hogy erre nem voltam felkészülve... Feladom Cukorborsó
Ahhoz, hogy valaki begyűjtővé váljon, mindenképpen rendelkeznie kell kőkemény ravaszsággal, agyafúrtsággal, és némi kegyetlenséggel. Hisz aki ilyen feladatokat lát el, joggal gondoljuk, hogy érzelmileg nem azon a szinten áll, mint mások. Leta pedig nem cáfolt rá erre, sőt! Aztaaaaa Szeretem a pszichopatákat. Te pedig utálod, ha valaki pszichopatának hív, de mégis mi lenne a megfelelő jelző arra a nőre, aki beáldozta a saját anyját egy eszméért?
Alig várom, hogy olvashassalak a játéktéren... kérlek, siess, adj nekem, nekünk okot az izgalomra. És vezesd azokat a Begyűjtőket úgy, ahogyan azt a "vezér" megkívánja. Wink Na mi lesz?
Jó szórakozást! Cute


Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Leta Holden E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Kedd Jan. 21, 2020 6:48 pm
Leta Holden

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Never trust a people on their looks.


a hóhér

Az emberek azt hiszik, őrült vagyok. Mániákus. Pszichopata. Soha, senki nem mondta nekik, hogy nem szabad pszichopatának nevezni egy pszichopatát, mert feldühíti őket?  És mi van azokkal, akik elmondása szerint "földre szállt angyal vagyok"? Tényleg azt hiszik ismernek? Olyan vagyok, amilyennek lennem kell. Az a dolgom, hogy alkalmazkodjak: ha kell, csodás, 32 fogas mosolyt villantok, zöld színű macskaszemeimben kedvesség csillan, arcom rózsássá változik és felnevetek a borzasztó viccen, miközben mézszőke hajtincseimen a füleim mögé tűröm. Aztán előfordulhat, hogy ugyanennek az embernek teljes erőből kezdem szorítani a nyakát és rezzenéstelen arccal figyelem, ahogy a feje elvörösödik, a szája szétnyílik, levegőért kapkod és valamit mondani akar csak azért, hogy esélyt nyerhessen az oxigén bevitelére. Őszintén... kevés alkalommal kapnak esélyt. Ha közel húzódok hozzájuk, kés tartok a szívükhöz vagy fegyvert a halántékukhoz, onnan általában nincs visszaút, hiszen az ölés tényleg a végső lépés kell legyen. Nem azért, mert nem akarom megtenni és mert nem élvezem, hanem mert elvárás és én követem a szabályokat. Az enyéimet jobban szeretem, de lojális vagyok az elvárásokhoz és ha nem tetszenek, kis módosítással élhetőbbé teszem őket. A cél nálam szentesíti az eszközt, a sajnálkozás nem a kenyerem, viszont imádok megfigyelni, rátapintani az emberek gyenge pontjaira, fényt deríteni a kis titkaikra, a bizalmukba férkőzni, az életük részévé válni és felvenni az éppen aktuális szerepet. Sokan nem hiszik el, hogy képes vagyok tiszta lelkiismerettel nyugovóra térni... többen a fejemhez vágták már, hogy nincs lelkem. Tényleg nincs és a legnagyobb móka annak a módját keresni, hogyan tölthetném ki a lélek hiánya miatt bennem tátongó űrt! Bármit megtehetek. Bárkivel megtehetem. És meg is teszem.
 
1992. augusztus 13.

jodie comer

begyűjtő
a karakterem canon



a begyűjtők vezetője

Gyermekkoromból egyetlen emlékem maradt meg: ültem a fotelben és néztem, ahogy anyukám fésüli a haját. Hosszú, barna, hullámos fürtjei voltak, a derekáig értek és amint végighúzta rajta a fésű fogait, fonni kezdte a tincseket, majd a tarkójára tekerte. Nagy sóhajjal a tükörbe pillantott, letörölte a szeme alá pergő szempillafesték, majd felém fordult és elmosolyodott. Pár másodpercig engem bámult, elindul az irányomba, két keze közé fogta az arcomat, egy csókot adott a homlokomra és azt mondta, "jó legyél!".
Ekkor láttam utolsó előtti alkalommal. 14 éves voltam és sohasem jó. Sem addig, sem azután... legalábbis a szociális konvenciók értelmében vett jó úgy tűnik, kimaradt belőlem. Sokkal inkább vagyok önző és előbb gondolok magamra, mint bárki másra. Szerettem anyámat, de eltűnt, elhagyott, nem harcolt értem és saját magam kellett megtalálnom az utat, ami a túléléshez vezet. Az engem világra hozó nő 30 éves volt, amikor vámpírrá változott és 39, amikor elkövette élete legnagyobb hülyeségét: beleszeretett egy emberbe, olyanba, aki lázongani akart az akkori rendszer ellen. Meg akartak szökni, de elkapták őket, azután pedig engem is, mondván, biztosan anyámhoz hasonlóan információkat csöpögtetek a forrongani készülő csőcseléknek. Anyám sírt, könyörgött, nem akart meghalni, ahogy a mellette gúsba kötött férfi sem. Bastein Monagham csak ennyit mondott nekem, miután teljes erejével belemarkolt a hajamba: "Nézd meg, mi lett anyádból. Áruló. És ezért meg fog fizetni." Én pedig Bastien szemeibe néztem, összefontam az amúgy is megkötözött ujjaimat és azt feleltem: "Tedd meg. Megérdemli."

Egyetlen percig sem bántam meg a döntésemet. Anyám és a szeretője rászolgáltak arra, amit kaptam és én megmenekültem. Bastien-nek megtetszett a hozzáállásom és ember-mivoltom ellenére a csapata kezeire bízott, mert látta bennem az esetleges hasznot. Én magam elégedett voltam a fennálló állapottal és a győztes csapat oldalán akartam állni. Az emberek gyengék, szánni valóak és undorító férgek tudnak lenni. A természetfelettiek is, de ő legalább képesek voltak megadni, amire vágytam: szabadságot, támogatást, hagyták, hogy az ösztöneim vezessenek és valami mást csináltak belőlem. Valami jobbat. Nem kell különleges képesség és mágia ahhoz, hogy valaki több legyen: elég, ha fizikailag megtörik és felépítik, ha megerősítik a pszichéjét és gyilkos fegyvert faragnak belőle. Aztán hagyják, hogy ő képezze ki és vezesse azokat, akiknek feladata a rendszert veszélyeztető elemek felderítése, kifaggatása és likvidálása.

Mondtam már, hogy imádom a munkámat?
Vissza az elejére Go down
 
Leta Holden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leta Holden
» Luna & Holden
» Holden Lucien Cortez
» Leta && Lidiya
» Thea & Leta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: