Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lou & Pheebs


Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Lou & Pheebs F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Lou & Pheebs Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 20, 2020 9:38 pm



Lou & Phoebe



i want to make memories


Gyorsan zajlanak az események. Túl sok idő nincs gondolkozni, cselekedni kell, vagy különben könnyen a temetőben találhatom magam. Egy férfi siet a segítségemre, akin végül nekem is segíteni kell. Épphogy sikerül megállítanom a felé repülő tárgyat. Számomra ez már nem egy nagy kihívás. Könnyedén hajítom tovább, hogy utána kezét megragadva elfuthassunk a helyszínről.
Hirtelen áll meg, amitől én is megtorpanok. Nem rohanok tovább, ennyire nem vagyok bunkó. Végig nézem, ahogy segít egy férfin, úgy tűnik ismerik egymást. De nem most fogom őt kifaggatni erről. Kissé meglep, hogy végül ő fogja meg a kezem és rohan velem tovább. Jó lenne minél előbb találni valami menedéket, ahol nem akarnak minket agyon verni. Sokan mások is próbálnak elbújni a támadók elől. Vannak, akik csak éppen erre sétáltak és azt sem tudják, hogy mégis mi történik itt. Van, aki eszetlenül rohan előre és nem is foglalkozik azzal, hogy közben másokat lök fel.  
Végül mi is találunk egy biztonságosnak tűnő helyet. Lihegve állok meg, ahogy előre hajolva a térdeimen támaszkodom meg. Levegő után kapkodom. Nem szoktam ennyit futni. Bár azért nem hittem volna, hogy ilyen rosszul viselem ezt, hisz azért a lovarda körül elég sok fizikai munka is van.
-Phoebe Wright.-Mutatkozom be én is két levegővétel után. Mosolyt tőlem egyelőre még nem kap. Igyekszem most nem kiköpni a tüdőmet. Lassan egyenesedem fel, de ahogy megteszem fel is szisszentek. Az oldalam kezd el fájni.
-Megmaradok, köszönöm!-Legyintek neki egyet. Gondolom valamiben megüthettem magam, egy kis zúzódás, túlélem.
-Basszus! Ez durva… Azt hittem, hogy csak egy békés tüntetés lesz.-Én is kinézek kicsit, de inkább visszahúzom a fejem. Jobb, ha nem veszik észre, hogy itt vagyunk.
-Köszönöm a segítséget. Lehet nélküled ott fetrengenék a földön.-Nem vagyok egy gyenge boszorkány, de a túlerő engem is elintézhet. Nem vagyok egy harcos amazon.
-És te? Minden rendben?-Ha kell akkor elkísérem az orvoshoz, bár úgy tűnik nekem, hogy semmi komolyabb sérülést nem szerzett. Vagy legalább is nem látok rajta vérfoltokat.




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Pheebs H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Hétf. Dec. 14, 2020 9:49 am

Protest, fight ...?
Pheens & Lou
A mai nappal kapcsolatban mindenre számítottam, csak arra nem, hogy majd belecsöppenek egy komplett káosz kellős közepébe.  Szívesen mondanám, hogy nem élvezem a helyzetet, hisz egy kis izgalom mindig jól jön az ember életében, azonban ez az egész, most valahogy nem akart olyan jól esni, főleg, hogy itt sem kellett volna lennem.
Elhárítottam a támadást, s közben a nőt is talán megvédtem egy nagyobb sérüléstől, s ezt ő maga is viszonozta a számomra, mikor elhárított egy felém reppenő valamit.
Épphogy csak utána tudtam fordulni.
-Kösz! - vetettem oda a választ, majd egy pillanatra elgondolkodtam, vajon miért is vagyok még mindig itt ezen a helyen?! Nem akartam itt lenni, és nem is akartam ezt az egészet a magaménak tudni. Ám még is ott bujkált bennem talán a kihívás utáni vágy, s bizony bizony a kaland kecsegtette érzés is.  
Mikor megragadta a karom, hogy akkor most innen ideje lenne elmenni, nem szóltam semmit, csak megszaporáztam a lépteim vele együtt, s hagytam, hogy a dolgok szépen a maguk medrében folytatódhassanak tovább.
Szedtem a lábaim, hárítottam a támadásokat, ám egy pillanatra megtorpantam.
-Várjon!! - elengedtem a nő karját, majd segítettem egyik társamnak, akiről egy intéssel tüntettem el az éppen őt verő alakot. Hiába volt Tom egy barom, akkor sem hagyhattam, hogy baja essen, így miután a pofa, ki éppen végezni akart vele, a közeli tűzfalnak csapódott, visszatértem a nőhöz, fogtam meg kezét, s rohantam vele tovább. Már ha addig nem rohant tovább. Ha így történt, akkor egy kicsit távolabb húzódtam, s karba fontam karjaim.
Ám ha megvárt, akkor bizony együtt kereshettünk egy biztonságos helyet magunknak.
Amint ezzel megvoltunk, s sikerült elég távol kerülnünk a rögtönzött összecsapástól, fordultam a nő felé, s néztem meg, még is ki volt az, akit megmentettem, s akinek én magam is köszönettel tartozom.
- Lou O’Connell – mutatkoztam be egy kedves mosolyt villantva felém, majd kikukkantottam rejtekünkből. Szerencsénkre még a küzdelem nem ért el idáig. - Jól van? - tudakoltam ismét. -Nem sérült meg?


|| Smile


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Lou & Pheebs F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Lou & Pheebs Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Szer. Dec. 09, 2020 6:17 pm



Lou & Phoebe



i want to make memories


Akármennyire is igyekszik az ember a háttérbe vonulni egy ilyen kiélesedett helyzetben nem igazán könnyű megoldani azt, hogy észrevétlen maradj... Ha csak nem maradsz otthon a négy fal között, de akkor meg nem élsz. Nem is bírnék napokig bezárva lenni. Szerintem megbolondulnék már az első pár órában.
Nem, engem nagyon is érdekelt ez a tűntetés. Hiszek abban, hogy ezek is viszik előrébb az ügyönkent, még ha csak kicsit is. Nem akartam beszállni a verekedésbe, de mégis kinéztek maguknak. Nyilván a hasonszőrűek előtt nem tudom eltitkolni mivoltomat és mivel nem püföltem aktvam a tüntetőket így arra is könnyen rájöhettek, hogy bizony nem velük vagyok. Így csak ellenük lehetek és az olyat el kell taposni ugyebár.
Bár igyekszem hárítani a támadásokat, mégis egyet későn reagálok le, így a földre kerülök. Ahogy éppen felállok egy idegen férfi a segítségemre siet. Az oldalamat fogva figyelem őket. Arra rájöttem, hogy ő is mágia használó, de úgy tűnik a mi csapatunkat erősíti, vagy éppen csak lovagias és nem tudta végig nézni, ahogy egy nőt elvernek?
-Megvagyok...Vigyázzon!-Azzal gyorsan megállítom a felé repülő tárgyat, amit egy mozdulattal messzire hajítok. Nem sokon múlt, hogy eltalálja őt, de szerencsére időben észre vettem. Ahogy körbe nézek nem látok mást, csak káoszt. Lehet jobb lenne innen minél hamarabb eltűnni mert ennek már nem lesz szép kimenetele. Még a könnygázok is előkerültek... és már ki is lövik az elsőt, amiből azonnal áradni kezd a füst.
-Basszus...Menjünk!-Azzal reflex szerűen ragadom meg a karját és kezdek el futni az ellenkező irányba.




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Pheebs H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Szer. Dec. 09, 2020 9:04 am

Protest, fight ...?
Pheens & Lou
Meggyógyultam, talpra álltam. Minden porcikám a helyére került,s az a fránya repedés a bordámon is szépen eltűnt, mintha ott sem lett volna. Kicsit elgondolkodtam,az otthon töltött idő alatt, hogy lehet igaza van az anyámnak, és csak a feszültséget keresem, pont mint a bennem feszülő erő.
Íme a ritka alkalmak egyike, mikor is igazat adok az anyámnak. Mikor azt gondolom, igen, neki van igaza.
Tulajdonképpen csak egy kávéért ugrottam ki az irodából, hiszen aktakukacnak lettem kinevezve, amíg a pszichiáter úgy nem dönt, hogy alkalmas vagyok a terepen való melóra.
Nem mintha nem lenne még vagy húsz másik rendőr, aki majdnem otthagyta a fogát, s ők még is rendesen dolgozhattak.
Felsóhajtottam, majd elmentem egy kisebb tömeg mellett, kik táblákkal a kezükben álldogáltak, s hallgattak egyet, aki egy kisebb pódiumszerűségen álldogált.
Akkor még nem foglalkoztam velük, csak bementem a kávézóba,  kikértem a feketémet, fahéjjal, és némi tejszínhabbal, majd fizetés után elégedetten ballagtam ki onnan, hogy végre ettől talán fel fogok ébredni kellőképpen.
A tömeg még mindig békés volt.
Lassan azonban megjelent pár járőr kolléga is, akiktől begyűjtöttem némi információt.
- Csak békés tüntetés… - mondta az egyikük, aki épp akkor végzett a kávéjával, s vette kezébe talán a biztonság kedvéért a fegyverét.
- Vigyázzatok azért! - vetettem oda megveregetve a vállát, s egy gyors elköszönés után indultam meg elfelé onnan, ám a szöveg megütötte a fülem. „Ellenállni, nemet mondani… álljunk végre a sarkunkra! Mondjuk ki, hogy elég volt!!” Erre felszaladt a szemöldököm, s megálltam. Mivel nem egyenruhás rendőr voltam, így bizony nem tűntem ki a tömegből.
Viszont a kávémat nem élvezhettem ki. Valaki berobbant a tömegbe, s verekedést kezdeményezett.
Egymásnak esett a két oldal. Mentek a szidalmak, a pocskondiázás, ám többségben voltak a pofonok, és a verekedő egyének.
Egy darabig csak néztem az eseményeket, majd tekintetem egy fickó felé tévedt, aki nekiesett egy hmmm… boszorkánynak, akit elsőre nem saccolnék idevalónak. Ügyesen hárított, de a fazon fölé kerekedett.
Érzékenynek nem mondható búcsút vettem a kávémtól, s egy laza intéssel tettem félre embereket, hogy odaérhessek a nőhöz, mielőtt még bizony az a kés, ami villant a pasas kezében megsebezhetné.
-Nem hallottál még a fair küzdelemről?! - vetettem oda mogorván, miközben megragadtam a fickó vállát, s rántottam el a nőtől, majd ugrottam egyet hátra, ezzel hárítva a felém irányuló döfést, majd ragadtam meg a karját, s a következő pillanatban immár kiáltva dobta el a lángvörös kést. -Nem játszunk a késsel! - duruzsoltam a fülébe, miután behúztam neki egyet, s a következő pillanatban kicsit odébb penderítettem, s fordultam a nő felé.
- Jól van? - tudakoltam kicsit közelebb lépve hozzá, miközben a járőrök azon igyekeztek, hogy szétszedjék a tömeget, s igyekezzenek visszahozni az elején uralkodó rendet.


|| Smile


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Lou & Pheebs F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Lou & Pheebs Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Kedd Dec. 08, 2020 5:41 pm



Lou & Phoebe



i want to make memories


Hallottam a napokban, hogy a mai napon egy újabb tűntetést szerveznek az emberek a a város irányítói ellen. Sokaknak nem tetszik az, ami itt folyik és a legtöbben elég bátrak ahhoz, hogy hangot is adjanak ennek. Csak sajnos ez nem mindig elég. Bármennyire is nem pártolom az erőszakot félek, hogy a végégn mégis csak harccal tudjuk elérni a céljainkat. Viszont, ha ez azt jelentené, hogy ezt a sok őrültséget, amit kitaláltak el tudnánk vele törölni... Nos akkor az életemet is feláldoznám érte.
Bár tudom, hogy sok ilyen tűntetés összetűzésekbe torkollott mégis úgy éreztem, hogy közelebbről is meg kell néznem magamnak. Lisa is biztosan örömmel kapna róla információkat. Messze parkolok a helyszíntől. Nem akarom, hogy az autóm lássa a kárát. Már így is úl sok pénz elment az építkezésre. Nem hiányozna még ez is. Lassan közelítem meg az egyelőre békésen tüntetőket. Szinte mindenki kezébe ott egy tábla, legelől egy fiatal srác meg amegafonban ordibál. Nyilván a rendőröket is kihívták a helyszínre, akik készenlétben állnak és figyelnek. Egy rossz mozdulat és kitör a balhé...
Viszont most sem a rendőrök, sem a tüntetők nem kezdeményeznek. Egy másik csapat az, aki berohan közéjük. Láthatóan nem érdekli őket, hogy iket érnek el. Akit tudnak ütnek és... Nem csak emberek vesznek részt a "bunyóban". Néhány boszorkány is felfedi magát mind a két csapatból. Én elég hátul vagyok még, így van időm felfogni a dolgokat, de végül engem is megtalálnak. Először csak egy fiatal gyerek indul meg felé, akit egy mozdulattal eltűntetek az útból. Csak egy postaláda bánta a dolgot. Néhány napig nem fogja elfelejteni ezt a találkozást a piros színű fém dobozzal. Viszont, amit ez megtörténik ketten is felém indulnak és ők már nem egyszerű halandók. Bennük is ott lapul a mágia. Nem hezitálnak sokat. Azonnal támadnak, miközben ordibálnak.
Nem vagyok egy fiatal boszorkány, de azért nem is mondom azt, hogy nem lehet engem megverni. Ahogyan ők, én is kapok "pofonokat". Amit csak látok, igyekszem feléjük hajítani a mágia segítségével, de egy rossz mozdulat és későn veszem észre a felém száguldó táblát, ami  a földre kényszerít engem...




Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Lou & Pheebs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pheebs & Jackson
» Pheebs birtoka
» Patkók szikrája - Pheebs & Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: