Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Partner in the crime


Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Partner in the crime Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 02, 2020 3:27 pm
Karakter teljes neve

  ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ 

Jobbkéz, Mr. Grumpy


Travis Fimmel
Ha én vagyok Bonnie, te vagy az én Clyde-om. Tettestársak vagyunk, elválaszthatatlan szövetségesek, kiket az utca nevelt fel. Gyermekként talán utáltuk egymást, mert mindig ugyanarra volt szükségünk. Mi akartuk irányítani a többieket, aminek a vége hatalmas veszekedés és verekedés lett. Temérdek sebet szereztem miattad, ahogy te is az én kezeim által. Egyszer megmentetted az életemet, amiért hálával tartozom neked, talán akkor kezdtem el másképp nézni rád. Nem csak egy eszelős fiút láttam, hanem azt az erős kezű férfit, akivé később váltál. Valahogy felnőttünk és rá kellett döbbennünk, hogy az erőinket egyesíthetjük is, nem kell folyton harcolnunk. Így a jobb kezemmé váltál, amellett, hogy szívesen jársz fosztogatni a falon túlra, olykor a szabad területeket járod értékes csecsebecsék után kutatva. Olyanok vagyunk mint a tökéletes bűnözők, akiket senki se képes elkapni, maffiózóknak is nevezhetnének minket. Az elitnek eladott információk és tárgyak csak egy része a munkánknak, a fekete piac királynőjeként emlegetnek, míg a te nevedet csak suttogva merik kiejteni. Láttad miken mentem keresztül, hogyan váltam azzá az emberré, akitől a legtöbben félnek. Minden titkom tudója vagy, éppen ezért nem nézed jó szemmel, hogy az általad talált természetfelettin még nem adtam túl. Talán féltékeny lennél? Nem vettem volna észre az évek alatt, hogy többet érzel irántam barátságnál? Vagy csak jobban ismersz mint a tenyered? Mindig a legnagyobb szövetségesemként tekintettem rád. 

A név és faj választható. A pb alkuképes. Ha elvállalod a karaktert mindenképpen olvasd el az előtörténetem, mert szerepel benne az úriember. A közös pontokon kívül minden mást a megalkotóra bíznék. Nagyon sok ötletem van kettejükkel kapcsolatban. Ha megérkeztél kérlek dobj meg egy üzenettel.
Nagyon várunk Alexxel karöltve!  Cute  

 
  X év

ELKELT!

ember / vámpír / boszorkány
Vissza az elejére Go down
 
Partner in the crime
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» partner in crime
» Partner kereső
» My Hero and partner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: