Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Albert && Marjory


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 24, 2021 11:34 am
- Reméljük, arra nem lesz szükség. – Hogy te elkezdj nekem hálálkodni. Szép, szép ez a kapcsolat, de nem akarjuk kínossá tenni. Másrészt a némi szemtelenség mellett kellően komolyan, sőt, egyenesen komoran mondom ezt ahhoz, hogy tudd, számíthatsz rám. - Ha mégis, ismerek néhány embert. – Lehet, hogy pénzed van, de legjobb tudomásom szerint kapcsolataid nincsenek. Ha őszinték akarunk lenni, értéked sem sok van. Gondolok itt a celebségre, ami még önmagában nem tesz egy Greta Thunberggé. És bár nem sokéves a mi ismertségünk, kérned sem kellene, hogy a legjobb ügyvédcsapatot ugrasszam neked össze. Ha számítana még bármit Silver vagy a falkád, akkor most nagyon mérges lennék rád. Valószínűleg valami hegyibeszéddel döngölnélek a földbe az alkalmatlanságod miatt, de már nem számít. Legalábbis nem olyan mértékben, hogy még én is beléd rúgjak. Pedig most kurvaszívesen belerúgnék valakibe, elhiheted, mert nekem is van elég bajom. – Ránk jár a rúd Halloween óta, mi?

- Támogatom. – Mekkorát fordult a világ, nem? Egy évvel ezelőtt még örömmel ajánlottam volna fel, hogy megmosom a szépen ívelt kis hátadat, és te sem ilyen búval baszva közölted volna, hogy kell egy zuhany. Most csak egykedvűen ’támogatom’, mert érzékeny az orrom. Hát ne haragudj, hozzászoktam már, hogy mindig olyan édes kis whiskyvel leöblített la-di-da illatod van az otromba faraksjegyek mellett. – Nem vagy éhes? – Ha igényt tartasz rá, megállok az egyik útba eső mekinél, egy kis kóla, meg szemétkaja mindig jót tesz ilyenkor. Tulajdonképpen mindegy, mit mondasz, mert hamarosan eldöntöm, hogy én egyébként tökre megennék egy adag sültkrumplit, ha már sofőrt játszok, szóval ha más nem, akkor azért meg két üccsiért megállok útközben.

Szerintem ilyen csendben még sosem ültünk egymás mellett, mint az út további részében, de tekintve, hogy az esetek többségében a sebességhatár felett vezetek, hamar megérkezünk. Ha már úgyis közel van a kecód, lehajtok a Mayflower garázsába, ahol van egy bérelt helyem, és mehetünk hozzád.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 08, 2021 9:08 pm

cause the truth has settled in
there is no crying wolves now


A mentolos cukorkára tüntetőleg nemet mondok – baszd meg, Albert, egy kicsit hadd legyek már feszült, mielőtt szívni kezded a véremet! –, a vizet viszont elfogadom, és egy húzásra a felét kiiszom. Aztán még egyre a másik felét is.
Rád nézek, annyira nem tudom hova tenni, hogy te mégis minek örülsz ennyire, próbálnám én felvenni a ritmust, de jó pár órája nincs semmilyen anyag a szervezetemben, és hát azt hiszem, tudod, hogy te olyankor is képes vagy a lelkembe gázolni, amikor éppen LSD-től pörgök arcon, szóval nem kell magyaráznom, hogy most annyira nincs kedvem a hülyéken röhögni. Pláne úgy, hogy a „hülyék” kategóriába én is beleesem.
Hű, hát végül is jó, hogy ezt elmondtad, mielőtt különösebben hálálkodni kezdtem volna – mondom, és éreztem én, hogy túl szép volt ez, hogy igaz legyen, szóval nagyot sóhajtok, és azon gondolkodom, hogy egyrészt kéne nekem egy IGAZI ügyvéd, másrészt meg megkérhetném Remust, hogy ha ez még egyszer előfordul, küldje be utánam.
Vagy inkább Bobot. Igen, ez talán jobb ötlet lenne.
Van egy lakásom a Mayflower Hotellal szemben. Le szeretnék zuhanyozni – mondom ahelyett, hogy marjorysan nyávognék, hogy oda, ahova te szeretnél, vagy józan marjorysan azon stresszelnék, hogy ha hazavitetem magam, akkor vége lesz az estének, mert valami azt súgja, hogy van mit megbeszélnünk, és egy gyors zuhany nem fog téged eltántorítani tőle.



panic room reunion, bitch

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 05, 2021 9:11 pm
Nem gondoltam, hogy amikor visszajövök ebbe a szájbabaszott városba, az első kevésbé jelentéktelen dolgom az lesz, hogy Téged kihozzalak az előzetesből.
Jaj, bocsánat.
Úgy értem, a kihallgatásról. De had áruljak el valamit, cicuka, ami még a te nem túl felvilágosult kis fejecskédben is kezdhet összeállni. Nem terveztek onnan kiengedni téged. A rendőrségi besúgóimtól kaptam meg azt az infót, hogy bevittek, és pontosan azt tervezték veled is, mint olyan sok színesbőrű fiatallal a kilencvenes években – lecsuknak, és olyan sokáig tartanak ott, ameddig csak tudnak. Napok? Évek? Sosem tudhatod. Persze, persze, a te anyagi helyzeteddel bármelyik ügyvédet kifizethetnéd. De mi van, ha zárolják a számlád? Mi van, ha kihasználják azt a káoszt, ami az elrablások óta a városban uralkodik?
Te vagy az én Marjorym a SAX-ból. Azt hiszed, hogy elfordítanám a fejem, amikor bajban vagy? Ugyan.
Hogy nyomatékosítsuk a szagodat, a rendőrnő után most én is felajánlok egy mentolos cukorkát, meg egy üveg ásványvizet is a kezedbe nyomok, mielőtt megszólalnék. – Láttad az arcukat, amikor besétált az ügyvédem? – Elnevetem magam, miközben nesztelenül indítom a Teslámat. – Tudod mi a legszebb? Még csak nem is ügyvéd volt. Beküldtem az első öltönyös hülyegyereket – érdemes tudni, hogy számomra még harmincöt körül is gyereknek számítanak a legtöbben, de hát viszonyítás kérdése – akit találtam. Jó tudni, hogy ilyen súlya van, ha a nevemmel kezd valaki dobálózni. Istenem, de megnézném az arcukat, amikor rájönnek. – Nem mintha nem tudnám odaállítani a legnívósabb ügyvédeket, de azt akarom, hogy forrongjanak. Nem tudom, hogy miért kedvellek a mai napig ennyire. Fiatal vagy, vérfarkas vagy, egész gyakran ostoba vagy, de nem hagynálak hátra. Márpedig jelen esetben, ha a rend hű őrei veled akarnak elkezdeni szórakozni, azt személyes sértésnek veszem. Rákanyarodok az egyik mellékutcára, de egyelőre lassan vezetek. – Hova menjünk? – A lényeget úgysem az autóban ülve fogjuk megbeszélni. Büdös vagy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 23, 2021 5:02 pm

cause the truth has settled in
there is no crying wolves now


Becsukom a kocsiajtót, és mintha azzal a mozdulattal elnémítanám az egész külvilágot, és nem maradna idebent más, csak az a furcsa cseresznyeillat, ami elnyomja a belőled áradó halálszagot, de képtelen megbirkózni a belőlem áradó hányásszaggal.
Pedig kiöblítettem párszor a számat az őrs mosdójában, a rendőrnő felajánlott egy rágógumit – feltételezem, ő volt a jó zsaru, mert a társa már az első pillanattól fogva csak megjegyzéseket tett, amikről azt hitte, hogy nem értem őket, és OKÉ, a felét tényleg nem értettem, na de a másik felét már igen! –, mégis undorodtam magamtól, és másra sem vágytam, mint hogy valahol egy forró zuhanyt vehessek.
De nem a penthouse-ban. És nem is abban a kietlen lakásban, amit az anyámnak vettem, de baszott beköltözni, ezért ott állt kietlenül, szívbe markolóan üresen, így hát kétségbeesetten próbáltam bele életet kefélni, ahányszor Remusszal ott jártunk.
Hogyhogy kihoztál? – Anélkül kérdezem, hogy egyáltalán rád néznék, mert úgy érzem, hogy most nem lenne szabad hülyének lennem.
Te kérted, hogy kémkedjek Silver után, és bár kurvára megbántottál aznap este, én azért megtettem, ami tőlem telt. Annak ellenére tettem meg, hogy Silver rám állította Romulust, és Romulus Silver jobbkeze, ennek megfelelően pedig igenis fontos volt a számomra, sokkal fontosabb, mint a nővérem, aki Silver, hát, most mit mondjak, bal keze volt? Bár gondolom, nemcsak kiverte neki, mindenesetre nem akartam a szükségesnél jobban belemenni a részletekbe.
Nem sok mindent tudtam mondani, mert minden egyes látogatással egyre messzebb csusszantam Silvertől – ha csalódásra és elutasításra vágyom, akkor felhívom az anyámat, kurvára nem igényeltem még Silver faszságait a saját nyűgjeim tetejébe –, mindenesetre eléggé agyfasz, hogy pár héttel ezelőtt a falka nagyját kinyírták. Nyilvánvalóan az szúrt szemet a rendőrségnek is, hogy Tessa éppen a mészárlás éjszakáján toppant meg – elmondtam nekik, hogy ebben rohadtul nincs semmi meglepő, mert a nővérem egy megbízhatatlan picsa, aki senkihez sem hűséges –, és két sorban tájékoztatott róla, hogy jól van – ami jóval több volt az éves karácsonyi üzeneteinél –, és hogy Romulus meg én maradtunk még meg, meg mindenféle no-name-ek, akik legfeljebb biodíszletek voltak eddig az életünkben.
Vajon Romulust is behozták? És ha igen, akkor érte is maga a nagy Albert Jindosh érkezett felmentőseregként?
Mert bár azt mondták, hogy ez csak egy meghallgatás, és engem semmivel sem gyanúsítanak, amikor belépett az ügyvéd azzal a szöveggel, hogy te küldted, érezhetően mindenkiben felment kissé a pumpa, a rendőr faszi pedig mélyen a szemembe nézett, és azt mondta, hogy eszembe se jusson feltételezni, hogy végeztünk.


panic room reunion, bitch

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Albert && Marjory
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marjory & Albert; SAX Nightclub
» Albert & Katherine
» Bethia & Albert - Spellwood kúria
» Albert & Atlas
» Albert & Silas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: