Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Anuska & Iluska I.


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 21, 2021 9:54 pm
- Hm? – Az rendben van, hogy a hümmögésem után nem sokkal majd mindjárt szigorúan pillantok rád, de te előbb még visszahümmögsz, és egy kicsit kirántasz ezzel a bambulásomból, amire tőlem is jön még egy rövid visszakérdezés. Mennyi ideje is vagyunk együtt? Hat éve. Hajaj, nem mondom, hogy az még gombócból is sok, de azért elég harmonikusan húzzuk ahhoz képest, hogy téged meg engem kényszerűen raktak össze tizennyolc éves korunkban, hogy akkor mostantól hivatalosan is jegyben járunk, nem? Szóval hümmögünk itt, mert nem mindig kellenek szavak. Főleg kávé előtt nem.

- Óóó szóval így állunk? – Dugni akarsz a félreeső helyen? Majdnem elnevetem magam sértődöttségemben. – Reggel rám néztél és az volt az első szavad, hogy elhányod magad. – Felszalad a szemöldököm, mintha a kis lelkembe tiportál volna, de nyilván tudom, hogy atom másnaposan ébredtél, főleg, hogy félálomban én fogtam a hajad, és nem segített a helyzeten, hogy közben rád feküdtem és elaludtam. - Tudom, hogy az erőszak általában felizgat, úgyhogy… – Ezen a ponton nem folytatom a mondatot, csak vállat vonok és újabbat kortyolok a lattémba. Közben egyszerre három dolgon is gondolkodom, mert ugye tudjuk, hogy az agykapacitásom általában magasabb, mint amilyennek tűnik. Egy: tudom, hogy az erőszak általában felizgat, úgyhogy dughatnánk is a finoman leamortizált, megkötözött testükön, mielőtt elengedjük őket, hogy takarodjanak vissza Moszkvába, de még csak a farkam közelében sem akarok tudni ilyen dagadt milfeket, mint az a kint dohányzó nő. Kettő: a kezét kéne törni annak, aki ilyen tejesre csinálta ezt a szaros lattét. Három: mit kellene velük csinálnunk, hogy ne lépjünk át egy határt a kovennel szemben.

Egyébként így félig másnaposan úgy érzem, hogy rendesen felizgatna, ha végig nézhetném, hogy elégeted a papa embereit. De ezzel azért volna némi probléma. Egyrészt az, hogy az öcséd aljas módon beleakaszkodott a tudatom olyan szegleteibe, ahonnan nem tudom kiűzni – és talán nem is próbálom úgy istenigazából, mióta megdugatta magát a hotelben – szóval nem tudok rád úgy felizgulni, ahogy kellene, mert rád van tapadva a szaga. Másrészt meg… sajnos tudod rólam te is nagyon jól - nem beszélsz róla, de tudom, hogy tudod - lehet, hogy egy badass motherfuckernek vagyok titulálva, de a nagyapámtól rettegek. Márpedig ha őket a papa küldte, és nyilván a papa küldte, akkor az egy kicsit olyan, mintha a papával állnék szemben.

- Jaj ne már… – Mondanám én, de már a félmondat felénél az arcomba tolod a telefonodat és ellövöd azt a szelfit. Szerencsénk, hogy az esetek többségében pofátlanul fotogén vagyok, ahogy te is. – De jól megy a picsádnak… – Kelletlenül állok fel én is, hogy kövesselek. Még hogy unod a hoteles kosztot. Én meg azt unom, hogy kibaszok nyolcvan dollárt a vacsorádra, csak hogy három órával később kihányd, mert összeiszol minden szart. De én meg az öcsédet dugom, úgyhogy… kvittek vagyunk? Azért kifele menet még benyomom a pultos kislány elé a poharamat és erősen oroszos akcentussal megjegyzem, hogy szar volt, mielőtt odakint átdobnám a karom a válladon, hogy elinduljunk visszafele.

Az elkerített területhez érve megragadhatnám a csípődet, hogy forrón egymásnak essünk, mielőtt beszöknénk, és így egy látszólag kiszolgáltatott helyzetben tüntessük fel magunkat, mintha csak két szerelmes fiatal lennénk, akik nem bírnak magukkal, de nem teszem. A kávézóból kisétálva mélyen a férfi szemeibe néztem az utca túloldalán. Nem volt több egy másodpercnél, mintha két ismeretlen gyalogos menne el egymás mellett, de elég volt ahhoz, amit akartam. A tudtukra akartam adni, hogy tudjuk. Ahogy ők is megtették ezt felénk. Akármit is akarnak, zárjuk rövidre. Ő pedig még valamit megtett, amit eddig csak halványan gyanítottam. Rám villantotta a sárgálló szemeit. Az építési területen haladva már érezheted, hogy izzad a tenyerem és feszült vagyok, amilyen sosem szoktam lenni. El kellett volna mondanom, picsába már. Hát figyelj, mint mondtam: improvizálunk. Tiszta jó, tiszta meglepetés. Ha az a pasas nekem esik, meglepi lesz az is, hogy kurvára nem vagyok már warlock.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Anuska & Iluska I. Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Anuska & Iluska I. Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
26
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 19, 2021 11:58 am

Iluska & Anuska

She was a beauty who never wanted the prince
She always wanted the Beast

Mi ketten együtt a világ ellen. Az érkezésemkor nem örültél nekem, de akkor is tudtam, hogy ez változni fog. Szeretve gyűlöljük egymást és gyűlölve szeretünk. Más módot nem ismerünk és nem is akartunk megismerni soha. Magunkévá tettük ezt a fajta kapcsolatot és mindennél jobban bejött. Nincsenek kötöttségek, csak őszinteség. Mégis, ahogy a derekamra simul a kezed a reggeli másnapom ellenére is beindul bennem valami. A kémia még mindig hihetetlen jól működik, ami megnyugtat. Jöhet bárki az életünkbe, mi mindig visszatalálunk egymáshoz. Az a durva, hogy ezt mások szerelemnek hívják, de a mi kapcsolatunktól ez marhára távol áll. Ahhoz túlságosan toxikusak vagyunk és hát egyformák. Tudod, mint a zsák meg a foltja. Talán ezért is küldjük egymást olyan sokszor melegebb éghajlatra. A terved felől érdeklődöm, amire egyértelmű választ kapok. Jelenleg fogalmad sincs, de a bambulásod remélem most nem épp két jó mellnek szól, hanem annak, hogy kattognak belül a fogaskerekek.
- Hmm? - válaszolok vissza elkerülve az értelmes kommunikációt. Mentségekre szól, hogy KURVA korán van és MÉG nem küldtem le a tűzforró kávém. Ahogy a műanyag kanállal kevergetem az italom pillantásunk találkozik és szigorral találom szembe magam. Kissé magasba szökik a szemöldököm, bár tudom nem nekem szól ez az arcod. Ha nekem szólna, akkor másképp néznél és elhordanál mindenféle lotyónak. Az én arcom kívülről úgy tűnik, mintha szőke liba lennék, pedig ez csak a feléd való érdeklődésemet mutatja.
- Nem ez lenne az első eset - vonok vállat én is, majd kortyolok egyet az italomból. Ahogy a kezed nyújtod felém az asztalon hagyom, hogy félúton találkozzon az enyémmel és összekulcsolhasd ujjainkat. Ohlálállááá, milyen romantikus lett hirtelen valaki... BAZD MEG! de szép pár lennénk... Elmosolyodom a gesztusodon, ahogy a kezeinket nézem kissé elrévedve, mintha annyira szerelmes lennék, pedig ez másnak se szól, csak a másnapnak. Uhh, többet nem iszom! Újra kimondtam magamban életem legnagyobb hazugságát mondatát, amit rendszerint megszegek.
- Ez a félreeső hely jobban hangzana, ha éppen mást akarnál csinálni velem - picsás, vággyal teli hanghordozást ütök meg - De talán ezzel is beérem, ha szórakozunk egyet - nem lehet eldönteni, hogy jelenleg szórakozás alatt mire célzok. A fogócskára vagy egy jó kiadós szexre. Aprót bólintok jelezve feléd, hogy emlékszem az általad javasolt helyre, rá se kellene bólintanom anélkül is eldőlt az egész. Mindig imádtam a magabiztosságod és ez rohadtul nem fer, hogy bármit csinálsz az csak még kívánatosabbá tesz.
- Jónak tűnik, elég nagy terület lett elkerítve - azért válaszolok, hogy úgy tűnjön demokráciában élünk és nem csak te döntesz. Látom rajtad, hogy mennyire álmos vagy, ahogy azt is hogy már most utálod ezt az egészet. De nincs mit tenni! Egyikünk se fogja hagyni magát. Szabad kezemmel előkapom a telefonom, hogy lőjek magunkról egy romcsi képet kizárólag a látszat kedvéért, majd anélkül, hogy megkérdezném a véleményed már dobom is fel instára.
- Legközelebb menjünk el vacsorázni, kezdem unni a hotelos kosztot - fintorgok, mintha borzalmas lenne a kaja egy ötcsillagos szállodában. Meg sem várom a válaszod az asztal felett közelebb hajolok hozzád egy lopott pusziért - hogy én mennyire imádom ezt játszani! -, majd elengedve a kezed lehúzom a maradék italom - Mehetünk? - teszem fel a kérdést hatalmas vigyorral az arcomon, tekintetemben megjelenik az a vadság, amit úgy kedvelsz. Nem várom meg a válaszod felkelek a székről és elindulok a kijárat felé - persze az ajtóban megvárlak, mint egy rendes barátnő -, hogy aztán összeölelkezve folytassuk a sétánkat egyenesen az építkezésig.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 27, 2021 1:03 am
Akármennyire is bizarr a helyzet – elvégre amikor együtt vagytok, akkor nagyon sokszor a büdös picsa másik felére kíván, ahogy te is őt – ő is hasonlóan érez. Megnyugtatja, hogy végre itt vagy vele. Akkor is, ha érzi, hogy ebből előbb-utóbb baj lesz. Az öcséddel folytatott viszonya miatt, a felvett vezetékneved miatt, a vérfarkassá válása miatt, tulajdonképpen nincs olyan részlete ennek a történetnek, ahol ne vérezhetne el ez az egész. És bár a tizennyolcat betöltve kényszerből lettetek összeboronálva, mégis csak te vagy a rosszabbik fele, ahogy ő is neked. És tudod jó, hogy itt vagy.

Bár kényelmesebb volt számára az iménti pozíció, amikor háttal álltál neki, az sincs különösebben ellenére, hogy szembe fordulsz vele. Legyen bármilyen csalfa is a legújabb hóbortját illetően – igen, az öcsédre célzok – a tenyerei hűségesen csúsznak vissza a csípődre. Még ha mindketten olyanok is vagytok, amilyenek, az sosem volt rólatok elmondható, hogy ne lenne köztetek kémia. Mondanám, hogy kár, hogy olyan romlott, amilyen, de ezt bizonyára mindketten pontosan úgy élvezitek, ahogy van. Nyílt lapok (haha…) és kötetlenség. Szabadság, mégis összetartozás. Persze a legkevésbé elhanyagolható szempont az, hogy mindketten iszonyatosan toxikusak vagytok… egymásnak valók.

A kérdésedre reagálva egyszerre vonja meg a vállait és csóválja a fejét, miközben rád sem néz. A vállad felett elpillantva bambul valamelyik randomnak tűnő irányba. Csak aztán Ilusnál sosem tudni, hogy a random az valóban random-e, valami értelmes jár a fejében, vagy épp csak valaki melleit lesi a távolban. Szóval érted, döntsd el. – Hmmm… – Elgondolkodva kavargatja a kávéját, majd a kis bambulásból visszanéz rád, már jóval szigorúbban. A szigor persze nem feléd szól, hanem a helyzet komolyságának címezve. Kétli, hogy beszélni akarnának. – Improvizálunk. – Nem lehet a válaszát arra fogni, hogy kurvamásnapos, mert lehetne az, de a vérfarkas gének miatt az ilyesmit újonnan mindig megússza. Ami azt illeti, a válasza amennyire félvállról vettnek tűnik, legalább annyira hangzik átgondoltan. Belemártogatja a kekszét a lattéjába, meg az itala is forró, szóval azon is elszürcsög egy darabig, majd az asztalon feléd nyújtja a kezét és összefonja az ujjait a tieiddel. Lám, vannak még csodák. Eddig nem tűnt túl érdeklődőnek az irányodba. Habár nem lehet különösebben hibáztatni, nehéz hónapokon van túl, te meg fogtad magad és beállítottál. Csak úgy. És persze hoztál még ajándékba extra bajt is. – Egy félreeső helyre kellene mennünk, ahová követhetnek, és lehetőleg ahol meg tudjuk védeni magunkat. – Elgondolkodik. – Idefele jövet eljöttünk egy építkezés mellett. Hétvége van, nem dolgoznak. Mit szólsz? – Oldalra biccenti a fejét, de a szemeiből kiolvashatod, hogy ő ezt tulajdonképpen már eldöntötte, mert úgysincs ennél jobb ötlet. Nézzük a jó oldalát, legalább Ilya magabiztossága nem csorbult az elmúlt hónapok során. – De előbb idd meg a kávéd. – Ő is egészen álmosnak tűnik, és kurvára semmi kedve ehhez az egészhez, de nincs mit tenni. Ha valaki, hát ti nem fogjátok hagyni magatokat, ugye?
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Anuska & Iluska I. Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Anuska & Iluska I. Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
26
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 09, 2021 10:48 am

Iluska & Anuska

She was a beauty who never wanted the prince
She always wanted the Beast

Mindketten tudjuk, hogy nincs olyan isten, ami rá vehet arra, hogy Oleggel együtt bulizzak és ez oda-vissza megvan. Ő egy olyan szeglete az életemnek, amit nagyon szívesen lesepernék magamról, de sajnos rád akaszkodott, így el kell viselnem. Szerencsére nagyon, nagyoooon messze van Moszkában vagy tudja franc hol, így nem kell ezzel törődnöm. NEM MINTHA ÉRDEKELNE! Aztán ott vannak azok a dolgok, melyek igen is érdekelnek kezdve veled és a kis eltűnéseddel, aminek fekete darabkái kezdenek kitisztulni. Sajnálom, tényleg! De erről egyetlen árva szót se fogok kiejteni azon a gyönyörűen ívelt számon, mert tudom, hogy utálnád, ahogy én is magamat. Ahogy a kérdésemre kérdéssel felelsz, kissé elfintorodom, miközben egy apró mosolyt elejtek. Valahol imádom, hogy ilyen okos vagy a megjátszott tudatlanságod és alapvető faszságod ellenére. Az alapokon szerencsére egészen gyosran túl jutottunk és nem is voltál olyan mérges mint vártam (?)
Éppen ezért lehet, hogy az első (újra)találkozásunkat követően most úgy sétálgatunk az utcán mint egy igazi szerelmes pár. A karod a vállamon, míg az enyém a derekadon pihen. ÚRISTEN! Milyen kurva szexik lehetünk kívülről nézve. Persze a látszat néha csal, hiszen éppen negyed órát könyörögtem nyafogtam neked egy feketéért, mire végre megkegyelmeztél nekem. Uhh, utálom a másnapokat és természetes, hogy ilyenkor az első a kávé. Erre mi már EGY ÓRÁJA ébren vagyunk és én nem kaptam az ágyba kávét. HALLATLAN!
- Ühhüm - válaszolok kissé nyúzottan, mégis csillogó szemekkel. Bár nem is érdekelt a válaszom, hiszen egyből magaddal rántasz. Egy-két dudáló autónak bemutatsz, csak úgy stílusosan, mire a szemeimet forgatva nézek fel rád. Az enyhe másnap ellenére képtelen vagyok nem mosolyogni. Megnyugtat a tudat, hogy együtt vagyunk. Ahogy belépünk a helyiségbe egyből megcsap a frissen őrölt kávé illata, mely ellazítja fáradt testem. Alig várom, hogy végre elkészítsék a rendelésünket, úgy állok a pult előtt akár egy izgatott kisgyerek. Furcsán bizsergető érzés, ahogy megfogod a derekam és a fülemhez hajolsz, a régi emlékeket idézi. Már éppen megszólalnék, hogy várj egy kicsit, legalább míg megiszom a kávét, utána BÁRMIT csinálhatunk, mikor teljesen lelombozol. Kissé elkerekednek a szemeim, majd összehúzom szemöldökeimet, hogy apró ráncok keretezzék a homlokom. Végül sóhajtok egyet és csak a látszat - ez hazugság - kedvéért veled szembe fordulok, karjaimat a vállaidon pihentetem úgy nézek rád. Egészen romcsi lenne ez az egész, ha közben nem pillantanék ki az ablakon az út másik oldalára a dohányzók felé. Hogy a jó büdös picsába! Egy apró puszit adok az ajkaidra, majd megfordulok és a hátamat nyomom neked, úgy várom tovább a kávém. A színjáték nem esik nehezemre, bármikor eljátszom a  szerelmes barátnő menyasszony szerepét ezt mindketten tudjuk.
- Hmm, ez tetszik. Bármiben benne vagyok, de KÉRLEEK hadd igyam meg a kávém - fejemet a válladnak támasztom és olyan picsásan nyújtom el a kérlek szócskát, amitől legszívesebben a falat kaparnád. Az imáim meghallgattattak, hiszen éppen elénk rakják a kávét, egyből rá is rabolok a sajátomra. Egy kortyot követően kezd visszatérni belém az élet, így nyitott füllel hallgathatom mit teszünk a menekülés helyett.
- Mégis mi a terved? - teszem fel a kérdést, miután helyet foglalunk az egyik asztalnál. Mindketten tudjuk, hogy azok ketten nem fognak elmenni, míg nem tudnak velünk besélzni.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 07, 2021 10:11 pm
Az ábrázatához képest derűsen fogadta a csini középső ujjadat. Ti így kommunikáltok, nincs ebben semmi szokatlan. Mondjuk a csillámok kurvára nem tetszettek neki. Szereti, amikor szimplán feketék vagy vörösen a körmeid. Ahogy az ajkaid is. De egye fene, ennyit csak elnézhet neked, nem? Aztán meg jót szórakozott azon, hogy pont Oleget hoztad fel példának. Azért azt ő is megnézné, hogy te meg Oleg kettesben buliztok. Olyanok vagytok, mint tűz és víz. Az orrodra is kötötte, hogy Oleg valószínűleg sosem alacsonyodna le hozzád, ahogy Yura sem alacsonyodna le hozzá, szóval ilyesmin nem kell aggódnotok, hogy bulizgatunk, bulizgatunk olyan személyekkel, akikkel nem kellene. Ilya nem szokott neked hazudni. És mivel azalkalommal megtette, ügyesen terelte el magáról a gyanúnak a legapróbb jelét is, még mielőtt egyáltalán felmerülhetett volna benned. És hát voltak fontosabb dolgaitok is, amit meg kellett beszélnetek a kis sétátok alkalmával. A kérdésedre eleve kérdéssel felelt: Miért, te nem? Nem kellett neki sok idő, hogy kibújjon a szög a zsákból. Hozzászokhattál már, hogy Ilya hóbortos viselkedése alatt igen magas intelligencia és tanultság van.

Anuska & Iluska I. Maxresdefault

Most pedig ugyanúgy sétálgattok, mint az érkezésedkor. A karja a válladon átvetve, a kezed a derekán. Egészen szép pár is lehetnétek, tudod olyan tipikus instás couplegoals, ha nem rohadna az egész dolog a felszín alatt. Az alapokon már túl vagytok, tudod, hogy Ilya miért menekült, és ő tudja, hogy te miért menekültél. Azért adhat némi biztonságérzetet az, hogy most már együtt vagytok. Egységben az erő, ugyebár. Azért egy nyalást még tartogat az a fagyi számotokra, ezzel pedig Ilya tisztában van. Van két idegen szag, ami az érkezésed után nem sokkal jelent meg, és bárhova megy, ott van.

- Ez a hely jó lesz? – Bök az utca túloldalán lévő kávézóra, amikor végre megérkeztek oda, mert már vagy tíz perce itt nyávogsz egy kis koffeinért. Csak nem másnapos vagy, cica? Amúgy meg nem nagyon érdekli, hogy jó lesz-e vagy sem, már fordul is magával húzva, hogy átkeljetek a teli piroson… nyilván neki áll feljebb mikor rádudálnak és még úriasan be is mutatja a középső ujját a sofőrnek. Megvárja, amíg bementek, leadjátok a rendeléseteket a kézműves kávéra, majd már a pult túlsó végében állva vártok. Vannak néhányan előttetek, de ez most pont kapóra jön, mert Ilya szeretne váltani veled néhány szót. – Figyelj csak… – A derekadra fonja a kezét és úgy félig melletted, félig mögötted állva hajol a füledhez. Ami pároknál ugye nem egy feltűnő dolog, hogy ilyen romin susmorognak – Egy férfi és egy nő követ minket egy ideje. Sejtésem szerint napok óta, de óvatosan nézz csak ki az ablakon. Az út túloldalán dohányoznak. – Azt pedig te is tudhatod, hogy azért látjátok őket, mert hagyják, hogy lássátok őket. Mert valamit akarnak. És Ilusnak van egy erős sejtése, hogy nem sok jót. – Azt mondom, ne rázzuk le őket. Elég a menekülésből.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Anuska & Iluska I. Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Anuska & Iluska I. Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
26
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 23, 2021 7:30 pm

Iluska & Anuska

She was a beauty who never wanted the prince
She always wanted the Beast

Látom azt a hülye fejed, mely ezer szónál is többet ér, mint a MILKA csoki vagy az a merci?!? Áh, tudja franc! A flegma fejed se segít az előbbi beindulásomon, sőt még gerjeszti azt. Van az arcodban valami ilyenkor, ami kicseszettül vonzóvá tesz, hogy egyszerre akarlak péppé verni érte - persze az arcodat kihagyva, ha már az a szexepiled - és jól megdugni. Hááát, ilyen az én formám. Kurva jól tudod mivel tudsz a legjobban kiakasztani és ha ez nem lenne elég még a képedre van írva az, hogy most már inkább választanád Szibériát. Egyetlen szót se érdemelsz tőlem ezekután, úgyhogy csak a szemeimet forgatom és a legnőiesebben megmutatom neked a gyönyörűen manikűrözött középső ujjam. Hát nem szépek a csillámok rajta?!? Aztán a számonkérésem, ami annyira nem is lényeges válaszra talál. Persze, erre bezzeg válaszolsz!
- Talán téged zavarna, ha nélküled buliznék Oakkal vagy Oleggel? - kérdezek vissza ugyanolyan szemtelenül, miközben megnyalom az alsó ajkam jelezve, hogy buli alatt a két személyes ágyas verziót értem. Ha így állunk, akkor csináljuk nagyon piszkosan. Persze ez se több a mi kis évődésünknél, hiszen tudom, hogy a hátam mögött semmit se tennél. Eljegyzés ide vagy oda a mi kapcsolatunk, A KAPCSOLATUNK?!? - Van nekünk ilyenünk egyáltalán? - totál nyitott, ellenben olyan őszinte, hogy azt bármelyik házasság megirigyelné és PONT. Ez nem vita tárgya, én semmit se teszek a te tudtod nélkül és te se az enyém nélkül. Aztán csak választ kapok arra a kérdésemre, hogy mekkora szarban vagy. Általában nyakig szokott érni, de ahogy az orrodat piszkálod egyből tudom, hogy kurva nagy gáz van. Egészen gyorsan leesik a tantusz - Bravo, Ana! - hogy Szibéria nem opció volt, hanem végcél, hála a családodnak.
- Basszus! - suttogom csak magma elé, másra úgy sincs szükség. Nem kell nagyon kattognom rajta, hogy tudjam a papa ötlete volt az egész. Megszöktél. Ohh, sooo cuteee! A pohár kissé keményen éri a földet, de ez sem zavar, úgyis a te számládon piálunk és hééé! össze se tört. Úgy kortyolgatod azt a töményet mint egy pákosztos macska, de a szavaim ezt is megakasztják. Ó, szóval hallottad? Elfogadom a kezed és felkelek, hogy elinduljunk sétálni. A szokásostól eltérően engedelmes vagyok, ahogy a kezed a vállamra teszed elfog a nosztalgia. Teljesen megnyugszom a belőled áradó melegségtől. Kicsit úgy érzem magam, mintha otthon lennék és megnyugszom, hogy nem kell se menekülnöm, se támadnom. Ahogy kiérünk a hotel fotocellás ajtaján mélyet szippantok a friss levegőből. Nem is tudtam, hogy ennyire szükségm van rá, míg ki nem értünk.
- Szóval megszöktél... - kezdek bele olyan mellékes megjegyzésként. Ez a beszélgetés sokkalta többet kíván ennél, de mégsem tudom hogyan kezdjek bele. Mérges leszel rám! De azt nem akarom.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 23, 2021 2:48 pm
Különösebben nem szól, csak úgy megvonja a szemöldökét. Ami jelen esetben többet mond ezer szónál. Már csak az kellene a teljesen polgárpukkasztó képhez, hogy a vállát vagy a száját is el kezdje húzogatni. Legyen enyhítő körülmény, hogy a te Iluskádnak mindig is olyan volt az arcberendezése, hogy az ilyesfajta flegmulás sokkal inkább tette vonzóvá, mint taszítóvá. De azért az arcára van írva a gondolat, hogy akkor talán mégis csak Szibériába kellett volna mennie, ha oda nem mentél volna utána. Ha nem is bízik benned egészen, ami valamiféle megnyugvást ad az az, hogy a nagyapjával biztosan nem jönnél ki. Mégis mit ajánlhatott volna neked így, hogy Ilya kiesett a képből? Nem lehetsz a fiatal unokájaként a felesége, márpedig ismer téged annyira, hogy tudja, imádod a hatalmat, de elég őrült vagy ahhoz, hogy az ő szintjénél lentebb ne add. Szóval rendben, nem a nagyapa küldött. Valahogy érzi a szagodon.

- Talán zavarna, ha nélküled buliztunk volna? – Szemtelenül mosolyog rád, és a legkevésbé sem komolyan vehetően. A válasza alapján egyáltalán nem úgy tűnik, hogy valaha kettesben bulizott volna az öcséddel, szimplán csak húzza az agyad. Azt nem kell tudnod, hogy ez nem így van. Hogy fájón ért hozzá és édesen becézte. A kapcsolatotok legyen akármilyen nyitott is, vannak dolgok, amiket nem tennétek meg egymással. Valahogy mindig annyi volt a kimondatlan és tiszteletben tartott megállapodás, hogy ne menjetek egymás háta mögé. De ő megtette. Kivel? Az egyetlen emberrel, akit képes vagy szeretni és tutujgatni.

Az arra irányuló kérdésedre, hogy mekkora szarban van, csak az orrához emeli a kezét és oldalra irányuló mozdulatokkal megpiszkálja az ujjbegyei szélével az orrnyergét. Jelezve, hogy nagyjából addig érőben. Nem nyakig, hanem még sokkal jobban. Lehet, hogy most az állapotodhoz képest túlbecsüli a képességeidet, ki tudja, de tudja, hogy tudod. Még ha nem is beszéltek róla, tudod, hogy mekkora fertő van az aranyozott réteg alatt a családjukban. Láttad és csókoltad a testén húzódó hegeket. Ezért bízik benne, hogy különösebb indoklás nélkül is össze fogod rakni, hogy amikor azt mondja, a másik opció Szibéria lett volna, az alatt azt érti, hogy kurvára Szibériába akarta küldeni a nagyapa, számára pedig nem volt olyan, hogy választási lehetőség. Megszökött ő, megszöktél te, hát milyen romantikus már, nem? Összebeszélés nélkül is tiszta egyhullámhossz meg bűntársiasság. Mégis csak van valami a levegőben, ha ti ketten egy helyiségben vagytok.

Végig nézi, ahogy lecsapod az italod. Néha elcsodálkozna, hogy ilyenkor hogyhogy nem hányod el magad, de pont ő nem beszélhet, mert egyik kutya, másik eb. Ő kortyol vagy kettőt, mintha a langyos teáját iszogatná kényelmében, de azért képzeletben megakad a torkán, amikor olyan dermesztő módon nyögöd be, hogy meg fog ölni. Vicces – hát nem vicces, inkább keserves, részletkérdés – hogy neveket sem kell említeni, mindketten tudjátok, hogy máris a nagyapáról van szó.
Emészti a hallottakat, ízlelgeti a szájában a vodkát, még öblöget is vele egyet, mielőtt lenyelné, majd nagy sóhajjal áll fel és kezet nyújt neked. - Sétáljunk egyet. – A mixerre pillant, mondania nem nagyon kell semmit, minden a számlájához lesz írva. Ha pedig nem akaratoskodsz, hanem jössz, akkor felveszi a dzsekijét, átdobja a vállaidon az egyik karját és mehettek. Nem akarja neked elmondani, hogy vérfarkas lett, még nem áll rá készen. De úgy tűnik, azon felül is van BŐVEN megbeszélni valótok. Ügyesen fogalmaztál most is, mint mindig. Az lenne az ember első gondolata, hogy Ilyát akarják megölni. Mégis olyan különösen dobbant a szíved, olyan különös szag lengett körbe. Gyanús vagy te neki. Meg amúgy is… ismer. Mit műveltél, Anuska?
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Anuska & Iluska I. Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Anuska & Iluska I. Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
26
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 22, 2021 8:04 pm

Iluska & Anuska

She was a beauty who never wanted the prince
She always wanted the Beast

Látom, hogyan nézed végig a kis műsoroman, tudom miket szokott kiváltani belőled. Talán ezért is játszom rá kicsit vagy szimpán annyira magamévá tettem ezt az egészet, hogy máshogy nem is menne. Élvezem, ahogy felfalsz a tekinteteddel, annak ellenére, hogy semmi kedvem rád mászni. HIHETETLEN!, de vannak ennél fontosabb dolgaink is. Tudom kell mi történt veled. Bármilyen furcsa, de érdekel, hogy mi volt azalatt a 2 hónap alatt, mivel a családod semmit se mondott. Kissé a magasba szökik szemöldököm, ahogy kinyitod azt a szépen ívelt szád a rögtönzött számonkérésemet követően. Hadd halljam, hogy milyen kifogással állsz elő. Hozod a megszokott formádat vagy értelmeseden folytatjuk ezt a beszélgetést? Aztán a pillantásom az üvegre téved, ahogy öntesz és akaratlanul ellágyul az arcom, látva, hogy kevesebbet öntesz. Valahol jól esik, hogy törődsz velem és nem akarod, hogy még többet igyak ma, de az is lehet, hogy önző vagy és magadnak akarod az egészet. Uhh, igen! TOTÁL ÖNZŐ VAGY! Gondolataimból szavaid szakítanak ki, mire magamhoz veszem a poharat és úgy dőlök hátra a székben. A drága papa! Ki más? Eddig nem meséltél róla sokat és nem is kell megtenned. Ez egy kimondatlan megállapodás kettőnk között. Elég volt látnom a testedet borító hegeket, hogy tudjam a szörnyű igazságot. A papa sosem szeretett, egy eszköz vagy számára. Ha a pletykák igazak egy burok vagy csupán, amit kénye-kedve szerint használhat a jövőben. Talán éppen ezért szenteltem minden egyes alkalommal akkora figyelmet a sebhelyeidnek, hogy tudd nem riasztanak. Amúgy is, azoktól csak még szexibb vagy, ami felér egy istenkáromlással. BAZD MEG ILUSKA! Oké, most egy kicsit beindultam rád, amit egy korty itallal próbálok csillapítani.
- Nem vagy te Raskolnikov, én epdig tuti nem mentem volna utánad oda. Azért vannak határok! - fintorgok Szibéria hallatán, majd kezeimben lötyögtetve a nedűt mélyeket lélegzek. Ki kellene tisztítanom az elmém, ennek ellenére még mélyebbre süllyedek.
- Hogy ne lennék benne biztos! Ő az öcsém, ha eddig nem tűnt volna fel - forgaom a szemeimet, majd össze húzva azokat rá meredek - De javíts ki, ha tévednék. Ti nélkülem buliztatok? - teszem fel kissé vádlón a kérdést. Kissé sértődötten felemelem a fejem, amin az a nyomi mosolyod se segít. Na jó! Teljesen eltereli a figyelmem, így már nem is érdekel annyira a válaszod.
- Miért lennék bajban? - kérdezek vissza egyből, mintha szőke lennék. Pedig! mindketten tudjuk, hogy kurva okos vagyok a sok káros anyag ellenére is. - Mégis mekkora szarban vagy? - kissé oldalra döntöm a fejem, próbálom megfejteni azt, hogy mi változott rajtad, benned. De képtelen vagyok rá jönni és ez frusztrál. Így inkább kínomban lehúzom a maradék piámat, előre hajolok és az asztalra csúsztatom az üres poharat. Nem dőlök hátra, nem akarok túlságosan elkényelmesedni. Minden idegszálammal rád fókszálok, keresem a benned rejlő mágiát. Persze ez sokkal egyszerűbb lenne, ha nem drogoztam és piáltam volna annyit, de ez részlet kérdés.
- Meg fog ölni - suttogom magam elé meredve, mintha most ébredtem volna egy álomból, pedig csak kezd összeállni a kép. Bár azt nem tudhatod, hogy az előbbi mondanomat akár magamra is érthettem.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 16, 2021 1:49 pm
Te ezüsttálcán, ribancosan kínálod – hát hogy máshogy kínálnád, hisz az vagy, mit szépítsünk rajta grófnő titulus ide vagy oda – neki a dekoltázsodat, ő pedig nem restelli végig nézni a rögtönzött műsort. Kényelmesen hátra dőlve figyel, a szemeivel közben kicsit felfalva, de most neki sincs kedve a testiségekhez. Valljuk be ritka, de azért megesik, hogy ti ketten jót beszélgettek.

Láthatóan nem tetszik neki, hogy nem kap választ, de ennyi erővel közölhetnénk vele, hogy ez kétirányú utca. Elvégre ő sem szolgált túl sok információval. Hiába a kapcsolatotokban általában jelenlévő bűntársi bizalom, most nem bízik benned. Nem bízik a nagyapjában sem. Pedig ha valakiben, hát benned kellene bíznia, akármilyen betegen is hangzik ez a dolog kettőtöket ismerve.
Kelletlenül szóra nyitja a száját, szívesen a képedbe tolná, hogy nem VELED akarta tudatni instán keresztül, hogy a városban van, hanem csak felnyomott egy képet úgy a vakvilágba. Talán csak egy része szerette volna veled, veletek… Yurával tudatni, hogy jól van, hisz képzeli, hogy a Rasputin koven ’’hírzárlatot’’ rendelt el az ügyben. De mit szépítsek, nem különösebben érdekelted. Szólni végül nem szól, még a végén lyukat égetnél a szép, méregzöld bársonyba. Illetve szól, csak egy egészen másik szögből közelíti meg a dolgot. Előbb még fogja az üveget, tölt mindkettőtök poharába, a tiédbe fele annyit, mint a sajátjában, így is látja rajtad, hogy valami nagyon nincs rendben, neki meg mióta vérfarkas lett többet kell innia ugyanazért a hatásért.

-Problémáim akadtak nagyapával. – Sosem beszéltetek róla, ő nem akart beszélni róla, de nyílt titok, hogy a nagyapjával nincs túl jó kapcsolata. Láttad a sebhelyeit, csókoltad már végig a hátán húzódó ostorcsapások nyomát, láttad már a családi vacsorán Ilyát félelemmel pillantani Grigori mézbe burkolt, fenyegető szavaira. - Muszáj volt eljönnöm. A másik opció Szibéria lett volna. – Nem áll szándékában ennél bővebben kifejteni. Magasról leszarja, hogy mit gondolsz vagy hogyan fogsz reagálni. Azt azonban összerakhatod, hogy Szibériába nem nyaralni küldte volna, hanem valami hasonlóan gyötrelmes dologra.

- Biztos vagy te ebben? – Lehet, hogy nem kellene ilyen megjegyzéseket tennie azok után, ami történt, de tudja, hogy az arcára lenne írva, hogy nem ért egyet a drága menyasszonyával, így inkább csak tesz egy kétes mosollyal kísért megjegyzést arra, hogy az öcséddel mennyire lehet vagy nem lehet bulizni. Egészen addig a november elejei partiig egyet is értett volna veled, az eltűnése előtt néhány nappal. De abban a buliban, amikor te másokkal hetyegtél, ő pedig nem csatlakozott a csoportos mókához, végül mégis csak egy ágyban kötött ki. Vele. Tudod, nem vagy egyedül azzal a gondolattal, hogy a világon mindennél jobban szereted az öcsédet. Sajnos Ilya is nagyon jó úton halad affelé, hogy ezt kijelenthesse. Még nem tart ott és még a távolság jót tesz annak, hogy ne essen még jobban belé, de tudja, érzi, hogy megvan rá az esély. És tudja azt is, hogy ez baj. Márpedig Ilya soha nem tudott vagy akart ellenállni a baj semmilyen formájának.

Végül megállapításra jut. Ismer téged és ismeri a nagyapját. Ha ő küldött volna, akkor egészen máshonnan közelítenéd meg ezt a témát. Ő azonban hallja a szívveréseden, hogy valóban nem tudod, mi történik, nem pedig csak elhitetni akarod vele. Legyen, neki jelenleg elég, hogy nem Grigorival vagy. És mint tudjuk, a gyakori külső jegyek ellenére, Ilya egy nagyon okos srác, így innen már csak egy lépés, hogy összerakja magában a képnek azt a részét, amire szüksége van. – Te is bajban vagy. – Nincs kérdőjel. Bajban vagy. És az ’’is’’ szócskával szándékosan bevallja azt, hogy ő is.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Anuska & Iluska I. Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Anuska & Iluska I. Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
26
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 16, 2021 10:30 am

Iluska & Anuska

She was a beauty who never wanted the prince
She always wanted the Beast

Mindig ezt csináljuk, fájdalmat okozunk egymásnak, talán direkt talán csak azért mert másra képtelenek vagyunk. Remélem sikerül maradandó sérülést hagynom rajtad, persze csak a dac és a fájdalom beszél belőlem. Hiszen tudom, hogy mit tett veled a drága papa, láttam a nyomait a testeden. Mondjuk azok is csak szexibbé tettek, de hát ki érti ezt! Az orrod közelsége a hajamnál megint csak régi emlékeket idéz fel, mire önkéntelen nagyot sóhajtok, ami inkább levegővételnek tűnik. Hozzád préselődtem, mégsem vagyok rest a közelségedre reagálni, a csípőmet az ágyékodhoz dörgölöm, hogy a következő pillanatban végre levegőhöz jussak hála a távolságnak.  Sziszegésed zene füleimnek, mire egy diadalittas mosolyt villantok, nem is beszélve arról hogy felemelem a fejem, akár egy úrinő. Ó, erről sosem fogok leszokni. Ahogy megfogod a karom, hagyom hadd húzz megint közel magadhoz, tudom még egyszer nem bántanál.
- Ugyan már! Voltam valaha jó? - kissé oldalra döntöm a fejem, hogy jobban szemügyre vehesselek - Egészen kedvesek itt az emberek és megkínáltak ezzel-azzal - vonok vállat könnyedén. Ez nem is áll olyan távol az igazságtól, hiszen ha mélyen a szemembe nézel láthatod, hogy a pupilláim még elég tágak. Ahogy leülsz én sem vagyok rest helyet foglalni szigorúan veled szemben! Meghazudtolom az előbbi mozgásomat és úgy foglalok helyet akár egy kurva. Seggem kinyomom, míg előre hajolok, hogy tökéletes rálátásod legyen a melleimre.
- Lokihoz mit szólsz? Úgy is olyan szexi az a pasi, aki megszemélyesíti a MCU-ban. Na ő jöhetne - csacsogok, mintha nem érezném a szavaid súlyát, pedig mindketten tudjuk, hogy mire gondoltál. Miközben leadod a rendelést újra végig mérlek és nyugtázom magamban, hogy a fene nagy arroganciád ellenére hiányoztam. Vannak azok az apró jelek, melyek képesek még most is lebuktatni. Szavaid hallatán kissé lebiggyesztem az alsó ajkam, mint aki végtelenül szomorú, majd a következő másodpercben megrázom magam, mint egy macska és élesen szemléllek.
- Ezt még megtudom bocsájtani - vágom oda foghegyről, kersztbe tett lábaimon támasztom a jobb könyekem és úgy dőlök előre. Igazából nem is érdekel, hogy mekkora kupit csináltál a lakosztályodba, most úgy sem dugni akarok. Még!
- Az meglehet, senki se tudott versenyre kelni veled - gondolkodom hangosan, miközben végig mérlek erotikus értelemben. A kérdéseidet figyelmen kívül hagyva pillantok a pincérre, aki elénk rak két poharat és egy üveget. Elég hosszú esténk lesz, ha egyből egy üveggel kezdünk, bár nekem már úgy is mindegy. Melletted masszív alkoholista lettem, amin az eltűnésed se segített, hogy bazd meg!
- Nem látogathatom meg a vőlegényem, aki volt olyan jó fej és eltűnt 2 hónapra, hogy aztán egy insta posztban tudassa VELEM, hogy itt van? - a kérdés egyértelmá számonkérés, kristálytisztán hallatszik a bennem fortyogó düh, amin szemeim vörös villanása se segít - Meg amúgy is, tudod, hogy Yurával nem lehet igazán bulizni - forgatom a szemeimet az öcsémre, akit amúgy a világon mindennél jobban szeretek - Szóóóval miattad jöttem - végre hátra dőlök a fotelban, bár az igazság egy részét osztottam meg veled. Szívverésem heves, ahogy az előző pár hétre gondolok. Szar volt menekülni ez tény. Az még rosszabb, hogy a drága papa a fejemet akarja egy olyan kis piti ügy miatt, mint az új nevem.
- Inkább az a kérdés, hogy TE miért tűntél el? - hártok, de HÉ! valahol tényleg érdekel, hogy miért nyelt el a föld. Válaszokat követelek! Otthon mindeki hallgatott, mint szar a fűben. Az öcsém se tudott semmit, pedig egészen jóban vagytok. Bár az is tény, hogy mostanság rá függött az instára. Vagy csak én gondolom túl a dolgokat, hála a jelenlegi állapotomnak.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 11, 2021 11:37 pm
Szörnyen fáj az érintésed, de mivel vérfarkasként magasabb a testhője, a fájdalomküszöbje is kitolódott – na meg tudhatod, hogy Ilusnak egyébként is magas azok után, amit sokszor a nagyapja tett vele, hisz láttad néhány sebhelyét, mikor meztelenül hemperegtetek – ezért nem húzódik el azonnal, mint akit égetnek. Előbb közelebb dugja hozzád a nóziját, elmerül a fájdalomban, magáévá teszi. A hajadba szagol, a füledhez közel, kettőt szippant, valahol ott, ahol mindig olyan ribancosan nyögsz, amikor megharapdál. Mindezt azért teszi, mert furcsán keserű szagod van. Alig három hónapja vérfarkas, és bár otthon volt lehetősége összeszokni az állattal, sok mindent meg kell még tapasztalnia. A halál szagát azonban felismeri. Szívesen elkapná a torkod, hogy az arcodba sziszegje az első felmerülő kérdést: Mi a faszt csináltál? De nem teheti, hisz honnan érezhetné rajtad? Nem áll szándékában felfedni, hogy nem warlock többé, hacsak nem tudsz róla máris. Van persze egy olyan sejtése, hogy nem avattak be. Viszont mindketten tudjátok, hogy Ilus okos fiú, ezért sem lesz feltűnő, amikor hirtelen ellök magától, amikor a fájdalom már egyébként is kezd túl erős lenni, gyötrődő szisszenéssel lök el, de azzal a lendülettel el is kapja az alkarodat, hogy visszahúzzon magához, olyan közel, mint ahogy az előbb voltatok.
- Füst szagod van. Mondd, hogy nem voltál máris rosszkislány. – Tényleg füst szaga van a hajadnak. És ebben jelenleg semmiféle erotikus többlet nincs, ahogy közli veled. A legkevésbé sem tetszik neki, hogy máris bajt keversz. Ettől függetlenül elenged, még odamorranja a mixernek, hogy mit les, aztán visszaül a helyére.

- Neked nem Jézus kéne, bazdmeg, vissza kéne mennünk a skandináv mitológiáig, hogy találjunk neked egy személyre szabott istenséget, hogy helyrehozza a kibaszott katyvaszt, ami a fejedben van. – Céloz most ezzel arra, hogy képes voltál idejönni. Ám morgás ide vagy oda, hátra dől a fotelban, miközben természetesen alaposan végigméri a dekoltázsodat, a látványára kicsit meg is vakargatja a fejét, majd a pincérre pillant és int neki, hogy rendelhessetek valamit. Lehetőleg egy üveggel. Hiába adja itt elő magát és hiába nincs jó passzban, hazugság lenne azt állítani, hogy egy része nem örül neked és ezt mindketten tudjátok. Örül, hogy ismerős arcot lát, ismerős illatot érez, ismerős hangot hall. Eddig a percig el sem jutott a tudatáig, hogy egyébként egészen honvágya van.

- Ha megbocsátasz, nem invitállak meg a lakosztályomba, nem vártam vendégeket. – Ez őt ismerve nagyjából annyit jelent, hogy az utolsó gatyájáig minden szét van hajigálva. Amúgy sincs most kedve dugni. Hát veled legalábbis semmiképp. Leadja a pincérnek a rendelést, aztán megint tiéd a figyelme. – Annyit gyúrtam, mint eddig. Talán te puhultál el, cicus. Szóval? Miért jöttél? – A miért alatt pedig egyértelműen inkább arra kíváncsi, hogy ártó szándék vezérelt, a család küldött, baj van, vagy csak szimplán bekattant valami? Vérfarkas, hallja a szíved minden rezdülését. Innentől nem hazudhatsz. Hisz nem tudod, hogy figyelned kell rá a színjátékon felül. Nem mintha a kérdése teljes egészében ''jogos'' lenne, hát kezdjük azzal, hogy ő miért tűnt el? És a két hónap alatt, amíg szinte senkivel nem kommunikált, Yurijjal miért üzizgetett? Ejnye már.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Anastasia P. Rasputina
Chatkép :
Anuska & Iluska I. Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Szerepkör :
Rasputin koven
play by :
Abigail Cowen
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Nüx
Fő képességem :
Anuska & Iluska I. Anigif_sub-buzz-3098-1611942230-1
Őt keresem :
Every heart has its own skeletons

Weird Sisters
Kedvenc dal :
25
falling in love with you
Tartózkodási hely :
upside down
Korom :
26
Foglalkozásom :
artista della vita


Anastasia P. Rasputina

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 10, 2021 12:57 pm

Iluska & Anuska

She was a beauty who never wanted the prince
She always wanted the Beast

Oldalra döntött fejjel nézem, ahogy apránként szénné égnek előttem. Segíthetnék nekik, de az inkognitóm ennél sokkalta fontosabb, nem is beszélve arról mennyire szeretem nézni, ahogy a tűz ég - Szóóóval köszi srácok mindent! De tudjátok Iluska dobott egy címet és hát mégis csak ő a vőlegényem - vonok vállat a kezeimet széttárva, hogy aztán odébb lépjek kettőt. Persze ez nem ilyen egyszerű, hiszen órákat - nekem annak tűnt és ez a lényeg! - vártam arra, hogy vissza írjon az a paraszt. Képtelen vagyok egyenesen állni, de ez sem számít most. Elindulok a megadott címre, magam mögött hagyva az égő hullákat.
- Egészen jó buli volt a mai és még vége sincs - kuncogok már csak magamban. Az idő nagyon lassan telik, ahogy a város utcáit járom. Biztos, hogy sokkal rövidebb lett volna az utam, ha ismerném Washingtont, véletlenül se amiatt, hogy temérdek mennyiségű alkohol van a szervezetemben, hogy a cuccról ne is beszéljünk. Mindezek ellenére szlalomozva teszem meg az út felét, mire sikerül annyira kijózanodnom, hogy képessé váljak a járásra. Nem is olyan nehéz ez! Néha a telefonomra pillantok a cím miatt. De most komolyan, ittasan ki tud megjegyezni bármit is?! Én nem, az egyszer biztos. Mégis valahogy sikerül oda találnom, amiért eskü megérdemelnék egy váll veregetést. Szép volt Ana! Ahogy átlépem a hotel ajtaját, már egészen jól vagyok, elsőre senki se hinné rólam, hogy egy órával ezelőtt toltam be az utolsó felest. Ha kellően forognának a fogaskerekek tuti elgondolkodnék rajta, hogy miért éppen ide hívott. De az agyam csődöt mondott az est további részére, így könnyedén lépdelek a bárba, úrinői pompámban. Nem nehéz kiszúrni téged, ahogy egy bársonyfotelban szétterpeszkedve trónolsz. Ó drágám te semmit se változtál a külön töltött hónapok alatt. Ugyanaz a farok vagy, aki eddig. Szemeimet megforgatom a látványra, mégis hatalmas mosollyal az arcomon lépdelek hozzád - mivel még felállni se voltál hajlandó, paraszt! - persze nem vagyok rest oda inteni a mixernek, aki felváltva bámul minket. Nem érdekel hogyan nézel rám, ahogy a morgásod se hat meg, bár kicsit sérti az önérzetem, de ezt sosem vallanám be, főleg nem NEKED!
- Ugyan már drágám! Nem azért tettem meg ekkora utat, hogy egyből haza is menjek - rázom meg a fejem, miközben a hangom olyan kurva négédes, hogy ide lehetne tőle okádni. Remegő lábadra pillantok, majd a pohárra a kezedben, aminek nem áll jól a szénája. Kissé oldalra billentem a fejem, várom mi lesz a következő lépésed. Ismerlek már annyira, hogy nyilvános helyen nem fogsz nekem esni, mégis az ábrázatod azt mutatja, hogy megakarod tenni. Mindenre felkészültem, ha kell beléd küldök pár tűzlabdát, hogy érezd a fene nagy szeretetem. Pillantásunk találkozik, állom a gyilkos nézésed, sőt egy kicsit viszonzom is azt. Mire feleszmélek - igen, a reakció időm nem a leggyorsabb most - a poharad az asztalon van, én pedig akaratom ellenére hozzád húzódok. Mielőtt bármit is mondhatnék vagy reagálnék erre a nagy indulatlöketre már le is kapsz. Valahol meglepett, mégis vissza idézte a régi szép időket. Nem voltam rest viszonozni a heves csókot, már amennyire tudtam a szorításodtól. Érzem a benned rejlő feszültésget, ami bármelyik pillanatban robbanhat és vele együtt a csontjaim is veszélyben vannak. Kezem a válladra kúszik, hogy láthatatlanul felhevítsem azt, ezzel éppen akkora fájdalmat okozva neked, mint te nekem. A köszöntésed ellenére is gyűlöllek - na jó szeretlek ám, de az annyira unalmas - és remélem, hogy a bőröd égése kizökkent ebből a szorító állapotból. Kissé hátrálok, ha elengedsz teljes testtel, ha nem akkor csak a fejemmel vagyok képes erre.
- Jesszus, te mennyit gyúrtál, hogy milyen erős lettél? Nem mintha eddig panaszom lett volna rád... - sokat mondó a mosolyom, majd egy nagy levegőt veszek - Én is örülök neked és szívesen folytatnám ezt, de nem beszélhetnénk előbb? - rebegtetem a pilláim, hátha hatást gyakorlok rád ezzel. Igen, tudom, hogy semmi esélyem sincs rá! De azt is tudom, hogy temérdek kérdésed lesz, amire csak én tudok válasszal szolgálni. Na mi lesz Iluska?



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 09, 2021 11:23 pm
Az a kurva komolyan itt van?
A kurva alatt pedig természetesen téged, a kedves menyasszonyát értett. Igazán nem tehet róla, hogy ez volt az első gondolata a fagyás után, amit az üzeneted váltott ki belőle. Hát persze, amikor az ember azt gondolná, hogy volt már része elég istencsapásában az elmúlt három hónap során, akkor hozzájön még ez is. Van tudod a rajzfilmekben az a túldramatizált jelenet, amikor az érintett térdre zuhan, karjait az ég felé nyújtva és azt kiabálja, hogy MIIÉÉÉÉÉRT? na pontosan ez játszódott le Ilyában is. Jelét azonban nem mutatta azon kívül, hogy a feszültségtől kitárult orrcimpáin mélyet sóhajtott, a természetesnél hosszabb ideig bent tartotta, lassan kifújta, közben meg már emelte az ajkához a pohár Negroniját, és olyan lendülettel húzta le az egészet, mintha egy hete nem kapott volna inni. Nem olcsó mulattság itt italozgatni meg lakni így, hogy bezárt a családi kassza, de jön be annyi pénze hogy néhány hónapig még fenn tudja tartani az életszínvonalát, legalább lakhatási téren. Addig meg úgy van vele, hogy kitalálja, mi legyen. Nem tervez egész életében itt ’’csöveskedni’’. Ó! Talán odaköltözik majd Oakleyhoz, ha az a szerencsétlen összeszedi magát.

Ide hívott téged is. Egyrészt nincs kedve elmozdulni, másrészt pedig kellően publikus hely ahhoz, hogy ne essetek egymás torkának. Mondjuk téged nem félt, mert nyilván az nem érdekelné, ha ő esne a te torkodnak, de fordított esetben már nem élné meg ilyen kellemesen a dolgot. Elvégre a felbukkanásod – hogy rohadj meg:) – legalább egy tucat kérdést vet fel. Főleg úgy, hogy nagyon minimális az esélye annak, hogy tudhasd, mivé vált.
A fasznak jöttél ide? Vajon a nagyapja küldött? Miért Rasputina a vezetékneved instán? Yurij ugye jól van?

Most pedig megérkezel Te.
Ahogy te sem, ő sem a hűvös vérmérsékletéről ismert. Ezen nem javított az, hogy vérfarkassá vált, de legalább nem is rontott. A mixer azonban már így is érdekesen néz rá, amikor besétálsz, ezért Ilya nem mozdul. Ki tudja, talán ő is valamiféle természetfeletti és megérzi a fiatal Rasputinon a támadó szándékot. Nem mintha természetfelettinek kellene hozzá lennie, elvégre elég ránézni. Ha szemmel ölni lehetne, már a kettővel ezelőtti lépésednél holtan zuhantál volna össze a hotel bárjának márványpadlóján.
- Ha a családom küldött, húzhatsz is vissza Moszkvába. – Köszönés nélkül morogja oda neked, a bársonyfotelban kicsit lecsúszva. Totál úgy ül, mint egy tróger, nagy terpeszben – az egyik lába feszülten remeg -, üres pohárral a kezében, amit mindjárt összeroppant. Szinte már látni a repedéseket, amik végig futnak rajta, amikor odaérsz. Felpillant rád, mint a vihar előtti csend, ahogy egy hosszabb másodpercre elmélyedhettek egymás szemeiben, mire a poharát letéve hirtelen talpra áll föléd magasodva. Szándékosan okoz fájdalmat azzal, ahogy a derekad köré fonja az egyik karját és úgy húz magához, hogy hasonló… temperamentummal kapjon le. Ugye érzed benne azt a feneketlen feszültséget és hogy legszívesebben addig szorítana, amíg össze nem roppan az összes csontod az alkarja alatt?
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Anuska & Iluska I.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: