Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


our paths cross again


Boszorkány

Marla St. James
Chatkép :
our paths cross again Tumblr_inline_oglr2urgxh1sukdyx_100
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
sarah gadon
Hozzászólásaim száma :
31
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
telepathy
Őt keresem :
because you loved me back then;;
and in this life i can't let go
our paths cross again Tumblr_pvuk0pNaEB1qbqad4o3_540
Kedvenc dal :
heart of darkness

nobody knows the trouble I’ve seen
nobody knows my sorrow

Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
324
Foglalkozásom :
director & translator


Marla St. James

Elküldésének ideje -- Kedd Dec. 15, 2020 4:28 pm
csodás neved

If I had a heart I could love you
ft. luke evans

80-90 között
év
vámpír+vadász
faj
beregisztrált
státusz
semleges/ellenálló
pártállás

we're running out of reasons but we can't let go
Még véletlenül sem szerepelt a terveid között, hogy egyszer majd átváltoztatnak. Több mint három évtizedig öregbítetted a klánod hírnevét az egyik lesikeresebb vadászukként, de hogy a túlzott magabiztosság vagy egy óvatlan pillanat hatására történt-e meg mégis, hogy a sors próbára tett, azt talán csak te tudod. Gyerekjáték lett volna levadászni azt a vámpírt, ő mégis átváltoztatott; csak azért nem ölt meg a szó minden értelmében, mert vicces fricskának gondolta, hogy egyszer majd a sajátjaid fognak levadászni.
Nem lett igaza.
Ahogy neked sem a tervek szerint alakultak a dolgok, úgy én magam sem számítottam rá, hogy újra találkozunk - az én nézetemben, persze. Neked fogalmad sincs arról, ki volt az a William, pláne nem tudod, mit jelentett nekem csaknem két évszázaddal ezelőtt, de számomra elég volt egyetlen kósza pillantás, amikor megláttalak az utcán, hogy kis híján az egész világot is megállítsam körülöttünk. A megszólalásig hasonlítasz rá, és talán még tovább is.
Nem tudtalak elengedni.
Soha nem hagytam, hogy megláss, vagy egyáltalán észrevegyél, de évekig voltam a nyomodban, követve minden lépésedet. Azt hittem, vigyázom is őket, az a vámpír mégis jókor volt jó helyen. Amikor friss ösztöneid hatására kis híján végeztél egy ártatlan emberrel, életedben először fedtem fel magam: megállítottalak, felajánlottam a saját véremet, és megmentettelek saját magadtól.
Fogalmad sincs, ki vagyok én valójában, a nevemen kívül nem tudsz rólam semmit, azt leszámítva persze, hogy boszorkány vagyok, de ezt már a vérem is elárulta neked annak idején. Egy dolog biztos: az a megmagyarázhatatlan érzés, ami felém vonz téged, akárhányszor is bukkanok fel az életedben váratlanul. Mert megteszem; hiába fogadtam meg, hogy nem fedem fel magam még egyszer, hacsak nem létszükség, mint az az egy alkalom, képtelen vagyok távol maradni tőled.
Azt hittem, csak végig kell kísérnem téged még egy életen, de úgy tűnik, valaki más arra kárhoztatott, hogy most már egy örök életet kellene végignéznem.
De mégis meddig leszünk képesek távol maradni egymástól?

***

A teljes kép kedvéért mindenképp figyelmedbe ajánlanám az előtörténetem, ugyanis közvetve Williamként és közvetlenül a saját magad képében is megjelensz benne. Cute Ezeken és a fent leírtakon kívül viszont semmit nem szeretnék megszabni, sem a múltadból, sem a jelenedből. Azt mondjuk még javaslom, hogy nézz be ide lentebb a kapcsolatok közé, ugyanis találsz ott valamit, ami nem kötelező, de szerintem egy jó kis fűszer lehet, ha vevő vagy rá. 22 PB tekintetében meggyőzhető vagyok, nagyon örülnék Mr. Evansnek, de szóba jöhetnek még mások is hasonló kaliberben (pl. James McAvoy). De cuki vagy
Részemről az a biztos, hogy nagyon-nagyon várlak! Aztaaaaa Marlának égető szüksége lenne valakire, aki képes a felszínen tartani, és te azért elég jó esélyekkel indulnál a címért. mivan?  Szeri
Vissza az elejére Go down
 
our paths cross again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anastasia Cross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: