Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the breakfast club


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 20, 2020 8:50 am
Vegyész (Oakley)

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

porművész


arthur gosse

NEMSOKÁRA ÉRKEZIK
Beszédes a beceneved - te magad vagy a csapatunk vegyésze, őrültebbnél őrültebb porokat keversz ki, nyomod őket tablettává, hogy rózsaszín kavargást vigyél az emberek fejébe - mindezt megspékelve varázsigével, hogy kacsalábon forgó gondolataik legyenek. (Igen, drogokat gyártunk, mi ebben olyan meglepő?)
Vonzó vagy, ezért is rágtalak bele ebbe a csapatba, könyörögtem veled, morogtam rád, mert te ennél erkölcsösebb vagy, de mégis meggyőztelek.
Most éppen ignorálsz, mert beleuntam a játunkba, talán félre is értettem, azért nyomtam egy kibaszott csókot az ajkadra, te viszonoztad és azóta hangoztatod, hogy heteró vagy, még barátnőt is előkapartál valahonnan a farzsebedből.
Jobb lenne, kis vegyészem, ha eldöntenéd végre, hogy kinek fogsz hauzdni; nekem vagy magadnak?

Ui.: a készítőre bízom Oakley szexuális beállítottságát, abban is benne vagyok, ha Titan csak egy téves vágány az életében. Ha azért jönnél, mert biztos szerelmi szálra vágysz, azt nem ígérhetek, de ellenben felajánlok kémiát, szenvedélyt és pezsgést, mindent, ami a karakterek között működne. Szeretném, ha olyan kapcsolat lenne, amit nem írunk meg kötelező módon a csillagokban, hanem hagyjuk, hogy sodorjon minket.
Az Oakley névhez ragaszkodnék - de ha van valami extra és borzalmasan furcsa ötleted, benne vagyok -, no meg Arhthur Gosse arcára képes lenne valaki is nemet mondani?
 
 24-30 év

FOGLALT

warlock


Kocka(Fred)

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

számkirály


charles melton

ESME is nagyon-nagyon vár téged, minden, amit ígérni tud a tárt karjain és zseniális írásmódján kívül, az egy kis romantikus-rózsaszín szál, ha vevő vagy rá.
Második neved a Kocka, de talán az első is, amióta elaludtál egy kockás matematikai füzeten és a fél oldal felkenődött az arcodra. Zseni vagy, kutyamódra rágsz meg minden ceruzahegyet, a realitás talaját kopogtatod, mert azt hiszed, minden olyan fekete-fehér, mint a matematika világábán.
Hajlamos vagy néha elveszni a saját univerzumodban, nem tudom, ilyenkor gyököket látsz, meg algoritmusokat? A porkészítésben te vagy az, aki grammra pontosan elosztja az adagokat, aki minden fizetést és ügyfelet fejben tart, aki ügyel arra, hogy soha ne jöjjünk ki mínuszban, kellően a fejemre koppintasz a grafitjaid egyikével ha túl kemény lennék Vegyésszel.
Te vagy az egyensúly ebben a csapatban, noha érdekelne, mit csinálsz, amikor egy hétre eltűnsz, mi meg azt hisszük, hogy a szobádban vagy. Érdekelnének az ezüstös nyomok a kezeden, lusta félkörök, mégis hogyan és miért?
Mindenkinek a gondját viseled, mégis félig élsz csak a házban, mintha a fél lábad egy másik életben lenne...

Ui.: PB tökéletesen alkuképes, csak egy ötlet volt. Szükség lesz rá, ő a csapat agya, az egyensúly, akinél a készítőre bízom teljes mértékbe, hogy mégis hová tűnik el az a jómadár - mert egy hétig biztos, hogy nem lehet ceruzát faragni.
 
 24-30 év

SZABAD

akármi
Vissza az elejére Go down
 
the breakfast club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Franco & Esmond - the 100 club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: