Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


lil' sis


Vámpírvadász

Samuel McCormack
Chatkép :
lil' sis 3269975338_1_65_1gJ6PPUC
Szerepkör :
magányos vadász
play by :
Liam Hemsworth.
Hozzászólásaim száma :
66
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
szuszu.
Őt keresem :
try to be the fire for you,
try to be the sun
try to be your home and the place that you come to.
lil' sis 5e237e82486705f94f4d42460f936824


i looking for you, lil' sis'.
lil' sis Tumblr_inline_ori5e4FL6c1rifr4k_540
Korom :
34


Samuel McCormack

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 11:46 am
Eileen (?) McCormack

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

hugica


Danielle Campbell

Te vagy az egyetlen testvérem, akiért tűzbe mentem volna világ életemben, és nem csak azért, mert egy nagytesónak így illik nyilatkoznia a kicsit dilis, számomra néha érthetetlen, vicces és jófej húgáról, hanem mert tényleg klassz testvér vagy. Vagyis igazából csak voltál, mert utoljára 2011. nyár elején láttalak utoljára a telefonom képernyőjén videóchaten. Ekkor láttam utoljára a szüleinket is, ugyanis amikor júliusban hazautaztam az egyetemről vérbe fagyva találtam meg őket. Téged nem, nem voltál a házban, véres nyomok utaltak arra, hogy az elkövető magával vitt, a ház mögötti kis erdőben vesztették el a nyomokat a rendőrök. Én hittem nekik, amikor azt mondták ne reménykedjek, mégis nem sokkal később ott álltál a fák között, erre meg mernék esküdni, és engem néztél a házban. Mai napig kísért a kép, ahogy a hátsóajtóhoz rohanok és feltépem azt, és neked megváltozik az arcod, mintha agyaraid nőttek volna… De az nem lehet, ugye? Mondd, hogy ez nem lehetséges, kérlek!
Azóta évek teltek el, és bár eltemettelek, nem tudom, valóban meghaltál-e, de minden nap eszembe jut az arcod, ahogy ott álltál a régi házunk mögött, és remélem, hogy halott vagy. Tudod, hugi, a te érdekedben és a sajátomban is ezt kell remélnem, mert azóta én mindenféle szörnyekre vadászom, talán éppen olyanokra is, mint ami belőled vált, bármivé is lettél, ha élsz. Nem tudom, mit tennék, ha visszatérnél, vagy ha csak hirtelen beléd futnék az utcán. Nem tudom, meg tudnám-e tenni, amit eddig számtalanszor megtettem… Minden kételyem ellenére, szeretnélek látni, újra megölelni, újra azt érezni, hogy normális vagyok, akárcsak egyetlen percre is. Ha megtalálnál, vagy én téged, azt hiszem boldog lennék.

//Te lennél az egyetlen húgom, aki annak idején a családi tragédiát túlélve, átváltoztál vámpírra, amiről és mit sem tudok egyelőre. Igazi jó testvérek voltunk, de hogy mi lesz azután, hogy ilyen állapotban újra látjuk egymást... fogalmam sincs, végtére is vadász lettem. Úgyhogy a jelenléted alaposan fel fogja kavarni az életemet, amit én baromira várok.  Aztaaaaa
A karakterrel kapcsolatban nincsenek igazán megkötéseim: a név és a play by is alku tárgyát képezi, és nagyjából mindenben benne vagyok, csak ötleteljünk. Az alapsztori, amit felvázoltam az egyetlen fix pont, javaslom az ET-met is átolvasni, ha úgy döntesz, hoznád ezt a lánykát.
Kérlek gyere, nagyon várlak, és ha megérkeztél, vágj hozzám egy üzenetet, hogy örömködhessek!
 Cukorborsó
 
 18 (+9) év

SZABAD / FOGLALT

vámpír
Vissza az elejére Go down
 
lil' sis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: