Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


low-budget Dracula aka az utolsó lakótárs


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 26, 2020 9:32 pm
Landon baby

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

lakótárs, szerető, véradó


Daniel Sharman?

Landon, baby, te vagy a legfrissebb lakótársunk, és Blaze legjobb barátja. Talán már a testvére. Viszont ez nem is lényeg, hiszen a vele való kapcsolatodat, ő már kifejtette. Koncentráljunk kettőnkre! Szóval eleinte nem igazán tudtalak hova tenni. Az a fajta fura, depressziós, tumblr-ös gyerek voltál a szemembe, akihez nem hogy hozzáérni, de hozzászólni sem lettem volna hajlandó, aztán a dolgok egy csapásra megváltoztak köztünk. Csak úgy besétáltál a szobámba, és elmondtad, hogy vámpír vagy, én pedig készségesen felajánlottam, hogy adok neked a véremből, ha akarod. Én lettem a te kis két lábon járó vérbankod. Aztán sodródtunk együtt az eseményekkel, és úgy adódott, hogy szeretőkké váltunk. Igen mucus, szeretőkké. Ne aggódj, nem vagyok szerelmes beléd kitudja, hogy az leszek-e, csak egyszerűen élvezem a társaságodat. A problémák ott kezdődtek, amikor adtál nekem a véredből. A gyötrően édes vámpírvéredből, én pedig egyre többet és többet akarok belőle. No, meg persze, mégis hogy a francba fogjuk mindezt eltitkolni Blaze elől? Gyere, és oldjuk meg ketten ezeket a rejtélyeket!

//Nagyon-nagyon-nagyon várunk babám. Én és a nagy csapat! <3
 
 19-21 év

SZABAD

vámpír
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 02, 2020 8:00 pm
Landon xy

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

a lakás ifja


play by

Te vagy a legfrissebb lakója a lakásunknak. Szeptemberben költöztél be, amikor elkezdted az egyetemet. Őszintén már nagyon vártam, hogy az előtted lévő srác kiköltözzön, nem volt a szívem csücske. Már kezdtem kiborulni tőle, amikor jöttél te. Élvezed, hogy végre szabad vagy és nem a szüleiddel kell élned. Ki is használod a helyzetet, hiszen elég gyakran kimaradsz éjszakára. Néha tudsz te is olyan lenni velem, mint Hudson és próbálsz csicskáztatni, de a legtöbb esetben normális vagy és úgy érzem, hogy a pár hónap alatt egy igazi szinte már testvéri kötelék alakult ki köztünk. Elég gyakran eljárunk együtt helyekre és otthon is elég sokat beszélünk. Mindenféle hülye teóriákat gyártunk és te vagy az egyetlen a lakásban, aki valójában tudja, hogy mi a helyzet velem otthon. Anyám eltűnése és apám alkoholizmusa elég mély nyomot hagyott bennem, de te mindig tartod bennem a lelket. Tényleg olyan vagy, mint egy igazi kisöcsi. Ennek megfelelően néha elég jókat tudunk veszekedni.

A villa (egy négy szobás belvárosi lakás) többi lakójával is érdemes felvenned a kapcsolatot: Sadie és Hudson, illetve Mack, aki nem lakik velünk, de az egész életét ott tölti.Very Happy
Nem szeretnék több dolgot meghatározni. Hogy milyen a személyisége, milyen a családja, mit tanul stb. minden a megalkotóra van bízva.
A csoportot illetően vámpír, de feltehetőleg nem sokkal azelőtt változott át, hogy beköltözött hozzánk. A play by-ra van pár ötletünk: Tyler Posey, Charlie Carver, Dylan Sprayberry, Daniel Sharman, Cody Saintgnue, Froy Gutierrez, Andrew Matarazzo
Ha itt vagy dobj meg egy pm-mel! Smile
 
 19-21 év

SZABAD

vámpír
Vissza az elejére Go down
 
low-budget Dracula aka az utolsó lakótárs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: