Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Samuel McCormack


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Samuel McCormack GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Samuel McCormack Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 05, 2020 5:42 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  

Drága Sam,
Az oldal első férfivadásza, juhuuu! Aztaaaaa
Hátborzongatóan kezdődik a sztorid, mint valami feszült thriller első öt perce a mozivásznon... az mindenképpen érdekel, hogy vajon a húgod káprázat volt-e... az volt? Biztos nem. Ráadásul Liam Hemsworth pb-vel az egész annyira... óh. De cuki vagy
De ha túllendülünk a külsőségeken, máris folytatódik az előtörténeted, az életed, aminek tartalma elejétől a végéig lekötött és engedd meg, hogy ismét nagy lelkesedésemet fejezzem ki: jelenleg még nagyon kevés vadász van a oldalon, és nagyon örülök, hogy úgy döntöttél, ilyen karaktert alkotsz. Szeretem, ha valakinek konkrét oka van arra, hogy a természetfeletti nyomába eredjen, neked pedig igazán komoly okaid vannak. Valószínűleg sokan tennének hasonlóképpen a helyedben, mint én is.
Belisa nagyon vár már téged, úgyhogy mond; foglalózz, majd nyomás játszani! Jó szórakozást! Aztaaaaa


Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Samuel McCormack
Chatkép :
Samuel McCormack 3269975338_1_65_1gJ6PPUC
Szerepkör :
magányos vadász
play by :
Liam Hemsworth.
Hozzászólásaim száma :
66
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
szuszu.
Őt keresem :
try to be the fire for you,
try to be the sun
try to be your home and the place that you come to.
Samuel McCormack 5e237e82486705f94f4d42460f936824


i looking for you, lil' sis'.
Samuel McCormack Tumblr_inline_ori5e4FL6c1rifr4k_540
Korom :
34


Samuel McCormack

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 04, 2020 1:19 pm
Samuel McCormack
shadow hunter

ez vagyok én
Megmosom az arcomat és a csorba tükörbe nézek… Minden egyes reggel láttam a szüleim és a húgom arcát, ahogy visszanéznek rám. Minden nap az elmúlt kilenc évben, és minden reggel ugyanazt a kissé fásult arcot látom viszont a tükörben, borostával vagy szakállal, attól függően van-e időm és kedvem borotválkozni. Egyetlen dolog állandó még, a kék szempár, amiben az eltökéltség lángja lobog, ami arra sarkall, hogy ne adjam fel és küzdjek tovább a természetfeletti rohadékokkal szemben.
Gabe lakásán vertem tanyát, ami igazi romhalmaznak tűnik sokszor, ha napokig nem is térünk vissza a „bázisra”. Igazán megért engem a kezdetektől fogva, és mindenben számíthatok rá, éppen ezért félek, amikor külön indul el megoldani egy ügyet. Az egyetlen emberi kapcsolatom, mióta megölték a családomat és abbahagytam az egyetemet. A korábbi vágyálmaim megváltoztak, egyetlen céllá zsugorodtak, megtalálni azt a vámpírt, aki végzett a családommal…
Egyszerű farmert húzok és egy szürke pólót. Nem akarok feltűnő lenni, sokkal jobb, ha be tudok olvadni a környezetembe. Erre tanított Gabe is, miután megmentett és kiképzett vadásznak. Könnyebb becserkészni az áldozatot. És igaza volt. Sokszor életmentő volt, hogy egy senkinek tűntem csak.
A rövid, barna hajammal nem csinálok semmit, csak beletúrok, hogy kevésbé tűnjön szénakazalnak, aztán felkapom a bőrdzsekimet, ami már egy régi, kopott darab, jó ideje kiszolgált már, de szeretem. Még anyámtól kaptam, ezért sem válok meg tőle. A nyakamban három dögcédula lóg, a három halott családtagomra emlékeztetnek. Egyetlen képem maradt meg róluk, az a tárcámban pihent.
Az utcán felülök a motoromra, ez sem éppen új, és Gabe-től van, de teljesen megteszi és szeretem is. A szél zúgása a fülemben kikapcsolta a fogaskerekek kattogását, ami amúgy állandó volt. Sokszor szerettem volna elfelejteni mindent, kilenc évvel ezelőttről, visszakerülni a nulladik ponthoz, amikor a repülőn ültem, és a nyári szünetet akartam csak élvezni. Tudtam, hogy ez nem lehetséges, mégis szerettem volna.

Nehéz lenne megmagyarázni, mit éreztem azon az estén, hónapokkal ezelőtt. A lány, aki minden értelemben tökéletes volt, mégsem volt az: egy boszorkányba szaladtam bele, és annyi idő után nem ismertem fel, mivel van dolgom. Belisa normálisnak, kedvesnek és ártatlannak tűnt a kocsija tetején ülve, hangosan nevetve. Halvány mosoly rajzolódik mindig az arcomra ettől az emlékképtől, de amilyen gyorsan előkerül, úgy tűnik is el. Mert egy istenverte boszorkány, csessze meg! Meg kellett volna ölnöm, vadász voltam, elvégre ez volt a dolgom. Gabe-nek sem voltam képes elmondani, hogy gyáva voltam és elszúrtam. El akarom felejteni ezt is, mint minden mást, de álmaimban a lány is kísért, ahogy a húgom eltorzult arca is, ahogyan az erdő szélén állt. Vajon elfelejthetem valaha bármelyiküket is?

önéletrajz
Az élet számomra sosem volt igazán egyszerű… illetve ez így nem igaz. Sokáig egyszerű volt. Pont huszonegy évig. Akkor minden megváltozott, tényleg minden.

2011. nyara
Emlékszem, hogy forró július eleji nap volt, amikor elindultam haza a nyári szünetben az egyetemről. Sokat melóztam, hogy sportösztöndíjjal bejussak a Berkeley-re, és úszhassak. Tudtam, hogy a családom büszke volt rám, még a húgom is, aki talán sohasem vallotta volna mindezt be. Az út hosszú volt, a kontinens másik felére kellett visszajutnom, de örültem, hogy végre hazamehetek egy rövid időre. Ám fogalmam sem volt mi vár a repülőút végén. Otthon azonban szokatlanul csendes volt minden, és már a bejárat előtt rossz érzésem támadt, mintha elnyelte volna a föld a családomat. Odabent a nappaliban találtam mindenkit, vérbe fagyva. Az anyám, az apám… halottak voltak. A döbbenettől zokogva estem a padlóra és a rendőröktől tudom, hogy legalább fél óra volt, mire képes voltam tárcsázni az őrsöt. A húgom holteste nem került elő, de vérnyomok vezettek ki a házból, amelyekből a halottkém azt szűrte le, hogy valószínűleg Katherine sem élte túl a brutális gyilkosságot. Hetek teltek el, a házat kitakarították, a testeket elvitték. Az emberek hónapokig suttogtak a környéken. Passziváltattam a félévemet az egyetemen, nem voltam képes visszamenni Kaliforniába. Összeomlottam.

2011. nyara
Körülbelül másfél hónappal később bizonyosságot kaptam afelől, hogy a húgom, mégsem halt meg. Nevetségesen hangzik, hiszen a hivatalos szervek ezt mondták, és az embert addig hisz is nekik, ameddig lehetséges, mert nincs más, akire számíthatna és ők nem találják. Ám amikor Katherine megjelent a ház mögötti kiserdő szélén, azt hittem megbolondultam. Ugyanúgy nézett ki, mint amire emlékeztem az előző együtt töltött karácsonyról, és úgy tűnt a világon semmi baja. Emlékszem, hogy kiesett a kezemből a teás bögre és a hátsó ajtóhoz rohantam, próbáltam meggyőzni magamat, hogy káprázat, de még ekkor sem tűnt el. Kiléptem a házból, és elindultam felé. Ekkor azonban, mintha nem is jelent volna meg, elpárolgott a szemem elől az alakja. Úgy rémlik furcsán torz volt az arca. Másnap mindez csupán rossz álomnak tűnt, hallucinációnak. Biztosra vettem, hogy csak a gyógyszerek hatása, amit a pszichiáter írt fel, akihez terápiára jártam.

2011. ősze
Már bőven elmúlt a szeptember közepe, lassan kezdtem megszokni a gondolatot, hogy egyedül maradtam a világban, és hogy a hatóságok nem tudnak igazságot szolgáltatni a családom számára. Eladtam a házat, és egy lakásba költöztem Philadelphiába. Akkoriban sokat ittam a nyugtatóimra, ami nem tett kifejezetten jót, s nem is ajánlanám senkinek. Éjszakai műszakom volt, hajnalban abból mentem hazafelé a külvárosban. Nem számítottam arra, ami történt akkor velem, azt hiszem, senki nem számítana ilyesmire, amíg normális és tudatlan emberként éli a mindennapjait, bármi is történt vele korábban. Egy férfi állta az utamat, s először azt hittem, ki akar rabolni, ám ahelyett, hogy fenyegetőzött volna, szinte kedvesen szólt hozzám: – Nem fogsz ellenállni, nem fogsz menekülni.
– Menj az útból, haver – szinte csak köptem a szavakat felé, és el akartam lépni mellette, hogy folytassam az utamat. Ekkor elkapta a karomat és mire újra az arcába néztem, eltorzult, agyarai nőttek és a torkomnak esett. Az utasításával ellentétben üvöltöttem és igyekeztem ellökni magamtól. Nem igazán tudom, mi történt ezután, mert elvesztettem az eszméletemet. Csak arra emlékszem, hogy acél suhanását hallottam a levegőben.

2011. ősze
Másnap egy idegen kanapén ébredtem, egy raktárhelyiségben. Legalábbis arra emlékeztetett a szoba. A nyakamhoz kaptam, amin kötés volt. Értetlenül pillantottam körbe, fel akartam kelni, de szédültem.
– Lassabban kölyök – szólalt meg egy hang, akiről a következő fél órában kiderült, hogy Gabe-nek hívják, és hogy ő mentett meg egy vámpírtól. Felvilágosított a vámpírokról, vérfarkasokról, boszorkányokról. Elmondta, hogy már évek óta vadászik az ilyen lényekre, akik az emberiségen akarnak élősködni. Először ostobaságnak tűnt, értelmetlennek, de aztán szép lassan megértettem. Letettem a piát, és a nyugtatókat is. Gabe lett a mentorom, pótolta az apámat, és megtanított a vadász lét minden trükkjére. Ő lett a családom.

2020 – a jelen
Washingtonban voltam, természetesen nem fedve fel valódi céljaimat. Gabe-el külön váltunk, de tudtam, hogyha gáz van, és nem jelenkezem nála időről-időre elindulna megkeresni engem, épp úgy, ahogy az elmúlt kilenc évben is, minden egyes alakalommal, amikor szétváltunk. Annyi év után is kerestem a vámpírt, ami megölte a szüleimet és talán a húgomat is – Eileen halálában azóta sem voltam biztos.
Néhány hónappal ezelőtt találkoztam egy nővel, aki annyira kedves és klassz volt, akivel a kocsija tetején nevettem. Életem egyik legjobb estéje volt. Egészen addig, amíg el nem furikázott egy tag őhozzá, ahol egy hajszál híja volt csak, hogy összejöjjek vele. Az a hajszál pedig a kiléte volt… Amekkora szerencsém volt, boszorkány volt az első normális csaj, akivel kialakult valami annyi év után. Nem voltam képes megölni aznap éjjel, így eltűntem, amint pirkadni kezdett. Nem akartam többé látni, el akartam felejteni, hogy ne kelljen szembenéznem a ténnyel, gyenge voltam végezni vele.
Most azonban úgy tűnt, szükségem lesz rá, hogy a családom gyilkosának a nyomára bukkanjak, végre elégtételt vehessek, és igazságot szolgáltassak a számukra. Nem fűlt hozzá a fogam, nagyon nem, de talán ez volt az egyetlen lehetőségem…


play by
liam hemsworth
életkor
1990. 03. 02.
faj
vadász
pártállás
ellenálló
hirdető
Belisa
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
Samuel McCormack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samuel McCormack
» Katherine McCormack
» Samuel & Gabriel
» Samuel & Belisa - When we First Met
» Samuel & Florence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vadászok-
Ugrás: