Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mr. Beast


Vámpír

Katherine McCormack
Chatkép :
Mr. Beast Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Danielle Campbell
Hozzászólásaim száma :
37
Pontjaim :
27
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
V
Fő képességem :
ruin everyone's life
Őt keresem :
I always found you, Bennie

all that I want, is that Mr. Sinclaire cross my path again
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
30
Foglalkozásom :
hunter & student


Katherine McCormack

Elküldésének ideje -- Pént. Dec. 11, 2020 12:58 pm
Karakter neve

my crazy happiness
ft. Josh Henderson

x
év
vámpír
faj
szabad
státusz
Semleges
pártállás
Kettőnk kapcsolata mindenben eltér a normálistól. Szeretjük és gyűlöljük egyszerre egymást, legalábbis ezt mondogatom magamnak, mikor utánad koslatok. De az igazság az, hogy beléd szerettem az együtt töltött hónapok alatt, mikor utálnom kellene téged, hiszen leláncoltál, mint valami kivert kutyát és fogságban tartottál. Elengedtél, egyből megszöktem, de nem volt hova mennem, így visszatértem hozzád. Azt mondtad szeretsz és én hittem, bíztam benned, hiszen neked adtam a szívem, de a következő pillanatban félre löktél. Eltűntél a szemem elől, mintha soha nem is léteztél volna. Rád találtam s azt mondtad utálsz, mégis a következő pillanatban ajkaink csókban forrnak össze. A békülést követően én tűntem el, hogy aztán rám találhass. Beteg játékot űzünk, macska-egér játszma zajlik, ami örök életen át tart közöttünk.
Lassan 10. éve űzzük a kis játékunkat, ami valljuk be eléggé nagy szó egy kapcsolat életében - igen még a minénkben is. Washington utcáit járom, hogy újra megtaláljalak, de a bátyám jelenlétére nem számítok. Véletlen lenne, hogy éppen itt vertél tanyát? Nem hiszem! Sosem voltál rest újabb ötletekkel elő állni, hogy fokozd az élvezeteket és az adrenalint. Biztos vagyok benne, hogy nagy meglepetéssel készülsz a számomra.
A múltjukról bővebben itt olvashatsz. A pb részemről egy ötlet, bárki mást hozhatsz. Nagyon sok le nem írt tervem és ötletem van kettejükkel kapcsolatban. Ha megérkeztél kérlek dobj meg egy üzenettel. Nagyon várunk!   De cuki vagy

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Samuel McCormack • préda
Katherine egyetlen élő rokona, aki a múltjához köti. Menekül előle, mert tudja, hogy vadásznak állt
Vissza az elejére Go down
 
Mr. Beast
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Are you a hero or a beast?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: