Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eli & Riel


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 11:31 pm

Rohadtul izgató vagy.
Talán még sosem éreztette így velem senki, hogy kellek vagy talán még sosem figyeltem rá igazán. Bezzeg te. Tudom, hogy a lelkedet is eladtad volna azért, hogy folytassam, ha megállok, mielőtt elmennél. És bár mondhatnám, hogy gondoltam rá. De nem tettem. Eleget ittam ahhoz, hogy semmi mást ne akarjak, csak kiélvezni a farkadat a számban.
De most, hogy végeztem és végeztél, mi maradt?
Kínos egymásra pislogások?
Részedről valószínűleg nem ez lenne a helyzet, részemről annál inkább. Le sem reagálom azt, amit mondasz. Vagy hát, le sem akarom reagálni, hirtelen mégis úgy érzem, hogy arcon öntenélek a piámmal, ha lenne. Kezdem érteni, hogy a csajoknak miért esik olyan jól pofozkodni, meg a pofánkba önteni a piát, ha nem tetszik valami. Nem mintha ne tetszene az, amit mondasz, egyszerűen csak olyan… idegen. A tudatomba pedig visszakúszik minden szorongás, visszabújok szépen a szekrénybe és ez rajtad csattan. Meg amúgy most tökre azt hiszem, hogy gúnyolódsz és szórakozni akarsz velem. – Szopd ki, Riel. – Azzal felkapom a vizes pólómat a kagyló széléről, a következő másodpercekben pedig már csak az irodaajtó csapódását hallhatod.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 11:13 pm

Van abban valami rohadt izgató, hogy mindenképpen le akarsz dominálni, és ezt olyan természetességgel érezteted velem, hogy nem zokon veszem, hanem még be is gerjedek tőle. Fogalmam sincs hogyan csinálod ezt, korábban senkivel nem éreztem ezt, most meg teljesen megőrülök tőle… érte… érted. Eddig egészen másképp tekintettem rád, az ellenfelem voltál a medencében, és egy olyan pasi, akit jó megnézni, mert kibaszottul gyönyörű és vonzó, de körülbelül ennyi, mert meg voltam győződve róla, hogy a lehető legmesszebb állsz attól, hogy valaha is szexeljünk. Erre tessék, itt vagyunk, a farkam azok között a rohadtul ajkaid között, és alig néhány perc után úgy szopsz, mintha nem is most először csinálnád, a kezemet meg hátra szorítod, amitől egészen megőrülök. Hangosan nyögök, úgyse hall minket senki, és olyan nagyon jó, ahogyan csinálod, aztán meg még a kezeddel is rásegítesz és nekem komolyan végem van. A fejem hátrabicsaklik, egész testemben remegek néhány percig, mielőtt elmennék. Nem mondom ki, de kurva régen volt ennyire jó… nem úgy, mint a nevedet, melyet néhányszor ismétlek meg, végig lihegve és nyögve. Amint elengedsz a mosdó szélének támaszkodom, mert a lábaim biztosan nem tartanának meg, és próbálom magamat összeszedni, de úgy érzem, millió darabra estem szét.

Felhúzom a nadrágomat, és miközben visszacsatolom az övemet téged figyellek. - Nem mondom el senkinek - válaszolok csak most a korábbi, rövid fenyegetésedre. - Megőrzöm magamnak, hogy ilyen elképesztően jó vagy - a szám szélén mosoly bujkál, és azon gondolkodom, lenne-e értelme megkérdeznem azt, hogy egyrészt teljesen el akarod ezt az egészen felejteni, mintha nem is történt volna meg, másrészt meg, ha valami furcsa oknál nem, akkor talán folytathatnánk is máskor és máshol, de egyelőre csendben maradok.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 9:57 pm

+18 Van egy afféle egy lépést előre, kettőt hátra jellegű küzdelem abban, amit csinálunk. Olykor hagyom, hogy irányíts, hogy megmutasd, hogy jó neked – főleg, hogy még soha senkit nem szoptam le és azért nem tervezek belőle rendszert csinálni… vagy mégis? – de érezheted, hogy nagyon, de nagyon nem szeretem, ha nem én vagyok a domináns helyzetben. Nem tudom azonban, hogy az alkohol teszi-e vagy a kémiánk – van nekünk olyan? – de konfliktus helyett ez az egész csak felkorbácsolja az izgalmakat. Van az egészben valami édes, küzdelemmentes küzdelem, ha érted, mire gondolok.
Mire végzek, illetve te végzel, nézőpont kérdése, az ujjaid már nem túrhatják a hajamat. Szabad kezemmel a csuklódat szorítom a hátad mögé, míg a másikkal az ajkaimnak segítek, hogy még inkább élvezd. Nem is kell sok, te elmész, én lenyellek, aztán felállok és a csap fölé hajolok, hogy vizet igyak. Az arcomat is megmosom.
Mi a faszt csináltam, mi a faszt csináltam, mi a faszt csináltam?
Egészen kezdenék belespirálozódni a gondolatba, de akkor felegyenesedem és találkozik a tiéddel a tekintetem. És minden újra olyan békés lesz – KÖSZÖNJÜK ALKOHOL – legalább egy kis időre.
De akkor most mi lesz? Te jobbra, én balra, ugye? Ami itt történt, az itt marad. Sőt! meg sem történt, mit szólsz?

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 9:40 pm

Vigyorgok, de ez nem olyan meglepő, hiszen tetszik, amilyen állapotba kerültél. Szeretek szexelni, mindenféle formában, bizonyos részben az is kielégítő, hogy a partneremnek örömet tudok okozni. Erre mondják azt, hogy ez a szeretetnyelvem, vagy mi a fasz… Bólintok, és elveszem a poharat tőled, megiszom az utolsó apró kortyot is a sörből, aztán a tekintetem találkozik a tiéddel, és bár közelebb hajolok hozzád, Te nem hagyod, hogy megcsókoljalak, helyette az ujjaid a nyakamra fonódnak, amitől felnyögök. Honnan a picsából tudod, hogyan izgass fel? És mire ez a gondolat megfogalmazódik bennem, az ujjaiddal már körbe is fontad a farkamat. De rohadtul vágytam már erre. A mosdópultba kapaszkodom, olyan erősen, hogy biztos kifehéredtek az ujjaim, miközben mindkét kezeddel csodákat művelsz, mert az is rohadt jó érzés, ahogy végig simítasz a bőrömön. És amikor éppen kezdeném nagyon, mármint NAGYON élvezni a dolgot megállsz, és hirtelen fogalmam sincs, hogy mit akarsz, mert én komolyan vettem az ajánlatodat - erre Te már előttem térdelsz és a kék íriszeim egészen elsötétülnek a vágytól, ahogy téged nézlek. Ahogy a szádba veszel egy szolíd bassza meg kiszakad belőlem, hagyom, hogy úgy csináld, ahogyan akarod, egy darabig legalábbis, de aztán már nem tudom megállni, hogy ne túrjak a tincseid közé, és ne húzzalak magamra, cserébe viszont figyelek arra, ne legyen kellemetlen neked. Kibaszott gyönyörű vagy innen is… és basszus, ha nem egy buliban lennénk, tuti közölném, hogy most azonnal dugj meg! Mondjuk most éppen megszólalni sem tudok, mert bent rekedt a levegő a mellkasomban, ahogy az ajkaiddal játszol rajtam.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 6:45 pm

+18 Szükségem van pár pillanatra, hogy összeszedjem magam. Te már mellettem állsz és az üres poharadat emeled – igaz, hogy csak fél szemmel figyellek, de az alapján, amilyen könnyed hirtelenséggel megemeled aztán csalódottan hamar visszateszed, gondolom üres – én meg még mindig magam elé bámulva pihegek. Pont oda, ahol eddig téged nézhettelek. Egy mély lélegzetvétellel összeszedem magam, visszahúzom a nadrágomat és kacér mosollyal nyomom a saját poharamat a kezedbe. – Öblítsd le. – Még van benne néhány kisebb korty.
Amikor megcsókolnál, hátra húzom a fejemet, cicázom veled, de a szemkontaktust egy pillanatra sem szakítom meg. Sőt, a kérdésedre valami egészen ördögi mosoly húzódik az arcomra. Hogy jó volt-e? hajaj! A kezem a torkodra simítom és az ajkaid sarkába csókolok, a nyakadba, a kulcscsontodra, miközben kibontom a nadrágodat és a kezembe veszlek.
Nem hagyom, hogy megcsókolj. Most még nem. Az egyik kezemmel kényeztetlek, a másikkal pedig a testedet fedezem fel egy egészen más módon, mint eddig valaha tehettem. Hisz lényegében csapattársak vagyunk, számtalanszor láthattuk már egymást. Az öltözőben, a vízben, úszógatyában, meztelenül, de sosem érintve. Amikor pedig a kéjes szuszogást igazán édes nyögés váltja fel, néhány mozdulat után megállok. A farkadra nézek, rád nézek, elgondolkodva megint a farkadra, aztán megint rád. Olyan kelletlen beletörődéssel sóhajtok, mintha az anyád lennék, akinek már három napja levegővétel nélkül könyörögsz valami szarért. – Ha ezt bárkinek elmondod, tönkreteszlek. – Látod, látod, a romantika. Onnantól pedig már csak másodpercek kérdése és előtted térdelek, hogy az ajkaimmal fejezzem be, amit elkezdtem. Pedig nem te kérted, én akarom tudni, hogy milyen.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 6:26 pm

Kurva izgató, ahogy nyögsz, meg az, ahogyan a hajamba markolsz és közelebb húzol magadhoz, egészen, én pedig cseppet sem szégyenlősködve mélytorkozom. Igazán semmi problémám nincs a szopással, de amúgy jobban szeretem, ha nekem csinálják, legalábbis eddig így voltam vele, de Te baszd meg, olyan rohadt kívánatos vagy így, hogy bármikor nekiállnék újra. Mondanám, hogy szeretném is újra, de a jövőre nézve nincsenek ilyen nagyravágyó terveim. És amúgy is, túlságosan be vagyok állva ahhoz, hogy most ezen morfondírozzak. És különben is, éppen készülsz elmenni, érzem abból, ahogyan remegsz, én pedig egy kicsit még gyorsítok a tempón, és amikor belekapszkodsz a vállamba meghallom a nevemet… kibaszott szexi, ahogyan a nevemet nyögöd. Nem is gondolkodom rajta, hagyom, hogy a számba élvezz, én meg lenyelem, és még egyszer utoljára végignyalok a farkadon, hagyok neked pár pillanatot, mielőtt felállnék. A poharamért nyúlok, sajnos gyorsan rá kell jönnöm, hogy az rohadtul üres, és melletted dőlok neki a pultnak én is.

- Remélem jó volt - megnyalom a szám szélét, én baromira élveztem, jobban mint vártam, és ha közelebb jössz, megcsókollak újra, mert ha valamit még jobban élveztem eddig veled, az a puha, vaskos ajkaid érintése. Tudod mit, ez a buli jobb, mint az edzőtábor után!

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 6:03 pm

+18 - Bazdmeg… – Még ennyit sóhajtok bosszankodva magam elé, amikor a csókjaiddal déli irányba indulsz. Mondjuk ezt az ellenállásom utolsó darabkájának, ahogy ezzel a rövidke kifejezéssel beletörődöm a helyzetbe. Beletörődöm a döntésembe, a vágyaimba. Az ajkamat beharapva figyellek, szinte még a lélegzetemet is visszafojtom, amikor hozzámérsz. Amikor az ajkaid olyan nagyon közel vannak és még mindig csak játszadozol és húzod az időd. A fejemet ingatva cammogok, hogy milyen rossz vagy, de ahelyett, hogy a hajadba markolnék, hogy haladj már, elnevetem magam az orrom alatt és szemtelenül lököm az ajkaid felé a csípőmet. A sörömért nyúlok, iszok belőle, te meg aljas módon akkor buksz rám. Kénytelen vagyok lecsapni a poharamat a pultra, az ajkaim közül pedig önkéntelen nyögés szalad ki.
Nem hittem volna, hogy valaha így fogod hallani a hangomat.
Na de majd mindjárt sort kerítünk a tiédre is.
Nem kell a kezemért nyúlnod. Magamtól markolok a hajadba és húzlak magamra még inkább. Igazán próbáltalak hagyni, hogy érvényesülj, de képtelen vagyok ezt kiengedni a kezeimből. Még így, részegen sem. Vagy hát főleg nem így. Vezetlek, játszadozom veled, lenyomom a torkodon, és mikor eljön az idő, egyik kezemmel a hajadba, másikkal a vállaidba kapaszkodva megyek el a szádba, annyira csodálatos vagy, hogy észre sem veszem, hogy a nevedet nyögöm közben.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 5:24 pm

Imádnivaló, ahogy elengeded magadat és csak élvezed, ahogy lassan, de biztosan kitapogatom a tested lehető legtöbb pontját. Az előbbi kijelentésedből tudom, neked az egész helyzet baromi új, és igazán nem leszek szégyenlős, ha már én vezetlek bele, meg azt akarom, hogy sokkal jobban élvezd, mint bármelyik csajjal. Általában az ilyesmi nem szokott érdekelni, de Te más vagy. Túl régóta piszkálod a kíváncsiságomat. Engedelmesen felemelem a kezeimet, amikor a pólón aljáért nyúlsz, aztán lelököm a válladról az ingedet, hogy ne legyen már útba az se, és pont a farmered cipzárjáért nyúlnék, amikor megfordítod a helyzetet. Egyik kezemmel lustán támaszkodom meg a mosdópulton, amíg az ajánlatodat hallgatom. A nyakadba hajolok, az orrommal simítok végig az nyakszirteden, miközben a jobb kezemmel végigsimítok a nadrágodon. Ezzel gyakorlatilag némán bele is egyeztem az alkuba, amit amúgy sem utasítottam volna vissza. Beleharapok az alsó ajkadba, végigcsókolom a nyakadat, a kulcscsontod ívét, ami olyan rohadtul tetszik már nagyon régóta, a mellkasodat, a hasfaladat, míg végül le nem térdelek eléd. Onnan nézek fel rád, éhesen, rabul ejtve a tekintetedet, közben pedig kibontom a farmeredet, a tenyeremmel simogatlak még a boxereden keresztül, majd megszabadítalak attól is. Baszki, innen alulról még dögösebb vagy! Ha nem azt akarnám, hogy Te verd ki nekem, most biztos magamhoz nyúlnék. Néhány percig még nem érintelek a számmal, csak figyellek, megvárom, amíg már nem gondolkodsz azon, tényleg akarod-e és körbeölellek az ajkaimmal, simogatlak a nyelvemmel, hogy édes nyögéseket kényszerítsek ki belőled. A csípődbe kapaszkodom, és ha nem tennéd, hát legalább az egyik kezedet a hajamba vezetem, mert azt akarom, hogy Te vezess. Fel-felpillantok rád, látni akarom az arcodat, a szemeidet. Tudod néhányszor elképzeltem, hogy leszoplak, de sosem gondoltam volna, meg is fog történni… erre tessék, még Te akarod ezt. Imádlak érte.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 4:32 pm

Az, hogy téged ez ennyire nem érdekel, most valahogy rám is átragad. Ellazulok tőle és átadom magam az alkoholmámornak, meg a tőled remélt mámornak, és újra megcsókollak, miközben hagyom, hogy megcsókolj. Belesimulok a hízelgő tempódba. Pont olyan puha és simogató a nyelved, mint amilyennek néha napján elképzeltem.
Az ajkaid közé sóhajtok, ahogy az ujjaid kezdenek utat találni maguknak a boxeremnél. Köréd szaladnak a karjaim és magamhoz ölellek. Feléd lököm a csípőmet, hozzád dörgölőzöm, az ujjaim a pólód alján kezdenek játszani, hogy levegyem rólad és arra ösztönözzelek, hogy te is vedd csak le az ingemet. Úgysem gomboltam még be, kár volt felvenni. Ezután viszont hirtelen lépek el és húzlak magammal, hogy fordítsunk a helyzeten és én dőljek lustán a pultnak. – Ha leszopsz, kiverem neked. – Szerintem ez azért elég jó ajánlat. Főleg úgy, hogy te másztál rám. És még azt mondják, kihalt a romantika... ja, várj.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 3:04 pm

Kíváncsian fürkészlek, mert fogalmam sincs mihez akarsz most kezdeni, de tetszik, hogy meg akarod mondani mit csináljak. Tulajdonképpen ettől csak keményebb leszek, bár ezt jelenleg Te még nem tudod. Mosoly bújkál a szám szélén, és csak várok, a kezeimet magam mögött tartom, még akkor is, amikor megcsókolsz. Játék az egész, számomra biztosan, lehet hogy neked szükséged van erre, ezt nem tudom, csak sejtem, de rád hagyom. Tetszik és ez a lényeg. A bizonytalanságoddal nem foglalkozom, mert látom, mennyire akarsz Te is. Baszki, tudod Te milyen kurvára felizgatsz ezzel a pillantással? Viszonzom a csókjaidat, az érintesedbe beleremegek, forrón bizsereg a bőröm az ujjbegyeid nyomán, és hirtelen nagyon szeretném, hogy minden porcikámat végig simogasd. Aztán hirtelen leszel erőszakos, egészen a bőrömbe süppednek az ujjaid, vadabban csókolsz, én pedig bár a kezeimet magam mögött tartom még, a csípőmet feléd lököm, azt akarom érezd, mit műveltél velem, és ezzel egyidőben az ajkaid közé nyögök. Kurvára izgató, amit csinálsz, még ha rá is jövök, mindez a bizonytalanságodból fakad.

- Én sem - mormogom nevetősen, hiába is hív anyám pasija buzinak, én ismerem a saját érzéseimet. - De szerintem ennek semmi jelentősége - most sem, meg úgy egyébként sem. Nem gondolnám, hogy az határozna meg, hová akarom éppen dugni a pöcsömet. Ahogy lazul a szorításod, úgy engedek magamnak többet, és most végre közelebb húzlak magamhoz, azt a csókot folytatom, amivel elkezdtem, mielőtt eltoltál magadtól, miközben ujjaim a hasfaladra szaladnak, és onnan a kivillanó boxered széle alá csúsznak.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 2:35 pm

Azért szeretek piálni, mert akkor nem érdekel, hogy kinek mi van a lába között. Mert akkor úgy kívánom a lányokat is, ahogy józanul nem. De te? Itt állsz bazdmeg előttem, állsz minden tekintetben, én pedig így, piásan, úgy érzem, hogy soha többé nem akarok ránézni senkire rajtad kívül. Nyilván tudom – remélem? – hogy ez holnapra el fog múlni, sőt talán már a következő órára is el fog múlni, de az elfogyasztott alkohol nagy úr… meg a farmerom is, ami kezd kurvára kényelmetlen lenni, szóval… elég jó lenne letolni.
A kérdésed hallatán megcsóválom a fejem, ami ilyen közelségben azt eredményezi, hogy összedörgölöm az orrunkat. Azt én számból soha senki nem fogja azt hallani, hogy nem tudom, márpedig jelenesetben ez lenne a válaszom. Teljesen elveszettnek érzem magam ebben a helyzetben, ezért muszáj a kezemben tartanom az irányítást. Elveszettnek és kibaszott kanosnak. Jó párosítás, mi?
Megcsókollak, de ha megpróbálod elvenni a kezeidet onnan, ahova parancsoltam tőled, akkor megállok és nem kapsz semmit. Legyél jó fiú, ez most nem a medence. Az ujjaim előbb bizonytalanul az övedre szaladnak, be a pólód alá, puhán érintve a bőrödet, másodperceken belül azonban már fájón kapaszkodom az ujjbegyeimmel a derekadba és a csókjaim is legalább olyan erőszakossá válnak.
- Én nem vagyok… meleg. – Hát ezt aztán szörnyen fontos közölnöm. Pedig mindig azt mondom, hogy nem érdekelnek a címkék. Érdekes, hogy kivéve akkor, amikor rólam van szó. Itt viszont lazul a szorításom, mintha elfogadnám azt, amit mi most csinálunk, és érezheted, hogy most már te is felfedező útra indulhatsz.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 1:53 pm

Oké, lehet nem volt jó ötlet lesmárolni, de olyan kibaszott gyönyörű vagy, és olyan sokszor elképzeltem már ezt, hogy fájt volna kihagyni ezt a lehetőséget. Igen, elképzeltem, mert bár soha nem közeledtem korábban hozzád, a fantáziám egy másik kérdés, ahhoz meg semmi közöd. De a csókodból asszem nem csak én fantáziálok, nem igaz?

Farkasszemet nézek veled, nem félek, ha meg akarnál ütni sem, valahogy mégis biztos vagyok benne, hogy nem fogsz megtámadni. A poharamért nyúlok, és megiszom a maradék sörömet, szemmel láthatólag téged jobban kiborít a helyzet - jó, hát érthető, rólam mindenki tudja, hogy biszex vagyok, Te viszont eddig kurvára hetero státuszban voltál, én legalábbis nem tudok róla, hogy ne így lenne.  Úgyhogy csak hagyom, hogy dühöngj és éppen fel akarom ajánlani, maradj, amíg akarsz, csak majd zárd be a kurva ajtót, én meg lelépek, amikor visszafordulsz és úgy nézel rám, amitől elnyílnak az ajkaim. A következő pillanatban meg már ott vagy előttem, és ha akarnék sem tudnék menekülni. A haragos kék íriszeid fogva tartanak. - Mit csinálunk? - kérdezem incselkedve, de nem várok igazán szóbeli választ, csak a hátam mögé teszem a kezeimet, megkapaszkodom a mosdópultnak, és nekidőlök teljes testemmel. Parancsolj, a tiéd vagyok, Elijah!

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 1:18 pm

Te csak?! Te csak mi?
Szikrákat szórnak a szemeim és egészen dühösen is a fejedhez vághatnám a kérdést, de úgy tűnik, jelenleg annyira SEM méltatlak, hogy egyáltalán szavakat fecséreljek rád. Pedig a tekintetem alapján örülhetsz, ha nem verem be a képedet.
De miért is verném?
Hisz ennyi erővel saját magammal is megtehetném ugyanezt. A csókjaidba simultam. Viszonoztam az ajkaid minden érintését, a nyelvemmel simogattam a szádat. Szúrósan téged figyellek, de a tekintetem elkalandozik a szemeidről az ajkaidra, az állad vonalán át le a nyakadig, onnan még lentebb. Istene, de gyönyörű vagy… És akkor szemet szúr, hogy mennyire akarsz. És ettől én is akarlak téged, érzem. Hirtelen el is fordulok tőled, mogorván nagyokat kortyolva a sörömbe. Olyannyira belelendülök, hogy a végére kis túlzással több folyik le az államon, mint ami a számba megy, és félig üresen csapom vissza a poharat a pultra és az alkarommal megtörlöm a számat.
Végig sem gondolom, mit teszek. Most nem akarok gondolkodni.
Odalépek hozzád, mielőtt eszedbe jutna magamra hagyni. Közel, olyan közel, hogy az ajkaidon érezheted a sörös leheletem cirógatását. – Tedd a kezeid a hátad mögé. – Suttogom az ajkaidra anélkül, hogy hozzád érnék.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 1:04 pm

Egészen bele tudnék feledkezni az ajkaid méz ízébe meg abba, ahogyan viszonzod a közeledésemet. Sosem voltam biztos benne, hogy benne lennél-e, ha komolyan kikezdenék veled, de ezek szerint nem rettent el a gondolat, én meg ennek most jobban örülök, mint illene. De aztán dühösen löksz el, és én egy pillanatra zavartan pislogok, mert hát nem erre számítottam a reakcióidból, valahol meg egyáltalán nem lep meg ez a dolog.

- Bocs, én csak… - elharapom a mondatot, nem akarok magyarázkodni. Nem hátrálok el tőled, felteszem a kezeimet, mintegy feladva a dolgot, mert nyilván nem fogom rád erőltetni magamat. Tulajdonképpen annak a sörnek, amit neked adtam, lett volna gazdája, aki mostanra biztosan berágott és lelépett, de engem ez kurvára nem érdekel. Engem Te érdekelsz, ó basszus, de mennyire - ha eléggé megnézel magadnak, rájöhetsz, hogy az érdeklődésemnek fizikai jelei is vannak, de ha akarod, fogjuk rá a piára. HA tényleg ezt akarod.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 12:43 pm

Miért?
Miért nem bírok a gatyámban maradni?
Miért kell még veled is flörtölnöm a szolid magaslabdákkal, mikor jól tudom, hogy le fogod csapni? És lecsapod.
Picsába már.
Bár mondhatnám, amiért buziskodsz itt, de nem azért maradok mozdulatlan, mert földbe gyökereznek a lábaim. Hanem mert az alkohol kellően elbódított már ahhoz, hogy ne akarjak ellenállni. Vihar előtti csendnek élem meg, amikor hozzám érsz, én pedig csak tétován a kibaszottkék szemeidbe merülök. Nem ellenkezem, mert tudni akarom, milyen érzés. Úgyis ráfoghatom majd a piára! Igen.
Így fogok tenni!
De most még résnyire nyílnak az ajkaim a közelségedtől, a nyelvem pedig figyelmen kívül hagyja az agyam minden intő jelét, úgy nyalja meg édesen a tiédet, mielőtt az ajkaink találkoznának. Aztán tovább csókolsz. Túl jól esik, amit teszel. Aprót sóhajtok a csókjaid nyomán, de mielőtt még a fülemhez érhetnél, végül mégis csak katapultálok a zuhanó gépből és olyan erővel ránt vissza az ejtőernyő, mint ahogy én taszítalak el téged. Megijeszt a bizsergés, amit okozol.
Hirtelen ragadom meg a pólód nyakát és agresszívan löklek el magamtól, azzal a lendülettel pedig rád is förmedek. – Mi a faszt csinálsz?! – Ó, pedig érzékibben csókoltalak, mint bármelyik csajomat.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 12:24 pm

A buli, amit emlegetsz, valóban sokkal jobb volt, bár leginkább azért, mert együtt lógtunk egész végig. Azóta tudom, hogy nem csak jól nézel ki, de szórakoztató is vagy. Csak hümmögök és bólogatok, mert pont a sörömet iszom, aztán leteszem a poharamat én is, és feléd nyújtom az ingedet. Kíváncsian fürkészlek, és a tekintetemen láthatod, mennyire tetszik, ahogy benn akad a levegő a tüdődben. Hogy lehetsz ilyen lehetetlenül gyönyörű?! A visszakérdezésedre beharapom az alsó ajkamat, még mindig mosolygok, oldalra döntöm a fejemet és azt mérlegelem egy pillanatig, mennyire szántad ezt a mondatot felhívásnak. A szád szélein megbújó mosoly árul el, én pedig nem hezitálok tovább.

Megtöröm a távolságot, mindkét kezemet a halántekodra simítom, és egészen puhán csókollak meg, végignyalva és tapogatva az ajkaidat, lassan, érzékien - hacsak nem tolsz el, és kurvára remélem, hogy nem tolsz el -, a sör íze sem nyomja el az édes ízedet, amitől aprót nyögök, kívánósan, hogy aztán a ajkaimmal végig csókoljam az állkapcsodat egeszen a füleid: - Így… - suttogom immár karcos hangon.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 11:40 am

- Jaja. – Tudom, hogy nem úgy tűnik, mintha nagyon figyelnék rád, de épp próbálom kiszedni a fehér pólómból a cuccot. Az ingem szerencsére nem lett annyira olyan, mert nem volt begombolva. – Ősszel azért elég jó volt edzőtábor után az a… – Hát folytatnám én, hogy az a szűkkörű házibuli Rio nagyszüleinek az erdei házában – vagy igazából tudja faszom, hogy melyik rokonához tartozott, de a lényegen nem változtat – amit persze nem áll szándékomban hozzátenni az az, hogy a Te figyelmedet jobban élveztem azon a bulin, mint bármi mást. Sem azelőtt, sem azóta nem beszélgettünk annyit, mint akkor. Részemről ez azért félig szándékos. Na szóval folytatnám én a sztorizást, de hirtelen olyan közel lépsz hozzám, hogy még a levegő is benn akad, nem még hogy a szavak. Kell egy másodperc, hogy kibillenjek abból a zavarból, amibe az átható pillantásod taszítana, de sikerül. Aztán csak úgy félig szórakozottan, félig ellenségesen vonom fel a szemöldökömet, miközben elzárom a csapot. - Akkor mégis hogy akartad leszedni rólam? – Csak ne bujkálna az a mosoly a szám sarkában, mikor újra feléd fordulok, hogy elvegyem és felvegyem az ingem. Egyébként a helyzettől függetlenül is láthatod rajtam, hogy feszült vagyok, és ez nyilván nem miattad van, mert már odalent is az  voltam. Nem tett jót a tömeg, meg az alkohol. Olyan görcsösen tartom a vállaimat, mint versenyek előtt, mielőtt a vízbe vetném magam. De amíg ez a pattanásig feszült állapot a medencében jól jön, egy bulin amit élvezni kellene, annyira azért nem.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 11:07 am

Úgy érzem a zene behorpasztja a dobhártyámat, miközben át vágunk a tömegen, mert meggyőztelek az üres, emberek nélküli, relatíve csendes fürdő gondolatával. Látom rajtad, hogy valami nem kerek, néha rosszabbul vagy mint én most, de sosem feszegettem, mert nem is vagyunk olyan viszonyban, meg nem is gondolom, hogy rám tartozna ez. De ha könnyíthetek a nyomáson, nem rajtam fog múlni, és a fasz se tudja, mi van olyankor, ha a szorongásod elszabadul. Az emeleten egy fiókból előkotrok egy kulcsot, könnyedén kinyitom az iroda ajtaját, aztán belülről bezárom - a zárban hagyom a kulcsot, még véletlenül se hidd azt, hogy be akarlak zárni, aztán a fürdőbe lépve a zane szinte megszűnik, duruzsolássá válik, a falak lüktetése azonban nem szűnik meg. Látom a megkönnyebbülésedet, én meg a falnak döntöm a hátamat, de a tekintetem téged simogat. Ismerem az tested, Te vagy az egyetlen, akire igaz, hogy nem bámultam meg seggéd a zuhanyzóban. Kibaszott tökéletes vagy! Kibaszott gyönyörű vagy! Kibaszottul bejössz… vajon ezt tudod?

- Tudod, hogy megy. Valaki elszólja magát, aztán már az egész kurva gimi tudja - vonom meg a vállamat, nevetős, de kesernyés a hangom. Én sem szeretem, hogy folyton ennyien vagyunk. Ellököm magamat a faltól és felkapom az ingedet, azzal lépek közelebb hozzád: lehet hogy egy kicsit közelebb mint illene, de olyan kibaszott nehéz távol tartani magamat tőled. A pillantásom végigsöpör rajtad, végül a kék íriszeid állapodik meg. - Tényleg bocs az ing miatt, nem így akartam leszedni rólad - a hangom csak egyetlen masodpercig komoly, aztán széles vigyor kúszik az arcomra. Bár azért van benne némi igazság, mert már őszintébbre ittam magamat.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 11:39 pm

Nem bazdmeg, nem kell segíteni.
Olyannyira nem, hogy ki is kapom a kezedből a poharat és meghúzom. Hát figyelj, legalább bízom benned annyira, hogy bele sem szagolok, csak iszom. De akkor folytatod az ajánlatot és egészen más színt vet a dologra. – Szabad? Vagyis nincs ott senki? – Szeretem azt gondolni, hogy senkinek nem tűnik fel, de kár lenne abba az elképzelésbe ringatnom magamat, hogy pont neked ne tűnt volna fel a szociális, meg mindenféle szorongásom soha. Túl okos vagy. Talán a csapatban a legokosabb. Én meg sokszor túl nyúzott.
Egyébként látom a szemeidben, hogy mennyire nem vagy józan. Tudod, ezért vagyok én a jobb. Nem szoktam magam így szétcsapni. Nem mintha az sokkal egészségesebb lenne, amit én csinálok, hogy a sportteljesítménnyel kompenzálom azt, hogy nem szedem a gyógyszereimet.
Nem érintelek, de minden érzékemmel beléd kapaszkodom, miközben követlek a fürdőszobába. Mivel ennyire sokan szoktunk lenne nem feltűnő, de elárulom, hogy szándékosan kerüllek a bulikban. Félek tőled… legalábbis a saját gondolataimtól és vágyaimtól, amikor ittasan a közeledben vagyok. Most mégis te jelented az egyetlen mentsvárat azzal a csendesnek tűnő fürdőszobával, ahova csak tompán szűrődik be minden és nincs kismillió ember.
Én pedig hirtelen fellélegzem, ahogy beérünk.
Tényleg. Mély levegőt veszek, mintha végre valahára a víz alól jöhettem volna fel.
Iszok még egy kortyot a poharamból, aztán leteszem a fürdőszobapultra, lehúzom a vállaimról az ingemet, csak úgy ledobom valahova és leveszem a pólómat is, amit a csap alá dugok. Övet megint nem vettem fel, úgyhogy szépen kilóg a farmerem alól a boxerem is. – Nem hiszem el bazdmeg, hogy mindig ennyi embert ide kell csődíteni.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 11:19 pm

Nem szoktam ennyire figyelmetlen lenni, de hát mindenkivel előfordul az ilyesmi, különösen ha legurított néhány töményet is, meg ugye betépett. És akkor jössz Te és bassza meg, ha tudnám rólad, amit csak egyelőre szeretnék tudni, már rég rád startoltam volna. Mert hát mennyire rohadtul dögös vagy! És pontosan tudom mi lapul az elázott farmeringed alatt is. A felhördülésed alapján elkönyvelem, hogy oké, bena voltam, de rendben vagyunk mindketten, de aztán nem veszed el a sört, amit feléd nyújtok, ez meg már legyen a Te problémád, úgyhogy beleiszok a sajátomba.

- Segítsek? - valahogy úgy hagyja el az ajkaimat ez a kérdés, mint amikor egy macska jóllakottan megnyalja a száját. Túl.nagy a kísértés, én meg be vagyok állva, több mindentől, és hülye leszek kihagyni egy ilyen helyzetet. Mikor voltam én veled kettesben? Talán soha. - Gyere, van egy fürdő, ami biztos szabad - mert ugye egy buliban erre nincs garancia, kivéve, ha olyan helyen bulizol, amit jól ismersz, és tudod, hogyan juthatsz be az irodának használt szobába és az ahhoz tartozó kis mellékhelyiségbe.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 10:54 pm

Az ilyen bulik mindig ugyanúgy kezdődnek. Az úszócsapat, meg mindenkinek néhány meghívottja, aztán ezek a számok valahogy mindig a négyzetükre emelkednek és mindenki megjelenik, aki csak nem szégyelli. Márpedig az úszócsapat bulijai jók. Nem vagyunk olyan toxikusak, mint a focicsapat tagjai.
Nem feltevés volt, tény.
Népszerűség ide vagy oda, ma tényleg nagyon nem szeretem, hogy tényleg NAGYON sokan vagyunk és erősen kezdek szorongani tőle. Ráadásul iszok is, amitől azt várnám, hogy ellazítson – igaz, hogy csak sörözök, de már a negyedik pohár alján járok, képzelheted – és el is lazítana, ha lenne kibe kapaszkodnom, de nincs.
Csak szeretnék kijutni az udvarra és szívni vagy két slukkot valaki cigijéből, meg bánja faszom, egymás szájába lihegni a füstöt, de Te megakadályozol azzal, hogy belém rohansz.
Még fel sem fogom, mi történik, de már hangosan cammogok egyet, ahogy megérzem a hasfalamon a nedvességet, ami nyilvánvaló jelét adná látatlanban is, hogy a poharam tartalma a bézs színű farmeringem alatt a pólómon landolt. Egyrészt a zenétől nem hallani a cammogást, másrészt meg részben az én hibám is, mert én sem figyeltem, úgyhogy ennél jobban nem akadok fenn rajta. Harmadrészt meg nem vagyok annyira józan, szóval perpillanat az sem különösebben zaklatna fel, ha leöntés helyett letépnéd a pólómat… ajaj. Témánál vagyunk.
- Faszomat ajánld fel. – Na mégis csak sikerül elégtelenkednem egy sort, ahogy lenézek a felsőmre, majd egy sóhajt követően vissza fel rád. – Hát igazából… igen. Egy sör jól jönne. De ezt most ki kell mosnom.

I want you so much
why do I want you so much

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 10:37 pm

Szeretem ezt a bágyadt érzést, amikor nem kell gondolkodnom, a pia meg az elszívott spangli mindennek elmossa kicsit az élét, és a feszültség csökken. Általában jó ez a feszültség, az edzéseken, de ma este nem akarom ezt érezni. A kezemben két pohárral igyekszem átvergődni a tömegen, kurva sokan vagyunk - már megint -, engem meg rohadtul várnak az emeleten, de előre haladni nem olyan egyszerű. A dübörgő zenén keresztül hallom meg a nevemet, és oda fordulok, pont rosszkor - vagy pont jókor, a faszom se tudja - és ahogy biccentek az egyik haveromnak, a semmiből kerülsz elém, én meg beléd ütközöm, a Te poharad meg elrepül és némán landol a padlón. Oké, nem némán, de a zenétől nem hallani semmit.

- Bassza meg - hördülök fel, még mielőtt meglátnám, hogy Te vagy az, és a káromkodás új értelmet nyer: bassza meg, de jól nézel ki! - Eli, basszus, bocs - rendkívül röstellem a dolgot, és téged látva egészen megfeledkezem arról, hová is tartottam. - Felajánlhatok egy sört helyette? - kérdezem és már nyújtom is feléd az egyik poharat. Várt volna valaki? Nem hiszem.

come with me now
I'm gonna show you how

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Eli & Riel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eli & Riel 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: