Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


you must be haunting me


Boszorkány

Annabelle Navarro
Chatkép :
you must be haunting me I5FNS1f
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
Anya Chalotra
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
you must be haunting me Tenor
Őt keresem :
she is my better half
you must be haunting me P7JGe1r

please have mercy on me
you must be haunting me PNxawjL
Kedvenc dal :
boss bitch
crowned in glory
horns
you don't own me
16 shots
Tartózkodási hely :
taken somewhere in d.c.
Korom :
28
Foglalkozásom :
『 (antique) dealer 』


Annabelle Navarro

Elküldésének ideje -- Pént. Okt. 30, 2020 1:24 pm
Brandon vagy amit szeretnél

witch hunting witches
ft. henry cavill?

lehet sok
év
boszorkány
faj
foglalt
státusz
ellenálló/semleges
pártállás

you don't own me
don't try to change me in any way
Nem így tervezted, igaz? Könnyed közös szórakozásnak indultak a dolgaink, annak mondjuk elég erőteljesek voltak, de eskü, nem volt benne semmi mágia - részemről legalábbis. Valószínűsítem, hogy részedről sem, mert ha már az is a terveid része lett volna, kötve hiszem, hogy ilyen jól elő tudtad volna adni magad. Pláne miért figyelmeztettél volna többször is, hogy jobban tenném, ha a hátam mögé néznék? Azt persze soha nem tetted hozzá, hogy téged (is) kéne keresselek ott, de azért lássuk be, ez már a túl meggyőző kategória lett volna a terveidben. Vagy terveitekben.

you don't own me
don't tie me down 'cause I'd never stay
Fogadni mernék, hogy csak találgattok. Magatokkal vittetek, mert fogalmatok sincs, melyik oldalon állok; nem ismertek minket igazán, nem tudjátok, hogy számunkra nem léteznek oldalak. Valószínűleg átértékelnétek a kapcsolatunkat, ha egyszer leülnénk beszélgetni, de valami azt súgja, nem beszélgetés céljából akartatok levadászni minket a húgommal. Felhívtuk magunkra a figyelmet, egyértelművé vált, hogy ketten nagy erőt birtoklunk, ezért került a hátunkra a céltábla, de azért még utoljára sikerült beleköpnöm a levesetekbe, amikor megmentettem Izzyt. Csak engem tudtatok elkapni, és biztosak lehettek benne, hogy ezt ő nem hagyja majd szó nélkül... és én sem fogom engedni, hogy neki bántódása essen.
De azért rohadtul várom azt a pillanatot, amikor elém mersz állni, nyilvánvalóvá téve, amit amúgy is sejtettem már: te is közéjük tartozol. Vajon furdal a lelkiismereted?

- - -

Ha megérkeztél, mindenképp vágj hozzám egy pm-et, mert akad pár igen fontos dolog, amit egyelőre csak ott oszthatok meg veled. 22 Azt garantálom, hogy nem unalmas plotot kínálok, meg azt is, hogy bár örülnék neki, ha előbb-utóbb egy hajóban kötnénk ki, ezt nem feltétlenül kell két játék elérnünk; úgyis morci leszek még egy darabig az elrablásom miatt, és hát... te sem feltétlenül leszel majd odáig értem, de ez a jövő zenéje lesz.  mivan?  Szeri
Ahogy már említettem, pm-ben mindenképp megosztanék veled néhány alapvető háttérinfót, ezen és a fent leírtakon kívül viszont mindent úgy alakíthatsz majd, ahogy szeretnél. Cute A név csak egy ötlet, bátran válassz kedvedre valót, ha nem tetszik, ugyanígy szabadon választhatod meg a korodat (felőlem aztán lehetsz kifejezetten öreg is), és tulajdonképpen pb terén is meggyőzhető vagyok bárkiről, aki passzolna a felvázolt szerephez. Mr. Cavill eléggé adja magát érthető okokból, de nem ragaszkodom hozzá, csak az a lényeg, hogy gyere hamar! Cuki


Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Isabelle Navarro • a húgom
Garantáltan lesz hozzád egy-két szava, ha kiderül, hogy neked is közöd van az eltűnésemhez. Meg nekem is, ha a kiszabadulásomig megpróbáljátok újra elkapni, és akár egy haja szála is meggörbül...
Vissza az elejére Go down
 
you must be haunting me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: