Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Abigail Moriarty


Vérfarkas

Wilhelm Moriarty
Chatkép :
Abigail Moriarty Tumblr_inline_pnd4zz4eCw1t1u175_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
⚉ Keneti James “KJ” Apa
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

User név :
⚉ Róka
Kedvenc dal :
⚉ Everybody knows
Tartózkodási hely :
⚉ Wash - my - ington
Korom :
29
Foglalkozásom :
⚉ education assistant


Wilhelm Moriarty

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 26, 2020 8:49 pm
Abigail Moriarty
nővér

Kiemelt információk
play by Rose Leslie

kor 28-30 év

faj választható

pártállás semleges?

státusz szabad

hirdető Wilhelm, Saya

Önéletrajz
Ami fix veled kapcsolatban az az, hogy van egy gyönyörű kislányod – időközben születhetett még egy gyereked, rád van bízva – meg egy csodás férjed. Akivel a kapcsolatotok, szerintem elég kiegyensúlyozott, nincs gond – vagy legalábbis én nem tudok róla, hogy gond lenne – a házasságotokban.
Jogásznak tanultál, hogy ez mennyire kamatozott az évek során? Elismert vagy a munkádban. Viszont néha amikor van néhány perced a saját családodon kívül rám is, akkor elég békés vagy. Vagy legalábbis egészen addig amíg elő nem tör belőled az állat és ki nem adod magadból a felgyülemlett düht.
Miért? Vagy inkább mitől?

Itt több ötletem is van.

A verzió: Nem olyan rég valaki – akár én, akár valaki más – átváltoztatott vérfarkassá és nehezen kezeled a helyzetet. Mert nem ehhez szoktál, őrjöngő vadállatnak látod magad és hasonlók. Ezért próbálsz kitalálni valami gyógymódot – ami amúgy egyre bizonyosabbá válik, hogy nincs.

B verzió: Boszorkány vagy. Én persze nem örököltem ezeket a csodálatos géneket, de mivel nem akartad, hogy én rosszul érezzem magam emiatt inkább titokban tartottátok előttem az egészet. De valamilyen úton-módon rájöttél, hogy vérfarkas vagyok, egy jó ideje – kb. 10 éve – és magyarázatokat akarsz.

C verzió: Kiválasztott vagy, ám erre csak akkor jöttél rá, amikor az életedre törtek. Tőlem kértél volna segítséget, vagy a férjedtől – bár ő úgy képzelem, hogyha egyszerű ember akkor nem igazán hinne neked – de elfoglaltak voltunk.

D verzió: Itt szárnyalhat a te fantáziád, mert nem kötök meg semmit csak ami az ötleteim felett vannak az a fontos. Nagyon várlak a készülő Saya-val együtt!

Saya Ichinose ismerős
Saya az én lakótársam, viszont néha napján meglátogatlak vele titeket és jól elbeszélgetünk. Nincs a lánnyal köztünk semmi, hiába gyanakodsz és hozod létre a saját kis összeesküvés elméleteidet. Saya amúgy bébiszitter, néha szívesen bízod rá te is a gyerekeidet, mert tudod, hogy jó kezekben vannak. A munkád ugyanis néha túlságosan elnyúlik és nem tudsz időben hazaérni a gyerekekhez, de szerencsére vagyunk egy páran akik szívesen segítenek neked. Ilyen Saya is. Kérlek, ne akarj összeházasítani vele vagy rossz színben feltüntetni előtte – én helyetted is hozom az elviselhetetlen lakótárs formámat.



Vissza az elejére Go down
 
Abigail Moriarty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wilhelm Moriarty
» Gwendolyn Moriarty
» Abigail Aronoff
» Abigail & Dean
» balthazar & abigail

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: