Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sergey Krakowski


Vadász & Kiválasztott

Daria Krakowska
Chatkép :
Sergey Krakowski Tumblr_inline_pdcw1g0xFI1t9ndkh_540
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
Marie Avgeropoulos
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
25
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
◈ lana
Őt keresem :
and it ain't gonna be easy that's no lie, but if you're willing to try it so am I
Sergey Krakowski Y4mUG7o

will you teach me
how to get back up?

Sergey Krakowski 2V5gYZc

Sergey
Zofia
school of the wolf
Kedvenc dal :
what you gonna do
when there's blood in the water?

Tartózkodási hely :
◈ washington dc
Korom :
32
Foglalkozásom :
◈ attorney (homicide section)


Daria Krakowska

Elküldésének ideje -- Vas. Május 23, 2021 11:55 am
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Drága Sergey!

El sem tudod képzelni, mennyire örülök neked, pedig fogadni mernék, hogy Tati boldogságát még az enyém sem tudja felülmúlni. Aztaaaaa Már akkor imádtam a koncepció közös részét, amikor Tatival összebeszéltünk, és most végre tényleg itt vagy, senki számára nincs akadály. Cute

A pb-d ennél tökéletesebb aligha lehetne; bár emlékszem, milyen rögös út vezette Mr. Acklest a karakterhez. Sergey Krakowski 3354269571 Én viszont amondó vagyok, hogy így vagy tökéletes, ahogy vagy, a pb nem is lehetne jobb helyen, és a karaktert sem tudnám más pb-vel ennyire jól azonosítani - végső soron csak megédesítette a dolgot a küzdelmes célbaérés. 22

A sorsotok nagyon erőteljesen fonódik össze a te Tatianáddal, és bár nem hiszem, hogy bármelyikünk gondolta volna, hogy egyszer még egyfajta közös ponttá is válok számotokra, mégis hozzá fogok járulni az újbóli egymásra találásotokhoz... de úgy érzem, végső soron nem fogom megbánni, hiszen én is duplán nyerek veletek. Szeri

Utadra is engedlek, kérlek, járd még végig a kötelező köröket, aztán viszont uzsgyi a játéktérre, mert sokan várnak már rád - én is! Nagyon jó játékokat kívánok! Cuki

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Patricia C. McDermott felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Vadász & Vámpír

Sergey Krakowski
Chatkép :
Sergey Krakowski Tumblr_inline_p7lfh4XLok1szaa83_250
Szerepkör :
Krakowski vadászklán
play by :
jensen ackles
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
6
Pártállás :
  • Semleges

User név :
bb.
Őt keresem :
my Darkness
Sergey Krakowski Tumblr_inline_o5e8255WhM1rlbl2i_540
Kedvenc dal :
you in the passenger
by my side, with me
this is the life
that we chose
Until overdose
and all I want is more

Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
43
Foglalkozásom :
diplomata


Sergey Krakowski

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 17, 2021 8:57 pm
Sergey Krakowski
one of the Krakowski clan

ez vagyok én
  • gyermekkora óta céltudatosan készült a feladatát, amire az apja mindig is nevelte
  • higgadt, szinte sosem kapkod, nehéz kizökkenteni (egyedül Tatiánával szemben nem tud tiszta fejjel gondolkodni, ezért is akarta magát távol tartani Washingtontól)
  • jogot tanult és diplomát is szerzett, igaz a diplomaosztóján éppen csak részt tudott venni a napfényben, hiszen ekkora már vámpírrá vált
  • szerencsés, amiért vadász létére egy olyan család tagja, amely előbb kérdez, és csak ezt követően csapja le egy természetfeletti fejét
  • soha nem érezte tehernek a vámpírlétet
  • a józan esze azt diktálja, hogy ne kövesse a számára előkészített nyomokat, amelyeket Tatiana hagyott hátra neki, mégsem tud tovább ellenállni neki (ha megkérdezné bárki, azt felelné: eltökélt a boszorkány megölésével kapcsolatban, de amikor utoljára találkoztak és a nő megcsókolta, érezte azt a csábító sötétséget, ami mindig is kíváncsivá tette)
  • aggódik, mert fogalma sincs mi fog történni, ha megalálja Washingtonba a boszorkányt, akit keres


önéletrajz
Az élet sokkal bonyolultabb, mint amilyennek első pillantásra látszik - ezt már fiatalon meg kellett tanulnom. Először a család és a klán kapcsán: hiszen mi máshogy gondolkodunk, más szempontok mentén ölünk, ha kell, s ha nem muszáj, akkor meghagyjuk az életet, legyen az bármilyen formában is. A második lecke a saját sorsom volt: választhattam azon az éjszakán elmúlás és halál között. Mindezt talán nem is érti olyasvalaki, aki nem élt át hasonlót, vagy aki nem olyan körülmények között és környezetben nőtt fel mint én, ám számomra egyértelmű volt, hogy a világért, az emberiségért és egyáltalán az életét a legtöbbet úgy tehetem, ha a halált választom az elmúlás helyett. A halál pedig egyáltalán nem egyszerű, az én esetemben pedig karmazsinná változtatta a világot. A harmadik alkalommal találkoztam Vele, mindazzal a Sötétséggel, ami titkos mindig is vonzott engem.

Tatiana. Az első találkozásunkkor azt hittem, semmivel sem lesz több a látogatásom az árvaházban, mint egy egyszerű beszélgetés, amiben ráijesztek egy kicsit egy fiatal és tapasztalatlan lányra, aki ha van egy kis szerencsém, észhez tér és felhagy a feketemágiával. Azt hittem, ugyanolyan lesz, mint a többi. Azt hittem, könnyű dolgom lesz. Csak amikor a szemébe néztem, akkor jöttem rá, hogy nem olyan egyszerű a helyzet, de arra neveltek, hogy adjak esélyt mindenkinek, engedjem el a megérzéseimet és az előítéleteimet, ne arra alapozzak, amit gondolok, mert mindenki képes a változásra, ha akarja. Anélkül távoztam az intézetből, hogy ártottam volna a lánynak. Kellett volna? Elejét vehettem volna mindannak, amit ezután tett? Mai napig felmerül bennem ez a kérdés: nem hibáztam?
Évekkel később, az átváltozásom után, ismét egymásba botlottunk, ám én hosszú ideig nem is ismertem fel, olyannyira megváltozott. Amikor a motelszobámban kitálalt, ki is ő valójában, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Pláne nem azzal a csókkal. Viszonoztam. Akkor, ott, meg sem próbáltam ellenállni neki. Mai napig nem tudom: miért? Nem tudom megmagyarázni mi vonz ennyire hozzá, éppen ezért inkább távol tartom magamat, messze tőle, hogy még véletlenül se kelljen döntenem az elveim, a klán és őközötte.

Tatiana. Mint a visszhang, úgy rezonál bennem a neved, az emléked. A nyomok egyértelműek, személyre szabottak, megszólítanak. Mindig megtalálom őket, el sem tudnám téveszteni. Látom, mit akarsz velük, de jobb, ha nem vagyok a közeledben, mert akkor elveszítem az önuralmamat és egyáltalán nem megszokott módon indulatból cselekszem. Te vagy az egyetlen, aki mellett nem tudok önmagam maradni. A benned lévő Sötétség úgy hívogat magához, mint soha semmikor. Rossz vége lesz, ha ismét találkozunk és csak azt remélem, hogy túléljük… mindketten.


play by
jensen ackles
életkor
1980
faj
vámpír & vadász
pártállás
semleges
hirdető
my Darkness
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
Sergey Krakowski
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aleksander && Sergey
» Mr. Krakowski
» Aleksander Krakowski
» Rasmus Krakowski
» Wesley Krakowski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: