Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pheebs birtoka


Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Pheebs birtoka F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Pheebs birtoka Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 21, 2021 8:25 pm



Jade & Phoebe



A jó dolgok rosszra fordulhatnak, a rossz dolgokból pedig jó sülhet ki.


Az ő története sem éppen egy vidám mese. Ha találkoznék azokkal a szülőkkel nem hiszem, hogy vissza tudnám fogni magam. Ilyet művelni a sajátgyerekükkel. Undorító. De most már jó helyen van, nagyon is.
-Itt őszintén mondhatom, hogy biztonságban vagy. Nem kell ilyenektől tartanod. Nem használjuk ki egymást. Ha kérek valamit azt viszonzom is. Nekem ez az alapelvem.-Mondjuk ezt fordítva nem várom el, maximum egy köszönömöt igénylek, de én ha tehetem ennél többel hálálom meg a segítséget.
-Persze szívesen elviszlek, de nem kell hoznod semmit, csak magadat.-Én szándékozom megvenni neki mind azt, amire szüksége van. Nem fog akkora fizetést kapni, mint Elisa, de cserébe egy otthont nyújtok neki. Szóval az a minimum, hogy olyanra rendezzük be a szobáját amilyenre csak szeretné.
-Holnap akár be is mehetünk majd a városba. Írj össze egy listát arról, amit szeretnél és tényleg bármi szerepelhet benne. Na jó… nem bármi, de érted.-Kacsintok rá egyet.
-De most tedd le a cuccod és megmutatom a birtokot. Aztán kajálunk valamit. Kezdek éhes lenni.-Még meg is simogatom a hasam, majd ha készen áll el is indulunk.
-Amúgy tudsz lovagolni?-Azt hiszem ezt a kérdést még nem is tettem fel neki. Közben már a kifutó felé veszem az irányt. Sok mindent nem tudok mutatni neki, de azért nem árt, ha tudja mi merre hány méter.




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Jade Starray
Chatkép :
Pheebs birtoka Screen%2BShot%2B2018-12-20%2Bat%2B9.35.36%2BPM
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Morgan Kohen
Hozzászólásaim száma :
26
Pontjaim :
22
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
Álommanipuláció


Jade Starray

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 13, 2021 12:33 pm
Nem szóltam közbe, amíg mesélt illetve elmondott pár fontos információt.
- Nekem már az hatalmas segítség, hogy itt lehetek és nem vagyok egyedül. Hálás vagyok Neked és Lisának is, amiért itt lehetek, és ha úgy érzed, hogy mestered segíthet megfejteni az erőm titkait, megengedem hogy beavasd mindenbe. - bólintottam rá, bár külön az engedélyemet nem kérte, de nem is baj. Egy tapasztalt boszorkány tudása sosem lehet hátrány.

- A kovenben, amibe születtem, mindig rengeteg állat volt, akiket hamar megtanultam gondozni. Már csak azért is, mert mellettük önmagam lehettem, nem kellett megjátszanom magam, nem kellett bájolognom, sem szerepet játszanom. A mai napig úgy gondolom, hogy miattuk volt erőm megszökni onnan. Azt csodálom igazság szerint, hogy a szüleim nem küldtek utánam senkit. - halkult el a hangom. nem mintha bánnám, de ez is azt bizonyította, hogy sosem szerettek és nem voltam már nekik csak egy eszköz, amit felhasználhatnak a céljaik elérésére.

- Nekem így is tökéletes, és nem is kell nagyobb. Pár apróságnak örülnék, van egy kis tartalékom, amiből kijönnek, de annak örülnék, ha elkísérnél. Így is jobban megismerhetjük egymást. Természetesen, ha te is szeretnéd. - mosolyogtam lágyan, bár kissé szégyenlősen. Vele olyan könnyű volt beszélgetni. Többet ids beszéltem, mint általában szoktam. Ezzel még magamat is sikerült meglepni.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Pheebs birtoka F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Pheebs birtoka Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 11, 2021 4:58 pm



Jade & Phoebe



A jó dolgok rosszra fordulhatnak, a rossz dolgokból pedig jó sülhet ki.


-Hmm remélem nekem majd elmondod. Nem jó titkolózni. Mármint főleg, ha a képességedről vanszó. Őszintének kell lennünk egymással ahhoz, hogy a legtöbbet ki tudjuk hozni a dologból. Szerintem az én mentoromat is be fogom avatni a te "állapotodba". Gyerekkoromtól kezdve ő tanított engem. Olyan a számomra, mintha az anyám lenne. Szóval benne nagyon is megbízom és rengeteget segített nekem. Szóval biztonságban vagy itt. Idővel rendesen fogok tudni irányítani az erdőt, csak tarts majd ki és ne add fel!-Bár én sem vagyok mai csirke azért arra emlékszem, hogy milyen volt felfedezni az erőmet. Azt hittem sosem fogom tudni kordában tartani, sokszor el is keseredtem, de Marla mindig bíztatott engem és ma meg olyan természetesen a jelenléte, mint az, hogy levegőt veszek.
-Igen sokszor gondoltam már arra, hogy igazából ezek az állatok vannak értünk és nem fordítva. Mi függünk tőlük. Unalmas is lenne a világ nélkülük.-Engem is sokszor az húzott fel a mélyből, hogy ott voltak az állataim, akik számítottak rám, akikről gondoskodnom kellett. Ahogyan most is. Nem zuhanhatok össze csak azért mert tűz volt és a tároló oda lett. Felelősséget vállaltam értük, így az utolsó erőmig küzdeni fogok azért, hogy nekik jó életük lehessen.
-Három kutya és öhm... nem igazán tudom hány macska lehet. Sokszor kerülnek elő újak is. Pedig az enyéim ivartalanítva vannak. Szóval jahm... azt hiszem egy macska figadót is üzemeltetek.-Nevetem el magam. Közben mér sétálok is felfelé a lépcsőn, hogy megmutathassan végre a szobáját.
-Tudom nem túl nagy, de ez lenne az. Ha szeretnéd holnap bemehetünk a városba és vehetünk egy két dolgot bele, hogy kicsit otthonosabb legyen neked.-Félre állok és hagyom hadd nézze meg magának a szobát.




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Jade Starray
Chatkép :
Pheebs birtoka Screen%2BShot%2B2018-12-20%2Bat%2B9.35.36%2BPM
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Morgan Kohen
Hozzászólásaim száma :
26
Pontjaim :
22
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
Álommanipuláció


Jade Starray

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 24, 2021 4:57 am

Kicsit megnyugodtam, hogy Pheebs ilyen nyitottan állt a cicámhoz. Reméltem itt nyugodtan élhetünk majd, és nem kell aggódnom amiatt, hogy esetleg valaki ártani akarna neki.
- Bármit szívesen megcsinálok, és gyorsan tanulok, főleg ha olyan dologról van szó, ami érdekel is. A lovakkal mindig jól kijöttem, szóval ezzel nem lesz gond, bár lovagolni kezdő szinten tudok csak. Igen, tudom. Lisa mesélte, hogy mi történt. Ami a mágiát illeti... Ha Lisa beavatott, akkor tudod, hogy nem épp a legkezelhetőbb. Bevallom egy kicsit tartok is tőle. Viszont van pár olyan részlet, amit Lisanak sem mondtam el. Előre elnézést kérek mindenért, amivel esetleg kínos helyzetbe hoználak téged, vagy a többieket, akik itt élnek. – néztem rá óvatosan és félve. Nem tudom a mágiám határait, egy jó ideje nem is használtam, hisz eddig egyedül voltam.
- Ne aggódj, nem mondom el senkinek. Titoktartásban nagyon jó vagyok. – nevettem fel kissé kínosan.
- A kisfiút, Ray-nek hívják. Nem túl kreatív név. A vezeték nevem végéből kapta. De olyan nekem mint a napsugár. Amikor a legmélyebb ponton vagyok, ő ott van velem és visszahoz a valóságba.
- Ez természetes, nem szeretem ha egy állat összesarazza a lakást. Ray érdekes módon szeret fürdeni. Van, hogy velem is bejön a fürdőbe.
– feleltem csendesen kuncogva, mikor eszembe jutott, hogy párszor arra keltem a karban, hogy Ray fröcsköli rám a vizet.
- Pontosan hány kutya, macska van a birtokon? – kérdeztem kíváncsian újfent, már a ház ajtaja előtt. Levettem a cipőmet és az ajtó mellé raktam.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Pheebs birtoka F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Pheebs birtoka Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 07, 2021 3:34 pm



Jade & Phoebe



i want to make memories


Elmosolyodom a macska viselkedésén. Cseppet sem zavar engem, hozzájuk vagyok szokva. Azt hiszem a kis négylábúnak is jó dolga lesz itt.
-Oh nyugi nincs semmi baj. Több macska is van itt, szóval hozzá vagyok szokva a jelenlétükhöz. Nyugodtan hagyd, hadd mászkáljon, persze ha nem félted. A kutyák nem fogják bántani őt és a lovak is tök barátságosak a többi macsekkal. Jól megvannak együtt.-Szerencsére az autós forgalom nem túl sűrű errefelé, így még az a veszély sincs, hogy esetleg valaki elütné őt.
Mosolygok a lelkesedésén. Remélem ez a továbbiakban is megmarad nála. Elkél a segítőkéz.  
-Nos igazából az elején az állatok körül kellene segítened. Tudod rendben tartani a boxokat, etetni őket és a többi. Elisa fog szerintem betanítani téged. Nekem most elég sok a dolgom. Nem rég leégett a szénatárolónk és elég sok az elintéznivalóm, de igyekszem majd én is jelen lenni. Utána, ha úgy érzed, hogy tényleg szívesen maradsz itt és tetszik a munka segíthetsz majd komolyabb feladatokan is. Szoktak jönni hozzánk lovagolni tanulni, vagy csak elvinni őket egy körre az erdőbe. Szóval sosem unatkozik itt az ember… És persze időt fogunk szakítani a mágiára is. Mesélt egy kicsi Lisa a helyzetedről. Szeretnék majd segíteni abban, hogy megtanuld kezelni. De azt csak akkor tudjuk, mikor már senki sincs itt. Elisa ember, nem tudja, hogy én boszorkány vagyok és nem is nagyon akarom reklámozni neki…-Pillantok a lányra érdeklődve. Fürkészem a tekintetét. Remélem nem ijesztettem el őt.
-Meg kell barátkoznod az állatokkal, szóval nem, nem gond. Itt úgy is csak azokat látjuk szívesen, akik szeretik az állatokat.-Volt már olyan ember, aki elkísérte a lányát, de ő maga nagyon is lenézte négylábú barátainkat. Nos végül el kellett küldenem őt.
A macska ismét odajön hozzám, így most én veszem a karjaim közé, ha engedi.
-Nagyon szép vagy. És hogy hívják?-Pillantok most a gazdijára, miközben simogatom őt.
-Akkor induljunk.-Biccentek az ajtó felé. A macskát még nem teszem le a földre, csak a házhoz érve.
-Nyugodtan bejöhetnek a lakásba a kutyák, macskák… Mondjuk ha eső van és látod, hogy csupa sarasak, akkor előbb le kell törölni a mancsaikat legalább és utána az oly nagyon utált fürdő.-




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Jade Starray
Chatkép :
Pheebs birtoka Screen%2BShot%2B2018-12-20%2Bat%2B9.35.36%2BPM
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Morgan Kohen
Hozzászólásaim száma :
26
Pontjaim :
22
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
Álommanipuláció


Jade Starray

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 01, 2021 9:27 am
Az istállóban vártam míg Pheebs megérkezik. A paripa, akit simogattam a hajamba fujtatott én pedig kicsit kuncogtam. Hamarosan lépteket hallottam és megérkezett, akire vártam

- Örülök a találkozásnak, Pheebs. Jade Starray vagyok, a kis feketeség pedig Ray, a macskám – mutatkoztam be én is. Az említett állat, épp Pheebs lábának dörgölődött.
- Elnézést kérek miatta. Ígérem nem fog gondot okozni. – néztem a cicára, aki közben már jött is vissza hozzám. Ölbe vettem, hogy ne kalandozzon el.
- Akár most is nagyon szívesen megnézem a birtokot. Illetve pontosan mit is kéne majd csinálnom? Lisa csak nagy vonalakban mondta el, hogy mi lesz a feladatom – kérdeztem kíváncsian.
- - Jaj, miattam ne aggódj. Nem vártam sokat rád. Addig is megbarátkoztam egy gyönyörűséggel. Remélem nem gond, nem bírtam ellenállni neki – mosolyogtam bocsánatkérően és visszafordultam a ló felé.

Annyira jól esett, hogy talán végre tartozhatok valahova. Talán az erőmet is megtanulom majd használni, bár erre még nem akartam megkérni Pheebs-t. Előbb alakuljon ki a kölcsönös bizalom. Hiába a közös ismerős, a rengeteg rossz tapasztalat az évek során óvatosságra intett. Nehezen bízom meg az emberekben. Az állatokat előbb a bizalmamba fogadom, mert ők ármánykodást mentesek és őszinték az érzelmeik. Ray viszont máshogy gondolta a dolgot és kiugrott az ölemből és visszasomfordált Pheebs-hez. Már egyértelművé vált, hogy kedveli őt.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Pheebs birtoka F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Pheebs birtoka Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 24, 2021 6:00 pm



Jade & Phoebe



i want to make memories


Belementem Lisa ötletébe. Egy boszorkánynak segítségre van szüksége. Így egyértelmű volt, hogy segítek neki. Hely van bőven, a segítsége meg jól fog jönni. Ha nekem akkor nem segít Marla lehet nem élnék már. Kitartott mellettem. Szóval én is kitartok a lány mellett.
Nagyon érdekel, hogy mégis mire képes már. Mennyit tanult, hogyan tudja kezelni az erejét... Esetleg mennyi veszélyes másokra nézve, még ha nem is szándékosan.
Megkaptam az üzenetet Lisatól, hogy mikor is érekzik a lány. Fel is jegyzem magamnak. Reggel még sikerül rendbe is hoznom a szobáját, de végül annyi a tennivalóm, hogy teljesen megfeledkezem róla.

Éppen telefonálok, mikor meghallom a kiabálást. Az órármra nézek, majd a fejemre csapok. Basszus! ... Viszont a telefont nem tehetem le, így a lánynak még várnia kell pár percet rám.
Sietős léptékkel indulok el megkeresni a lányt, majd végül az istállóban találok rá.
-Szia Jade! Ne haragudj rám... Bevallom őszintén teljsen kiment a fejemből és éppen volnaban voltam. Remélem nem várattalak meg nagyon.-Megállok előtte, majd a kezemet nyújtom felé.
-Phoebe Wright, de hívj csak Pheebsnek. Gyere megmutatom a szobád.-Intek neki, majd kifújom végre a levegőt. Azt hiszem mára már kikapcsolom a telefonomat. Na jó, előbb üzenek Lisanak, hogy minden oké.
-Nem akarlak nagyon leterhelni már most, szóval szívesen megmutatom ma neked a birtokot, de az sem gond, ha csak holnap. Előbb talán meg kellene szoknod ezt az új helyzetet.-




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Jade Starray
Chatkép :
Pheebs birtoka Screen%2BShot%2B2018-12-20%2Bat%2B9.35.36%2BPM
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Morgan Kohen
Hozzászólásaim száma :
26
Pontjaim :
22
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
Álommanipuláció


Jade Starray

Elküldésének ideje -- Kedd Jan. 19, 2021 11:44 am
Nap nap után telt. Már kezdtem azt hinni, hogy belekerültem egy mókuskerékbe, amiből egyszerűen nem fogok tudni kilépni. Egyik olyan volt mint a másik. Reggel felkelni, elmenni dolgozni, műszak végén haza. Otthon a négy fal között meg nem tudtam magammal mit kezdeni. Aludni se nagyon tudtam. A szomszédok álmai elől nem menekülhettem. Majdnem mindenkiről tudtam valami kis sötét titkot, amit nem akartam soha sem tudni. A képességem még mindig nem tudtam kontrollálni rendesen. Ez így ment hónapokon át.

Aztán egyszer csak kaptam egy hívást, hogy van egy boszorkány akinek segítségre van szüksége egy lovakkal téli birtokon. Lisa Bennett hívott, aki rámtalált a farkasos éjszakai kaland után. Ő vitt haza és kapart össze egy kicsit. Ő hívott, hogy 3 nap múlva legyek a megadott címen és ne késsek. Sőt még a fuvart is intézi ha úgy van.
Három napig gondolkoztam hogy elvállaljam-e vagy folytassam az eddigi életem. Gyakorlatilag az utolsó pillanatig hagytam az egészet, és épphogy becsúsztam a megbeszélt helyre, ahol már várt a kocsi. A sofőr egy jó kiállású férfi volt, és nem utolsó sorban udvarias is, kinyitotta előttem az ajtót, és be is csukta utánam, mikor beszálltam. Szótlanul vezetett, és én sem szóltam egy szót sem. Amúgy sem vagyok az a fecsegős típus. Mikor megállt, ugyanúgy segített kiszállni és a haz felé vezetett. Pontosabban egyenesen a lovarda felé, ahonnan hangok szűrődtek ki.

- Miss Wright! Itt van a lány akit Miss Bennett küldött. – szólt erőteljes és határozott hangon. Fura volt, hogy még a nevemet sem tudta, de kérdezés nélkül ültetett a kocsiba. Biztos fényképe volt rólam, vagy hasonló. Csendben álltam és vártam a hölgyet, akit a sofőröm megszólított. Addig korbenéztem, amennyire tudtam anélkül, hogy elmentem volna bármerre is. Nyolc vagy talán tíz  karám, de nem mindegyikben volt ló. Így hirtelen a hangok alapján max olyan 5-6 lóra tippeltem volna. A falon szerszámok, nyergek, kantárok és minden amit szükséges ennyi ló mellé. Ahogy láttam így hirtelen, nagy munkában voltak. A hangfoszlányokból kivettem, hogy egy nagyobb szállítmány takarmányt várnak, és annak kell sürgősen helyet csinálni. Észrevettem azt is, ahogy jöttünk erre, hogy a pajta, ami eredetileg erre szolgált volna, romokban hever. A napokban nagy visszhangot vért, hogy egy külkerületi pajta leégett, de senki nem sérült meg. Lisa erről egy szót nem szólt, de hát merek én vitatkozni egy bérgyilkossal?

Szegény Miss Wright elég elfoglalt lehetett, mert még mindig nem került elő, én pedig hirtelen szuszogásra lettem figyelmes az egyik boxból. Egy csodaszép fekete ló dugta ki a hatalmas fejét és felém szimatolt. Finoman felemeltem a kezem és az orra elé dugtam. Először csak nagyot szipantott a levegőbe, majd utána tolta előrébb az orrát a tenyerembe simitva. Megsimogattam, majd közelebb léptem. Csak nem lesz baj, ha kicsit ismerkedek ezekkel a fenséges állatokkal.
- Szia, te gyönyörűség – szóltam nyugodt hangon és közelebb léptem. Reméltem, hogy nem egy betöretlen csődörrel van dolgom. Azok elsőre kezesbáránynak tűnnek, de hirtelen robbannak.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Pheebs birtoka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lou & Pheebs
» Pheebs & Jackson
» Patkók szikrája - Pheebs & Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Tékozló múlt-
Ugrás: