Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


--- Smith


Ember

Sophie Russel Smith
Chatkép :
--- Smith Tumblr_inline_ou9rhuWvlm1rifr4k_540
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
emma stone 〉
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
4
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
--- Smith 2008d517f35ab14e8cab07ccb55bbef3a6f2d473
Kedvenc dal :
born to be yours
Tartózkodási hely :
what do you think? 〉
Korom :
30
Foglalkozásom :
interior architect 〉


Sophie Russel Smith

Elküldésének ideje -- Kedd Május 25, 2021 5:56 am
Mr. Smith
a tökéletlen férj

// Habár házasok vagyunk, ez nem egy szerelmes, habos-mázas plot lenne. Az előtörténetemben olvashatsz arról, hogy nem igazán vagyunk mintaházaspár. A play by szempontjából rugalmas vagyok, a vezetéknév viszont adott, miután felvettem a nevedet.  Embarassed  De cuki vagy Gyere gyorsan, várunk!  Aztaaaaa

Még egyetemisták voltunk, mikor egymásba gabalyodtunk. Eleinte az egészet annyira intenzíven éltem meg veled - jó volt, sőt! Valami frenetikus. Okos voltál és karizmatikus, végtelenül ambiciózus. És igen... pokolian vicces. Minden, amit egy fiatal kislány kívánhat magának. így laza nyolc esztendővel később, azért már tiszta a kép annyira, hogy tudjam: valószínűleg minden csajt ugyanazzal a dumával szedtél fel. De csak én akadtam fenn a hálódon.
Nem vagy te rossz ember. Csak éppen őrjítően makacs. Akárcsak én - szóval jöjjön a két dudás nem fér meg egy csárdában-kántálás!
Mikor hozzád mentem, ragaszkodtál ahhoz, hogy felvegyem a neved - amit nem akartam. Talán azt gondoltad, ostoba femináci vagyok, pedig csak imádtam az örökségem. Végül Tamara társaságában vonultam be a hivatalba, és vettem fel második keresztnévként a családnevemet. Így lettem Sophie Russel Smith. Eszedbe sem jutott, hogy ilyen fondorlatosan játszom majd ki az elképzeléseidet.
Tényleg nem vagy rossz ember. Csak szereted az életet. Talán nem is igazán fogtad fel, hogy ha megnősülsz, mindennek vége; és ezeknek bizonyítéka az a pár gyanús üzenet a telefonodban. De nem kukkolok! Nem ám. Valahol elfogadtam, hogy a mi csillagaink leáldoztak. Csupán még nincs kimondva az, ami egyértelmű. Mindkettőnknek vannak titkai... te vajon mikor fogod kiteregetni a sajátjaidat?


play by
colton haynes - alkuképes
életkor
30 év körül
faj
választha
pártállás
ellenálló
hirdető
sophie
státusz
szabad

Kapcsolati  háló
barát vagy ellenség?

@Tamara Rhodes • púp a hátadon
Tammy a legjobb barátnőm; egyben a kapcsolatunk (és tulajdonképpen a házasságunk) legnagyobb ellenzője. Khm... nem vagytok barátok. Sőt! Bár én a helyedben nem provokálnám addig, míg be nem húz egyet. Mert kitelik tőle. Nekem elhiheted!

@Michael Hansen • másik kakas
A kapcsolatotok szabadon alakítható.
Vissza az elejére Go down
 
--- Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: