Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mrs. Vaughn


Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
Mrs. Vaughn Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
Mrs. Vaughn Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Szer. Nov. 04, 2020 10:52 pm
Mrs. Eileen Vaughn

a feleségem
ft. Gillian Anderson

45 körül
év
ember
faj
foglalt
státusz
semleges?
pártállás
A Nő voltál és vagy talán még mindig is a számomra, még akkor is, ha ezt a tényt fel kellene elevenítenünk. Az egyetemen, a Harvardon találkoztunk, én már végzős voltam, amikor te másodéves, és azonnal beléd szerettem: a mosolyodba, a fények játékába a szemedbe, a mozdulataidba. Nem tudom, hogy ezt szánta-e nekünk a sors vagy sem, de ez a szerelem, mint a múló szeszély foszlott idővel szét, és most, amikor a legnagyobb szükségünk lenne arra, hogy egymást támogassuk, már nem vagyunk egymás mellett... csak vagyunk.
A gyerekeink felnőttek, s míg a fiúnk szinte féltékennyé vált a húgára, akiből segítettem Kiválasztottat teremteni, kénytelen vagyok beismerni, hogy talán mindent elrontottam. A házasságunkat is. Ismersz mint a rossz pénz, tudsz a képességeimről, a sötét múltamról, a családom és a kovenem tragikus sorsáról, mindez téged sosem rettentett meg, szerettél és elfogadtál, ezért mindig hálás leszek. De most, hiába minden képességem, nem vettem észre időben, amikor eltört köztünk valami, amikor olyan közel kerültem az elvesztésedhez, hogy szinte érzem, ahogyan kicsúszol az ujjaim közül. S ahelyett, hogy megbeszélnénk, némaságba burkolózunk mindketten, és tehetetlenül sodródunk egymástól egyre messzebb. Hogy téged vár-e valaki, nem tudom, engem az asszisztensem - végzetes? - karjai felé taszít mindez.
Mondd, szerinted még helyre lehet mindezt hozni?

//Nagyon várom a feleségemet is - a gyerekeim mellett! Amit tudni érdemes még, hogy Aksel számára nem egyértelmű mikor és miért siklott félre valami kettejük között, mert alapvetően hosszú és boldog évek vannak mögöttük és hittek a házasságukban - Aksel mindenképpen, de ha úgy gondolod, Eileen lazábban kezelte az esküjét, én benne vagyok. A karakter elég kötetlen háttérsztorival rendelkezik a családot leszámítva és szándékosan nincs kifejtve sehol semmi a házasságukról, így ha jössz ötletelhetünk mindenről. A gyerekeit szereti, valószínűleg nem bánta, hogy a fiúk örökölte a warlock létet, de Aksel hosszú évekig elnyomta magában a képességeit, Washington lezárása után sem feddte fel magát mindenkinek, így elképzelhető, hogy akár Eileen csak elviselte a varázslatot az otthonában. A jelenlegi helyzetüket vihar előtti csendként képzelem, ami húzódik, így nem meglepő, hogy Aksel az asszisztensénél keres vigaszt.
A lentebb felsorolt két aktív tag (Tati és Lilian alias Alethea) is baromi vár téged, nem gondolnám, hogy kedvelnéd őket, de döntsd el szabadon! Ha úgy érzed a fantasztikus Gillian Andersonnal nem tudsz mit kezdezni, akkor talán Robin Wright vagy Nicole Kidman is szóba jöhet, vagy más, akire én nem is gondolok, de te remekül tudnál azonosulni vele. Mindenben rugalmas vagyok, csak dobj egy üzenetet és lopd el újra a szívemet!
 Cute  

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Lawrence Vaughn • a fiúnk
Az első gyermekünk, aki már teljes mértékben önálló életet él, és aki örökölte a mágiát tőlem, s aki olyanannyira szimpatizál a jelenlegi kormánnyal, hogy talán képes lenne elárulni a saját húgát. (megalkotásra vár)
Delilah Vaugn • a lányunk
A mi egyetlen kislányunk, aki egyszerű embernek született, ám elvakultságomban és félelmemben engedtem Tatianának, hogy beletápláljuk a mágiát, így ő is egyike lett a Kiválasztottaknak. (megalkotásra vár)
Tatiana Shelley • a boszorkány
A boszorkány, aki emlékezetett, mi voltam én magam is, és aki segített elvégezni a rituálét, hogy a lányunk is mágiahasználó legyen.
Lilian Chance (Alethea Lindholm) • az asszisztensem
A magánklinikán az asszisztensem, akivel egészen bensőséges viszonyt ápolok, és akihez egyre közelebb sodródok, miközben fogalmam sincs milyen veszélyt rejt a nő.
Vissza az elejére Go down
 
Mrs. Vaughn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Delilah Vaughn
» Grace E. Vaughn
» Dr. Aksel Vaughn
» Laurence Elliott Vaughn
» Eileen Henna Vaughn (szül. Hoffstader)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: