Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


dead bromance


Vámpír

Bennie Matchinski
Chatkép :
dead bromance Tumblr_inline_p8a60uRbBJ1sb4p6n_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
adrien sahores
Hozzászólásaim száma :
12
Pontjaim :
9
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Őt keresem :
dead bromance 4bf263b803bd6c6d5c53abf950cf04e5
you

Kedvenc dal :
it’s a sin
Korom :
124


Bennie Matchinski

Elküldésének ideje -- Pént. Dec. 11, 2020 3:09 pm
RIOT CLUB - második tagja, de Te külön hirdetést érdemelsz mert ... mert csak.
érdemes az előtörténetemet elolvasni, abban több minden le van írva - meg akár ha megtetszik rám is írhatsz, mert még elég sok minden van, amit együtt kitalálhatunk, átalakíthatunk meg ilyenek. meg persze együtt kitalálhatjuk a Riot Club többi, a nagy vadászat után életben maradt tagját  
NÉV - rád van bízva.
PB - kérlek nézd meg ezt a videót, nincs is több kérdésed, ugye?

Te

dead bromance
ft. finn cole

121
év
vámpír
faj
beregisztrált
státusz
ellenálló
pártállás
Általánosságban leszarom, hogy a tetteimnek milyen következményei vannak, hogy esetleg megbántok-e valakit az őszinteségemmel, hogy jogos-e a kifakadásom ... egy szóval mindent.

Egyedül Te voltál vagy az akit tényleg igyekeztem nem leszarni. Magam elé helyezni. Mégis elbasztam. Nem kicsit, nagyon.

Visszacsinálnám.


Nem javasolnám a körutat Európában.
Nem akadnék ki a kapcsolatodon George Michael-el.
Nem változtatnálak át gonosszá - mert te mindig jó voltál, én nem, de te mindig! - vámpírrá igen, de gonosszá nem. Hiszen rengeteg boldog pillanatunk is volt az évtizedek során és azok csak felülírnak minden rosszat, nem?
Nem szabotálnám a randevúdat Audrey Hepburnnel. Tudom, hogy nagyon odáig voltál érte.

Meg még sok minden mást nem csinálnék veled szemben.

De ami a legfontosabb: nem engedném el a kezed. Soha.


Nem haltál meg. Nem öltek meg. Megtörtek, de te újjászülettél a hamvaidból. Most nekik dolgozol. Most a fajtádat vadászod. Most rám vadászol.


Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Bennie •  minden és semmi
együtt nőttünk fel, csodás élet elé nézhettünk volna, de én többet akartam és magammal rántottalak. aztán szarban hagytalak, de ez nem jelenti azt, hogy ne jutnál eszembe minden nap. Úgy gondolom meghaltál - gyászollak is minden alkalommal, amikor eszembe jutsz, minden alkalommal amikor meghallom George Michaelt a rádióban.  Vajon képes leszel megölni? Én egyszer már megtettem veled.    
Vissza az elejére Go down
 
dead bromance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: