Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Master of Arts


Vámpír

Katherine McCormack
Chatkép :
Master of Arts Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Danielle Campbell
Hozzászólásaim száma :
37
Pontjaim :
27
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
V
Fő képességem :
ruin everyone's life
Őt keresem :
I always found you, Bennie

all that I want, is that Mr. Sinclaire cross my path again
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
30
Foglalkozásom :
hunter & student


Katherine McCormack

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 20, 2020 6:03 pm
Jonathan Sinclaire
master of arts

Kiemelt információk
play by Christian Houge /Jared Leto

kor X év

faj választható

pártállás semleges

státusz beregisztrált

hirdető Katherine

Önéletrajz
Drága Jo! Jonathan Mr. Sinclaire
Kettőnk története elég régre nyúlik vissza. Te voltál a magán tanárom, amikor az egyetemi felvételimre készültem. A szüleim úgy döntöttek, hogy szükségem van egy oktatóra, aki majd megtanít a festés minden fortélyára. Az elején egészen jól ment, eljártam az órákra mint egy pedáns kisdiák, te megmutattad hogyan használjam jól a színeket, formákat és az ecsetet. Aztán valahogy szépen lassan ez az egész átalakult valami mássá. A festő technikákat felváltották a tornagyakorlatok és kettőnk viszonya sokkal belsőségesebb lett. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy bánom ezeket a pásztorórákat.
Azóta eltelt 10 év, kiléptem az életedből köszönés nélkül, mintha a föld nyelt volna el. Most itt vagyok a Washingtoni Egyetem kampuszán, mint új diák és szembe találom magam veled, az új óraadó professzorommal és az egyik legnagyobb galéria tulajával. Azt megtudnád nekem mondani miért tartottad meg a képeimet magadnak?
A név változtatható. A pb egy ötlet a részemről, bárki mással hozható. Faji megkötésem nincs. Eddig egyetlen játékban lett említve futólag. A többit akkor, ha megérkeztél. Hatalmas szeretettel várlak!  Cute

Samuel McCormack kapocs
Sam biztos nem keres annyira, mint én. De évekkel ezelőtt tudott kettőnkről...

Bennie Matchinski kapocs
Ő volt az, akinek köszönhetően egyetlen szó nélkül hagytalak el. 10 év kellett, mire rá döbbentem, azért változtatott át, hogy ne unatkozzon. Az életem szerves része, így találkozhattok.

név kapocs
Van itt egy-két egyetemi hallgató, műgyűjtő. Biztos találsz még kapcsolatokat rajtam kívül.



Vissza az elejére Go down
 
Master of Arts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: